{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жени шарани - тук са събрани  (Прочетена 14202 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #30 -: Декември 21, 2010, 11:00:12 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 21, 2010, 15:12:27 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде рибки стройте се, пребройте се Smiley
Половината от написаното важи в пълна сила за мен. А при вас ?

Това е последният знак. Рибите разбират всичко и всеки, освен себе си. Те цял живот може да търсят собственото си Аз без да знаят какво точно е това Аз. Рибите имат своята истина, трудно намират сили за преодоляване на ежедневните проблеми, но дълбоко приемат проблемите на близките си и винаги са готови да се отзоват на помощ. Трудно остават на едно място. Те са граждани на света, те са навсякъде и никъде, интересуват се от всичко. Много са духовни и в повечето случаи – неуверени. Рибите са жертви на себе си и на света. Остават деца до края на живота си. Те са предани и привързани, живеят в свой собствен свят, изграден върху мистика и фантазия. Рибите вярват в знаци, те не могат да правят черна магия и много лесно изчистват отрицателните енергии
Жените Риби обикновено биват приемани за странни и трудни за разбиране. Причината е, че те си живеят в свой собствен свят, който сами си измислят и създават. И той за тях е не по-малко реален от окръжаващата ги действителност. В момента, в който реалността започне да ги натоварва с отрицателни емоции, те просто се гмурват в дебрите на собствената си фантазия, затварят се там и всеки опит да бъдат извадени от това „скривалище” се оказва невероятно труден. Те могат да си избислят каквото им хареса, както хубаво, така и лошо. Реалността за тях е вътрешният им свят – богат и приказен. Външният е далеч от съзнанието им. Те в повечето случаи не обръщат никакво внимание на събития, за които се вълнува целият свят. Това може много необратимо да обърка партньорите им. На тях може да им се стори, че жената Риба непрекъснато се лута между радостна възбуда и дълбока депресия, но това е само незначително колебание на настроението й. Тя е склонна да се вслушва само в собствените си импулси и желания.



Запазена марка при Рибите са чувствителните устни.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕГАТИ КОЛКО ТОЧНО...НИКОГА НИКОЙ НЕ Е УСПЯВАЛ ДА ВИДИ КВО ИМАМ ПОД ЛЮСПИТЕ И ЗАЩО ПЛУВАМ ВСЕ СРЕЩУ ТЕЧЕНИЕТО...А ПЬК СЬМ И РОДЕНА НА ПЕТЪК-13 Cool
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 24, 2010, 10:11:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм мартенски делфин Tongue
Цялата сантименталност,нерешителност ,фантазии на целият свят са в мен събрани Roll Eyes
То бива бива ама.......... Huh?
Чак немога сама себе си да понасям на моменти.....
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 24, 2010, 11:20:49 »
Раздели ТемаНагоре

ха ха ,здравейте сродни души Cheesy
много верни неща се изписаха тук за нас рибите Kiss
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 30, 2011, 14:51:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен.И аз сьм рибка на 01.03,големият ми син и той е рибки.Аз си харесвам зодията пьк кой каквото иска да казва.Майками все ми казва-щерко ти жиееш в твой си свят.Аз мисля 4е се опитвам да мисля позитивно и много дане приемам сивото ежедневие на присьрце.Оби4аме рибките да командваме и като кажем нещо веднага да става.
Но сме и много 4аровни. Kissпраилна констатацийкаааа...и трудно се хващаме на малки примамки,трябва редовно да "подхранват"егото ни Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 30, 2011, 21:17:16 »
Раздели ТемаНагоре

а ,така и аз се запиша и тук  Tongue
Драгоми е да се гмурна и аз в морето от рибоци.
Аз съм на 19.03 -риба ли ,акула ли  Roll Eyes Huh?,ама много криво същество ,много работно от работа не се плаши ,обаче ядосат ли ме да няма никой покрай мен ,че става страшно,винаги когато имам възможност помагам ,ако немога търся човек който ще може да помогне  Kiss Tongue Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: