{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамита овни с големите роги  (Прочетена 29229 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #15 -: Декември 21, 2010, 13:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

Няма по-безстрашни от Овните!
- казват те и пъчат си гърдите.
Че са смели - никой не отрича
- качество, което се обича!
Някои са с усет, много знаят,
Други - с "такт" по "нервите играят".
Лудо хвърлят се навред с рогата,
даже с риск да си строшат главата.
Те са храбри, славни в борбата
- знаят да си защитят правата.
Артистични са, добре говорят.
Властни са - не искат да се молят.
Не червено честичко пресичат,
правилата никак не обичат.
Искат ли, света ще преобърнат
20-и век във 30-и ще превърнат.
Характерно е, че са ревниви,
горди, но добри, трудолюбиви.
Не умеят никак да изчакват,
но загубят ли - не се оплакват.
Двата пола, знайте са инати
- по това ще бъдат разпознати.
От Везните те да се предпазват,
че ги дебнат, гонят и наказват.
(hassle4) Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 21, 2010, 15:30:36 »
Раздели ТемаНагоре

На четете Smiley Имам си една мъжка овца - ей такъв е същия  Cheesy



ОВЕН
ДЕВИЗ : АЗ СЪМ
Планета - Марс : Управлява 1 дом : Огнен , Кардинален , Мъжки
Хващам се на бас с теб - ако си Овен , че няма да прочетеш тази страница до край !!
Общи приказки - Луд за връзване
Овена е най общо казано опасна муцуна . Притежава горещ - направо изпепеляващ темперамент . Амбициозен . Импулсивен . Нетърпелив . Свеж . Борбен . Упорит . Артистичен . Чаровен . Много силен и нахакан . Той е първенец в зодиака и по природа си е роден лидер . Притежава силно развито чувство за хумор . Освен че е върл купонджия и веселяк , също така е и бесен скандалджия . Интересното е че малко след скандала се държи с теб сякаш нищо не е станало . Значи за него подобно поведение е напълно в реда на нещата . Не всеки може да понесе такъв стил на общуване и докато жертвата е изпаднала в дълбока депресия и размишления - Овена изведнъж се появява и изтърсва неква смешна и забавна щуротия , като те обърква още повече . Ти тъкмо си набрал кураж и си събрал необходимите доводи за да му кажеш , че не е бил прав . Обича да се е**ва с другите и не го е страх от конфронтации и силни преживявания. Ненавижда скуката и самотата . Лесно се влюбва и може да бъде много ревнив и откачен . Бори се за правата си до нива граничещи с нахалство . Притежава завидна доза смелост често граничеща с безумие. Изключително емоционален и активен . Луд умора нема е израз , който сякаш е създаден за да го опише в едно изречение .

Добри черти - Квооо Huh?
Не !! Все пак Овена си има своите достойнства и те не са никак маловажни . Едно от най силните е , че тези хора са страхотни приятели . Не им е познато малодушието и не се предават до последния си дъх . Притежават изключително силен и твърд характер . Независимо от пола Овена е страхотен мъжкар по душа и поведение. Ако ти е приятел то тогава можеш да си спокоен , че има на кой да разчиташ . Докато другите увъртат и се чудят какво да измислят Овена вече работи по разрешаване на проблемите ти . Когато има яко кинти винаги ще ги сподели . Не забравя кога имаш рожден ден , имен ден и други важни за теб дати и винаги е готов да ти направи подарък или най малкото да ти звънне на Жи Ци Ема или да ти пусне ташаклийски SMS . В тежки ситуации не само че запазва самообладание , но веднага се впуска с всички сили да се бори с проблема и ако зависи единствено от него - винаги успява . С лекота печели уважение . Склонен да прояви истинска героичност . Ако стане свидетел на някакъв инцидент или пожар , незабавно се впуска с всички сили да спасява застрашените с неизчерпаемите си енергия , смелост , себеотрицание , сила и мощ на които и Скорпиона може да завиди . Много от качествата му могат да бъдат възприети и като добри и като лоши - много зависи от ситуацията и гледната точка . Не е мързелив и общо взето пали от четвърт - в смисъл ако искаш някой да те подкрепи в някое начинание то Овена е най подходящия индивид . Дори да го помолиш да убиете някой за да му гепите мотоциклета за да отпрашите в неизвестна посока или да оберете близкия клон на някоя банка . Ако си търсиш компания за някое нередовно и екстремно изживяване то отново Овена ще е първия заинтригуван . Дори след кратко време ще се чудиш - кой беше инициатора - по дяволите...кво прави тоя бе , няма ли кой да го спре ...Чакай чакай не , - неееееее.... айдееее.. !!

Лоши черти Тук звездите са проявили необичайна щедрост...
Овена е човек на крайностите , притежава състезателен дух и е в непрекъснато съревнование с някого. Лаком . Егоцентричен . Нетърпелив . Брутален и несъобразителен . Гадно копеле . Рогат добитък . Юрка себе си , новобранците и се опитва да стори същото дори с началниците . У сека манджа - меродия . Притеснява другите със своите проблеми . Натрапва си възгледите , музиката , присъствието и кво ли не още . Изисква безпрекословно подчинение и уважение , дори страхопочитание . Притежава болезнено влечение към лидерство . Във всяка ситуация се стреми да привлече вниманието върху себе си . Вре се къде не му е работа и дори да не е в час се прави на голем отворенгяс и си мисли че само той знае как трябва да се направи нещо и че той е най способен на това . Не се и опитвай да му противоречиш , защото в крайна сметка пак ще стане неговото ,а имаш възможност да се съгласиш преди да е станало късно и прекалено опасно за теб и в частност за твоето здраве и нерви . Ако реши , че мебелите не са подредени по подходящ начин без да му мисли става и започва грандиозно разместване и вместо да те попита за идеи , изведнъж те изкарва от объркването и учудването в които си изпаднал със следните думи - Аре бе кво зяпаш като изтърсак ? - гепи скапания диван щото искам да го преместиме . Тъкмо обаче го занасяте в един ъгъл и ти сядаш да отдъхнеш , но не си познал . Още в следващия миг Овена - Аа - не ! Аре бе скапаняк , мързел - веднага легна ! глей , че така не е добре ставай !! Лошото е , че те пита за мнение , но каквото и да кажеш не си мисли , че ще бъде взето под внимание . Толкова импулсивен и емоционален , че първо действа и после може и да започне да мисли , но Сори братче - твърде късно...Не търпи отказ. Склонен към насилие. Когато не се чувства добре - всички разбират за това и биват подканени по категоричен начин да споделят съчувствието си и да предложат помощта си . Овена прекалява с всичко и с всеки във всяка област. Разбира се в някои лоши черти могат да се намерят и достойнства - зависи от гледната точка и дадената ситуация . Една дама която я е подгонила нимфоманията едва ли ще има нещо напротив този да прекали с нея. Или пък там където има риск и е нужна повечко смелост и решителност , докато Девата анализира , Везната се коле**е , Козирога вика - Чекай малко , Водолея не знае за какво става въпрос , Овена вече е предприел първата стъпка и често бива възнаграден . Той е първооткривател , но винаги се стреми да е преди всички и е склонен да прояви своята несъобразителност , тираничност и страхотна липса на дипломатичност .... Друго лошо нещо в характера на Овена е , че е доста праволинеен и вродения му инат е непоносим . Невъзможно е лесно да го убедиш в нещо ако той вече си има изградено мнение по въпроса , каквито и доводи и доказателства да извадиш - просто забрави . Оно си рупа ли рупа...Нещо повече - макар да разполага с неверни данни или да има някакви погрешни схващания ( например , че земята е плоска или още по зле - , че аз разбирам от Астрология ) - той с охота се прави на много отворен и не пропуска да предаде урок по обща култура на компанията или децата около него...Разбира се в последвалия спор с някой , победител отново е той - често и с нокаут - но все пак победител .... , а това за него е много важно . . . . .
Позволих си да пиша толкова много лоши работи за Овена , защото съм много смел !.... и още нещо - ако все още четеш - само ще ти кажа , че за да накараш някой Овен да направи нещо - просто трябва да използуваш тънко подстрекателство и само глей кво става после ...

Партньорство - Бързо бегайте ... !
Най добре се разбират с другите два огнени знака Лъв и Стрелец
Особено със Стрелец - защото и двамата са откачена работа , авантюристи , искрени , прями и копнеят за приключения и лудории. Не канете такава двойка на купон - ще съжалявате...Опасност от пожар , среднощен скандал със съседите и полицията , музика - яко , Волумето на мах и къркане до сутринта... Ако има непознати - каубойска среща 1-ва серия и после Болница на края на града - Овена със сигурност ще е този , който неква бутилка го е целнала в главата докато Стрелеца се е разминал с всички летящи предмети и юмруци и.т.н... Въобще тези двамата са си лика прилика и нямат проблеми като са сами заедно . Подстрекават се взаимно и се надпреварват , кой е по луд и отворен . Не така стоят работите с Лъва . Макар да се кльопат те се борят по между си за лидерство и често влизат в пререкания и скандалчета . Всъщност с лекота достигат до развръзки които отговарят на определението - Грандиозен скандал , но за всеобщо учудване след броени минути можеш да ги видиш в едни прекрасни взаимоотношения и преливащи от топли чувства . Хубавото е ,че не влагат злоба когато са в конфликт , а изпитват взаимно уважение и често създават много сериозна връзка . Двамата обичат удоволствията и им се наслаждават с огромна енергия . По принцип Овена се старае да доминира във всяка една област - така че и в партньрството , пък и въобще във всякакъв род взаимоотношения той ще го прави . Ако си слабохарактерна душичка и можеш да търпиш издевателствата му и си съгласен да бъдеш юркан не си мисли , че той дълго време ще е доволен от теб и ще се възползува . Тук идва на ред един парадокс и той е характерен за огнените знаци . Вместо това той ще те намрази и ще те презира заради овчедушието ти . Овена обича и харесва силните и агресивни хора и макар да му се дръвчиш и да спориш с него той няма да те мрази за тази ти проява , а по скоро би проявил уважение и току виж се съгласил с теб . Разбира се Овен и Овен също е една добра партия , но и тук ще става горещо по често от при която и да била друга комбинация в целия зодиак . Защо ли Huh? Ами много е просто - Един Овен е равно на проблем - представете си сега двама от тези на едно място.
С другите не се получава номера - като изключим Скорпиона донякъде и чат пат с въздушите Близнаци , Везни и Водолей
С останалите е пълна скръб и се получава първите няколко дни или месеци - после идват неприятностите.. , а участва ли Овен - то гаранцията че те ще са големи - е пълна .

Секс , Любов и Свалки - Аре - къде ?
МЪЖище - ( Овен ) , ( Коч )
Естествено , тоя е активен и в тази област . Попада в категорията - хора с гореща кръв . Привлича дамите силно и безпардонно . Излъчва онзи примитивизъм и агресия от които на женичките им става топло между крачоците още при визуалния контакт . Когато обърнат внимание на бабаитските му прояви и рицарските маниери , някои направо се предават . За разлика от Скорпиона и особено Телеца , които предпочитат по бавен и дълъг секс , той се справя бързо и дори на втория и третия път продължава да е напорист и енергичен . По време на акта е толкова страстен и горещ , че партньорката му е склонна да мисли , че тоя ще се скапе и ще вземе да свърши преди настъпването на оргазма . Често изразява своите емоции и издава стонове и възклицания . Тъй като Овните са егоцентрични по природа и се стремят към лидерство , то и тук не очаквай да е по различно . Ако пък се е застоял пред телевизора гледайки XXL и си е харесал някоя по особена поза или нестандартни решения - дупе да ти е яко - нема мира и спокойствие докато не ти го сложи . Дори това че си заспала няма да го спре , а дори би го възбудило още повече , отчитайки факта че за него това вече си е и така нужното му живо предизвикателство . Много трябва да внимават младите и привлекателни девойки ако са облечени по еротично и са на купон в присъствието на подпийнал тийнейджър от тази зодия . Полицейските хроники и досиета бъкат от случаи за изнасилване и то кой мислиш че води убедително първенството в тази категория - разбира се , - как се досети ? Този печален рекорд го е откъснал на огромна преднина пред втория - Скорпиона . Често му се налага да лъска бастуна , защото няма търпение и докато му е пресен спомена или впечатленията , търси начин да удовлетвори нуждата си . Когато обаче му писне от Мара с петте баджака - много внимавай да не се навеждаш в негово присъствие , независимо от пола . В бързината се случват секви инциденти . По принцип Овена не би се смутил да прави и групов секс - стига разбира се жена му да не участва в оргията , защото е адски ревни&
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 02:04:06 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Декември 21, 2010, 17:32:57 »
Раздели ТемаНагоре

каква блажена усмивка се появи докато четях това по долу Cheesy,горкото ми мъжле... Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 21, 2010, 17:55:41 »
Раздели ТемаНагоре

И аз при овните Kiss Трябва да покажа на мъжа ми таци част за харченето, за да си знае че е от зодията  Tongue Неизбежно е просто  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 22, 2010, 12:23:47 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм овца, мъжът ми е стрелец  Tongueи имаме едно стрелче и едно скорпионче

това с табелата ми харесва

Мъжът....... никога няма да скучае с нея!!!!- и това

Ох, ма вие двамата сте перфектния тандем :

Най добре се разбират с другите два огнени знака Лъв и Стрелец
Особено със Стрелец - защото и двамата са откачена работа , авантюристи , искрени , прями и копнеят за приключения и лудории. Не канете такава двойка на купон - ще съжалявате...Опасност от пожар , среднощен скандал със съседите и полицията , музика - яко , Волумето на мах и къркане до сутринта... Ако има непознати - каубойска среща 1-ва серия и после Болница на края на града - Овена със сигурност ще е този , който неква бутилка го е целнала в главата докато Стрелеца се е разминал с всички летящи предмети и юмруци и.т.н... Въобще тези двамата са си лика прилика и нямат проблеми като са сами заедно . Подстрекават се взаимно и се надпреварват , кой е по луд и отворен .
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 22, 2010, 18:37:38 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм със щерка овне. за момента е изключително кротка. да очаквам ли неприятности в бъдеще?  Tongue Tongue Tongue
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
twinkle
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 23, 2010, 14:47:38 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз в темичката. Аз съм от тези с по-малките роги Wink (evil11)
Поли, страхотна снимка!
Активен

Предпочитам предварително плащане, освен ако не сме се разбрали друго - пощенски запис, Еконт запис, банков превод.
Моля, потвърдете с ЛС след като се запишете в моя обява!
Получавам и изпращам като МПП.
Приятно пазаруване!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 23, 2010, 15:54:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ехо Smiley мами овни  Cool
Сега съм се заровила из старите теми Smiley Чета разни неща и се информирам Smiley

Та знаете ли какво открих - сайта и той целия е зодия овен Smileyхихих - 04.04 - доколкото разбрах тогава е страртирал Smiley
А така  Cheesy
Овните са бебетата на зодиака, щото са първата зодия  Tongue
Така и ние ще си го отглеждаме сайта като овне  Cheesy  Cool
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 24, 2010, 01:59:40 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм със щерка овне. за момента е изключително кротка. да очаквам ли неприятности в бъдеще?  Tongue Tongue Tongue

Аз също съм ОВЕН /първа декада/, но май съм повече ОВЦА!?  Huh?  Cheesy
Барбарона като малко дете съм била изключително кротка и възпитана, но после ... дупе да ти е яко!  Huh? Прочети надолу!
Трябва много любов, търпение и топлина! Никакви забрани! За нас те са предизвикателство. Следващият път белята ще е двойна!
Според мен огромно значение има асцендентът. Казват, че зодията е водеща през първата половина на живота, а през втората - асцендента. Моят е Дева /зодията на мъжа ми/ и от няколко години се кротнах, та чак не мога да се позная на моменти.  Roll Eyes
Определено не съм типичен овен вече.  Преди изневерявах на гаджетата, не се прибирах с дни, в училище бях най-умната, но и най-дивата. Слушах пънк, метал. Обръснах си дългата 90см. коса до първи номер /почти гола глава/. Харчех доста /защото нашите имаха/. Бягах от часове, за да ходя на Кравай. Горях дневниците, заради слабите оценки на другите и мен не ме заподрозяха дори, защото бях отличничка и печелех олимпияди. Учителите и нашите се бяха видели в чудо с мен! Поведението ми - ужас, но носех купи на училището от спортни, мамематически и литературни конкурси. Учителите ме определиха като: изключително интелигентна, неподатлива на контрол и с много тежък пубертет!  Shocked
Интелигентна - друг път! Sad  Ако бях, нямаше да стоя в тази държава 38 години, а щях да съм избягала още в началото на 90-те год.  
Неподатлива на контрол - мен не можеш да ме контролираш! Трябва да ме коткаш с добра дума или да ме амбицираш чрез хитрост.
"Тежкия пубертет" ме държа до 28 год. възраст.  Тогава срещнах мъжа ми и ... се кротнах.
 Вече 11 години се разбираме чудесно, не съм си и помисляла да му изневерявам тялом или духом. Просто нямам нужда. С топ не можеш да ме изкараш от вкъщи. Цялото ми свободно време е посветено на детето, мъжа и дома. Рядко излизам с приятели. Помагам с каквото мога на родителите си. Приятелите ми дълго време се чудеха кога ще си покажа рогата и накрая се отказаха с думите: "Намери се и на теб, кой да ти счупи овенските рога!". И са прави! Но, не го е направил умишлено. Все пак се влюби точно в дивата и луда Овенка, а не в агънцето, в които ме превърна чрез любовта си. И резултатът е прекрасния ни син!  (love9)  Е, от време на време се завръща дивото в мен, но под друга форма. Избива ме на ремонти!  Cheesy

И един цитат от книжка за деца - овнета: "То обича приказките и вярва на вълшебствата в тях. Ако успеете да го възпитате с внимание и топлота, когато порасне, то ще полети високо и самичко ще твори чудеса!"
Пожелавам на всички майки с деца-овнета, когато станат големи Овни да творят чудеса!  Smiley
« Последна редакция: Декември 24, 2010, 02:04:31 от abba » Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Декември 24, 2010, 07:11:12 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм със щерка овне. за момента е изключително кротка. да очаквам ли неприятности в бъдеще?  Tongue Tongue Tongue

Аз също съм ОВЕН /първа декада/, но май съм повече ОВЦА!?  Huh?  Cheesy
Барбарона като малко дете съм била изключително кротка и възпитана, но после ... дупе да ти е яко!  Huh? Прочети надолу!
Трябва много любов, търпение и топлина! Никакви забрани! За нас те са предизвикателство. Следващият път белята ще е двойна!
Според мен огромно значение има асцендентът. Казват, че зодията е водеща през първата половина на живота, а през втората - асцендента. Моят е Дева /зодията на мъжа ми/ и от няколко години се кротнах, та чак не мога да се позная на моменти.  Roll Eyes
Определено не съм типичен овен вече.  Преди изневерявах на гаджетата, не се прибирах с дни, в училище бях най-умната, но и най-дивата. Слушах пънк, метал. Обръснах си дългата 90см. коса до първи номер /почти гола глава/. Харчех доста /защото нашите имаха/. Бягах от часове, за да ходя на Кравай. Горях дневниците, заради слабите оценки на другите и мен не ме заподрозяха дори, защото бях отличничка и печелех олимпияди. Учителите и нашите се бяха видели в чудо с мен! Поведението ми - ужас, но носех купи на училището от спортни, мамематически и литературни конкурси. Учителите ме определиха като: изключително интелигентна, неподатлива на контрол и с много тежък пубертет!  Shocked
Интелигентна - друг път! Sad  Ако бях, нямаше да стоя в тази държава 38 години, а щях да съм избягала още в началото на 90-те год.  
Неподатлива на контрол - мен не можеш да ме контролираш! Трябва да ме коткаш с добра дума или да ме амбицираш чрез хитрост.
"Тежкия пубертет" ме държа до 28 год. възраст.  Тогава срещнах мъжа ми и ... се кротнах.
 Вече 11 години се разбираме чудесно, не съм си и помисляла да му изневерявам тялом или духом. Просто нямам нужда. С топ не можеш да ме изкараш от вкъщи. Цялото ми свободно време е посветено на детето, мъжа и дома. Рядко излизам с приятели. Помагам с каквото мога на родителите си. Приятелите ми дълго време се чудеха кога ще си покажа рогата и накрая се отказаха с думите: "Намери се и на теб, кой да ти счупи овенските рога!". И са прави! Но, не го е направил умишлено. Все пак се влюби точно в дивата и луда Овенка, а не в агънцето, в които ме превърна чрез любовта си. И резултатът е прекрасния ни син!  (love9)  Е, от време на време се завръща дивото в мен, но под друга форма. Избива ме на ремонти!  Cheesy

И един цитат от книжка за деца - овнета: "То обича приказките и вярва на вълшебствата в тях. Ако успеете да го възпитате с внимание и топлота, когато порасне, то ще полети високо и самичко ще твори чудеса!"
Пожелавам на всички майки с деца-овнета, когато станат големи Овни да творят чудеса!  Smiley
Shocked Shocked Shocked
това за теб ли го писа Shocked Shocked Shocked или за мен Cheesy Cheesy Cheesy
и моя мъж е дева Tongue,само дето аз съм втора декада овенка Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
duhi_puhi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 25, 2010, 16:07:37 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз в овенския кюп ..
10-априлска овенка.. с мъж дева  Cool.. единствения, което успява да ме търпи вече 10 години Smiley
Активен

Приятно пазаруване!
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 25, 2010, 16:21:16 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз в овенския кюп ..
10-априлска овенка.. с мъж дева  Cool.. единствения, което успява да ме търпи вече 10 години Smiley

Абе, май ние ги търпим тези мъжки Деви /мързеливи кокони/!  (grin5)
Май вече станахме три такива двойки Жена Овен - Мъж Дева?  Smiley Да не се оформи нова тема - за двойките?  Cheesy
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 25, 2010, 16:26:39 »
Раздели ТемаНагоре

Няма по-безстрашни от Овните!
- казват те и пъчат си гърдите.
Че са смели - никой не отрича
- качество, което се обича!
Някои са с усет, много знаят,
Други - с "такт" по "нервите играят".
Лудо хвърлят се навред с рогата,
даже с риск да си строшат главата.
Те са храбри, славни в борбата
- знаят да си защитят правата.
Артистични са, добре говорят.
Властни са - не искат да се молят.
Не червено честичко пресичат,
правилата никак не обичат.
Искат ли, света ще преобърнат
20-и век във 30-и ще превърнат.
Характерно е, че са ревниви,
горди, но добри, трудолюбиви.
Не умеят никак да изчакват,
но загубят ли - не се оплакват.
Двата пола, знайте са инати
- по това ще бъдат разпознати.
От Везните те да се предпазват,
че ги дебнат, гонят и наказват.
страхотно е,аз също съм ожен,наи готината зодия,знам също така че самата зодия н ее определяща,зависи от асцедента ,а моят е ......овен,страхотия,ахаххаха
сестра ми е лъв а баща ни стрелец,огънят бушува много яко Smiley
малкото ми беб4е е рибка , а съм чела че рибките и явена се допълват взаимно
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 27, 2010, 18:52:37 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм от рогатите Smiley)) Първоаприлска съм и то Smiley Майка ми е на 2.04 баба на 05.04 .Мъжа ми е телец. Но разликата между трите е огромна. Майка ми е толкова сдържана ,ама аз инатоооо и мъжа и той инат.Детето ми е дева ,но събрало ината и на двамата Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 28, 2010, 09:29:40 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.start.bg/lenta/horoskopi/harakteristiki/oven.html
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!



Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: