{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: cveti2005  (Прочетена 80491 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
netelisia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 23, 2010, 14:01:07 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам да се оплача от некоректен продавач cveti2005
записвам се в нейна обява за една хубава блузка на ДИСНИ обявена за 7.00лв. после намалена на 6.00лв. с пощата е пиша аз на дамата а тя ми иска запис от 7.30лв. след двудневни обяснения каква е цената стегаме до сделка да и пратя сумата от 6.00лв. а днес вижте каква изненадка имам от нея From: cveti2005 [ May 23 02:05PM ] [ Отговори ]

здравей!
значи продадох блузката за 9 лв, така 4е ако не си пратила записа - ще разваля продажбата.
Много се извинявам за причиненото неудобство.
Поздрави!
Е ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ!!!!
Активен

Връщам стоки,които не отговарят на описанието.
Коректна съм,очаквам същото.
Предварително плащане.
Опаковки не плащам.
Пощенските разходи са за сметка на КУПУВАЧА.
---оценки---http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=49960
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 23, 2010, 20:34:56 »
Раздели ТемаНагоре


Прилагам извадка от основния правилник

Цитат
Правила за оценките :

Какво се разбира под „контакт”

Под контакт се разбира, размяната на адрес / адреси за продаването / купуването / размяната на конкретна обява / обяви , или уговорката за продаването/ купуването / размяната на конкретна обява / обяви , (тоест продавача е казал „Добре , за тебе е!” и / или купувача е казал „Добре , вземам го !”

- Препоръчително е след като сте имали контакт с даден потребител , да го оцените според впечатленията с които сте останали от него.
- Оценки трябва да бъдат поставяни само след като между двамата потребители (купуващия и продаващия , поставящият оценка и получаващият) е имало контакт .
- При провалена „Сделка” , тоест след осъществен контакт, единият от двамата се отметне , то другият има право , по своя преценка да постави НЕУТРАЛНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Неутрална оценка , заради неспазването на уговорката от негова страна , НЯМА право да „връща жеста”)
- Потребители , които създават регистрации за да поставят някому „Отрицателна” или „Положителна” оценка , ще бъдат санкционирани!
- Потребители , които поставят „Отрицателна” или „Положителна” оценка , на други потребители , въз основа на симпатия , антипатия и други , без да е имало контакт помежду им , също ще бъдат санкционирани!

Всеки потребител нарушил правилата на сайта ще получи временна или перманентна забрана за достъп!
« Последна редакция: Май 23, 2010, 21:10:30 от The_Black_Angel » Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 27, 2010, 11:47:13 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам да се оплача от некоректен продавач cveti2005
записвам се в нейна обява за една хубава блузка на ДИСНИ обявена за 7.00лв. после намалена на 6.00лв. с пощата е пиша аз на дамата а тя ми иска запис от 7.30лв. след двудневни обяснения каква е цената стегаме до сделка да и пратя сумата от 6.00лв. а днес вижте каква изненадка имам от нея From: cveti2005 [ May 23 02:05PM ] [ Отговори ]

здравей!
значи продадох блузката за 9 лв, така 4е ако не си пратила записа - ще разваля продажбата.
Много се извинявам за причиненото неудобство.
Поздрави!
Е ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ!!!!
Много е некоректно наистина,вярно е че ти е писала,но все пак...,.
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: