{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До Админ или Мод отговорен за конкурсите  (Прочетена 6892 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 20, 2010, 12:39:04 »
Раздели ТемаНагоре

Щом участваш в сьстезание,трябва да се научиш и да губиш.И не на всяка цена да си пьрви. Wink
Да губиш, но от честна игра Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 20, 2010, 12:52:57 »
Раздели ТемаНагоре

Щом участваш в сьстезание,трябва да се научиш и да губиш с достойнство.И не на всяка цена да си пьрви. Wink
Да губиш, но от честна игра Smiley
Да така е,но в сьстезанията накрая винаги има изненади. WinkДьщеря ми е активен спортист и там какви надцаквания има,не е истина. Cheesy
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 12:54:57 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 20, 2010, 13:02:18 »
Раздели ТемаНагоре

Щом участваш в сьстезание,трябва да се научиш и да губиш с достойнство.И не на всяка цена да си пьрви. Wink
Да губиш, но от честна игра Smiley
Да така е,но в сьстезанията накрая винаги има изненади. WinkДьщеря ми е активен спортист и там какви надцаквания има,не е истина. Cheesy
Това също не го одобрявам. Нагласени състезания и конкурси. Как да обясниш на дата, че въпреки, че е дало всичко от себе си не печели заради .....лоби Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 20, 2010, 13:26:33 »
Раздели ТемаНагоре

Щом участваш в сьстезание,трябва да се научиш и да губиш с достойнство.И не на всяка цена да си пьрви. Wink
Да губиш, но от честна игра Smiley
Да така е,но в сьстезанията накрая винаги има изненади. WinkДьщеря ми е активен спортист и там какви надцаквания има,не е истина. Cheesy
Това също не го одобрявам. Нагласени състезания и конкурси. Как да обясниш на дата, че въпреки, че е дало всичко от себе си не печели заради .....лоби Huh?
Вдигаш гордо глава и продьлжаваш.Това казвам аз Wink Kiss
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 20, 2010, 14:18:27 »
Раздели ТемаНагоре

Роси,когато си честен,а те измамят-много боли.Трудно е да се прежалиш и да кажеш:Майната му,утре е ден-пак да ме прецакат...Не се преглъща,незнам  Lips Sealed
Но дъщеря ти си има кадърността,нали?Това е най-важно,че тя реално може да е победител  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 20, 2010, 15:46:54 »
Раздели ТемаНагоре

Роси,когато си честен,а те измамят-много боли.Трудно е да се прежалиш и да кажеш:Майната му,утре е ден-пак да ме прецакат...Не се преглъща,незнам  Lips Sealed
Но дъщеря ти си има кадърността,нали?Това е най-важно,че тя реално може да е победител  Smiley
Прегльщат се мила,много работи Sad но всичко с времето си. WinkНезнаете майките на какво си подлагат децата само и само да спечелят.Тьпчат ги с хапове и инжекции ,тьй като още няма допинг проба.И какво се оказва,че моята дьщеря е бльскала цяла година ,да отиде на сьстезание и какво.......... Sad,затова казвам всичко с времето,след това като има допинг проба,кой ще остане НИЕ Wink Всичко се вьзнаграждава,рано или кьсно. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
littlebird
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 20, 2010, 21:45:03 »
Раздели ТемаНагоре

Нахлувам тук с въпрос - Агитационните писма на лични/от непознати потребители/ не се ли счита за спам?
Конкурсите са много приятна емоция за всички в сайта, но не ми е приятно да ме "притискат" да гласувам на сила!
Моля, организаторите да вземат отношение. Благодаря Smiley
Активен

#Коректна съм и очаквам същото от ваша страна!#Не толерирам запис,пращам на първия дал адрес на ЛС#Пощенските са за сметка на купувача#Предварително заплащане#Запазвам си правото, да игнорирам определени потребители#
Кутии,пликове и прочие опаковки НЕ плащам!#С предимство за Варна
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 21, 2010, 00:46:10 »
Раздели ТемаНагоре

Нахлувам тук с въпрос - Агитационните писма на лични/от непознати потребители/ не се ли счита за спам?
Конкурсите са много приятна емоция за всички в сайта, но не ми е приятно да ме "притискат" да гласувам на сила!
Моля, организаторите да вземат отношение. Благодаря Smiley
Прочети постовете от начало и ще разбереш!
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #38 -: Декември 21, 2010, 14:24:47 »
Раздели ТемаНагоре

Как да обясниш на дата, че въпреки, че е дало всичко от себе си не печели заради .....лоби Huh?
Точно заради това някои предпочитаме компютърните спортове - турнири и шампионати на компютърни игри. Защото там печели най-добрият и няма как да се мами. Никакви анаболи и стимуланти няма да помогнат, даже обратното - възможно е да навредят.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 21, 2010, 21:04:02 »
Раздели ТемаНагоре

Стига оспамвали остаряла тема  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: