{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До Админ или Мод отговорен за конкурсите  (Прочетена 6977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 20, 2010, 10:43:40 »
Раздели ТемаНагоре

В МОМЕНТА В КОЙТО ЗАПОЧНАХТЕ ДА ПРАВИТЕ КОНКУРСИ БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ЩЕ СЕ СТИГНЕ ДО ТУК.
НЯМА НАЙ ХУБАВО ДЖУДЖЕ ИЛИ НАЙ ХУБАВА СНЕЖАНКА ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ ВСИЧКИ ДЕЧИЦА СА УНИКАЛНИ САМИ ПО СЕБЕ СИ. РАЗОЧАРОВАНИ И ОБИДЕНИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЩОМ ИМА СЪСТЕЗАНИЕ.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #16 -: Декември 20, 2010, 10:49:20 »
Раздели ТемаНагоре

В МОМЕНТА В КОЙТО ЗАПОЧНАХТЕ ДА ПРАВИТЕ КОНКУРСИ БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ЩЕ СЕ СТИГНЕ ДО ТУК.
НЯМА НАЙ ХУБАВО ДЖУДЖЕ ИЛИ НАЙ ХУБАВА СНЕЖАНКА ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ ВСИЧКИ ДЕЧИЦА СА УНИКАЛНИ САМИ ПО СЕБЕ СИ. РАЗОЧАРОВАНИ И ОБИДЕНИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЩОМ ИМА СЪСТЕЗАНИЕ.

Абсолютно! Smiley Това е и причината да не се включа в нито един конкурс;)

Но с нетърпение очаквам да се пуснат за гласуване снимките в конкурса Мис Коледна домакиня:) Там все си мисля, че няма да има шмекеруване:)

Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 20, 2010, 10:50:39 »
Раздели ТемаНагоре

В МОМЕНТА В КОЙТО ЗАПОЧНАХТЕ ДА ПРАВИТЕ КОНКУРСИ БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ЩЕ СЕ СТИГНЕ ДО ТУК.
НЯМА НАЙ ХУБАВО ДЖУДЖЕ ИЛИ НАЙ ХУБАВА СНЕЖАНКА ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ ВСИЧКИ ДЕЧИЦА СА УНИКАЛНИ САМИ ПО СЕБЕ СИ. РАЗОЧАРОВАНИ И ОБИДЕНИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЩОМ ИМА СЪСТЕЗАНИЕ.

Абсолютно! Smiley Това е и причината да не се включа в нито един конкурс;)

Но с нетърпение очаквам да се пуснат за гласуване снимките в конкурса домакиня:) Там все си мисля, че няма да има шмекеруване:)


Ех, ако знаех,че така ще стане  и аз нямаше да се занимавам Smiley
Шефе, евала за търпението и усилията Smiley Ама ги изтипосай шмекерите, та всички да ги видим  Cool
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 10:55:21 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 20, 2010, 10:52:12 »
Раздели ТемаНагоре

В МОМЕНТА В КОЙТО ЗАПОЧНАХТЕ ДА ПРАВИТЕ КОНКУРСИ БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ЩЕ СЕ СТИГНЕ ДО ТУК.
НЯМА НАЙ ХУБАВО ДЖУДЖЕ ИЛИ НАЙ ХУБАВА СНЕЖАНКА ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ ВСИЧКИ ДЕЧИЦА СА УНИКАЛНИ САМИ ПО СЕБЕ СИ. РАЗОЧАРОВАНИ И ОБИДЕНИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЩОМ ИМА СЪСТЕЗАНИЕ.
А не би трябвало да има .Нали всичко се прави за нашето настроение по празниците. Да се радваме заедно на прекрасните си деца .Да покажем колко се гордеем с тях. Нима е правилно да растат със сбъркани ценности.Нали са ни живи и здрави,нали сме всички заедно на Коледа ,на кому е нужно тази измеслена "битка". Моето и Вашето дете са най- добри ,защото са обичани и ще ни обичат винаги. Моята и Вашата украса са най-добри ,защото сме ги правили от сърце ,за да зарадваме близките си. Моето и Вашето писмо (единствено там участвам ) са най-добри ,защото всеки от нас е излял душата си.
Усмихвайте се повече и не принизявайте и тези красиви конкурси до всичко гадно в ежедневието ни
Успех на всички
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 20, 2010, 10:58:15 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА Е, НО С ТОВА ГЛАСУВАНЕ СТАНА ДОСТА ДОСАДНО ВЕЧЕ, ЛИЧНО НА МЕНЕ МИ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИ, КОЙ ДА ПОДКРЕПЯ?Huh??
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 20, 2010, 10:58:39 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА Е, НО С ТОВА ГЛАСУВАНЕ СТАНА ДОСТА ДОСАДНО ВЕЧЕ, ЛИЧНО НА МЕНЕ МИ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИ, КОЙ ДА ПОДКРЕПЯ?Huh??
Относно децата - всички Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 20, 2010, 11:02:32 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА Е, НО С ТОВА ГЛАСУВАНЕ СТАНА ДОСТА ДОСАДНО ВЕЧЕ, ЛИЧНО НА МЕНЕ МИ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИ, КОЙ ДА ПОДКРЕПЯ?Huh??
Относно децата - всички Smiley

ТОГАВА КАКЪВ Е СМИСЪЛА ДА СЕ ГЛАСУВА, ТРЯБВАШЕ ДА Е САМО ГАЛЕРИЯ СЪС СНИМКИ ДА ИМ СЕ РАДВАМЕ, А НЕ ДА ГИ ОЦЕНЯВАМЕ, ЗАЩОТО Е ДОСТА ОБИДНО ДА НЕ ТИ ОЦЕНЯТ ДЕТЕТО.
АМА И С КОНКУРСА ЗА ДОМАКИНЯ ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО, А ПЪК ПОТРЕБИТЕЛ ИЛИ МОДЕРАТОР НА ГОДИНАТА Е НАПРАВО ВЪРХЪТ.
КАК ИЗБИРАТЕ МЕЖДУ МОДЕРАТОРИТЕ?Huh?
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 11:05:49 от kondalini » Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 20, 2010, 11:07:26 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat, така е.По скоро така би трябвало да бъде.
Но където има конкурс, награда и много жени нещата не са такива.Аз вече 100 пъти го написах, но пак ще го кажа- в подобни конкурси и съревнования не участвам точно поради тази причина.Те не носят нищо положително просто защото няма как да не се опорочат от някой.Няма как!
И всички онези игри с гласувания на възможно най-голям брой познати, агитации, губене на време и толкова негативни емоции ... в името на победата и награда една плюшена играчка са ми толкова непонятни ...
А за фейсбук конкурсите "Най-красиво дете", "Най-фотогенично дете","Най-чаровна усмивка"....да не говорим.На себе си или на някой друг искате да докажете нещо?!

Участвала съм само в един конкурс, но той беше фотографски, в сайт с хора, които се занимават с изкуство и без никаква възможност за шмекеруване и фалшиви гласове.Темата беше "Моето гардже" и снимките не се оценяваха на база "Сладко" или "Красиво" дете.
Щях да съм на първо, а не на второ място в категория "Момче" ако победителя не беше късо подстригано момиченце, което журите беше объркало с момче:)
Но...това че снимката ми беше толкова високо оценена без лъжи и измами за мен беше по-голяма и престижна награда отколкото колелото, което изпратиха на детето ми.

Така, че  ...тези които драпат нагоре с лъжи и измами никога няма да изпитат такова удовлетворение от победата колкото мен или честно спечелилите тук или някоъде другаде.А това е основната награда.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 20, 2010, 11:12:39 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat, така е.По скоро така би трябвало да бъде.
Но където има конкурс, награда и много жени нещата не са такива.Аз вече 100 пъти го написах, но пак ще го кажа- в подобни конкурси и съревнования не участвам точно поради тази причина.Те не носят нищо положително просто защото няма как да не се опорочат от някой.Няма как!
И всички онези игри с гласувания на възможно най-голям брой познати, агитации, губене на време и толкова негативни емоции ... в името на победата и награда една плюшена играчка са ми толкова непонятни ...
А за фейсбук конкурсите "Най-красиво дете", "Най-фотогенично дете","Най-чаровна усмивка"....да не говорим.На себе си или на някой друг искате да докажете нещо?!

Участвала съм само в един конкурс, но той беше фотографски, в сайт с хора, които се занимават с изкуство и без никаква възможност за шмекеруване и фалшиви гласове.Темата беше "Моето гардже" и снимките не се оценяваха на база "Сладко" или "Красиво" дете.
Щях да съм на първо, а не на второ място в категория "Момче" ако победителя не беше късо подстригано момиченце, което журите беше объркало с момче:)
Но...това че снимката ми беше толкова високо оценена без лъжи и измами за мен беше по-голяма и престижна награда отколкото колелото, което изпратиха на детето ми.

Така, че  ...тези които драпат нагоре с лъжи и измами никога няма да изпитат такова удовлетворение от победата колкото мен или честно спечелилите тук или някоъде другаде.А това е основната награда.
Много вярно. На жалкото е, че всичко опира до манталитет. Важно е участието май си остава само олимпийски слоган Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 20, 2010, 11:21:12 »
Раздели ТемаНагоре

Nikovat, така е.По скоро така би трябвало да бъде.
Но където има конкурс, награда и много жени нещата не са такива.Аз вече 100 пъти го написах, но пак ще го кажа- в подобни конкурси и съревнования не участвам точно поради тази причина.Те не носят нищо положително просто защото няма как да не се опорочат от някой.Няма как!
И всички онези игри с гласувания на възможно най-голям брой познати, агитации, губене на време и толкова негативни емоции ... в името на победата и награда една плюшена играчка са ми толкова непонятни ...
А за фейсбук конкурсите "Най-красиво дете", "Най-фотогенично дете","Най-чаровна усмивка"....да не говорим.На себе си или на някой друг искате да докажете нещо?!
Аз искерено вярвах ,че ще е съвсем различно от фейсбук... Та толкова се постара екипа на сайта ,а и като цяло мисля ,че тук сме именно да се радваме и да си помагаме като майки в тази трудна за живеене държавица.Съжалявам ,че има толкова болни амбиции.Във фейсбук е друго ,но тук факта ,че вски ден имаме някакви контакти помежду си трябва да те накара да си толерантен и да се замислиш.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #25 -: Декември 20, 2010, 11:41:46 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА Е, НО С ТОВА ГЛАСУВАНЕ СТАНА ДОСТА ДОСАДНО ВЕЧЕ, ЛИЧНО НА МЕНЕ МИ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИ, КОЙ ДА ПОДКРЕПЯ?Huh??
Относно децата - всички Smiley

ТОГАВА КАКЪВ Е СМИСЪЛА ДА СЕ ГЛАСУВА, ТРЯБВАШЕ ДА Е САМО ГАЛЕРИЯ СЪС СНИМКИ ДА ИМ СЕ РАДВАМЕ, А НЕ ДА ГИ ОЦЕНЯВАМЕ, ЗАЩОТО Е ДОСТА ОБИДНО ДА НЕ ТИ ОЦЕНЯТ ДЕТЕТО.
АМА И С КОНКУРСА ЗА ДОМАКИНЯ ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО, А ПЪК ПОТРЕБИТЕЛ ИЛИ МОДЕРАТОР НА ГОДИНАТА Е НАПРАВО ВЪРХЪТ.
КАК ИЗБИРАТЕ МЕЖДУ МОДЕРАТОРИТЕ?Huh?
на модераторите не им се сменят памперси Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Декември 20, 2010, 11:49:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз само едно не мога да разбера  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Как е възможно накоя майка да вземе чужда снимка, на чуждо дете и да я пусне да очаства вместо нейното??? Нали за всяка майка нейното си джераме си е най-хубаво!!!! Как мое да харесаш чуждата снимка  Shocked Shocked Shocked
Не ми го побира ума  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 20, 2010, 12:15:39 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА Е, НО С ТОВА ГЛАСУВАНЕ СТАНА ДОСТА ДОСАДНО ВЕЧЕ, ЛИЧНО НА МЕНЕ МИ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИ, КОЙ ДА ПОДКРЕПЯ?Huh??
Относно децата - всички Smiley

ТОГАВА КАКЪВ Е СМИСЪЛА ДА СЕ ГЛАСУВА, ТРЯБВАШЕ ДА Е САМО ГАЛЕРИЯ СЪС СНИМКИ ДА ИМ СЕ РАДВАМЕ, А НЕ ДА ГИ ОЦЕНЯВАМЕ, ЗАЩОТО Е ДОСТА ОБИДНО ДА НЕ ТИ ОЦЕНЯТ ДЕТЕТО.
АМА И С КОНКУРСА ЗА ДОМАКИНЯ ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО, А ПЪК ПОТРЕБИТЕЛ ИЛИ МОДЕРАТОР НА ГОДИНАТА Е НАПРАВО ВЪРХЪТ.
КАК ИЗБИРАТЕ МЕЖДУ МОДЕРАТОРИТЕ?Huh?
Ами Lips Sealed......избирам(гласувах) всичките ....затова нито за потребител,нито за мод.гласувам за определен.Всеки е дал своя принос ,кой повече кой по малко,но от сърце и според силите си....
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 20, 2010, 12:33:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз само едно не мога да разбера  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Как е възможно накоя майка да вземе чужда снимка, на чуждо дете и да я пусне да очаства вместо нейното??? Нали за всяка майка нейното си джераме си е най-хубаво!!!! Как мое да харесаш чуждата снимка  Shocked Shocked Shocked
Не ми го побира ума  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
явно все още нямат деца
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 20, 2010, 12:37:31 »
Раздели ТемаНагоре

Щом участваш в сьстезание,трябва да се научиш и да губиш.И не на всяка цена да си пьрви. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: