{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писмо до Дядо Коледа или Коледно пожелание - Гласуване  (Прочетена 4718 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 19, 2010, 12:49:56 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами така де, нали се говореше и за категория "На всяка манджа - мерудия" - там щях да съм без конкуренция. Тия сърцераздирателните ще ги пропусна. И аз можех да си опиша драмите, ама все пак идват празници. Няма нужда от сълзи Smiley
Аз пък да си призная на някой бая поплаках.Стана ми много кофти.Когато чета такива неща ми се иска  да имам вълшебна пръчка и да мога да реша проблемите на всички.
п.п.Някой може и да ми се смеят ,ама аз съм си такава ревла понякога (dew4)
Активен

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 19, 2010, 13:29:10 »
Раздели ТемаНагоре

Доце, не се притеснявай..и аз си поплаках доста..
Силно се надявам да се сбъднат всички написани и ненаписани мечти! (yes3)
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #17 -: Декември 19, 2010, 14:31:13 »
Раздели ТемаНагоре

Някой писма са наистина натъжаващи , на фона на тях моите проблеми са жалки, аз за новата година само си пожелавам да ми се махне това напрежение от главата , да спрем да се джафкаме с половинката , и като вляза на 3-ти в болница , да не ме утрепат с някоя страшна диагноза!
На едно писмо се разплаках , не знам защо , може би разбрах , че употребяваме лошо с половинката това че сме всеки ден заедно , докато има хора които бленуват да гушнат половинките си , а аз тъпата п**ка само се джанкам с него , сега докато пиша това , той спи , и дори само при идеята , само да си помисля за това как по една или друга причина го губя , ми се размазва екрана , колко сме глупави хората , и защо ли не можем постоянно да усещаме колко сме ценни един за друг , с половинката сме скарани от два дни , но веднага щом стане , ще се пробвам да се примирим , дано не ме отблъсне , не искам дните ни да минават в мълчание  (dew3)
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 19, 2010, 14:40:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами така де, нали се говореше и за категория "На всяка манджа - мерудия" - там щях да съм без конкуренция. Тия сърцераздирателните ще ги пропусна. И аз можех да си опиша драмите, ама все пак идват празници. Няма нужда от сълзи Smiley
Аз пък да си призная на някой бая поплаках.Стана ми много кофти.Когато чета такива неща ми се иска  да имам вълшебна пръчка и да мога да реша проблемите на всички.
п.п.Някой може и да ми се смеят ,ама аз съм си такава ревла понякога (dew4)
и аз така.няма как да пропуснеш човешките драми,въпреки че всеки от нас си има някаква такава
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 19, 2010, 15:24:52 »
Раздели ТемаНагоре

Доце, не се притеснявай..и аз си поплаках доста..
Силно се надявам да се сбъднат всички написани и ненаписани мечти! (yes3)
brawo на вас с доцето, всеки си има мечта, така ,че каквокато е сърцераздират..., нека се сбъднат Smiley
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 19, 2010, 15:27:42 »
Раздели ТемаНагоре

Някой писма са наистина натъжаващи , на фона на тях моите проблеми са жалки, аз за новата година само си пожелавам да ми се махне това напрежение от главата , да спрем да се джафкаме с половинката , и като вляза на 3-ти в болница , да не ме утрепат с някоя страшна диагноза!
На едно писмо се разплаках , не знам защо , може би разбрах , че употребяваме лошо с половинката това че сме всеки ден заедно , докато има хора които бленуват да гушнат половинките си , а аз тъпата п**ка само се джанкам с него , сега докато пиша това , той спи , и дори само при идеята , само да си помисля за това как по една или друга причина го губя , ми се размазва екрана , колко сме глупави хората , и защо ли не можем постоянно да усещаме колко сме ценни един за друг , с половинката сме скарани от два дни , но веднага щом стане , ще се пробвам да се примирим , дано не ме отблъсне , не искам дните ни да минават в мълчание  (dew3)
мила, отиди и се гушни при него, няма нужда от думи, хайде отивай  Kiss
Активен
amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 19, 2010, 16:08:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами така де, нали се говореше и за категория "На всяка манджа - мерудия" - там щях да съм без конкуренция. Тия сърцераздирателните ще ги пропусна. И аз можех да си опиша драмите, ама все пак идват празници. Няма нужда от сълзи Smiley
Аз пък да си призная на някой бая поплаках.Стана ми много кофти.Когато чета такива неща ми се иска  да имам вълшебна пръчка и да мога да реша проблемите на всички.
п.п.Някой може и да ми се смеят ,ама аз съм си такава ревла понякога (dew4)

И аз съм така и за това си пожелавам да се бъднат всички желания на всички хора и мнооооого ама мноооого здраве за всички Smiley
Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
cherry_flavour
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 19, 2010, 17:59:25 »
Раздели ТемаНагоре

За да можете да четете добре дългите писма, щракнете със скрола на мишката върху тях и те ще се заредят в нов прозорец Wink Друг вариант - цъквате на писмото и задържате без да пускате, като влачите един вид изображението към линк-лентата на браузъра и щом стигнете до нея - пускате и писмото се зарежда четливо  Kiss
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #23 -: Декември 19, 2010, 18:33:48 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не се разплаках на никое - бИтон съм  Tongue Tongue Tongue

лъжа естесвено!!!!
Активен
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 20, 2010, 08:46:24 »
Раздели ТемаНагоре

Абсолютно е забранено изпращането на ЛС  за участие в  гласувания на конкурсите. При получено такова съобщение ми пишете. Изпращачът ще бъде възнаграден с 3 дневен курорт.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 20, 2010, 22:10:25 »
Раздели ТемаНагоре

Изчетох ги-повече от невероятни!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: