{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно цените на новите маркови ботуши  (Прочетена 10057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 18, 2010, 18:04:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично нямам акаунт там,но приятелят ми има. Ако остане време утре - ще го разпитам подробно кое как става и ще напиша.
Но съм убедена,че тук има доста мами,които знаят как се пазарува от там,но незнайно защо мълчат...т.е. досещам се защо де.. Wink

За сега чао,че излизаме и закъснявам Wink
Активен
емма
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 19, 2010, 10:19:41 »
Раздели ТемаНагоре

Чак сега видях темата Embarrassed Да..и аз като теб съм попадала на един потребител ,който продава непрекъснато неща на тези марки и също като теб проверявам в E-bay и сравнявам цени.Запомнила съм много добре името на потребителката,но честно казано съм я срещала в продавалника тук не съм.Сега ще видя дали и тук се подвизава  Wink Но това е!Току що писах в друга тема,че съм възмутена от прекалено високите цени в сайта.
Активен

над 15лв предварително плащане
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 19, 2010, 10:21:10 »
Раздели ТемаНагоре

нищо не съм чела,само нещо за Ибей.Кажете ми какво да направя за вас
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 19, 2010, 18:43:43 »
Раздели ТемаНагоре

Много е лесно да се пазарува от Ибей. Аз никога не съм ползвала фирми посредници за доставката, нещата си ми пристигат в пощата.
Трябва да си направи човек там регистрация, да си има виза карта, може и дебитна, да я регистрира в paypal, там си е обяснено идеално как става. След това си харесваш нещо, ако е на търг наддаваш, може и да го спечелиш, ако е с опция купи сега - можеш веднага да си го купиш. Не всички доставят до БГ, но то си е отбелязано ако продавача не изпраща нещата до други държави.
Лесно, удобно,  аз много неща съм си накупила от там, нося си ги с кеф. На детенцето редовно купувам обувчици от там.
Ако някой има въпроси - насреща съм Smiley
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 19, 2010, 21:33:53 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче едно от най-важните неща е да знаеш английски,а някои мами не говорят езика и това си е наистина проблем,защото не може да се пазарува на сляпо.
Активен
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 19, 2010, 22:09:26 »
Раздели ТемаНагоре

Честно казано, много се радвам на тези дрешки и обувки, като ги видя тук. Но...и през ум не ми е минавало, че може да се спекулира с тях.Крайно време е да се светна с т Tongueези сайтове
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 20, 2010, 00:30:56 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче едно от най-важните неща е да знаеш английски,а някои мами не говорят езика и това си е наистина проблем,защото не може да се пазарува на сляпо.
нали си има гугъл преводачи
аз с английския се оправям, но виж в Ла редута в началото бая зор видех с френския, сега нямам проблем Cheesy
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 20, 2010, 09:09:28 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче едно от най-важните неща е да знаеш английски,а някои мами не говорят езика и това си е наистина проблем,защото не може да се пазарува на сляпо.
Най важно е да се знае писмен англ. ,много е смешен превода с гугъл преводача ,не го превежда буквално.Пробвала съм ,ужас.Та това е една от причините които много хора не използват ,чуждестранните сайтове за покупки ,включително и аз !!!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 20, 2010, 09:43:29 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче едно от най-важните неща е да знаеш английски,а някои мами не говорят езика и това си е наистина проблем,защото не може да се пазарува на сляпо.
аз съм с Гугъл Хром.Обаче описанието не го превежда.Гледам да не пише ДОБРО състояние,а ОТЛИЧНО
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 20, 2010, 13:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

Мои познат,който пазарува от и-бей в началото се оплака,че си купил някаква техника, пък пристигнала счупена или неработеща. Вдига патардия до небесата,но като пусна линк към самата обява - то си пише всичко с по-ситни буквички. Просто не е имало кой да прочете Smiley

Активен
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 20, 2010, 15:05:18 »
Раздели ТемаНагоре

Много е лесно да се пазарува от Ибей. Аз никога не съм ползвала фирми посредници за доставката, нещата си ми пристигат в пощата.
Трябва да си направи човек там регистрация, да си има виза карта, може и дебитна, да я регистрира в paypal, там си е обяснено идеално как става. След това си харесваш нещо, ако е на търг наддаваш, може и да го спечелиш, ако е с опция купи сега - можеш веднага да си го купиш. Не всички доставят до БГ, но то си е отбелязано ако продавача не изпраща нещата до други държави.
Лесно, удобно,  аз много неща съм си накупила от там, нося си ги с кеф. На детенцето редовно купувам обувчици от там.
Ако някой има въпроси - насреща съм Smiley

Това за фирмите посредници май обърках с Амазон .
Регистрация в ПейПал имам,заради ЛР.А относно опцията купи сега ми се вижда доста скъпа понякога.
Сега остава да си харесам нещо и да пробвам. Cheesy
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: