{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна от друг сайт ,пазете се Анита А. Д. от гр. Пордим, Плевенско  (Прочетена 10374 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 17, 2010, 11:48:08 »
Раздели ТемаНагоре


     Да, има и други, верно е...Аз утре ще ходя да пускам жалба срещу една такава сладурана.  Tongue Ама се чудя дали да пусна тема-предупреждение, при положение, че сделката стана при комшиите ?  Roll Eyes Защото вчера я засякох, че продължава да се записва в обяви и като нищо може и тук да се присламчи...??!  Lips Sealed


  Така, остана ми най-после време да го опиша случая, че е един роман...  Tongue Ако прецените, го преместете при некоректните, да си имат едно наум хората.
  Значи в съседния сайт точно преди промените пускам количка Чиполино за 20 лв - за толкова съм я купувала и аз от една софийска мама, защото е със забележка (описана в обявата, естествено). Записва се една мама в обявата, после разбрах, че маниерът е един и същ - запис, искам да го купя, и оставя моб. телефон - на латиница. Минават няколко дни, нямаше други записали се и аз решавам да и звънна (патка  Tongue ) - каза ми, че е от Пордим и много я иска количката, да и я пратя с куриер. Аз обяснявам, че количката е тежичка и ще даде още 20 за куриер - ако иска, мога да я пратя по влака за по-евтино. Та след няколко тел. разговора и разкарвания до Центр. гара да питам какви влакове има, изпращам количката. Разбираме се като я вземе, да ми звънне, пращам и с смс данните си за пощ. запис и зачаквам.  Cheesy
  Минават 1-2-3 дни пълно затишие, решавам аз да звъня. Никой не ми вдига телефона, пращам смс и получавам отговор - в болница съм и не мога да говоря, не ми звъни. Като изляза след седмица, ще ти пиша. Няма извинявай, няма нищо.  Lips Sealed Подразних се, но си викам всичко се случва, и зачаквам. Минава една седмица - ни звук, ни стон. Пак звъня, и отново никой не вдига телефона. Вече бясна, пращам смс, че и давам срок в понеделник да ми прати 26 лв с телеграфен запис, или във вторник съм в полицията да пускам жалба. Пазя бележки, смс, всичко...След малко ми се обажда момичето с такава сърцераздирателна история - още била в болница, не можела да говори, дори сега минавали на визитация лекарите (в събота следобяд  Shocked ) , казали и, че и тая седмица цялата ще я задържат и т.н. Ама не се притеснявай, ще ти пратя парите, как...Аз и казвам ок, но аз ти я пратих ноември количката, парите ми трябват, Коледа идва и т.н прати някой роднина да ми ги прати. Нямало кой, мъжът и бил в чужбина и тя сам самичка тук и т.н. Пак влизам в положение - разбираме се като излезе, да ми ги прати.
  Такаа на др. ден една приятелка, която е наясно със сагата, ми звъни и ми казва - твойта сладурана се е записала в моя обява !  Shocked  Tongue Викам как бе, сигурна ли си - нали е в болница Huh? Праща ми обявата и какво да видя - същата сладурана, същия номер и искам да го купя.  Lips Sealed  Shocked ВЕче бясна, че ме прави на глупачка, и писах смс, че в болницата в Пордим са много напред с материала, щом телефони не разрешават, но интернет имат ?! И и казах, че след тия номера не мисля изобщо да я чакам и има срок до вторник да ми пусне парите. И оттогава като се почна един тормоз, хора, дори не можете да си представите  Huh? - звъни ми се денонощно по телефона, блокирах и номера, но започна да звъни от скрит. Пратила ми е над 50 смс сигурно за 1 ден Huh?  Lips Sealed Всичките едни и същи - ама защо не ми вярваш, тя братовчедка ми влиза от моя профил, и т.н. Казвам ок, ето значи появи се браточедка, тя ще ми пусне парите. Ама тя нямала (а иначе си пазарува от продавалника ? ) , като излезела нашата от болницата, АКО и е преведено майчинството, ще ми се издължи, ако не - януари със сигурност.  Cheesy КАзах и, че с нея повече приказка нямам и оттук нататък ще се обяснява в полицията. Тормозът с смс-те продължи 2-3 дни, от сутрин рано до полунощ - накрая и пратих един заплашителен  Cool и се спря (засега).  Cheesy Пари, естествено, също няма.
   Никът е dqwol4eto20 - http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/user/profile/index.php?id=98790&username=dqvol4eto%2020 . Ама и ник си е избрала.  Tongue Изтегли късата пръчка, че точно в обява на приятелка се записа това момиченце, но кой знае къде още се е записала и дали някой няма да направи глупостта (като мен) да и прати нещо на доверие. Имената са Анита А. Д. от гр. Пордим, Плевенско. Внимавайте !!!  Lips Sealed
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 14:14:11 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 17, 2010, 14:04:00 »
Раздели ТемаНагоре

не само в продавалника дължи пари Shocked

 Дискусии / Потребителска Зона / dqvol4eto20       -: Декември 16, 2010, 13:12:55
iskam da pro4etat vsi4ki maiki na koito dalja pari bqh prepqtstvana kogato si pora4ah ot vas nesam mislila da nevi pla6tam  a 6tqh da platq na vsi4ki no dori az nesam popadala vav takava situaciq da nqmam pari i da dalja na nqkogo vlqzoh vav bolnica za6toto nesam dobre ot 3 godini sas sarceto ikravnoto sarceto mi izliza lo ritam a kravnoto mi dvete granici se izravnqvat na edno isa6to nivo se pak sam na 26 godini dobe6tavam na vsi4ki 4e sletnova godina vav ramkite na edna rabotna sedmica 6te platq na si4ki i za napret az da mi imate doverie kato si pora4vam ne6to ot vsi4ki 6te vi pra6tam zapisat ikato go polu4ite 6te mi pra6tate togava vie no mislq ot moq strana az kato vi platq napred ot vas vsi4ki potrediteli sle polu4ali produkta na dqvam se ot moq stana dasi ostanem verni prodava4 ikupovaz zaimno a i az imam sestra i sas6to taka dve bratov4etki ednatae na 28  a drugata na 17 godini a sestramie na 21 za vsi4ki da oto4nq e  izvinqvam se otnovo ako moje da me izvinite i vie pojelavam na vsi4ki veseli praznici ipriqtno iskarvane na vsi4ki 4ao.


    
Къде е темата за некоректните?
« -: Ноември 30, 2010, 15:37:03 »
   Отговори с цитатЦитат
Търсих ,търсих и не открих такава тема ,май аз ще я започвам лии??
Пратих на една  потребителка от тук едно чисто ново пиано  ,с уговорка като го получи да го заплати.Намалих и от цената за пощенските ...и познайте днес ми пише ,че е само с 5лв и няма пари,да съм я разберала ,че плащала сметки ,зъболекари и прочие..и ще може едва догодина да ми го плати.Това как ви звучи -като от умрял писмо нали?Вчера също имах едно такова попадение на крадла от Троян ,и вече е крайно време да спра да пращам ей така за благотворителност.
Това ще е последното ми лекомислено доверчиво изпращане и вече на никого няма да пратя нищо без да си го е заплатил предаврително.Аз парите си не ги намирам по улицата ,също посещавам зъболекари и имам семейство със неотменните месечни задължения.
Няма и да скрия ника на това момиче ,нека имаме едно наум.

Декември 06, 2010, 17:37:52 »
   Отговори с цитатЦитат
Здравейте, свързах се с dqvol4eto 20 и тя ме увери, че ще прати записи на всички, които са писали, но ще може да го направи след Нова година. Помоли да имате още малко търпение и да не предприемате мерки срещу нея, както и да не я заплашвате. Съжалява, че се е получило така и че щом е обещала, ще си удържи на думата.

Нека да обобщим на кого колко има да дава до момента:
mitko07 - 13 лв.
tedidariq - 8 лв.
мимата -  5 лв.
dianjeli73 - 7,5 лв.
tartaleta - 4,30 лв.

Общо: 37,80 лв.
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 14:09:55 от RUMI 73 » Активен
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 17, 2010, 14:17:31 »
Раздели ТемаНагоре

не само в продавалника дължи пари Shocked

 Дискусии / Потребителска Зона / dqvol4eto20       -: Декември 16, 2010, 13:12:55
iskam da pro4etat vsi4ki maiki na koito dalja pari bqh prepqtstvana kogato si pora4ah ot vas nesam mislila da nevi pla6tam  a 6tqh da platq na vsi4ki no dori az nesam popadala vav takava situaciq da nqmam pari i da dalja na nqkogo vlqzoh vav bolnica za6toto nesam dobre ot 3 godini sas sarceto ikravnoto sarceto mi izliza lo ritam a kravnoto mi dvete granici se izravnqvat na edno isa6to nivo se pak sam na 26 godini dobe6tavam na vsi4ki 4e sletnova godina vav ramkite na edna rabotna sedmica 6te platq na si4ki i za napret az da mi imate doverie kato si pora4vam ne6to ot vsi4ki 6te vi pra6tam zapisat ikato go polu4ite 6te mi pra6tate togava vie no mislq ot moq strana az kato vi platq napred ot vas vsi4ki potrediteli sle polu4ali produkta na dqvam se ot moq stana dasi ostanem verni prodava4 ikupovaz zaimno a i az imam sestra i sas6to taka dve bratov4etki ednatae na 28  a drugata na 17 godini a sestramie na 21 za vsi4ki da oto4nq e  izvinqvam se otnovo ako moje da me izvinite i vie pojelavam na vsi4ki veseli praznici ipriqtno iskarvane na vsi4ki 4ao.


    
Къде е темата за некоректните?
« -: Ноември 30, 2010, 15:37:03 »
   Отговори с цитатЦитат
Търсих ,търсих и не открих такава тема ,май аз ще я започвам лии??
Пратих на една  потребителка от тук едно чисто ново пиано  ,с уговорка като го получи да го заплати.Намалих и от цената за пощенските ...и познайте днес ми пише ,че е само с 5лв и няма пари,да съм я разберала ,че плащала сметки ,зъболекари и прочие..и ще може едва догодина да ми го плати.Това как ви звучи -като от умрял писмо нали?Вчера също имах едно такова попадение на крадла от Троян ,и вече е крайно време да спра да пращам ей така за благотворителност.
Това ще е последното ми лекомислено доверчиво изпращане и вече на никого няма да пратя нищо без да си го е заплатил предаврително.Аз парите си не ги намирам по улицата ,също посещавам зъболекари и имам семейство със неотменните месечни задължения.
Няма и да скрия ника на това момиче ,нека имаме едно наум.

Декември 06, 2010, 17:37:52 »
   Отговори с цитатЦитат
Здравейте, свързах се с dqvol4eto 20 и тя ме увери, че ще прати записи на всички, които са писали, но ще може да го направи след Нова година. Помоли да имате още малко търпение и да не предприемате мерки срещу нея, както и да не я заплашвате. Съжалява, че се е получило така и че щом е обещала, ще си удържи на думата.

Нека да обобщим на кого колко има да дава до момента:
mitko07 - 13 лв.
tedidariq - 8 лв.
мимата -  5 лв.
dianjeli73 - 7,5 лв.
tartaleta - 4,30 лв.

Общо: 37,80 лв.



Лееееееееееееееле Shocked Shocked Shocked тук пак един филм се завърта предпразнично-не е истина просто Roll Eyes Shocked Roll Eyes
Какво става вече-всеки втори гледа да завлече някого.Просто УЖАС Huh? Huh? Huh?
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 17, 2010, 14:24:18 »
Раздели ТемаНагоре

Тук вършала ли е?http://kupuvalnik.net/forum/index.php?action=profile;u=1351
http://vbox7.com/user:dqvo4eto
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 16:15:43 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 17, 2010, 14:31:57 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Вчера също имах едно такова попадение на крадла от Троян ,и вече е крайно време да спра да пращам ей така за благотворителност.
Това пък да не е нашата г-жа???
Dama_pika - по познатата схема от другата тема http://www.pleven.mvr.bg/OD_Police/Structura/RPU/RPU_Pordim/default.htm. Събирате се момичетата от там и действате. Дерзайте...
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 14:35:56 от delia » Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 17, 2010, 14:35:29 »
Раздели ТемаНагоре

Пак ли бе?Ама неможах да разбера тук има ли изгорели Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 17, 2010, 14:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Вчера също имах едно такова попадение на крадла от Троян ,и вече е крайно време да спра да пращам ей така за благотворителност.
Това пък да не е нашата г-жа???
Едва ли е тя? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 17, 2010, 15:03:22 »
Раздели ТемаНагоре

    Да, аз съм назад 26 лв.  Huh? Руми, в кой сайт става това Huh?  Shocked Явно затова толкова се е уплашила милата от жалбата ми - сигурно и други са я заплашили...Само ще ви кажа, че на мен ми се разказа по-друга версия - че е в болница, но всъщност детенцето и лежи, т.е. като придружител, и няма никакви други роднини освен някаква стара баба, която не можела да пуска записи. После като я излових, се появи и братовчедката.  Tongue След не знам си кой смс (ама защо не ми вярваш, моля те, влез ми в положение, и ти си майка, ама защо не ми отговаряш...Huh?  Huh? ) и писах : "Кажи ми в коя болница си - град, отделение, име. Ще проверя и ако казваш истината, лично ще ти се извиня и ще ти подаря количката !!! " Отговорът беше "Ами всъшност сега ми казаха, че утре излизам. "  Cheesy Смяяяях.
   Ако има нещо, което да мразя повече от това да ме правят на глупачка, това е да се оправдаваш със здравето на детето си.  Lips Sealed Простоооо има късмет, че ми е далечко, че инак верно  ще влезе в болница, ама тоя път наистина.  (devil3)
   Ще пусна жалба на тоя линк, аз мислех лично да я подам тук в София, но и така става.
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 17, 2010, 15:13:31 »
Раздели ТемаНагоре

постнатото е от купувалник.Там дължи 38лв
аз покрай имейла я открих във ви-бокса,но там пише,че е на 21г.А е споменала за братовчедка на 21г.,а тя била на 26г.Имама 2 братовчедки общо.Пропускам ли нещо?Четох отгоре  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #9 -: Декември 17, 2010, 15:17:48 »
Раздели ТемаНагоре

Как и е ника на тази дама ТУК. Аз ще говоря сега с купувалник да ни даде информация.
Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 17, 2010, 15:22:08 »
Раздели ТемаНагоре

   Не знам има ли профил тук, моята сделка, както казах, стана в продавалника. Но щом вършее наред из сайтовете, не може да не знае и за този. Затова и писах - да не сглупи някой като мен.  Lips Sealed
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 17, 2010, 15:50:38 »
Раздели ТемаНагоре

Така , туко що говорих с жената , разбрахме се че в понеделник ще пусне телеграфни записи на всички на които дължи пари
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 17, 2010, 15:51:05 »
Раздели ТемаНагоре

Тук засега я няма,или поне никой не е изпищял
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 17, 2010, 15:58:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ами ако някой се съмни за нея да сигнализараме и да я проучим,а?
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 17, 2010, 16:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

Тук вършала ли е?http://bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=1351 Там пише,че вчера следобяд е била активна
http://vbox7.com/user:dqvo4eto
Ами това ти го писа,коя е тази,дето си дала линк към профила и?Аз затова питах да не би да е същата Embarrassed
Shocked някакъв бъг е това.Сега ще постна пак http://kupuvalnik.net/forum/index.php?action=profile;u=1351
http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/user/profile/index.php?id=98790&username=dqvol4eto%2020
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: