{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вярвате ли във висши сили?  (Прочетена 10982 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 16, 2010, 21:05:40 »
Раздели ТемаНагоре

Хм? Кажете какво мислите по въпроса. Причината да питам е, че първо искам да видя мненията ви преди да постна един разказ от три части, който в момента пиша по тази тема.
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 16, 2010, 21:46:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ахам  Cheesy
Аз вярвам във висшата сила на съзнанието и в закона за привличането в природата.
Възможностите на всеки човек са неограничени и единствените граници и предели които съществуват, са тези които всеки сам създава за себе си в съзнанието си.
Тоест всеки може да има и да бъде каквото поиска, стига да вярва, чувства и си представи едновременно това което иска. И го получава Smiley
Трудно е да се научи човек. Цял живот трябва да се усъвършенства тази сила, за която някои дори и не предполагат ...
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 16, 2010, 21:51:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ахам  Cheesy
Аз вярвам във висшата сила на съзнанието и в закона за привличането в природата.
Възможностите на всеки човек са неограничени и единствените граници и предели които съществуват, са тези които всеки сам създава за себе си в съзнанието си.
Тоест всеки може да има и да бъде каквото поиска, стига да вярва, чувства и си представи едновременно това което иска. И го получава Smiley
Трудно е да се научи човек. Цял живот трябва да се усъвършенства тази сила, за която някои дори и не предполагат ...

И аз вярвам!
Съглсна съм с мнението ти! (yes3)
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Декември 16, 2010, 21:53:59 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм от вярващите  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 16, 2010, 22:13:22 »
Раздели ТемаНагоре

Много вярваща!
Има сила,която ми помага! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 16, 2010, 22:46:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вярвам в Господ!
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 16, 2010, 22:57:20 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и тук да се включа TongueАз пък вярвам,че в този жовот няма нищо случайно WinkУбедена съм в това на 100%Макар да казвам понякога,че живота е такъв какъвто си го направи човек,не е съвсем така.Аз лично съм от хората,които си имат цели в живота и винаги ги гоня до дупка Roll Eyes,но имам случаи ,вкоито съм била на крачка от успеха-и се появява нещо,което да попречи на осъществяването.Не съм се отказвала и пак съм продължавала да си гоня дадената цел,но акое писано,че това не трябва да се случи-то няма да стане WinkТа аз в крайна сметка вярвам,че живота може бие предначертан и за всеки си има съдба.Дано не ви звучи смешно,но това е моето мнение Wink
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 16, 2010, 23:34:58 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и тук да се включа TongueАз пък вярвам,че в този жовот няма нищо случайно WinkУбедена съм в това на 100%Макар да казвам понякога,че живота е такъв какъвто си го направи човек,не е съвсем така.Аз лично съм от хората,които си имат цели в живота и винаги ги гоня до дупка Roll Eyes,но имам случаи ,вкоито съм била на крачка от успеха-и се появява нещо,което да попречи на осъществяването.Не съм се отказвала и пак съм продължавала да си гоня дадената цел,но акое писано,че това не трябва да се случи-то няма да стане WinkТа аз в крайна сметка вярвам,че живота може бие предначертан и за всеки си има съдба.Дано не ви звучи смешно,но това е моето мнение Wink

Така, така Smiley
Много съм съгласна. Нищо случайно няма, но пък както казах преди и ти сега - живота е какъвто си го направиш. Може да звучи объркано, но двете теории не са взаимоизключващи се, а напротив. И ти много правилно си се ориентирала. Но да обясня защо според мен е така:
Ако се стремиш към нещо, напълно зависи от теб дали ще го постигнеш и нищо случайно не може да те спре. Това което се случва случайно, всъщност е предизвикано от ... теб самата. Може и да не го осъзнаваш, но така се получава.
Давам пример много елементарен от ежедневието:
Един познат мрънка, че видиш ли, все на него му се лепят някакви мацки-материалистки,дето ги интересуват само парите. Той милия, все на такива попадал, как така все на него се било случвало, зашо не намирал свястна жена...... и т.н. След малко обяснява той как се държи с жените - че хич не обичал да ходи да им сваля звезди, а като отиде някъде - и си седи на бара да си пие уискито и чака някоя да го заговори него.  Shocked Е, Боже?! Ми то каква друга да отиде да му се лепне, ако не материалистка, дето ще си изпроси поне едно пиене. Ако не се потруди да ухажва някоя жена, няма как "свястна" да му се лепне изневиделица.
Там е работата, че може да ни се струва че все нещо на нас ни пречи и такава ни е съдбата, а всъщност това което получаваме от живота е това което му поискаме - с мисли,с действия или с бездействия....
Дано ме разбрахте, това беше прост пример, но важи в големи мащаби...  Wink
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 16, 2010, 23:37:14 »
Раздели ТемаНагоре

Един познат мрънка, че видиш ли, все на него му се лепят някакви мацки-материалистки,дето ги интересуват само парите. Той милия, все на такива попадал, как така все на него се било случвало, зашо не намирал свястна жена...... и т.н. След малко обяснява той как се държи с жените - че хич не обичал да ходи да им сваля звезди, а като отиде някъде - и си седи на бара да си пие уискито и чака някоя да го заговори него.  Shocked Е, Боже?! Ми то каква друга да отиде да му се лепне, ако не материалистка, дето ще си изпроси поне едно пиене. Ако не се потруди да ухажва някоя жена, няма как "свястна" да му се лепне изневиделица.
Там е работата, че може да ни се струва че все нещо на нас ни пречи и такава ни е съдбата, а всъщност това което получаваме от живота е това което му поискаме - с мисли,с действия или с бездействия....
Дано ме разбрахте, това беше прост пример, но важи в големи мащаби...  Wink
Кажи му много да не мрънка, че има такива, дето даже и материалистки не им се лепят и си стоят все сами с години.  Roll Eyes 
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2010, 23:40:37 »
Раздели ТемаНагоре

Един познат мрънка, че видиш ли, все на него му се лепят някакви мацки-материалистки,дето ги интересуват само парите. Той милия, все на такива попадал, как така все на него се било случвало, зашо не намирал свястна жена...... и т.н. След малко обяснява той как се държи с жените - че хич не обичал да ходи да им сваля звезди, а като отиде някъде - и си седи на бара да си пие уискито и чака някоя да го заговори него.  Shocked Е, Боже?! Ми то каква друга да отиде да му се лепне, ако не материалистка, дето ще си изпроси поне едно пиене. Ако не се потруди да ухажва някоя жена, няма как "свястна" да му се лепне изневиделица.
Там е работата, че може да ни се струва че все нещо на нас ни пречи и такава ни е съдбата, а всъщност това което получаваме от живота е това което му поискаме - с мисли,с действия или с бездействия....
Дано ме разбрахте, това беше прост пример, но важи в големи мащаби...  Wink
Кажи му много да не мрънка, че има такива, дето даже и материалистки не им се лепят и си стоят все сами с години.  Roll Eyes 
По-добре сама с котка в скута отколкото някой дет да ме използва само  Tongue
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 16, 2010, 23:49:52 »
Раздели ТемаНагоре

Един познат мрънка, че видиш ли, все на него му се лепят някакви мацки-материалистки,дето ги интересуват само парите. Той милия, все на такива попадал, как така все на него се било случвало, зашо не намирал свястна жена...... и т.н. След малко обяснява той как се държи с жените - че хич не обичал да ходи да им сваля звезди, а като отиде някъде - и си седи на бара да си пие уискито и чака някоя да го заговори него.  Shocked Е, Боже?! Ми то каква друга да отиде да му се лепне, ако не материалистка, дето ще си изпроси поне едно пиене. Ако не се потруди да ухажва някоя жена, няма как "свястна" да му се лепне изневиделица.
Там е работата, че може да ни се струва че все нещо на нас ни пречи и такава ни е съдбата, а всъщност това което получаваме от живота е това което му поискаме - с мисли,с действия или с бездействия....
Дано ме разбрахте, това беше прост пример, но важи в големи мащаби...  Wink
Кажи му много да не мрънка, че има такива, дето даже и материалистки не им се лепят и си стоят все сами с години.  Roll Eyes 

 Cheesy Хахах, душица  Kiss
Остави ти на него какво да му казвам, че наистина беше просто пример.
Ами по-добре на тебе да кажа да се стегнеш, щото и ти можеш всичко както всеки друг и това че си сам си го пожелал ти. Можеш по същия начин да пожелаеш да не си сам, да се почувстваш че не си сам, да си представиш че си ръка за ръка с любовта на живота си и то ще се случи още утре, стига да поискаш. Ама истински, без разни съмнения, без страхове. Почувстваш ли го вътре в теб, ще го предизвикаш и в живота си.  Wink
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 16, 2010, 23:51:09 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и тук да се включа TongueАз пък вярвам,че в този жовот няма нищо случайно WinkУбедена съм в това на 100%Макар да казвам понякога,че живота е такъв какъвто си го направи човек,не е съвсем така.Аз лично съм от хората,които си имат цели в живота и винаги ги гоня до дупка Roll Eyes,но имам случаи ,вкоито съм била на крачка от успеха-и се появява нещо,което да попречи на осъществяването.Не съм се отказвала и пак съм продължавала да си гоня дадената цел,но акое писано,че това не трябва да се случи-то няма да стане WinkТа аз в крайна сметка вярвам,че живота може бие предначертан и за всеки си има съдба.Дано не ви звучи смешно,но това е моето мнение Wink
Човек не може, да избяга от сьдбата си и кьсмета си!
Един човек се молил всеки ден на Господ ,да го направи много богат,и всеки ден обикалял по три пьти цьрквата.А Господ му казал,че не му е дадено да е богат,но бедняка продьлжавал и тогава Господ му казал,че ще опита. Сложил един сандьк сьс скьпоценности  по пьтя ,кьдето обикалял всеки ден цьрквата.Дошьл бедняка и точно да трьгва ,си казал днес ще обиколя сьс затворени очи!
Ти можеш да правиш много неща,но те да не се получават.Хората са казали ; Роди ме мамо с кьдмет ,пьк ме хвьрли на смет!
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 17, 2010, 00:19:54 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и тук да се включа TongueАз пък вярвам,че в този жовот няма нищо случайно WinkУбедена съм в това на 100%Макар да казвам понякога,че живота е такъв какъвто си го направи човек,не е съвсем така.Аз лично съм от хората,които си имат цели в живота и винаги ги гоня до дупка Roll Eyes,но имам случаи ,вкоито съм била на крачка от успеха-и се появява нещо,което да попречи на осъществяването.Не съм се отказвала и пак съм продължавала да си гоня дадената цел,но акое писано,че това не трябва да се случи-то няма да стане WinkТа аз в крайна сметка вярвам,че живота може бие предначертан и за всеки си има съдба.Дано не ви звучи смешно,но това е моето мнение Wink
Човек не може, да избяга от сьдбата си и кьсмета си!
Един човек се молил всеки ден на Господ ,да го направи много богат,и всеки ден обикалял по три пьти цьрквата.А Господ му казал,че не му е дадено да е богат,но бедняка продьлжавал и тогава Господ му казал,че ще опита. Сложил един сандьк сьс скьпоценности  по пьтя ,кьдето обикалял всеки ден цьрквата.Дошьл бедняка и точно да трьгва ,си казал днес ще обиколя сьс затворени очи!
Ти можеш да правиш много неща,но те да не се получават.Хората са казали ; Роди ме мамо с кьдмет ,пьк ме хвьрли на смет!
Ето това имах и аз в предвид!Вярно че е взаимодействано и с кавото си направиш сам,но предимно си имаме нещо предначертано.
Знаете ли че преди около 8 години имах голямо желание да отида на врачка.Лапешка му работа!Но от тогава,не искам даже да чувам предвещания.Защото това,което ми каза жената ,се случи до последното предсказание Sad Мога да добавя,че нищо хубао не ме чака мен в този живот Sad Като изключвам децата ми,разбира се Smiley Но и за тях всекиден се моля да са ми живи и здрави,пък аз моето бреме,ще си го нося Wink
Активен

abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 17, 2010, 00:42:34 »
Раздели ТемаНагоре

Радо, а ти какво имаш предвид под "висши сили"?
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 17, 2010, 00:43:50 »
Раздели ТемаНагоре

Радо, а ти какво имаш предвид под "висши сили"?
А така,въпрос на място?    Чакам и аз да го видя! Tongue
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: