{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: LIDL в България и другите чужди магазини  (Прочетена 25200 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 20, 2010, 00:44:29 »
Раздели ТемаНагоре


 качествената храна си е друга работа!може веднъж на ден да ям но всичко да е най-доброто!и с детето ми е така!от Била взимам

Правилно! Смятам, че не бива да правим компромиси с храната. Спестените пари днес, ще дадем утре за лекарства. Е, ние не си купуваме яйца от свободни кокошки от Била, нямаме и село, но редовно посещаваме селските пазари в близост до Пловдив. Селските яйца там са по 25 ст, почти колкото в магазина, но пък нямат нищо общо с магазинските. Кисело мляко отдавна не купувам - квася си от истинско селско мляко, което уверявам ви, също няма нищо общо с магазинското.
Иначе по темата - от хипермаркетите Била ми е най-удобния и пазарувам от там, но само това, което не мога да си взема от пазара. Не храня илюзии, че е по-качествена храната, но поне е по-прясна от тази в кварталния магазин.
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Декември 20, 2010, 12:19:26 »
Раздели ТемаНагоре

Отдавна не си казвам,че шоколада е полезен.Полезен да ,но без захарта.Мога и без него.А какво постоянно е на промоция в тези големи магазини?Huh???висококалорични въглехидратни храни с високо съдържание на мазнини,консерви...Преди години имахме животни и добре знам какъв е вкуса на истинското мляко и месо.За мен мляко по БДС е добро и месни продукти"Стара планина" също,с изключение на един два вида кренвирши.Изумявам се как майките купуват с ентусиазъм плодови млека на децата.Ужас.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 20, 2010, 16:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

иаз не съм давала плодово мляко,сухо мляко,нито млечни каши,нито каши за домашно приготвяне,никакви бурканчета, почти не съм давала сокчета от магазина!приготвям всичко вкъщи - сокчета ,ядки - овесени,ечемичени,ръжени,правя фрешове,варя ЕЛДА! СЕГА ПОПАДНАХ НА ЕДНА ХРАНА - киноа СЕ КАЗВА, ИМА Я САМО В ГОЛЕМИТЕ ГРАДОВЕ В магазините за полезно хранене! правя я с домати,лук и моркови - все едно ориз с домати! ще си оближите пръстите! скъпа е но пък е божи дар!- съдържа всичките 9 аминокисилини!!!!!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Декември 21, 2010, 09:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

valency11,ти си майка мечта .Де и на мен да ми беше узрял по-рано акъла сега нямаше да се налага да изнасям лекции на сина си и близките около мен колко е вредна повечето храна в магазина и колко излишни пари се харчат за това.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 21, 2010, 18:33:36 »
Раздели ТемаНагоре

мила, аз самата се храня основно с шоколад , полезните неща са за детето,аз почти не ям ! Sad но с детето няма компромис!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #50 -: Декември 21, 2010, 21:00:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също съм кауфландси фен но на щерката и взимам главно домашнопроизводство , имамеедин магазин плод/зеленчук детосам си зарежда , вярно няма голямо разнообразие , но пък нещата макар и да нямат толкова хубав и лъскав витрински вид , са с добро и чисто качество , щерка ми и до сега не мога да я откачаот Нестле джунийр по рано НАН , иска си го просто , за жалост се хвърбя по разни бливочи , примерно , аз взимам литър мляко за 1,20 от едни кравари , дето продават собствено производство , за мен взимам понякога кауфланското дето е в плик , и забележете малката иска от него но това дето е от кравите и е странно явно на вкус , за качеството съм му сигурна , едно че като го сваря ми прави един сантиметър каймак , второ че като го насипя в бутилки от кока кола , ми образува тапа отгоре поне 7-8 сантиметра , като сметана , от него съм избивала масло , честно ви казвам сташен вкус имаше , такова нещо от магазин не съм взимала но пък е много играчка за 100 грама масло имаш да си биеш цял ден , кисело мляко също съм правила , за жалост обаче става наистина кисело а не меко на вкус като купешките , но пък е истинско , също така съм правила и кашкавал , сигурно щеше да е хубав ако беше доживял да отлежи , ама не го огря , сиренето също става страхотно но пак си е играчка , твърдо съм решила че преместим лисе в къщата най сетне , всичко ще си правя сама , дори и хляба , защото наистина са големи боклуци нещата дори и БГ производството .
но докато съм в овчата купел , ще си се придържам към кауфланд , в лидъл се опитах да ида , ама като видях 300 души пред магазина чакащи да влязат направих обретен и отидох в кауфланд  банишора, до карфур още не съм се докопала , но много ми се иска
Активен

данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Януари 04, 2011, 12:42:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не сте гледали "Храна ООД" го гледайте.Големите вериги магазини ни пробутват евтини храни от които след това печелят ,а ние боледуваме.Няма как да не сме резистентни на антибиотиците след като месата са бъкани с тях.Предпочитам по-рядко да купувам,но да е домашно.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Януари 04, 2011, 13:17:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не сте гледали "Храна ООД" го гледайте.Големите вериги магазини ни пробутват евтини храни от които след това печелят ,а ние боледуваме.Няма как да не сме резистентни на антибиотиците след като месата са бъкани с тях.Предпочитам по-рядко да купувам,но да е домашно.
Аз не ям просто само "домашно",а своето "домашно"-яйца от своите дом.кокошки,месо от своите дом.зайци.Единствено в тях съм сигурна.Защото познавам хора,които така отглеждат,подсилват и кръщават "домашното",че Бога ми,ако знаехте,щяхте да изхвърлите от речника си термина "домашно".
Ям и домашно,но повечето пазарувам магазинско,поне не ми дерат кожите и не ми се присмиват зад гърба за глупостта,че ям "домашно".До преди малко гледах през терасата какво прави съседа с "домашното",дето ще го продава утре.Не желая да го описвам.
Идеята ми е,че истинско "домашно"е това,което е станало такова пред очите ви,произведено от вас самите или от категорично сигурен човек!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Януари 04, 2011, 13:26:14 »
Раздели ТемаНагоре

Я да питам пък нещо друго за тия магазини.Аз лично пазарувам предимно в такива големи магазини,защото всичко е по евтино.
Та прахове,омекотители и др. подобни дали не си пазарувате от там???
Купих си прах от там първо малка кутия за да го пробвам и хоп на мен ми харесва.След това вече си купувам голяма разфасовка от същия прах на прИмоция.След извесно време отивам до специален магазин само за перилни и почистващи препарати да видя дали го има и цената му и направо  Shocked Shocked Shocked значи аз го купих за 5лв. на прИмоция без нея е около седем и нещо,а там без прИмоция на редовна цена е 9,90лв.Е за какво говорим в случая..............
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Януари 04, 2011, 18:30:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не сте гледали "Храна ООД" го гледайте.Големите вериги магазини ни пробутват евтини храни от които след това печелят ,а ние боледуваме.Няма как да не сме резистентни на антибиотиците след като месата са бъкани с тях.Предпочитам по-рядко да купувам,но да е домашно.
Аз не ям просто само "домашно",а своето "домашно"-яйца от своите дом.кокошки,месо от своите дом.зайци.Единствено в тях съм сигурна.Защото познавам хора,които така отглеждат,подсилват и кръщават "домашното",че Бога ми,ако знаехте,щяхте да изхвърлите от речника си термина "домашно".
Ям и домашно,но повечето пазарувам магазинско,поне не ми дерат кожите и не ми се присмиват зад гърба за глупостта,че ям "домашно".До преди малко гледах през терасата какво прави съседа с "домашното",дето ще го продава утре.Не желая да го описвам.
Идеята ми е,че истинско "домашно"е това,което е станало такова пред очите ви,произведено от вас самите или от категорично сигурен човек!
Съгласна съм с мнението на taniaisie. Аз честно казано предпочитам да взема купешко прясно пастьоризирано мляко и купешки яйца, отколкото домашни от непознати хора. Свекърва ми взимаше прясно мляко, което уж беше много хубаво и то в продължение на година и накрая се оказа, че кравата била болна и й давали някакви лекарства. На децата също давам пастьоризирано мляко. За месото- май пак от магазин. Свеки като заколи някоя кокошка ме кани, но някак не ми харесва
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: