{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Изневерявали ли сте ?
Да - 32 (40.5%)
Не - 47 (59.5%)
Общ брой гласове: 79

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изневярата - начин на употреба  (Прочетена 37577 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #210 -: Декември 16, 2010, 17:13:44 »
Раздели ТемаНагоре


Мерси за пожеланието, но се съмнявам. Щом за 8 години не намерих подходяща, значи такава няма.

Лелей, какво напрайхте, бе? За малко изчезнах и за това време сте изписали 5+ страници!  Shocked
Радо чак ме озадачи Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes,заврял си се баш в кокошкарника Cheesy и да няма нито една мисирка за теб Huh?,нее момче,утре сутрин ставаш рано,изкукуригваш силно тук па тя сама ще дойде при теб на лични Cheesy Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #211 -: Декември 16, 2010, 17:14:50 »
Раздели ТемаНагоре

 (laugh6) (laugh3) (laugh3)
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #212 -: Декември 16, 2010, 17:24:07 »
Раздели ТемаНагоре


Мерси за пожеланието, но се съмнявам. Щом за 8 години не намерих подходяща, значи такава няма.

Лелей, какво напрайхте, бе? За малко изчезнах и за това време сте изписали 5+ страници!  Shocked
Радо чак ме озадачи Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes,заврял си се баш в кокошкарника Cheesy и да няма нито една мисирка за теб Huh?,нее момче,утре сутрин ставаш рано,изкукуригваш силно тук па тя сама ще дойде при теб на лични Cheesy Wink
Ми няма. Все са заети от други петли.

А като казах "петли" се сетих за малко офтопик:  Cheesy
http://store.picbg.net/pubpic/6C/35/212fd3814d906c35.jpg
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=173723
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #213 -: Декември 16, 2010, 17:36:27 »
Раздели ТемаНагоре


Мерси за пожеланието, но се съмнявам. Щом за 8 години не намерих подходяща, значи такава няма.

Лелей, какво напрайхте, бе? За малко изчезнах и за това време сте изписали 5+ страници!  Shocked
Радо чак ме озадачи Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes,заврял си се баш в кокошкарника Cheesy и да няма нито една мисирка за теб Huh?,нее момче,утре сутрин ставаш рано,изкукуригваш силно тук па тя сама ще дойде при теб на лични Cheesy Wink
Ми няма. Все са заети от други петли.

А като казах "петли" се сетих за малко офтопик:  Cheesy
http://store.picbg.net/pubpic/6C/35/212fd3814d906c35.jpg
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=173723
завалийката тя... Sad Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
krissie
веган - суровояд
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


там преди сто лета...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #214 -: Декември 16, 2010, 18:41:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм изцяло за моногамните сексуални отношения , но днешно време за да намериш правилният партнъор трябва първо да намериш себе си което е изключително трудно , повечето така сме се загубили , че се лутаме и в сексуалните си отношения ... Аз съм имала връзка разведох се заради друг мъж но ми простиха , сега сме щастливо семейство чакащи трето дете .
Не бих спряла половинката си да има сексуална връзка с друга , дала съм му свобода откакто съм го взела - но по странното е че поне досега не съм научавала да е кръшнал някаде ... не сме се и разделяли - ние сме от тези семейства който са неразделни - е понякога децата при бабата за уикенда  Cheesy  Обичаме еднакви неща - макар че сме тотално различни , някак си се допълваме  Kiss 

Аз мисля че трабвя да се научим да си прощаваме ,и да се разбираме.

От много време нямах желание за секс - покрай бременността / имах разни проблеми кървене и .т. н  / после страх и нежелани. Вчера се замислих как ли се чувства горкия - карах му се да не яде сладки и да не ме закача , но се замсилих колко ли му е гадно и трудно - тъкмо са ми недрели гърдите и изглеждам като сексбомба и на всичкото отгоре му се дърпам и нервя  Embarrassed  , вчера през нощта го изненадах , но и аз имах голямо желани ... после повторихме и потретихме до тази сутрин поставяхме рекорди чак   Tongue

Споделих всичко това защото мисля че ако някой има нъжда да кръшка може би причината не е само в него ... Надявам се да ме разбере поне един човек

Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #215 -: Декември 17, 2010, 08:37:13 »
Раздели ТемаНагоре

Споделих всичко това защото мисля че ако някой има нъжда да кръшка може би причината не е само в него ... Надявам се да ме разбере поне един човек  SmileyЕто с това съм съглагна на 100%!Вярно е че човек може да се изкуши,дори влюби по силно в друг,но наистина е важно какво даваме на мъжете си-време,внимание,обич и нежност,защото когато станем майки,в повечето случай ние се вглъбяваме в задълженията като такива,оставаме всичко друго на заден план,или сме уморени от еднообразието в ежедневието,тогава пренебрегваме човека до себе си!Не е никак трудно да създадем малко разнообразие на мъжете си,да запалим свещи,да му подарим ласки дори малки подаръчета ,който ще го изненадат приятно,аз на моичкия много често му подарявам списание Плейбоу Coolи той разбира се като всеки мъж се кефи на фотосите на разни манекенки,чете си статиите и т.н ,да бъдем до него и с проблемите му,живота трябва да се живее на пълни обороти,а не ден за ден,задължително трябва да си имаме собствено време-само за двамата,без децата,за да можем да споделим пропуснатото от всекидневието,за да се подсетим защо всъщност сме заедно,и да припознаем човека по когото сме копняли преди време!Съдбата е съдба,но когато може да измъкнем малко в наша полза,трябва да се опитаме,да вярваме и да търсиме!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #216 -: Декември 17, 2010, 12:42:17 »
Раздели ТемаНагоре

Я каква темичка!  Smiley
Признавам си,че не я изчетох цялата обаче Roll Eyes. Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.Те са категорични в изказванията си ,обаче ...ще мине време и може да усетите как се променят възприятията,чуствата,мислите.. Страстта отстъпва място на обичта и уважението. Една-две мъжки забежки няма да ви се струват убийствена мъжка грешка .Smiley Смисълът на връзката, на брака е да устои на всякакви катаклизми.Той е КОМПРОМИС,а не себедоказване нонстоп.
За мен ,идеалната връзка я има тогава,когато намериш човек, с когото правиш най-малко и незначителни компромиси. Smiley

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка! Никога не го изисквайте! После само за това ще мислите и ще ви човърка, и самите вие ще развалите отношенията си. Жените и мъжете са РАЗЛИЧНИ същества - факт! Нашите изневери в доста голям процент са свързани с чуства,не само физика.Докато при мъжете не е точно така(въпреки,че има изключения). Правилното нещо обаче,когато се случи изневярата,  изневерилият да седне някъде сам и да помисли какви са му преоритетите,какво точно иска и винаги да е наясно,че в брака има и още едно човешко същество, и още едно,та и две,та и три..




Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #217 -: Декември 17, 2010, 13:01:57 »
Раздели ТемаНагоре

Я каква темичка!  Smiley
Признавам си,че не я изчетох цялата обаче Roll Eyes. Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.Те са категорични в изказванията си ,обаче ...ще мине време и може да усетите как се променят възприятията,чуствата,мислите.. Страстта отстъпва място на обичта и уважението. Една-две мъжки забежки няма да ви се струват убийствена мъжка грешка .Smiley Смисълът на връзката, на брака е да устои на всякакви катаклизми.Той е КОМПРОМИС,а не себедоказване нонстоп.
За мен ,идеалната връзка я има тогава,когато намериш човек, с когото правиш най-малко и незначителни компромиси. Smiley

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка! Никога не го изисквайте! После само за това ще мислите и ще ви човърка, и самите вие ще развалите отношенията си. Жените и мъжете са РАЗЛИЧНИ същества - факт! Нашите изневери в доста голям процент са свързани с чуства,не само физика.Докато при мъжете не е точно така(въпреки,че има изключения). Правилното нещо обаче,когато се случи изневярата,  изневерилият да седне някъде сам и да помисли какви са му преоритетите,какво точно иска и винаги да е наясно,че в брака има и още едно човешко същество, и още едно,та и две,та и три..





 
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #218 -: Декември 17, 2010, 13:11:26 »
Раздели ТемаНагоре

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка!
Аз не съм женен, но се надявам, че това не пречи да си кажа мнението по този въпрос.

Според мен ако на единия са му толкова слаби ангелите и все пак изневери и ако толкова държи да продължи настоящата връзка по-добре е да не казва нищо, но и да не повтаря изневярата. Защото като се каже (дори и да е признато от изневерилия) това разваля връзката/брака и неминуемо води до раздяла.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #219 -: Декември 17, 2010, 13:13:58 »
Раздели ТемаНагоре

Я каква темичка!  Smiley
Признавам си,че не я изчетох цялата обаче Roll Eyes. Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.Те са категорични в изказванията си ,обаче ...ще мине време и може да усетите как се променят възприятията,чуствата,мислите.. Страстта отстъпва място на обичта и уважението. Една-две мъжки забежки няма да ви се струват убийствена мъжка грешка .Smiley Смисълът на връзката, на брака е да устои на всякакви катаклизми.Той е КОМПРОМИС,а не себедоказване нонстоп.
За мен ,идеалната връзка я има тогава,когато намериш човек, с когото правиш най-малко и незначителни компромиси. Smiley

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка! Никога не го изисквайте! После само за това ще мислите и ще ви човърка, и самите вие ще развалите отношенията си. Жените и мъжете са РАЗЛИЧНИ същества - факт! Нашите изневери в доста голям процент са свързани с чуства,не само физика.Докато при мъжете не е точно така(въпреки,че има изключения). Правилното нещо обаче,когато се случи изневярата,  изневерилият да седне някъде сам и да помисли какви са му преоритетите,какво точно иска и винаги да е наясно,че в брака има и още едно човешко същество, и още едно,та и две,та и три..





Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.
 (gesture1)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #220 -: Декември 17, 2010, 13:15:32 »
Раздели ТемаНагоре

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка!
Аз не съм женен, но се надявам, че това не пречи да си кажа мнението по този въпрос.

Според мен ако на единия са му толкова слаби ангелите и все пак изневери и ако толкова държи да продължи настоящата връзка по-добре е да не казва нищо, но и да не повтаря изневярата. Защото като се каже (дори и да е признато от изневерилия) това разваля връзката/брака и неминуемо води до раздяла.
Добре ама ако не изневерилия   разбере от друго място на изневерилия за изневярата какво ли би му било....... и как ли би се почуствал..........УФФФФФФФФФФ ама и аз се изказах.дано сте схванали какво искам да кажа
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #221 -: Декември 17, 2010, 13:16:22 »
Раздели ТемаНагоре

Я каква темичка!  Smiley
Признавам си,че не я изчетох цялата обаче Roll Eyes. Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.Те са категорични в изказванията си ,обаче ...ще мине време и може да усетите как се променят възприятията,чуствата,мислите.. Страстта отстъпва място на обичта и уважението. Една-две мъжки забежки няма да ви се струват убийствена мъжка грешка .Smiley Смисълът на връзката, на брака е да устои на всякакви катаклизми.Той е КОМПРОМИС,а не себедоказване нонстоп.
За мен ,идеалната връзка я има тогава,когато намериш човек, с когото правиш най-малко и незначителни компромиси. Smiley

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка! Никога не го изисквайте! После само за това ще мислите и ще ви човърка, и самите вие ще развалите отношенията си. Жените и мъжете са РАЗЛИЧНИ същества - факт! Нашите изневери в доста голям процент са свързани с чуства,не само физика.Докато при мъжете не е точно така(въпреки,че има изключения). Правилното нещо обаче,когато се случи изневярата,  изневерилият да седне някъде сам и да помисли какви са му преоритетите,какво точно иска и винаги да е наясно,че в брака има и още едно човешко същество, и още едно,та и две,та и три..





Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.
 (gesture1)

Добър ден най накрая се появи  Tongue
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #222 -: Декември 17, 2010, 13:20:39 »
Раздели ТемаНагоре

Я каква темичка!  Smiley
Признавам си,че не я изчетох цялата обаче Roll Eyes. Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.Те са категорични в изказванията си ,обаче ...ще мине време и може да усетите как се променят възприятията,чуствата,мислите.. Страстта отстъпва място на обичта и уважението. Една-две мъжки забежки няма да ви се струват убийствена мъжка грешка .Smiley Смисълът на връзката, на брака е да устои на всякакви катаклизми.Той е КОМПРОМИС,а не себедоказване нонстоп.
За мен ,идеалната връзка я има тогава,когато намериш човек, с когото правиш най-малко и незначителни компромиси. Smiley

И това..ако "изневери е по-добре да ми каже" е голяма грешка! Никога не го изисквайте! После само за това ще мислите и ще ви човърка, и самите вие ще развалите отношенията си. Жените и мъжете са РАЗЛИЧНИ същества - факт! Нашите изневери в доста голям процент са свързани с чуства,не само физика.Докато при мъжете не е точно така(въпреки,че има изключения). Правилното нещо обаче,когато се случи изневярата,  изневерилият да седне някъде сам и да помисли какви са му преоритетите,какво точно иска и винаги да е наясно,че в брака има и още едно човешко същество, и още едно,та и две,та и три..





Забелязвам едно нещо - младите момичета все още живеят с мисълта за приказките и принцовете.
 (gesture1)

Съгласна съм с Криси KissИзневяра не прощавам и на 20г и на 50г, съжалявам,ако не може да си го държи в гащите Roll Eyes-проблема си е негов,аз също не съм жена за един мъж,но се ограничавам Cheesy
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 13:22:13 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #223 -: Декември 17, 2010, 13:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

Добре ама ако не изневерилия   разбере от друго място на изневерилия за изневярата какво ли би му било....... и как ли би се почуствал..........УФФФФФФФФФФ ама и аз се изказах.дано сте схванали какво искам да кажа
Ми то заради такива случаи човек преди да реши да го топне или да му го топнат, се замисля "какво ще стане ако..." и не го прави.
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #224 -: Декември 17, 2010, 13:24:54 »
Раздели ТемаНагоре

Добре ама ако не изневерилия   разбере от друго място на изневерилия за изневярата какво ли би му било....... и как ли би се почуствал..........УФФФФФФФФФФ ама и аз се изказах.дано сте схванали какво искам да кажа
Ми то заради такива случаи човек преди да реши да го топне или да му го топнат, се замисля "какво ще стане ако..." и не го прави.
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: