{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 68902 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #255 -: Декември 20, 2010, 19:53:48 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Ко няма се ядосвам,в сайта им пише,че може на изплащане по 29лв. а отивам на място и ми казват оооо неможе толкова малко най-малкото е 47лв Huh? Huh? Huh?
разгледай офертите на глобул . мога да ударя едно рамо. пиши ми на лични ако искаш
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #256 -: Декември 20, 2010, 19:56:47 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
веднага ударни дози парацетамоли и стрепсилс
аз го давам парацетамола,ама незнам другото дали мога да и го дам тя е на 1г. и 9м.
Извинявам се, мацки, не искам да се меся, но парацетамола не е чак толкова безобиден, колкото си мислим, особено за такова малко дете, особено в ударни дози! Чела съм че уврежда бъбреци, черен дроб, даже имаше някакво изследване в америка, че деца, които са приемали много парацетамол като бебета (особено през първата година) по някаква статистика има възможност да развият астма на 6-7 год. възраст. Това последното звучи гадно и естествено не е доказано, но все пак... Бих могла да потърся тая информация, ако някой се интересува... По-добре витамини, чайчета, клеева тинктура и физ. разтвор в нослето - поне аз така правя. За кашлицата съм установила че инхалации с чай от лайка имат голям ефект - просто слагам лайка да заври, добавям лъжичка сода за хляб (така ми каза лекарката) и детето да диша над тенджерата - така 2-3 пъти на ден и много облекчава. Пак казвам, не искам да се меся, ама и аз като майка да споделя...

И аз съм на същото мнение- парацетамол в краен случай. Ако е само кашлица не мисля, че има нужда от него.

Дано се оправите бързо Kiss
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #257 -: Декември 20, 2010, 19:59:26 »
Раздели ТемаНагоре

http://eruditabg.com/?pid=17&NewsID=73

Аз използвам това при хрема или Стеримар и чай от лайка за пиене стига детенцето да обича чай Wink
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #258 -: Декември 21, 2010, 00:56:57 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Ко няма се ядосвам,в сайта им пише,че може на изплащане по 29лв. а отивам на място и ми казват оооо неможе толкова малко най-малкото е 47лв Huh? Huh? Huh?
разгледай офертите на глобул . мога да ударя едно рамо. пиши ми на лични ако искаш
Мерси мила,за там не бях се сетила,ние сме на глобул.Отивам да проверя какво има Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #259 -: Декември 21, 2010, 09:56:32 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Ко няма се ядосвам,в сайта им пише,че може на изплащане по 29лв. а отивам на място и ми казват оооо неможе толкова малко най-малкото е 47лв Huh? Huh? Huh?
разгледай офертите на глобул . мога да ударя едно рамо. пиши ми на лични ако искаш
Мерси мила,за там не бях се сетила,ние сме на глобул.Отивам да проверя какво има Kiss
не го взимай с интеренет обаче че е голяма набутвация
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #260 -: Декември 21, 2010, 09:59:04 »
Раздели ТемаНагоре

Днес съм много тъжна Sad Нали знаете че участваме в една игра. Тя свършва утре .Почти сигурно ни беше второто място. Но днеска решиха да пуснат аванта 200 гласа на четвъртия и той ни мина със сто гласа.
НЕ посилно ще ми е да ги събера Sad Защо навсякъде се играе така Huh? Ако не събирам гласове ще сме и 4-ти.Страшно съм разочарована,а така исках да кажа на мъжа "Ей мило виж какъв сладур са избрали за Мистър ЧАр" Сега ще трябва да ходя да му купувам часовник Sad
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #261 -: Декември 21, 2010, 10:00:15 »
Раздели ТемаНагоре

Днес съм много тъжна Sad Нали знаете че участваме в една игра. Тя свършва утре .Почти сигурно ни беше второто място. Но днеска решиха да пуснат аванта 200 гласа на четвъртия и той ни мина със сто гласа.
НЕ посилно ще ми е да ги събера Sad Защо навсякъде се играе така Huh? Ако не събирам гласове ще сме и 4-ти.Страшно съм разочарована,а така исках да кажа на мъжа "Ей мило виж какъв сладур са избрали за Мистър ЧАр" Сега ще трябва да ходя да му купувам часовник Sad
ако не е във фейсбук давай линк,но ако е там не мога да ти помогна  Sad
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #262 -: Декември 21, 2010, 10:22:42 »
Раздели ТемаНагоре

Днес съм много тъжна Sad Нали знаете че участваме в една игра. Тя свършва утре .Почти сигурно ни беше второто място. Но днеска решиха да пуснат аванта 200 гласа на четвъртия и той ни мина със сто гласа.
НЕ посилно ще ми е да ги събера Sad Защо навсякъде се играе така Huh? Ако не събирам гласове ще сме и 4-ти.Страшно съм разочарована,а така исках да кажа на мъжа "Ей мило виж какъв сладур са избрали за Мистър ЧАр" Сега ще трябва да ходя да му купувам часовник Sad
ако не е във фейсбук давай линк,но ако е там не мога да ти помогна  Sad
там е мила ,можеш единствено там да гласуваш. ако имаш приятели или роднини можеш да ги накараш тях. ама много трудно ще стане
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #263 -: Декември 21, 2010, 10:28:23 »
Раздели ТемаНагоре

Днес съм много тъжна Sad Нали знаете че участваме в една игра. Тя свършва утре .Почти сигурно ни беше второто място. Но днеска решиха да пуснат аванта 200 гласа на четвъртия и той ни мина със сто гласа.
НЕ посилно ще ми е да ги събера Sad Защо навсякъде се играе така Huh? Ако не събирам гласове ще сме и 4-ти.Страшно съм разочарована,а така исках да кажа на мъжа "Ей мило виж какъв сладур са избрали за Мистър ЧАр" Сега ще трябва да ходя да му купувам часовник Sad
ако не е във фейсбук давай линк,но ако е там не мога да ти помогна  Sad
там е мила ,можеш единствено там да гласуваш. ако имаш приятели или роднини можеш да ги накараш тях. ама много трудно ще стане
уфффффффф те са едни тия с фейса........нямам думи
Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #264 -: Декември 21, 2010, 11:29:15 »
Раздели ТемаНагоре

Днес съм много тъжна Sad Нали знаете че участваме в една игра. Тя свършва утре .Почти сигурно ни беше второто място. Но днеска решиха да пуснат аванта 200 гласа на четвъртия и той ни мина със сто гласа.
НЕ посилно ще ми е да ги събера Sad Защо навсякъде се играе така Huh? Ако не събирам гласове ще сме и 4-ти.Страшно съм разочарована,а така исках да кажа на мъжа "Ей мило виж какъв сладур са избрали за Мистър ЧАр" Сега ще трябва да ходя да му купувам часовник Sad
ако не е във фейсбук давай линк,но ако е там не мога да ти помогна  Sad
там е мила ,можеш единствено там да гласуваш. ако имаш приятели или роднини можеш да ги накараш тях. ама много трудно ще стане
уфффффффф те са едни тия с фейса........нямам думи

И каква е тая безпричинна авнта? И азгласувах Sad
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #265 -: Декември 21, 2010, 11:31:33 »
Раздели ТемаНагоре

ами всички си мислят,че е вирус
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #266 -: Декември 21, 2010, 15:05:15 »
Раздели ТемаНагоре

И аз днес съм тъжна, малката е болничка, покривът тече (слава богу на терасата, не в стаята), а сутринта ни се счупи бравата на външната врата и викахме ключар да ни отключи срещу скромната сума от 90 лева  Huh? Въобще се очертава една много спокойна коледа, няма що  Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #267 -: Декември 21, 2010, 15:11:32 »
Раздели ТемаНагоре

И аз днес съм тъжна, малката е болничка, покривът тече (слава богу на терасата, не в стаята), а сутринта ни се счупи бравата на външната врата и викахме ключар да ни отключи срещу скромната сума от 90 лева  Huh? Въобще се очертава една много спокойна коледа, няма що  Lips Sealed
90лв Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #268 -: Декември 21, 2010, 15:19:45 »
Раздели ТемаНагоре

ами да, оказа се че отключването на касови брави е от 50 до 200 лева в зависимост от бравата. добре че нашата е от по-простите.
а в тази сума влиза и посещението (10 лв) и поправка за временно ползване (20 лв)
по-веселото е че в най-кратък срок трябва да се ръсна със 170 лева за нова брава, за да не се наложи скоро пак да ни сурвакат с нови 90.
покрай тази коледа направо фалирах (rude1)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #269 -: Декември 21, 2010, 15:35:26 »
Раздели ТемаНагоре

И аз днес съм тъжна, малката е болничка, покривът тече (слава богу на терасата, не в стаята), а сутринта ни се счупи бравата на външната врата и викахме ключар да ни отключи срещу скромната сума от 90 лева  Huh? Въобще се очертава една много спокойна коледа, няма що  Lips Sealed
90лв Huh? Huh? Huh?
То ще излезе по-евтино да вземеш един чук и да я треснеш да увисне и после да я сменяш.
Активен



Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: