{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 68907 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #45 -: Декември 15, 2010, 10:39:53 »
Раздели ТемаНагоре

Само на мен ли ми се струва, че не е редно да пускаш така снимките им, без тяхно разрешение.  Sad

Иначе по темата - не би ми трепнало изобщо. Без значение какви са били чуствата тогава, всеки вече е продължил живота си.
Бих се зарадвала за тях.
При твоята реакция, бих решила, че не си го преживяла още  Wink
Ще и мине,на мен пък преди месец време ми се появи стара любов от преди 5 години намери ме на скайпа е нема да ви казвам какво ми беше 2 седмици при писането на спомените какво е било и какво е можело да бъде ,та чак искаше да идва да си ме зима нищо ,че съм с дете и чакам 2-ро  Cheesy Cheesy Cheesy всеки има такава тръпка ,но като се написахме тези две седмици сега пък от 2 седмици никой нищо не е писал на другия  Smiley ама тръпката ми беше голяма  Cheesy Голема работа като му е сложила снимката дали нея или линк към фейсбук да го видим е все тая ,в колко теми така се публикуваха разни некоректни дето ги издирваха по нета.Не виждам нищо не редно  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #46 -: Декември 15, 2010, 10:42:05 »
Раздели ТемаНагоре

уф,само аз ли съм такова животно,че грам няма да ми трепне за нито един ако го видя  Roll Eyes,по-''убав ''от моя мъж ''нема'' Cheesy,ако го видя тук даже ще се гордея,че всяка вечер ми е в леглото Cheesy Cheesy Cheesy
Цитат
е,не е така.Помниш ли колко ти е трепкало сърцето като е минавал покрай теб.Как си се гласила с часове за да изглеждаш добре....
А ако не ти трепва,явно не си го обичала според мен.

мацо няма как да ми трепне сега,влюбена съм в мъжа си,а онова трепване си е било за тогава,не мога да се съглася,че все още изпитвам нещо към някой си дето са минали толкова години,та било и най-красивия,ако сега ми трепва за стара либоффф значи тръпката със съпруга не е както трябва Wink
Не го смятам за правилно мислене  Tongue да не би мъжа ти да наднича през рамо какво пишеш  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 15, 2010, 10:42:57 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм на мнение,че който не иска да му се "крадат" снимките да неги побликува никъде.
Активен

rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 15, 2010, 10:43:43 »
Раздели ТемаНагоре

Знам само, че ако аз се видя герой в такава тема, би ми станало неприятно.
Пък и във фейса се предполага, че снимките са предназначени за приятели и познати.
На максимата съм, не прави на другите това, което не искаш да направят на теб.  Smiley
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 15, 2010, 10:44:54 »
Раздели ТемаНагоре

уф,само аз ли съм такова животно,че грам няма да ми трепне за нито един ако го видя  Roll Eyes,по-''убав ''от моя мъж ''нема'' Cheesy,ако го видя тук даже ще се гордея,че всяка вечер ми е в леглото Cheesy Cheesy Cheesy
Цитат
е,не е така.Помниш ли колко ти е трепкало сърцето като е минавал покрай теб.Как си се гласила с часове за да изглеждаш добре....
А ако не ти трепва,явно не си го обичала според мен.

мацо няма как да ми трепне сега,влюбена съм в мъжа си,а онова трепване си е било за тогава,не мога да се съглася,че все още изпитвам нещо към някой си дето са минали толкова години,та било и най-красивия,ако сега ми трепва за стара либоффф значи тръпката със съпруга не е както трябва Wink
Не го смятам за правилно мислене  Tongue да не би мъжа ти да наднича през рамо какво пишеш  Cheesy Cheesy Cheesy
Ами може и да не е през рамо ама като седне сам и яяяяяяяяя да видя мойта къде,какво и с кого пише и ще има  Shocked Shocked Shocked  Cheesy
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #50 -: Декември 15, 2010, 10:47:31 »
Раздели ТемаНагоре

уф,само аз ли съм такова животно,че грам няма да ми трепне за нито един ако го видя  Roll Eyes,по-''убав ''от моя мъж ''нема'' Cheesy,ако го видя тук даже ще се гордея,че всяка вечер ми е в леглото Cheesy Cheesy Cheesy
Цитат
е,не е така.Помниш ли колко ти е трепкало сърцето като е минавал покрай теб.Как си се гласила с часове за да изглеждаш добре....
А ако не ти трепва,явно не си го обичала според мен.

мацо няма как да ми трепне сега,влюбена съм в мъжа си,а онова трепване си е било за тогава,не мога да се съглася,че все още изпитвам нещо към някой си дето са минали толкова години,та било и най-красивия,ако сега ми трепва за стара либоффф значи тръпката със съпруга не е както трябва Wink
Не го смятам за правилно мислене  Tongue да не би мъжа ти да наднича през рамо какво пишеш  Cheesy Cheesy Cheesy
не мила,въпрос на принцип е,и в момента съм ама сам самичка Cheesy Cheesy Cheesy,а дали мъжа ще гледа зад рамото ми дори да е до мен сега,не се притеснявам ама грам да пиша това,което мисля Tongue
пускам го да хойка,той мен също,но позволеното не ни е сладко Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #51 -: Декември 15, 2010, 10:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

уф,само аз ли съм такова животно,че грам няма да ми трепне за нито един ако го видя  Roll Eyes,по-''убав ''от моя мъж ''нема'' Cheesy,ако го видя тук даже ще се гордея,че всяка вечер ми е в леглото Cheesy Cheesy Cheesy
Цитат
е,не е така.Помниш ли колко ти е трепкало сърцето като е минавал покрай теб.Как си се гласила с часове за да изглеждаш добре....
А ако не ти трепва,явно не си го обичала според мен.

мацо няма как да ми трепне сега,влюбена съм в мъжа си,а онова трепване си е било за тогава,не мога да се съглася,че все още изпитвам нещо към някой си дето са минали толкова години,та било и най-красивия,ако сега ми трепва за стара либоффф значи тръпката със съпруга не е както трябва Wink
Не го смятам за правилно мислене  Tongue да не би мъжа ти да наднича през рамо какво пишеш  Cheesy Cheesy Cheesy
Ами може и да не е през рамо ама като седне сам и яяяяяяяяя да видя мойта къде,какво и с кого пише и ще има  Shocked Shocked Shocked  Cheesy
(laugh5) (laugh5) в такива ситуации веднага имам едно наум  Wink макар,че моя няма шанс да ми разглежда къде какво съм писала  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #52 -: Декември 15, 2010, 10:50:32 »
Раздели ТемаНагоре

ох айде оставям ви с тръпките и ще драпам по леда до пощата,дано запали колата (angels4)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 15, 2010, 10:51:13 »
Раздели ТемаНагоре

ох айде оставям ви с тръпките и ще драпам по леда до пощата,дано запали колата (angels4)
Айде дано успех  Kiss
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 15, 2010, 10:53:01 »
Раздели ТемаНагоре

Да си кажа ние с мъжо нямаме тайни кои,къде,с кого и какво си пише.Даже  и преди малко званя и ми вика я виж еди какво си там..........и паролите си знаем и нямаме претеснения един от друг.
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 15, 2010, 10:53:19 »
Раздели ТемаНагоре

е нали само си споделяме сега, какви ти мъже? Тръпка-тръпка, що да няма? Ама сегашната ми тръпка са децата ми. (book2) (children1)
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 15, 2010, 10:56:02 »
Раздели ТемаНагоре

е нали само си споделяме сега, какви ти мъже? Тръпка-тръпка, що да няма? Ама сегашната ми тръпка са децата ми. (book2) (children1)
А,дано утрешната ти тръпка да е трето  Tongue  Cheesy
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 15, 2010, 10:57:05 »
Раздели ТемаНагоре

е нали само си споделяме сега, какви ти мъже? Тръпка-тръпка, що да няма? Ама сегашната ми тръпка са децата ми. (book2) (children1)
И то каква!Вдигат ми адреналина от раз!!!Не ми требе бънджи,не ми требе Ф1. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 15, 2010, 10:58:35 »
Раздели ТемаНагоре

е нали само си споделяме сега, какви ти мъже? Тръпка-тръпка, що да няма? Ама сегашната ми тръпка са децата ми. (book2) (children1)
А,дано утрешната ти тръпка да е трето  Tongue  Cheesy

а, моля -моля, аз съм дала своя демографски принос
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Декември 15, 2010, 11:00:29 »
Раздели ТемаНагоре

е нали само си споделяме сега, какви ти мъже? Тръпка-тръпка, що да няма? Ама сегашната ми тръпка са децата ми. (book2) (children1)
А,дано утрешната ти тръпка да е трето  Tongue  Cheesy

а, моля -моля, аз съм дала своя демографски принос
Добре де и аз така ама то знае ли човек......  Wink
Активен



Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: