{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит първи сняг  (Прочетена 11478 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #15 -: Декември 13, 2010, 17:02:06 »
Раздели ТемаНагоре

След хладкия месец Октомври и горещият месец Ноември, прогнозата за времето през месец Декември е нещо смесене мужду двата предни месеца.

Сигурно, няма да се очудите, че през месец Декември, времето ще е благосклонно към любителите на мирските почивки. Ако сте пресметливи, можете да отидете на море на минимална цена. Прогнозата за времето през Декември  2010 е за идеално време със средна температура около 31 градуса.

Ако сте решили да пробвате късмета си с времето през Декември на морето, няма да съжалявате. Температурата на морската вода ще е около 25-27 градуса през първата половина на месеца и около 23-25 градуса през втората половина на Декември. Все още слънцето е доста опасно за хората излагащи се продължително на него. Използвайте слънцезащитни кремове. Прогнозата за времето е идеална и за любителите на слатководните басейни, особенно тези които са на по-ниска надморска височина. Cheesy Cheesy Cheesy



Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 13, 2010, 17:03:53 »
Раздели ТемаНагоре

След хладкия месец Октомври и горещият месец Ноември, прогнозата за времето през месец Декември е нещо смесене мужду двата предни месеца.

Сигурно, няма да се очудите, че през месец Декември, времето ще е благосклонно към любителите на мирските почивки. Ако сте пресметливи, можете да отидете на море на минимална цена. Прогнозата за времето през Декември  2010 е за идеално време със средна температура около 31 градуса.

Ако сте решили да пробвате късмета си с времето през Декември на морето, няма да съжалявате. Температурата на морската вода ще е около 25-27 градуса през първата половина на месеца и около 23-25 градуса през втората половина на Декември. Все още слънцето е доста опасно за хората излагащи се продължително на него. Използвайте слънцезащитни кремове. Прогнозата за времето е идеална и за любителите на слатководните басейни, особенно тези които са на по-ниска надморска височина. Cheesy Cheesy Cheesy




Мила това от днес ли е или ме сапунисваш със снимки от миналата година  Cheesy
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Декември 13, 2010, 17:04:32 »
Раздели ТемаНагоре

След хладкия месец Октомври и горещият месец Ноември, прогнозата за времето през месец Декември е нещо смесене мужду двата предни месеца.

Сигурно, няма да се очудите, че през месец Декември, времето ще е благосклонно към любителите на мирските почивки. Ако сте пресметливи, можете да отидете на море на минимална цена. Прогнозата за времето през Декември  2010 е за идеално време със средна температура около 31 градуса.

Ако сте решили да пробвате късмета си с времето през Декември на морето, няма да съжалявате. Температурата на морската вода ще е около 25-27 градуса през първата половина на месеца и около 23-25 градуса през втората половина на Декември. Все още слънцето е доста опасно за хората излагащи се продължително на него. Използвайте слънцезащитни кремове. Прогнозата за времето е идеална и за любителите на слатководните басейни, особенно тези които са на по-ниска надморска височина. Cheesy Cheesy Cheesy




Мила това от днес ли е или ме сапунисваш със снимки от миналата година  Cheesy
Тамън прясно прясно от преди 30 минутки Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 13, 2010, 17:06:43 »
Раздели ТемаНагоре

Малеееееееееееее суперррррррррр  (sport44) (christmas17) (christmas17) (christmas17) Cheesy
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 13, 2010, 17:11:17 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,страшни снимки и при нас е толкова снега.Ще полудея,не искам да вали толкова. Sad
Цитат
Ами блазе Ви тук вали още някакво такова............абе..............сещайте се.....А от утре го дават да спира.Ами май-ще ми пращате сняг.
Мила,ще ти го изпратя ако искаш всичкия.Аз обичам да вали ,но да не се трупа.А сега е към 8 см Huh?Но пък си има и хубава страна-безплатен фитнес Cheesy.Сутринта ми беше скучно и изринах пред офиса.Момчетата от фирмата,първо си умряха от смях,но после ме поглезиха с горещ шоколад ,даже и масаж получих:)Одеве като се прибрах си изринах двора и свалих още 300гр.(добре,че комшийте ми бяха почистили пред входа и на улицата) Tongue
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 13, 2010, 17:12:49 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,страшни снимки и при нас е толкова снега.Ще полудея,не искам да вали толкова. Sad
Цитат
Ами блазе Ви тук вали още някакво такова............абе..............сещайте се.....А от утре го дават да спира.Ами май-ще ми пращате сняг.
Мила,ще ти го изпратя ако искаш всичкия.Аз обичам да вали ,но да не се трупа.А сега е към 8 см Huh?Но пък си има и хубава страна-безплатен фитнес Cheesy.Сутринта ми беше скучно и изринах пред офиса.Момчетата от фирмата,първо си умряха от смях,но после ме поглезиха с горещ шоколад ,даже и масаж получих:)Одеве като се прибрах си изринах двора и свалих още 300гр.(добре,че комшийте ми бяха почистили пред входа и на улицата) Tongue
Ок по пощата ама за твоя сметка тога щом не го искаш  Cheesy Wink Tongue
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #21 -: Декември 13, 2010, 17:14:25 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,страшни снимки и при нас е толкова снега.Ще полудея,не искам да вали толкова. Sad
Цитат
Ами блазе Ви тук вали още някакво такова............абе..............сещайте се.....А от утре го дават да спира.Ами май-ще ми пращате сняг.
Мила,ще ти го изпратя ако искаш всичкия.Аз обичам да вали ,но да не се трупа.А сега е към 8 см Huh?Но пък си има и хубава страна-безплатен фитнес Cheesy.Сутринта ми беше скучно и изринах пред офиса.Момчетата от фирмата,първо си умряха от смях,но после ме поглезиха с горещ шоколад ,даже и масаж получих:)Одеве като се прибрах си изринах двора и свалих още 300гр.(добре,че комшийте ми бяха почистили пред входа и на улицата) Tongue
Даце идвай да ринеш из моя двор Cheesy,пък аз щ'и направя мляко с какао,а мъжлето масажче Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 13, 2010, 17:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

С най голямо удоволствие.


Цитат
Ок по пощата ама за твоя сметка тога щом не го искаш  Cheesy
В контейнер става ли? Tongue
Активен

mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 13, 2010, 18:09:04 »
Раздели ТемаНагоре

къде го този сняг  Roll Eyes
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 13, 2010, 18:13:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ей,не заваля бе (not1)цял ден чакам,ама ЙОК! (evil14)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 13, 2010, 20:49:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ей,не заваля бе (not1)цял ден чакам,ама ЙОК! (evil14)
тука не спира
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 13, 2010, 20:56:06 »
Раздели ТемаНагоре

И в Пловдив всичко е бяло. Не е спрял от 9 без малко сутринта. Хич не го искам, ама ей, на....
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 13, 2010, 21:51:18 »
Раздели ТемаНагоре

тю, язък- а тук няма бе
детето от кога иска.....ама не,.......неще
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Декември 13, 2010, 22:58:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ух замръзнах само докато ви чета, хич не го бичам тоя сняг, въобще нищо свързано със студ не обичам.  (weather11)
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Декември 13, 2010, 23:34:32 »
Раздели ТемаНагоре

Софията днес ни огря , цял ден не спира само намаля , вече си имаме плътна поне 5-6 сантима покривка в Овча Купел , утре ще изкарам малката , че ще и е сефте , миналата година беше на едва 9 месеца като имаше сняг и не смеех , ама тази нищо че е суполива поне за 10-15 минути ще я изкарам , обещавам снимки
Активен



Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: