{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънищата и какво общо имаме ние с тях :Р  (Прочетена 28093 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 15, 2010, 21:03:04 »
Раздели ТемаНагоре

 SadМного странен сън,бе мила!Аз пък докато бях бременна имах страшно много кошмари Sadмного често сънувах че нещо се е случило с едното ми близненце или пък че изобщо не съществува Shocked
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Декември 17, 2010, 18:00:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз + моите сънища = кошмар.
Сънувам по 3 пъти в месеца. Два  вида сънища. В единият съм с любимият ми човек, в другият съм до него, но след катастрофа с кола. Седя до леглото му в болницата и се съдирам да плача. Ей това е от години.....
Ако е вярно това, което разправят, че като плачеш насън, то наяве ще се радваш, тогава не виждам какво те тревожи.
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 20, 2010, 19:42:07 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля и аз,снощи имах еротичен сьн (shout3) с моя сьпруг.Ина сьн сьм му  вярна. Cheesy Cheesy Cheesy Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Декември 21, 2010, 00:51:50 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля и аз,снощи имах еротичен сьн (shout3) с моя сьпруг.Ина сьн сьм му  вярна. Cheesy Cheesy Cheesy Wink
Сетих се за един виц като твоя случай, но малко по-различен:

Един мъж се прибира от командировка, а жена му се прави, че спи. Той я побутва и казва:
- Какво правиш, ма?
- Е спя, не виждаш ли?
- Аха. Спиш гола като ме няма... И какво прави докато спа?
- Сънувах еротичен сън.
- С кого, този път? - попитал мъжът й.
- С теб.
- А, е добре, че поне насън си ми вярна.
 Cheesy Cheesy
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 21, 2010, 11:55:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ина яве и на сьн! Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #50 -: Декември 21, 2010, 13:04:48 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък сънувам всяка нощ , по няколко сънища , и почти всичко помня на сутринта , когато преди години майка ми ме завлече на психолог , защото видиш ли съм била прекалено нервна , той ме пита доста за сънищата , по нататък преди да срещна мъж ми , бях доста обременнена психически и то с неща които не можех да споделя на никой друг , и затова самостоятелно отидох при психолог за да си излея душата , тогава странно но и той ме пита за това дали сънувам , когато му казах че сънувам ежадневно по един два до 3-4 съня , и му разказах по някой друг сън , той ми каза , че бидейки толкова пренатоварена моята психика чрез сънищата се разтоварва , защото той ме определи като хиперактивна психика , тоест с прекалено много неща се захващам да мисля , за жалост обаче в много чести случеи хиперактивната психика води до безсъние , нервност , параноя и т.н. , за щастие в моя случай , нямам такива проблеми за сега , тоест намерила съм пресрасен начин да компенсирам това натоварване сънувайки много .
Като бях 7-ми клас , баш преди изпитите имаше един период от два три месеца преди изпитите , в който като легнех санувах как ставам и започва нов ден и после в саня си като си лягах се събуждах в реалността , по едно време стана много трудно да определя кое е съня и кое е реалноста , защото сънувах напълно нормални и ежадневни неща , как ходя на училище , пиша , чета , излизам с приятели , даже на няколко пъти  , ми се случваше , да отида в реалноста на оговорена в съня среща и да ми вържат теникия , тай  като действително срещата не съществува , веднага след като си взех изпиттие с 4,75 и 5,25 , сънищата за ежадневието спряха , и всичко пак си тръгна по старому.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 21, 2010, 13:23:46 »
Раздели ТемаНагоре

 психика води до безсъние , нервност , параноя и т.н. ,
Аз от един месец съм така и много често ми се случва Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #52 -: Декември 21, 2010, 13:34:14 »
Раздели ТемаНагоре

Не се брои при въздействие на външни фактори , малки деца , мъже и т.н.
Това беше шега , ами мила , да ти кажа моя съвет е иди на психолог , в чужбина всеки втори ходи редовно , защото в днешни дни с тази натовареност , колкото страда физиката толкова и психиката , но ако не искаш , препоръчвам ти следното изпинато нещо , всяка сутрин и всяка вечер изпивай по една чаша топла вода с
1-2 капка тинктура от глог
1-2 капки тинктура от валериан
1-2 тинктура от мента
действа отпускащо и успокояващо , но е много важно да се пие с граници , като за начало можеш да слагаш по 2 , като след седмица да ги свалиш на 1 , но не повече от 2 капки , аз съм пробвала , при 10 капки от всяко , направо ставаш полунеадекватен ДРОБ
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #53 -: Декември 21, 2010, 13:37:22 »
Раздели ТемаНагоре

Нощес пак сънувах земетресения. А защо ги сънувам...
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 21, 2010, 13:43:03 »
Раздели ТемаНагоре

Нощес пак сънувах земетресения. А защо ги сънувам...
Земетресение да видиш насьн,е знак за голяма промяна в живота ти.Ако си оцелял след земетресението,значи ще се справиш с някоя непосилна работа.Това е от сьновника ми. Cheesy
А ,защо ги сьнуваш.............незнам? Smiley
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #55 -: Декември 21, 2010, 14:07:50 »
Раздели ТемаНагоре

То пък едни промени са наставали, не е истина...  Roll Eyes  И при двата вида трусове, които сънувах оцелях. Ще ми се да вярвам, че "голямата промяна" ще е скорпионска от кв. Овча Купел, ама едва ли...  Roll Eyes 
Активен

mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 21, 2010, 14:14:49 »
Раздели ТемаНагоре

То пък едни промени са наставали, не е истина...  Roll Eyes  И при двата вида трусове, които сънувах оцелях. Ще ми се да вярвам, че "голямата промяна" ще е скорпионска от кв. Овча Купел, ама едва ли...  Roll Eyes 
от където най малко очакваш от там ще дойде  Wink
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 22, 2010, 00:44:56 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен пък като сънувам и на следващия ден знам какво ще ми се случи
И при мен така, само че никога не става на следващия ден, а след много дълго време - година, две, три... И като се озова във въпросния момент от съня ми се сещам, че вече съм бил в такава ситуация. Тия сънища обикновено са цветни и така знам, че ще се случат. Само дето някои още не са се случили и много се съмнявам да се случат.

И на мене ми се е случвало това-Дежа Вю Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
nikol_meca
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Януари 13, 2011, 09:19:09 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък спя много дълбоко и също като The_Black_Angel и аз сънувам по 2-3 съня на нощ и ги помня на сутринта Smiley и дори някои от тях и през целия ден и моя като се пребере му разказвам какво съм сънувала, Cool Wink Smileyповечето са доста смешни случки които са до известна степен свързани с битието и ежедневието ми , Cheesy Cheesy Cheesy
много смешно беше като бях бременна с дъщеричката ми,  Kiss Kiss Kissпреди да разберем пола и , Roll Eyesсънувах че сме при доктора на преглед и на видеозона се вижда че е момченце , Cool Cool Cool(по скоро му се виждаше пишлето)и в същото време като поглеждаме към доктора  Coolвиждам моита фризьорка  Shocked Shocked Shockedкоято стоеше с ножици в ръка и ми викаше "момче, ама друг път" Cheesy  Tongue:D Tongue Cheesy Tongue  (постригах си косата преди сватбата , Embarrassedза да може фризьорката ми да ми направи  желаната от мен прическа  Wink  Roll Eyes;) Roll Eyes)
е като е момиченце да не ще я върнем ,сега тя е нашата малка принцеса която ни радва всеки ден  Kiss Tongue Cheesy Smiley
Активен

живеят само влюбените,другите просто съществуват
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1264


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Октомври 08, 2015, 08:05:10 »
Раздели ТемаНагоре

Снощи сънувах много неприятен съвет, един мой роднина почина в него какво значи това?
Активен



Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: