{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънищата и какво общо имаме ние с тях :Р  (Прочетена 28108 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Декември 11, 2010, 16:09:35 »
Раздели ТемаНагоре

Само да кажа, че той беше първата ми любов.
Значи не съм единственият с този проблем. Точно, че сънувах първата ми любов беше причината да пусна темата, надявайки се, че не само на мен ми се случва това.
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Декември 11, 2010, 16:10:27 »
Раздели ТемаНагоре

rado84 с тебе май са ни обгазявали с едно и също нещо Smiley)))))
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #17 -: Декември 11, 2010, 16:11:29 »
Раздели ТемаНагоре

Да.  Cheesy  Само да знаех с какво...  Tongue 
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 12, 2010, 18:02:33 »
Раздели ТемаНагоре

Знаете ли колко отдавна си мисля да пиша за тия сънища и все се отказвам,мисля си че е тъпо,ама ето че не е.Ако знаете какви кошмари сънувам аз,просто не е истина,....... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Някой път се сабуждам много щастлива,друг път се сабуждам ревяща Undecided Undecided Undecided и аз си мислех,че не съм добре.После ще пиша пак,че диването ме дърпа да пускаме филмче Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 12, 2010, 22:09:51 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен пък като сънувам и на следващия ден знам какво ще ми се случи
И при мен така, само че никога не става на следващия ден, а след много дълго време - година, две, три... И като се озова във въпросния момент от съня ми се сещам, че вече съм бил в такава ситуация. Тия сънища обикновено са цветни и така знам, че ще се случат. Само дето някои още не са се случили и много се съмнявам да се случат.
колкото и да е шантаво,и на мен ми се случва.Сънувам,случва се и аз тогава се убеждавам,че сънищата са бъдеща реалност

Лошото е,че аз много сънувам кошмари  Sad Имам панически страх от болници,носилки,всякакви хора в болници и прочие.Сънувам,че съм в болница сама с много умрели хора на носилки по коридорите....Катастрофа с много жертви,а аз се спъвам в тях и прочие....Като филм на ужасите Shocked Добре,че това са само кошмари Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 12, 2010, 23:45:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз обаче,чесно да ви кажа сънищата поне при мен е така,са плод на това което ми се е случило през деня,аз по принцип съм много емуционална личност и ми става гадно от най-малкото нещо и вечерта го санувам,примерно си мисля,че съм бременна сънувам го че е така,мисля си какво ще правя на другия ден или от какво имам нужда или за какво си мечтая ами в сънищата ми се случват тия неща,чесно вече ме е страх да заспя,много трудно заспивам,докато моя мъж докато легне  и не го търси вече,апък аз се въртя,мисля си и т.н.Много ме е страх от тъмното....и от затворени пространства Lips Sealed едва изтрайвам докато патувам в автобус до града до нас Undecided изпитвам ужас когато всички прозорци за затворени.Абе като цяло съм много страхлив човек,аз в нас примерно когато е тъмно на вън,до мазата не ходя,имам чувството,че някой иде след мен.Тези сънища и кошмари почнах да санувам когато почина вторият ми баща 2000г. тогава никой не ми обърна внимание и ето сега съм като малко дете.
Преди няколко дена,се сабудих от ужасен кошмар и си мислех да ставам и да пиша тук,ама си викам....тия хора ще ме помислят за луда Lips Sealed Embarrassed Преди 2 дена пък санувах сън в който бях много щастлива Cheesy апък и ми се е случвало да знам,че санувам,ама да не мога да се сабудя и сякъш летиш и после падаш и аз немога да го обесня...НО всичко е до психиката на човека.
Аз си помня абсолютно вскички сънища,мога всяка сутрин да си ги вписвам някъде,ще напиша роман Tongue
Мале то станало дълго,спирам Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 23:47:24 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 13, 2010, 00:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще разкажа един който го санувах преди година мисля че беше Roll Eyes
Та санувам,че съм в една бяла стая,аз съм в бяло и всичко около мен.Чудя се какво става и изведнъж чувам гласове и виждам една стълба,на която най-отгоре е починалия ми баща и ме вика"ела,не се страхувай,тук при мен е хубаво,ще бъдеш много щастлива" Shocked Shocked почнах да се катеря по тях,обаче таман бях стигнала до него и се чу силен трясък и всичко изчезна,а той почна да ме вика,но аз не го виждах Huh? от там не помня нищо и се сабудих цялата във сълзи. Embarrassed
На другата вечер санувах абсолютно същото Shocked само,че този път се качих много бързо при него,той подаде ръка и дотам.......друго не помня.Само сега сещам,че беше по цветница,а той се казваше Цветелин Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed дали заради това съм го санувала,но после една седмица не бях на себе си и ме беше страх да заспя.
Радо мисля,ще всички ще си кажат,защо я пусна тая тема бе Cheesy то само аз ако тръгна да ви разказвам,......извинявам се ако съм ви досадила Roll Eyes Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 13, 2010, 07:09:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала,че ако се сънува умрял човек,който в деиствителност е мъртъв е на хубаво.
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 13, 2010, 09:57:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала,че ако се сънува умрял човек,който в деиствителност е мъртъв е на хубаво.

Да така е на хубаво е, но не е на хубаво ако те вика
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 13, 2010, 10:04:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала,че ако се сънува умрял човек,който в деиствителност е мъртъв е на хубаво.

Да така е на хубаво е, но не е на хубаво ако те вика
Това не го знаех,а ти скоро ли си го сънувала?
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 13, 2010, 10:11:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сънувам постоянно- еротични, кошмарни, абсурдни, понякога свързани с преживяно, понякога чак като се събудя се чудя дали не е истина, може да спя малко, обаче да сънувам няколко различни сънища. Случвало се да се събудя от кошмар, от който ще ми изкочи сърцето, еротика от която не искам да се събуждам и  абсурден сън, от който цял ден да се чудя какво значи. (sleep1) (sleep2)
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Декември 13, 2010, 13:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

Имам панически страх от болници
Как тогава си родила? На задната седалка в колата?   Tongue 
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 13, 2010, 14:16:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала,че ако се сънува умрял човек,който в деиствителност е мъртъв е на хубаво.

Да така е на хубаво е, но не е на хубаво ако те вика
Това не го знаех,а ти скоро ли си го сънувала?
И аз знам така,а преди 2 години го санувах,ама ми е още пред очите Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Декември 13, 2010, 22:25:30 »
Раздели ТемаНагоре

Е разкажете някой хубав сън де, стана много кошмарно тук.
Аз например понякога се влюбвам на сън, ама толкова силно го преживявам, че сутрин като се събудя и усещам как сърцето ми тупка и как искам да разбера кой е този човек, а никога не виждам ясни изображения, само знам, че е някой, в който съм влюбена.
Шантава работа.
По принцип много бързо забравям какво съм сънувала.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #29 -: Декември 14, 2010, 08:37:41 »
Раздели ТемаНагоре

 Sad Sad Sad,аз защо не сънувам?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: