{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънищата и какво общо имаме ние с тях :Р  (Прочетена 28141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 11, 2010, 15:07:49 »
Раздели ТемаНагоре

Случвало ли ви се е да сънувате човек, за когото не сте се сещали от години? Помните ли сънищата си като се събудите? И ако за момент приемем, че между хората имало телепатична връзка, както твърдят някои книгописци, смятате ли, че е възможно ако даден човек мисли за друг този другият да сънува първия?
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 11, 2010, 15:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

Незная дали това ,което питаш е така,но според мен сънищата са мноогоо показателни-поне при мен де Roll Eyes Не винаги ги помня ,но се случва и често да ги помня Roll Eyes
И незная ,но винаги са ми подсказвали нещо Roll Eyes
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2010, 15:21:32 »
Раздели ТемаНагоре

при мен много често се случва, когато сънувам някого през деня да го видя  Tongue
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 11, 2010, 15:23:22 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен пък като сънувам и на следващия ден знам какво ще ми се случи ама това е 1-2 месечно.Не е постоянно.
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 11, 2010, 15:27:34 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен пък като сънувам и на следващия ден знам какво ще ми се случи
И при мен така, само че никога не става на следващия ден, а след много дълго време - година, две, три... И като се озова във въпросния момент от съня ми се сещам, че вече съм бил в такава ситуация. Тия сънища обикновено са цветни и така знам, че ще се случат. Само дето някои още не са се случили и много се съмнявам да се случат.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2010, 15:31:36 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен пък като сънувам и на следващия ден знам какво ще ми се случи
И при мен така, само че никога не става на следващия ден, а след много дълго време - година, две, три... И като се озова във въпросния момент от съня ми се сещам, че вече съм бил в такава ситуация. Тия сънища обикновено са цветни и така знам, че ще се случат. Само дето някои още не са се случили и много се съмнявам да се случат.
Ами да ти кажа може и да се случат само дано са хубави,защото при мен не винаги са хубави
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 11, 2010, 15:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да ти кажа може и да се случат само дано са хубави,защото при мен не винаги са хубави
Хубави са, ама повечето от "екстериора" не съществува, а и вероятността и аз, и първата ми любов (за която не се бях сещал от 6 години) да учим в несъществуващ университет, посаден в несъществуващ средновековен замък е направо нищожна.  Cheesy 
Другият ми цветен сън е още по-абсурден.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 11, 2010, 15:37:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да ти кажа може и да се случат само дано са хубави,защото при мен не винаги са хубави
Хубави са, ама повечето от "екстериора" не съществува, а и вероятността и аз, и първата ми любов (за която не се бях сещал от 6 години) да учим в несъществуващ университет, посаден в несъществуващ средновековен замък е направо нищожна.  Cheesy 
Другият ми цветен сън е още по-абсурден.
Казвай го  Cheesy
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 11, 2010, 15:39:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз какво да кажа,като сьнувам само кошмари. Huh? Huh?Едни обьркани сьнища.Постоянно сьнувам баща ми и баба ми,които са мьртви. Sad И винаги са двамата,снощи пак ,а не искам,защото след това цял ден мисля за тях  и се разстройвам  МНОГО (dew3)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 11, 2010, 15:48:19 »
Раздели ТемаНагоре

Аз какво да кажа,като сьнувам само кошмари. Huh? Huh?
Научно доказано, а също доказано и от моя личен опит, е фактът, че ако в съседно помещение в радиус до 20 метра двойка прави секс, то всички спящи в дадения радиус сънуват секс. Можеш да пробваш.  Cheesy  Не се бъзикам! Wink

Казвай го  Cheesy
Бях в няк'ва хижа, която никога през живота не съм я чувал, на екскурзия с няколко момичета (които също не съм виждал никога през живота си) и ги видях да се бият за нещо. После като питах една от тях за какво се караха ми каза, че са се карали коя да ме кани на среща. Като се събудих се смях с глас на тоя абсурд. Вероятността това да се случи е дори по-абсурдна от твърдението, че сме сами във Вселената.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 11, 2010, 15:50:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз какво да кажа,като сьнувам само кошмари. Huh? Huh?
Научно доказано, а също доказано и от моя личен опит, е фактът, че ако в съседно помещение в радиус до 20 метра двойка прави секс, то всички спящи в дадения радиус сънуват секс. Можеш да пробваш.  Cheesy  Не се бъзикам! Wink

Казвай го  Cheesy
Бях в няк'ва хижа, която никога през живота не съм я чувал, на екскурзия с няколко момичета (които също не съм виждал никога през живота си) и ги видях да се бият за нещо. После като питах една от тях за какво се караха ми каза, че са се карали коя да ме кани на среща. Като се събудих се смях с глас на тоя абсурд. Вероятността това да се случи е дори по-абсурдна от твърдението, че сме сами във Вселената.
ахаааааа,но поне се посмях от сърце  Cheesy
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 11, 2010, 15:51:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ми аз още горе написах, че е абсурден.  Cheesy 
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 11, 2010, 15:55:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз какво да кажа,като сьнувам само кошмари. Huh? Huh?
Научно доказано, а също доказано и от моя личен опит, е фактът, че ако в съседно помещение в радиус до 20 метра двойка прави секс, то всички спящи в дадения радиус сънуват секс. Можеш да пробваш.  Cheesy  Не се бъзикам! Wink
Сега,трябва и да се местя Huh? Huh? Huh? Ти ако знаеш нашите комшии иии....... (low1)
Довечера отиваме на хотел (hassle4) Да я видим тая работа. Cheesy Cheesy Cheesy
То сигуно с моя кьсмет ,пак ще сьнувам някой еротичен кошмар,ееееее, поне ще е еротичен. Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 15:58:52 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 11, 2010, 15:59:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз какво да кажа,като сьнувам само кошмари. Huh? Huh?
Научно доказано, а също доказано и от моя личен опит, е фактът, че ако в съседно помещение в радиус до 20 метра двойка прави секс, то всички спящи в дадения радиус сънуват секс. Можеш да пробваш.  Cheesy  Не се бъзикам! Wink
Сега,трябва и да се местя Huh? Huh? Huh? Ти ако знаеш нашите комшии иии....... (low1)
Довечера отиваме на хотел (hassle4) Да я видим тая работа. Cheesy Cheesy Cheesy
То сигуно с моя кьсмет ,пак ще сьнувам някой еротичен кошмар,ееееее, поне ще е еротичен. Cheesy Cheesy Cheesy
(laugh2) (laugh3) (laugh6)
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Декември 11, 2010, 16:06:13 »
Раздели ТемаНагоре

Днес цял ден си мисля за това и сега като видях темата направо онемях. Постоянно сънувам един и същи човек и не знам защо. Нито мисля за него, нито нещо ми напомня за него, просто е постоянно в съня ми и сякаш иска да ми каже нещо и да ми напомни за себе си или пък има нужда от мен, не знам и аз, но е странно. Взе да се случва всяка нощ и малко ме притеснява. Винаги съм мислила, че когато внезапно ми дойде някаква мисъл безпричинно за даден човек, това означава че той мисли за мен в този момент, но сигурно си въобразявам. По принцип сънищата ми са свързани с нещо случващо се през деня ненормално окрасени от подсъзнанието ми, но специално този човек е много далече от мен вече. Само да кажа, че той беше първата ми любов. Явно съм в някакъв период, който подсъзнателно извиква стари спомени, но само в съня ми е всичко, абе ШАНТАВА работа Smiley
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: