{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Необмислени коментари по обявите!  (Прочетена 11623 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Януари 14, 2011, 10:30:19 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley

Амииии, какво мислим Huh?
Вече не ми се мисли, ако трябва да бъда откровена.
Нооооо, аз снощи разконспирирах една обява в Продавалника Cheesy Тя гласеше:
"Ботите са купени за 150 паунда".
Вярно, хубави бяха, нови, но аз все пак реших да се поровя, защото точно пък тази марка не ми е позната.
Чичко Гугълчо, да е жив и здрав Cheesy, веднага ме светна. Неееее, не са 150 паунда, може да си ги поръчаш за 210 лв. Не, че е много евтинко, но защо трябва да лъжем , че са купени за 300 лв., не мога да разбера (evil8) . Ами, напиши си честно бе, еййййй! Ама много се дразня, като някой напише, че е купил нещо за еди колко си, а то не е така. По-добре си трай, ами така де (evil9)
[/quote

Аз сьщо там си позволих да коментирам обява за пьрви пьт  в продавалника.За ботуши на Кила,които дамата беше пуснала за 150лв.А в магазина са 90лв в момента.Дори и преди намаленията струваха 130лв.Коментара ми е изтрит и дамата ги е намалила на 120лв Cheesy Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Януари 14, 2011, 13:12:14 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
Намесвам за да кажа, че много зависи къде и точно кога си купил нещото/обувки или дреха.Аз например си купих преди два месеца яке от мола за 119лв.За Коледа ги намалиха на 79лв!Бях пуснала да го продам за 60лв,защото е обличано два пъти,но ми късее и малее пък аз обичам да се навличам!Една бдителна мама ми писа че якето е намалено,аз проверих и беше така,само че аз съм дала за него много повече,защото не съм го купила сега, а преди два месеца със старата му цена! Е имам ли някаква вина според вас?! CoolТака че не може да се съди веднага, че нещо се продава с надценка, поне докато не се убедите кога и от къде е било купено! Roll Eyes
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 13:15:57 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 14, 2011, 16:30:22 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..

Всъщност лошото е,че потребителите могат да трият коментари по своите обяви Sad
А за правилата там - нямам думи....
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 14, 2011, 17:02:14 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
Намесвам за да кажа, че много зависи къде и точно кога си купил нещото/обувки или дреха.Аз например си купих преди два месеца яке от мола за 119лв.За Коледа ги намалиха на 79лв!Бях пуснала да го продам за 60лв,защото е обличано два пъти,но ми късее и малее пък аз обичам да се навличам!Една бдителна мама ми писа че якето е намалено,аз проверих и беше така,само че аз съм дала за него много повече,защото не съм го купила сега, а преди два месеца със старата му цена! Е имам ли някаква вина според вас?! CoolТака че не може да се съди веднага, че нещо се продава с надценка, поне докато не се убедите кога и от къде е било купено! Roll Eyes
разбира се, че е така и аз тъкмо за това очаквах отговор от въпроснатат дама, да видя как и откъде е купила ботите за 32 лв, но факта, че изтри коментара ми без да отговори е достатъчно красноречив..аз от повече потвърждение не се нуждая..Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 14, 2011, 17:08:06 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
Намесвам за да кажа, че много зависи къде и точно кога си купил нещото/обувки или дреха.Аз например си купих преди два месеца яке от мола за 119лв.За Коледа ги намалиха на 79лв!Бях пуснала да го продам за 60лв,защото е обличано два пъти,но ми късее и малее пък аз обичам да се навличам!Една бдителна мама ми писа че якето е намалено,аз проверих и беше така,само че аз съм дала за него много повече,защото не съм го купила сега, а преди два месеца със старата му цена! Е имам ли някаква вина според вас?! CoolТака че не може да се съди веднага, че нещо се продава с надценка, поне докато не се убедите кога и от къде е било купено! Roll Eyes

И аз се намесвам като потърпевша да си изкажа мнението за разни коментари. Направо на чат го удариха в една моя обява. Бях едновременно озадачена, развеселена, обидена... и не знам какво още. И според е мен е по-добре, ако някой има претенции да пише на ЛС, ако пък става въпрос за нещо фрапиращо и очевадна измама - направо на модератори. Ама такива чатове като в мойта обява, просто не виждам по кои правила се позволяват. Едната вика : "не е запис, ама аз да ви попитам, че така и така сте почнали разговора.... " Имах чувството, че отворих втори форум с тази обява. Другата пише - ма то струва едиколко си. Написала съм, ако ми покаже къде е толкова, веднага й го давам за половината. Значи такива неподготвени, дето се изказват, са си чисто и просто хора без работа или станали с гъза на горе, та си търсят кого да захапят. Чудех се дали да не им пиша да си изтрият всичките коментари, а ако не искат направо да се оплача, обаче реших да не се занимавам. И без това е смешно Cheesy
И на други обяви съм попадала с такива заядливи коментари. Ми не са длъжни хората да четат. Който има нещо лично, да си го урежда лично, с когото трябва Smiley, а в краен случай да се джафкат тука из форума. Ама така в чужди обяви да си чатят ме възмущава.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 14, 2011, 17:09:11 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
Намесвам за да кажа, че много зависи къде и точно кога си купил нещото/обувки или дреха.Аз например си купих преди два месеца яке от мола за 119лв.За Коледа ги намалиха на 79лв!Бях пуснала да го продам за 60лв,защото е обличано два пъти,но ми късее и малее пък аз обичам да се навличам!Една бдителна мама ми писа че якето е намалено,аз проверих и беше така,само че аз съм дала за него много повече,защото не съм го купила сега, а преди два месеца със старата му цена! Е имам ли някаква вина според вас?! CoolТака че не може да се съди веднага, че нещо се продава с надценка, поне докато не се убедите кога и от къде е било купено! Roll Eyes
разбира се, че е така и аз тъкмо за това очаквах отговор от въпроснатат дама, да видя как и откъде е купила ботите за 32 лв, но факта, че изтри коментара ми без да отговори е достатъчно красноречив..аз от повече потвърждение не се нуждая..Smiley
лошото е ,че по никакъв начин не можем да предпазим новите потребители.
аз имам комплект обиколници от тези със спалния комплект. купувала съм го за 70лв в обявите ми е 40. на лично ми се предложи 20лв отказах,като обясних колко съм го купувала и от къде,защото дамата ми каза ,че в мол варна са по 40лв нови. за съжаление в стара загора такава цена все още няма,но за съжаление много хора спекулират с цените и изтриването на коментари ясно показва каква е целта на продавача.
Ако й пишем всеки ден дали ще ги трие ?  Cheesy
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 16, 2011, 09:01:32 »
Раздели ТемаНагоре

А между другото сега се сетих,че и на Илиенци ги продават -на цена 28 лв!!

Коя е марката мила, не че искам да създавам напрежение просто аз нося само една БГ марка панталони и ако е същата 28 лв. е уникална цена.
Не.мила,не е твоята марка (знам коя е твоята любима марка ,говорили сме си),става въпрос в случая за горнооряховска фирма производител ,цените наистина са много приятни и достъпни,и непрекъснато се правят и намаления!!!Не става въпрос за "КАМИ" и "ЛУЦИ"-знам техните цени,пазарувам и от тях!!!! Kiss
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Януари 17, 2011, 07:36:22 »
Раздели ТемаНагоре

А между другото сега се сетих,че и на Илиенци ги продават -на цена 28 лв!!

Коя е марката мила, не че искам да създавам напрежение просто аз нося само една БГ марка панталони и ако е същата 28 лв. е уникална цена.
Не.мила,не е твоята марка (знам коя е твоята любима марка ,говорили сме си),става въпрос в случая за горнооряховска фирма производител ,цените наистина са много приятни и достъпни,и непрекъснато се правят и намаления!!!Не става въпрос за "КАМИ" и "ЛУЦИ"-знам техните цени,пазарувам и от тях!!!! Kiss

Ками са ми фаворит, много добри модели и ми заспиват направо. Но, попитах защото си взех такъв от тук от едно момиче, което си го беше взела от София с намаление, аз за първи път разбрах, че на Ками има намаление. От там от където ги взимам аз няма такова нещо, държат си цената. Та за това попитах да не си попаднала и ти на такова.
Хубав ден ти желая.  Kiss
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 19, 2011, 10:33:10 »
Раздели ТемаНагоре

Като стана въпрос за такъв вид коментари, аз преди 1 -2 дни видях в Продавалника един огромен плюшен тигър, който е момента в Карфур е 17 лв, пуснат за 60! Изобщо не се сдържах и писах в коментарите.След няколко часа обявата беше изтрита.
Тук съм правила подобни коментари само под обяви за някакви супер амортизирани боклуци пуснати на баснословни цени.Знам, че не е правилно обаче понякога не се сдържам  Roll Eyes
Правилно, ние сами трябва да контролираме тези , които злоупотребяват с цените, когато нещо е на цена надвишаваща с пъти магазинската....защо да си мълчим......и някоя от нас да даде ГРЕШНИ пари.....
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 24, 2011, 16:41:29 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
миличка в продавалника всеки сам трие коментарите по свое осмотрение,то там стана безобразно вече
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 24, 2011, 16:53:35 »
Раздели ТемаНагоре

така е..много нови потребители..и много измамници за съжаление..мисля, че контрол вече трудно може да се установи там, изтървани са нещата.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 24, 2011, 23:27:07 »
Раздели ТемаНагоре

БГ ДОМАКИНЯ е сайт №1 ....
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: