{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Необмислени коментари по обявите!  (Прочетена 11624 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 14, 2010, 10:00:04 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не бих писала в обявата.
Вярно, може да ме подразни, но не е моя работа, пък и не знам версията на другата страна.

Например, аз миналият месец си поръчах два чифта ботуши от един сайт (наш български)
Едните ми станаха и си ги нося, но другите са с половин номер по-малки. Мислих дълго и реших, че ще ги пусна, ако мога да ги продам и да си купя нещо друго.
Добре, че първо влезнах в сайта за всеки случай. От 79лв в момента са намалени на 49лв. Представям се, ако ги бях пуснала и не бях разбрала за намалението. Щеше да има голяма излагация  Cheesy

Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 14, 2010, 10:03:06 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не бих писала в обявата.
Вярно, може да ме подразни, но не е моя работа, пък и не знам версията на другата страна.

Например, аз миналият месец си поръчах два чифта ботуши от един сайт (наш български)
Едните ми станаха и си ги нося, но другите са с половин номер по-малки. Мислих дълго и реших, че ще ги пусна, ако мога да ги продам и да си купя нещо друго.
Добре, че първо влезнах в сайта за всеки случай. От 79лв в момента са намалени на 49лв. Представям се, ако ги бях пуснала и не бях разбрала за намалението. Щеше да има голяма излагация  Cheesy


Cheesy Tongue
Активен

rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 14, 2010, 11:10:25 »
Раздели ТемаНагоре

Велкова, не се смей  Cheesy
Днес съм аз, утре ти  Cheesy

Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 14, 2010, 11:15:28 »
Раздели ТемаНагоре

Велкова, не се смей  Cheesy
Днес съм аз, утре ти  Cheesy


Вярно е така е много си права  Wink
Активен

delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 14, 2010, 11:20:26 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не бих писала в обявата.
Вярно, може да ме подразни, но не е моя работа, пък и не знам версията на другата страна.

Например, аз миналият месец си поръчах два чифта ботуши от един сайт (наш български)
Едните ми станаха и си ги нося, но другите са с половин номер по-малки. Мислих дълго и реших, че ще ги пусна, ако мога да ги продам и да си купя нещо друго.
Добре, че първо влезнах в сайта за всеки случай. От 79лв в момента са намалени на 49лв. Представям се, ако ги бях пуснала и не бях разбрала за намалението. Щеше да има голяма излагация  Cheesy


Може ли на ЛС сайтчето за поръчка на бутушки?
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 14, 2010, 12:23:12 »
Раздели ТемаНагоре

Няма проблем и тук да го напиша. Става въпрос за Паоло Ботичели. Потърси го в гугъла.
Имат големи намаления в момента.
Само оглеждайте хубаво моделите, че не всички си заслужават    Wink
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 13, 2011, 17:59:54 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 18:13:31 от springflower » Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 13, 2011, 18:05:41 »
Раздели ТемаНагоре

Един единствен път не се стърпях и коментирах обява за дрънкалка. Хубаво нова,  ама в магазина е 2.99 пък майката искаше 5 или 6лв
Отговори ми, че е подарък и не си коригира цената. Още си я продава Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #23 -: Януари 13, 2011, 18:13:24 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley
Инересно ми е че казваш,че нямаме право да трием коментари като аз изтрих заяждане на една потребителка към моя обява  Shocked понеже преди това и коментирах цената на едни ботушки ,които беше пуснала на двойна цена,но коментари мога да трия там  Shocked
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 13, 2011, 18:16:47 »
Раздели ТемаНагоре

ами значи самата потребителка го е изтрила, аз мислех, че не може...както и да е. Там и да даваш сигнали, да пишеш по теми е все едно глас в пустиня..никой няма да то обърне внимание. Ама това с ботите си е кощунство според мен, защото майката, което е направила запитване е от по-малък град и откъде да знае каква е цената на тези маркови боти, пък аз после я осветлих на лични и й предложих да й купя, ако иска Wink
Ако някой любопитства мога и линк да дам
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 18:20:10 от springflower » Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 13, 2011, 18:38:30 »
Раздели ТемаНагоре

пиши на майчето на лични колко струват ботушките
там в другия сайт всеки продавач може да трие коментари в обявите си Roll Eyes
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 13, 2011, 18:42:20 »
Раздели ТемаНагоре

писах Tongue
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 13, 2011, 20:25:39 »
Раздели ТемаНагоре

Лично аз направих днес такъв коментар относно състоянието на една дреха, но в последствие се извиних на продавалката, защото все пак всеки има право да постави каквато иска оценка на артикула, който продава.Но за мен нещо, дори носено малко попада в графа мн.добро, но това си е мое мнение.Аз лично бих сложила състояние отлично на дреха нова без етикет или такава, която е изпрана и необличана
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #28 -: Януари 14, 2011, 00:31:17 »
Раздели ТемаНагоре

Лично аз направих днес такъв коментар относно състоянието на една дреха, но в последствие се извиних на продавалката, защото все пак всеки има право да постави каквато иска оценка на артикула, който продава.Но за мен нещо, дори носено малко попада в графа мн.добро, но това си е мое мнение.Аз лично бих сложила състояние отлично на дреха нова без етикет или такава, която е изпрана и необличана
То така и е правилно за състояние отлично се слага когато дрехата има магазинен вид а не носена но понеже е без дупки дай да е отлично .Когато попадате на такива обяви които не отговарят на описанието винаги може на някой от нас да пуснете линка за да се предупреди продавача и да се редактира и обявата  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 14, 2011, 00:37:56 »
Раздели ТемаНагоре

чудех се в коя тема да пиша, за да споделя и реших да пиша тук...
Гледам в Продавалника онзи ден едни ботички на LC WAIKIKI,и там нали е с ценови диапазон, та една мама пита продавача колко струват.Отговора е "18, мила, купувани са за 32 лв..."Аз щях да падна, понеже преди около месец купих същите от Grand Mall Varna от фирмения магазин за 14.90....Не пожах да сдържа и оставих коментар в обявата с въпрос откъде са купувани за тази цена, понеже аз така и така...
Е, какво беше учудването ми, когато на следващия ден коментара ми беше изтрит, а отговор, разбира се, нямаше...  Cheesy А интересното в случая е, че потребителите май нямат право да трият коментари, явно майката е помолила модератор да го изтрие..Което ме навежда на мисълта, че в този сайт правила няма, всеки си прави каквото си иска и си слага каквито си иска цени, при това се ползва и с протекция..
Споделете какво мислите?
P.S. пропуснах да напиша, че ботите бяха и носени при това Smiley

Амииии, какво мислим Huh?
Вече не ми се мисли, ако трябва да бъда откровена.
Нооооо, аз снощи разконспирирах една обява в Продавалника Cheesy Тя гласеше:
"Ботите са купени за 150 паунда".
Вярно, хубави бяха, нови, но аз все пак реших да се поровя, защото точно пък тази марка не ми е позната.
Чичко Гугълчо, да е жив и здрав Cheesy, веднага ме светна. Неееее, не са 150 паунда, може да си ги поръчаш за 210 лв. Не, че е много евтинко, но защо трябва да лъжем , че са купени за 300 лв., не мога да разбера (evil8) . Ами, напиши си честно бе, еййййй! Ама много се дразня, като някой напише, че е купил нещо за еди колко си, а то не е така. По-добре си трай, ами така де (evil9)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: