{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Необмислени коментари по обявите!  (Прочетена 11628 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 10, 2010, 10:41:35 »
Раздели ТемаНагоре

Много моля, когато искате да питате нещо, което не е нужно да гледат всички хора пишете на лични това, което ви интересува, а в обявата само едно "запис" или "въпрос на лични". Пускам обява за 10 лв и след 3 мин ми се записва майка, която ми пише "давам 7 и го взимам"
Еми не е редно подобни коментари да стоят под обявите! Писах й на лични и я помолих да си изтрие коментара - слава богу направи го!
Снощи пускам лот за 18 лв след 5 мин "цената коментира ли се?"
Ами пишете такива неща на застояли обяви, а не на току що пуснати!
Нека малко от малко да се съобразяваме!
Дори когато пускам промоционални обяви пиша - пишете ми на лични, защото съм имала случай пак под обявите ми да се записват!

« Последна редакция: Декември 10, 2010, 10:43:52 от AVANA » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Декември 10, 2010, 10:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

аз лично не гледам кога е пусната обявата,за мен е все едно,важното е да е свободна и да ми се отговори,а за ''коментар по цената'',аз също питам в обява,а цената вече трябва да е налични защото си става аукцион с наддаване Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 10, 2010, 11:28:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питам за коментар на цената, единствено, когато взимам 4-5 неща от една мама. Една ми намали по 1 лв., друга пое пощата, трета ми отказа и пощата и намаление/пак си ги купих, де/, но не мога да си позволя подобен коментар под обява. Само на лични!
Друг е въпроса, че много ми се иска да пиша под някоя доста надута цена, но пак се въздържам. Писах на записалата се мама, от къде да си купи нещото за по-малко пари и чисто ново, но ще спра да го правя, че не знам дали е редно.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 11, 2010, 22:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

аз лично не гледам кога е пусната обявата,за мен е все едно,важното е да е свободна и да ми се отговори,а за ''коментар по цената'',аз също питам в обява,а цената вече трябва да е налични защото си става аукцион с наддаване Cheesy
Съгласна.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2010, 22:19:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питам за коментар на цената, единствено, когато взимам 4-5 неща от една мама. Една ми намали по 1 лв., друга пое пощата, трета ми отказа и пощата и намаление/пак си ги купих, де/, но не мога да си позволя подобен коментар под обява. Само на лични!
Друг е въпроса, че много ми се иска да пиша под някоя доста надута цена, но пак се въздържам. Писах на записалата се мама, от къде да си купи нещото за по-малко пари и чисто ново, но ще спра да го правя, че не знам дали е редно.
аз пък бих била страшно благодарна ако някой го направи
защо да се набутвам излишно с пари
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 11, 2010, 22:25:25 »
Раздели ТемаНагоре

Като стана въпрос за такъв вид коментари, аз преди 1 -2 дни видях в Продавалника един огромен плюшен тигър, който е момента в Карфур е 17 лв, пуснат за 60! Изобщо не се сдържах и писах в коментарите.След няколко часа обявата беше изтрита.
Тук съм правила подобни коментари само под обяви за някакви супер амортизирани боклуци пуснати на баснословни цени.Знам, че не е правилно обаче понякога не се сдържам  Roll Eyes
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 11, 2010, 22:37:08 »
Раздели ТемаНагоре

Като стана въпрос за такъв вид коментари, аз преди 1 -2 дни видях в Продавалника един огромен плюшен тигър, който е момента в Карфур е 17 лв, пуснат за 60! Изобщо не се сдържах и писах в коментарите.След няколко часа обявата беше изтрита.
Тук съм правила подобни коментари само под обяви за някакви супер амортизирани боклуци пуснати на баснословни цени.Знам, че не е правилно обаче понякога не се сдържам  Roll Eyes

Аз пък си мисля, че в подобни обяви коментарите на цените ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са в самата обява
Това с "ама не можем да сме сигурни за колко е взето" го има в много редки случаи
М повечето случаи защо да се правим, че не сме в час с цените по магазините
Има много такива завишени цени, но по някога са леееко надути и не дразни
Но това с тигъра /има и слонова за 17 лв/ си е плачело за коментар
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Декември 12, 2010, 08:44:36 »
Раздели ТемаНагоре

Като стана въпрос за такъв вид коментари, аз преди 1 -2 дни видях в Продавалника един огромен плюшен тигър, който е момента в Карфур е 17 лв, пуснат за 60! Изобщо не се сдържах и писах в коментарите.След няколко часа обявата беше изтрита.
Тук съм правила подобни коментари само под обяви за някакви супер амортизирани боклуци пуснати на баснословни цени.Знам, че не е правилно обаче понякога не се сдържам  Roll Eyes
И аз така направих вчера в Продавалника,пусната е детска блузка,която имаме и съм купувала от магазин за 16 лв. чисто нова(на Дисни ),а там пусната на 14 лв. носена,еми като се сложат и пощенските излиза колкото нова! Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Infinity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

дива и щастлива

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 12, 2010, 09:33:37 »
Раздели ТемаНагоре

Като стана въпрос за такъв вид коментари, аз преди 1 -2 дни видях в Продавалника един огромен плюшен тигър, който е момента в Карфур е 17 лв, пуснат за 60! Изобщо не се сдържах и писах в коментарите.След няколко часа обявата беше изтрита.
Тук съм правила подобни коментари само под обяви за някакви супер амортизирани боклуци пуснати на баснословни цени.Знам, че не е правилно обаче понякога не се сдържам  Roll Eyes
И аз така направих вчера в Продавалника,пусната е детска блузка,която имаме и съм купувала от магазин за 16 лв. чисто нова(на Дисни ),а там пусната на 14 лв. носена,еми като се сложат и пощенските излиза колкото нова! Sad


Момичета, едва ли има смисъл да пишете в Продавалник за цените... Доколкото виждам, там вече не е проблем всеки да си пуска на каквато цена си иска. Не е приоритет вече идеята за взаимопомощ  Sad
Активен

Пазя ред 12ч!
Изпращам и получавам като МПП!
Боклуци не купувам и не продавам!
Пощенските за сметка на купувача,ако не сме се разбрали друго!
BG40RZBB91554002450600
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 12, 2010, 18:04:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питам за коментар на цената, единствено, когато взимам 4-5 неща от една мама. Една ми намали по 1 лв., друга пое пощата, трета ми отказа и пощата и намаление/пак си ги купих, де/, но не мога да си позволя подобен коментар под обява. Само на лични!
Друг е въпроса, че много ми се иска да пиша под някоя доста надута цена, но пак се въздържам. Писах на записалата се мама, от къде да си купи нещото за по-малко пари и чисто ново, но ще спра да го правя, че не знам дали е редно.
аз пък бих била страшно благодарна ако някой го направи
защо да се набутвам излишно с пари

Еми преди време, аз писах на лични -на няколко записали се мами за едни прословути ботушки, който без да искам предният ден срещнах на половин цена от продаващите тук.....Няма нищо нередно според мен!
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 12, 2010, 18:32:51 »
Раздели ТемаНагоре

Да,но има и момент в който ми иде да замълча, защото не знам за колко са го купили.
Последно гледах в онлайн магазин един комплект, струвал 40лв., сега намален на 28лв. Тук продавалката продава само дънките за 21лв., якето щели да си го носят.
Мислех да и пиша, че комплекта е 28лв. но се отказах, може да си го е купила за 40 и да създавам само конфликти - не желая.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 12, 2010, 22:13:33 »
Раздели ТемаНагоре

Да,но има и момент в който ми иде да замълча, защото не знам за колко са го купили.
Последно гледах в онлайн магазин един комплект, струвал 40лв., сега намален на 28лв. Тук продавалката продава само дънките за 21лв., якето щели да си го носят.
Мислех да и пиша, че комплекта е 28лв. но се отказах, може да си го е купила за 40 и да създавам само конфликти - не желая.
аз купих един комплект за 18лв.След 1 седмица виждам тук същия по-голям само дънки 35лв,яке 25лв...
Пиша на моята продавалка,че ми го е дала за без пари,а тя ми пише:Е,можеше да ти го дам на промоция за 50лв Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 12, 2010, 22:24:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също видях в съседния сайт(вече и в този),страхотен,актуален модел панталон,пуснат за близо 40 лв !!!Няма проблем-хубав е панталона,заслужава си,но аз си го купих същия от фирмения им магазин(български е панталона) на цена 25 лв ,като току що получен нов артикул,след седмица две ,когато донесат още по-новите модели,този ще падне на 20/22 лв (такава е практиката им!!).Не ми се струва редно да пиша в обявата,защото не се знае откъде го е купило момичето и колко се е "изръсило",но все пак е факт...
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 12, 2010, 22:26:32 »
Раздели ТемаНагоре

А между другото сега се сетих,че и на Илиенци ги продават -на цена 28 лв!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Декември 13, 2010, 22:18:50 »
Раздели ТемаНагоре

А между другото сега се сетих,че и на Илиенци ги продават -на цена 28 лв!!

Коя е марката мила, не че искам да създавам напрежение просто аз нося само една БГ марка панталони и ако е същата 28 лв. е уникална цена.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: