{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНО ПОСТАВЕНИ ОЦЕНКИ  (Прочетена 141224 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Януари 05, 2011, 07:48:49 »
Раздели ТемаНагоре

Изобщо не си се оцапала!
Ама тя се о--а яко!
Сега видях, че я няма оценката.За кой ли път хората я махат и тя пак се появява!?
А, ще падна, ако утре цъфне пак( ще я призная!)
и мен ме заинтригувахте да ви поровя из оценките Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Януари 05, 2011, 09:45:16 »
Раздели ТемаНагоре

Изобщо не си се оцапала!
Ама тя се о--а яко!
Сега видях, че я няма оценката.За кой ли път хората я махат и тя пак се появява!?
А, ще падна, ако утре цъфне пак( ще я призная!)
и мен ме заинтригувахте да ви поровя из оценките Cheesy
Мила fergie, голяма реклама ти направи тази отрицателна потребителка WinkИ аз влязох да видя тая прословута оценка, дето ту се появява, ту изчезва. Tongue
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Януари 05, 2011, 10:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

тая женица работа няма ли Shocked
мъж, деца, служебни задължения
така да се излага Shocked
но в същност сигурно е бясна защото са й провалени опитите да се обзаведе на аванта-къде с обувки, къде със сребро
би трябвало да е банната и да няма възможност да влиза във сайта Roll Eyes
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Януари 05, 2011, 10:11:30 »
Раздели ТемаНагоре

Въпросната дама е с бан. Последната оценка я е поставила малко преди да и се слижи бана  (sport14)
Активен
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Януари 06, 2011, 17:32:41 »
Раздели ТемаНагоре

Само ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ  ще помоля да ми премахнете оценката от Таня Желева-явно преди да и наложите бан отново е успяла.Благодаря предварително.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Януари 06, 2011, 17:46:05 »
Раздели ТемаНагоре

Само ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ  ще помоля да ми премахнете оценката от Таня Желева-явно преди да и наложите бан отново е успяла.Благодаря предварително.

ахахах  Cheesy
Ама наистина пак имаш  Cheesy
Ще падна вече - и аз проверих твоите оценки 3-4 пъти за последната седмица и ту имаше оценка, ту нямаше. Предпоследния път пишеше само "некоректна". А сега има и философска мисъл вложена.
Е направо на майтап го обърна тая дама. Как успява се чудя и със бан да ги слага вече 4 пъти тез оценки...
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #51 -: Януари 06, 2011, 18:00:42 »
Раздели ТемаНагоре

Само ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ  ще помоля да ми премахнете оценката от Таня Желева-явно преди да и наложите бан отново е успяла.Благодаря предварително.

Тази дама направо ме изуми с изобретелността си! Мисля, че нещата са оправени вече. Надявам се да няма проблеми.
Активен

Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Януари 06, 2011, 18:04:02 »
Раздели ТемаНагоре

Да и аз се учудих как е станало.Благодаря за бързината.
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 18:10:26 от Fergie » Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Януари 10, 2011, 19:56:07 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked Пак тази Таня Желева ми е поставила отрицателна оценка.Не е ли срам тази ... Толкова е нагла,че няма до къде.Моля пак да ми бъде премахната оценката. Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Януари 10, 2011, 20:06:41 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за бързата реакция.Но сигурно утре или още довечера пак ще ми сложи.Омръзна ми да се занимавам с нея,не моге ли да се предупреди или вземат някакви мерки.Направо досадно да ти стане от тази.Толкова наглост не съм виждала...
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Януари 10, 2011, 20:56:23 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за бързата реакция.Но сигурно утре или още довечера пак ще ми сложи.Омръзна ми да се занимавам с нея,не моге ли да се предупреди или вземат някакви мерки.Направо досадно да ти стане от тази.Толкова наглост не съм виждала...

Вече искрено се надявам да не поставя повече оценки
Активен
enigma1999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Януари 24, 2011, 13:08:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ето какво ми се случи и на мен.Продавам едни сандалки които пиша че сме ги носили и че имат едно петно от едната страна.Изисквам предварително плащане.Жената която ги купи от мен ми изпрати паричките предварително а аз й пратих сандалките.И днес получавам  ето това съобщение от нея:


Публикации: 60



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: enigma1999 -: Днес в 11:57:17 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
zdravei dnes vzeh sandalite i ostanovih che sa noseni i imat petno na ednata sandalka i sa skasani otpred i dvete postavqm otricatelna ocenka i shte poblikuvam snimkite na sandalite


от което бях изумена защото аз никога не съм твърдяла че са нови напротив всичко е описано в обявата ето и линк към самата обява

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=114296&cat=56
 
сами може да прецените в какво състояние са сандалите  а и не са скъсани какво има тя предвид незнам

ника на въпросната жена е cenkova   а и ми е поставила отрицателна оценка която според мен абсолютно не е заслужена
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 13:30:34 от enigma1999 » Активен

Държа на коректността и комуникацията!Каквото и да се случи ,хора сме...
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Януари 24, 2011, 17:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен. Моля да ми бъде премахната неправомерно поставената отрицателна оценка:
http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1485&ppaction=readfeed

Става въпрос за тази обява:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=127426

1. Аз съм първата записала се в обявата. Предложих размяна, потребителката ми отказва и допълва, че ако искам герданчето да й пиша. Писах й три лични съобщения (едно вечерта и две сутринта), че искам да взема герданчето, оставих и адрес, като я помолих и тя да си остави нейния.
2. Тази сутрин потребителката е онлайн, не ми отговаря на съобщенията и маркира герданчето като продадено. Разбира се не е за мен.
3. За мен това е некоректно. Вярно, че всеки има право да продава на който си иска. НО няма право да ми поставя отрицателна оценка след като няма сделка!!! Тя дори не ми е оставила адреса си! Винаги съм била коректна и всеки, който е контактувал с мен, може да го потвърди. Направо съм възмутена!!!
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 18:30:32 от black_ice » Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #58 -: Януари 24, 2011, 18:36:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен. Моля да ми бъде премахната неправомерно поставената отрицателна оценка:
http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1485&ppaction=readfeed

Става въпрос за тази обява:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=127426

1. Аз съм първата записала се в обявата. Предложих размяна, потребителката ми отказва и допълва, че ако искам герданчето да й пиша. Писах й три лични съобщения (едно вечерта и две сутринта), че искам да взема герданчето, оставих и адрес, като я помолих и тя да си остави нейния.
2. Тази сутрин потребителката е онлайн, не ми отговаря на съобщенията и маркира герданчето като продадено. Разбира се не е за мен.
3. За мен това е некоректно. Вярно, че всеки има право да продава на който си иска. НО няма право да ми поставя отрицателна оценка след като няма сделка!!! Тя дори не ми е оставила адреса си! Винаги съм била коректна и всеки, който е контактувал с мен, може да го потвърди. Направо съм възмутена!!!


Тук ще се съглася. Премахната е оценката.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #59 -: Януари 24, 2011, 18:40:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ето какво ми се случи и на мен.Продавам едни сандалки които пиша че сме ги носили и че имат едно петно от едната страна.Изисквам предварително плащане.Жената която ги купи от мен ми изпрати паричките предварително а аз й пратих сандалките.И днес получавам  ето това съобщение от нея:


Публикации: 60



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: enigma1999 -: Днес в 11:57:17 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
zdravei dnes vzeh sandalite i ostanovih che sa noseni i imat petno na ednata sandalka i sa skasani otpred i dvete postavqm otricatelna ocenka i shte poblikuvam snimkite na sandalite


от което бях изумена защото аз никога не съм твърдяла че са нови напротив всичко е описано в обявата ето и линк към самата обява

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=114296&cat=56
 
сами може да прецените в какво състояние са сандалите  а и не са скъсани какво има тя предвид незнам

ника на въпросната жена е cenkova   а и ми е поставила отрицателна оценка която според мен абсолютно не е заслужена

Писах на потребителката за снимки. Ще ги видя и ще преценя.
Активен



Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: