{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНО ПОСТАВЕНИ ОЦЕНКИ  (Прочетена 140206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Януари 03, 2011, 14:16:49 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря и аз и дано вече не си позволява такива неща тази потребителка. Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Януари 04, 2011, 10:03:29 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Потребителката за трети път ми поставя отрицателна оценка без да има право на това.Срещу злобата и не мога да се боря. Скъпа Таня ще го преживея.Имам достатъчно положителни оценки.Ти му мисли.Благодаря на модераторите за подкрепата. 
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #32 -: Януари 04, 2011, 10:37:40 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Потребителката за трети път ми поставя отрицателна оценка без да има право на това.Срещу злобата и не мога да се боря. Скъпа Таня ще го преживея.Имам достатъчно положителни оценки.Ти му мисли.Благодаря на модераторите за подкрепата. 

Дамата вече прекали. Има забрана в сайта. Оценките са коригирани.
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 04, 2011, 10:45:37 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Потребителката за трети път ми поставя отрицателна оценка без да има право на това.Срещу злобата и не мога да се боря. Скъпа Таня ще го преживея.Имам достатъчно положителни оценки.Ти му мисли.Благодаря на модераторите за подкрепата.  

Мила моя, ще си позволя да цитирам една много умна жена: "Не влизай в безсмислени и тъпи спорове с още по-тъпи хора! Единственото, което ще спечелиш, е да се почувстваш омърсена! Не се бори! Няма смисъл.... Борбата в случая ще те накара да се почувстваш, все едно, че си се търкаляла в кочина!"

P.S. Въпросната потребителка Таня, ми писа на ЛС преди няколко дни-искаше да закупи от мен сребърна висулка. Погледнах оценките й и съответно й писах, да ми изпрати най-напред запис и след това-няма проблем да й пратя среброто. Е, познайте  дали получих отговор...поне Huh?
Всичко е от ясно по-ясно. Най-добре такива хора да се игнорират  (evil9)
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 10:51:03 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 04, 2011, 10:49:08 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Потребителката за трети път ми поставя отрицателна оценка без да има право на това.Срещу злобата и не мога да се боря. Скъпа Таня ще го преживея.Имам достатъчно положителни оценки.Ти му мисли.Благодаря на модераторите за подкрепата. 

Дамата вече прекали. Има забрана в сайта. Оценките са коригирани.

А,  (super1)
Точно това имах предвид с последното изречение от поста си.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 04, 2011, 10:49:24 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно си права.Единствена ми цел беше да предпазя останалите потребители .
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 04, 2011, 10:57:13 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно си права.Единствена ми цел беше да предпазя останалите потребители .

Разбира се...и ти го направи( в случая предпази и мен), за което  ти благодаря Kiss
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Януари 04, 2011, 11:17:57 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се радвам,че има забрана.Една лъжкиня по-малко. Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 04, 2011, 14:12:11 »
Раздели ТемаНагоре

Как така успя пак пак да ми лепне отрицателна оценка тая жена незнам.Чевърти път вече  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  Евала. Магъсник някакъв ще трябва да е.Става все по забавно.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy То това човече явно живее само да влезне в сайта и да ми сложи отрицателна оценка.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 04, 2011, 14:14:14 »
Раздели ТемаНагоре

Как така успя пак пак да ми лепне отрицателна оценка тая жена незнам.Чевърти път вече  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  Евала. Магъсник някакъв ще трябва да е.Става все по забавно.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy То това човече явно живее само да влезне в сайта и да ми сложи отрицателна оценка.

Shocked Shocked ShockedНали има забрана за сайта,как ти е поставила пак отрицателна оценка? Roll Eyes Roll Eyes
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 04, 2011, 14:15:20 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам и аз какво е станало  Cheesy
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 04, 2011, 15:31:16 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Незнам и аз какво е станало 
Пиши пак на шефа.Това вече е недопустимо.Така тя се гаври не само с теб,но и с него,както и с целият сайт.След като дори "волята " на Шефа не зачита няма място тук.Отвратителна жена!Чак аз се ядосах Sad
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Януари 04, 2011, 22:16:06 »
Раздели ТемаНагоре

Не ми се обиждайте, ама на мен ми стана смешно. Представям си я каква картинка е тая мома (comp2)
Fergie, нали ти казах по-горе-безсмислено е да се бориш с животни и да се търкаляш в калта!
Модераторите ще се справят, всички го знаем Smiley
Жената има проблем, но за съжаление, тук не е болница, да не казвам каква!
 
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Януари 04, 2011, 23:50:16 »
Раздели ТемаНагоре

Oцапах се и аз покрай нея.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Колкото и пъти да влезна тя все пише оценка и всеки път е само една дума.То няма нито едно свързано по смисъл изречение.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  За модераторите съм сигурна че си вършат работата отлично.Сайта го доказва.Правилата се спазват и са супер отговорни всички.   Smiley
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 05, 2011, 00:09:40 »
Раздели ТемаНагоре

Изобщо не си се оцапала!
Ама тя се о--а яко!
Сега видях, че я няма оценката.За кой ли път хората я махат и тя пак се появява!?
А, ще падна, ако утре цъфне пак( ще я призная!)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: