{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНО ПОСТАВЕНИ ОЦЕНКИ  (Прочетена 141551 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #75 -: Февруари 18, 2011, 08:03:54 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера осъществихме контакт и стигнахме до споразумение,което надявам се ще спазим.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #76 -: Февруари 18, 2011, 08:05:47 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера осъществихме контакт и стигнахме до споразумение,което надявам се ще спазим.

радвам се Smiley
Активен

margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Февруари 22, 2011, 13:24:43 »
Раздели ТемаНагоре

Да разкажа накратко и моя случай.Видях палтенце в обявата на Nika87  и ми хареса.На молбата ми да ми направи още снимки  ми отказа , защото не можела да си намери апарата в момента .Много настоятелно обаче ми искаше парите предварително и то с телеграфен запис или по еконт ,за да отидат при нея веднага.Каза ми че има няколко желаещи  за палтото на лични , но аз съм и била симпатична и затова ще го продаде на мен Беше много мила и любезна, до момента в който не и звъннах за да я попитам това някаква шега ли е.Аз получих палто от някаква сплъстена ледика  и най-интересното е че беше шито на ръка и то нескопосано.Нещото е вече поставено до контейнерите за боклук, тъй като тя категорично отказа да ми върне парите и да си го вземе обратно .Каза ми че ако и го пратя тя просто няма да си го вземе .Аз вече ги прежалих тези 18 лв, пък и няма как да си ги искам вече след като хвърлих палтото в пристъп на гняв.Нооо да ми постави и отрицателна оценка.Наглостта и няма граници
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Февруари 22, 2011, 13:26:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ето я обявата , но естествено вече няма снимка на въпросното палто
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Gotino+Bqlo+Paltence&product=131478&cat=93
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Февруари 23, 2011, 18:39:14 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря на екипа на бгдомакиня за бързата намеса  Smiley
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
KakaDu
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Март 01, 2011, 14:34:28 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалявам ако въпроса ми не е за тук, но за да не се стигне до некоректно поставени оценки ще питам Smiley
Ето какъв е случая. Изпращам палто за проба на една дама, като се бяхме разбрали в случай, че реши да го върне, да поеме и пощата. Днес го получавам, но пари не ми е пратила. Не ми за двата лева, но нямам излишни пари да пращам за проби на ляво и на дясно. Да не говорим, че цялото палто е налепено с боклуци и косми. Можеше поне да си направи труда да го почисти малко. Не ми е проблем аз да го направя, но не й го изпратих в този вид.
Имам ли право да и поставя неутрална оценка в този случай?
Активен

Моите обяви вижте тук
Купувачи на две или повече от обявите ми са с абсолютно предимство!
Не пазя ред повече от един ден.
Пощенските са за сметка на получателя, освен ако нямаме друга уговорка.
Изпращам и получавам с Български пощи.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #81 -: Март 01, 2011, 14:46:41 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалявам ако въпроса ми не е за тук, но за да не се стигне до некоректно поставени оценки ще питам Smiley
Ето какъв е случая. Изпращам палто за проба на една дама, като се бяхме разбрали в случай, че реши да го върне, да поеме и пощата. Днес го получавам, но пари не ми е пратила. Не ми за двата лева, но нямам излишни пари да пращам за проби на ляво и на дясно. Да не говорим, че цялото палто е налепено с боклуци и косми. Можеше поне да си направи труда да го почисти малко. Не ми е проблем аз да го направя, но не й го изпратих в този вид.
Имам ли право да и поставя неутрална оценка в този случай?
Имаш  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Март 01, 2011, 22:46:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бях поставила неутрална оценка на една дама и то със съгласието на модератор ,като беше запознат със цялата история.Сега оценката на дамата я няма,което ме озадачи. Накратко ставаше въпрос ,че 2-3 месеца ме мота ,че ще ми прати едно нещо. Оставях й адреса си поне 5 пъти. И нито веднъж не получих отговор ,че няма да получа това което искам,а че все има някакъв проблем-ту бавене на международна пратка,ту грешна поръчка,ту пак ги беше поръчала и аз чакам ли чакам.Ама накрая ми се изчака чакането.Бях обяснила на дамата ,че това е за подарък и тя изрично ми обеща ,че ще го получа....Въпроса ми е мога ли пак да й сложа неутралната оценка ? Все пак се отказа от продажба ,а има личните ми данни
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #83 -: Март 01, 2011, 23:37:16 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бях поставила неутрална оценка на една дама и то със съгласието на модератор ,като беше запознат със цялата история.Сега оценката на дамата я няма,което ме озадачи. Накратко ставаше въпрос ,че 2-3 месеца ме мота ,че ще ми прати едно нещо. Оставях й адреса си поне 5 пъти. И нито веднъж не получих отговор ,че няма да получа това което искам,а че все има някакъв проблем-ту бавене на международна пратка,ту грешна поръчка,ту пак ги беше поръчала и аз чакам ли чакам.Ама накрая ми се изчака чакането.Бях обяснила на дамата ,че това е за подарък и тя изрично ми обеща ,че ще го получа....Въпроса ми е мога ли пак да й сложа неутралната оценка ? Все пак се отказа от продажба ,а има личните ми данни

Ако сте разменили адреси имаш право на неутрална оценка.
Активен

margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Март 02, 2011, 08:48:10 »
Раздели ТемаНагоре

Да разкажа накратко и моя случай.Видях палтенце в обявата на Nika87  и ми хареса.На молбата ми да ми направи още снимки  ми отказа , защото не можела да си намери апарата в момента .Много настоятелно обаче ми искаше парите предварително и то с телеграфен запис или по еконт ,за да отидат при нея веднага.Каза ми че има няколко желаещи  за палтото на лични , но аз съм и била симпатична и затова ще го продаде на мен Беше много мила и любезна, до момента в който не и звъннах за да я попитам това някаква шега ли е.Аз получих палто от някаква сплъстена ледика  и най-интересното е че беше шито на ръка и то нескопосано.Нещото е вече поставено до контейнерите за боклук, тъй като тя категорично отказа да ми върне парите и да си го вземе обратно .Каза ми че ако и го пратя тя просто няма да си го вземе .Аз вече ги прежалих тези 18 лв, пък и няма как да си ги искам вече след като хвърлих палтото в пристъп на гняв.Нооо да ми постави и отрицателна оценка.Наглостта и няма граници

Наглата Nika87 пак ми е поставила отрицателна оценка .Моля да направите нещо
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Март 02, 2011, 10:34:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз бях поставила неутрална оценка на една дама и то със съгласието на модератор ,като беше запознат със цялата история.Сега оценката на дамата я няма,което ме озадачи. Накратко ставаше въпрос ,че 2-3 месеца ме мота ,че ще ми прати едно нещо. Оставях й адреса си поне 5 пъти. И нито веднъж не получих отговор ,че няма да получа това което искам,а че все има някакъв проблем-ту бавене на международна пратка,ту грешна поръчка,ту пак ги беше поръчала и аз чакам ли чакам.Ама накрая ми се изчака чакането.Бях обяснила на дамата ,че това е за подарък и тя изрично ми обеща ,че ще го получа....Въпроса ми е мога ли пак да й сложа неутралната оценка ? Все пак се отказа от продажба ,а има личните ми данни

Ако сте разменили адреси имаш право на неутрална оценка.
само аз бях дала адрес
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
desitka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Март 16, 2011, 09:30:39 »
Раздели ТемаНагоре

Дълго се чудих дали да пиша, но днес най- накрая се реших. Накратно потребител Таня Добрева продаваше биберони на Нук, това  е в началото на месец Януари. Каза, че ги е пуснала и аз и пратих парите. Оттогава аз пратка не съм получила, а на въпроса парите дали ги е получила, отговорът беше положителен. Помолих я да провери какво е станало, отговори, че наистина ги е пуснала, но аз все още си ги чакам. Написах и, че ще гласувам негативно и тя въпреки че си е получила парите гласува за мен също негативно. Е това честно ли е- аз съм без покупка, без върнати пари ,но с отрицателна оценка?
« Последна редакция: Март 16, 2011, 09:37:52 от desitka » Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #87 -: Март 16, 2011, 14:39:10 »
Раздели ТемаНагоре

Дълго се чудих дали да пиша, но днес най- накрая се реших. Накратно потребител Таня Добрева продаваше биберони на Нук, това  е в началото на месец Януари. Каза, че ги е пуснала и аз и пратих парите. Оттогава аз пратка не съм получила, а на въпроса парите дали ги е получила, отговорът беше положителен. Помолих я да провери какво е станало, отговори, че наистина ги е пуснала, но аз все още си ги чакам. Написах и, че ще гласувам негативно и тя въпреки че си е получила парите гласува за мен също негативно. Е това честно ли е- аз съм без покупка, без върнати пари ,но с отрицателна оценка?

А бележка да е показала от пощата? Пиши едно ЛС да каже тук как стоят нещата.  Най-добре пусни една нова тема. Ако е поставена некоректно оценката ще я премахна!
Активен

desitka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Март 16, 2011, 16:19:08 »
Раздели ТемаНагоре

Дълго се чудих дали да пиша, но днес най- накрая се реших. Накратно потребител Таня Добрева продаваше биберони на Нук, това  е в началото на месец Януари. Каза, че ги е пуснала и аз и пратих парите. Оттогава аз пратка не съм получила, а на въпроса парите дали ги е получила, отговорът беше положителен. Помолих я да провери какво е станало, отговори, че наистина ги е пуснала, но аз все още си ги чакам. Написах и, че ще гласувам негативно и тя въпреки че си е получила парите гласува за мен също негативно. Е това честно ли е- аз съм без покупка, без върнати пари ,но с отрицателна оценка?

А бележка да е показала от пощата? Пиши едно ЛС да каже тук как стоят нещата.  Най-добре пусни една нова тема. Ако е поставена некоректно оценката ще я премахна!

писах и на лични няколко пъти да питам какво става, но отговор не съм получила от нея
Активен
desitka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Март 16, 2011, 19:45:55 »
Раздели ТемаНагоре

Дълго се чудих дали да пиша, но днес най- накрая се реших. Накратно потребител Таня Добрева продаваше биберони на Нук, това  е в началото на месец Януари. Каза, че ги е пуснала и аз и пратих парите. Оттогава аз пратка не съм получила, а на въпроса парите дали ги е получила, отговорът беше положителен. Помолих я да провери какво е станало, отговори, че наистина ги е пуснала, но аз все още си ги чакам. Написах и, че ще гласувам негативно и тя въпреки че си е получила парите гласува за мен също негативно. Е това честно ли е- аз съм без покупка, без върнати пари ,но с отрицателна оценка?

А бележка да е показала от пощата? Пиши едно ЛС да каже тук как стоят нещата.  Най-добре пусни една нова тема. Ако е поставена некоректно оценката ще я премахна!

писах и на лични няколко пъти да питам какво става, но отговор не съм получила от нея
Днес след като и казах, че ще пусна тема за това колко е коректна най-накрая получих включване от нея
« Изпратени до: desitka -: Днес в 19:31:54 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »   

виж какво отдавно спрях да се занимавам с тези глупости
пиши си адреса да ти върна парите,че повече не ми се занимава
Активен


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: