{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНО ПОСТАВЕНИ ОЦЕНКИ  (Прочетена 141076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Януари 24, 2011, 18:43:46 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за бързата намеса. За пореден път оставам възхитена. Всичко добро и продължавайте в същия дух!  Wink
Активен
enigma1999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Януари 24, 2011, 20:30:27 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря  за отношението което взехте толкова бързо.Ще чакам развитие  по въпроса...
Активен

Държа на коректността и комуникацията!Каквото и да се случи ,хора сме...
enigma1999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 27, 2011, 18:13:20 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Какво стана със снимките?Потребителката   cenkova  изпрати ли ги?Виждам че е била активна.
Активен

Държа на коректността и комуникацията!Каквото и да се случи ,хора сме...
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #63 -: Януари 27, 2011, 20:45:43 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Какво стана със снимките?Потребителката   cenkova  изпрати ли ги?Виждам че е била активна.

Ето снимките които ми пратиха. Има петна по обувките и са леко износени.
Активен

enigma1999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Януари 28, 2011, 09:15:04 »
Раздели ТемаНагоре

Еми то това е парадокса.Тя се  сърди че са били носени и не са НОВИ.А в обявата НЕПИШЕ че са нови и състоянието което съм поставила е много добро.А също така съм писала и че имат петно.Но както и да е............Хора различни.....

Поздрави
Активен

Държа на коректността и комуникацията!Каквото и да се случи ,хора сме...
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #65 -: Януари 28, 2011, 09:42:04 »
Раздели ТемаНагоре

Еми то това е парадокса.Тя се  сърди че са били носени и не са НОВИ.А в обявата НЕПИШЕ че са нови и състоянието което съм поставила е много добро.А също така съм писала и че имат петно.Но както и да е............Хора различни.....

Поздрави
Аз да попитам-а говорихте ли с госпожата за евентуално връщане или не е ставало дума за това
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
enigma1999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Януари 28, 2011, 10:03:35 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип съм склонна, но не и в този случай.Според мен тя се е заблудила по някакъв начин, че сандалите са нови независимо от това, че не го пише в обявата но мисля че за всичко си има начин.А начина по който тя го прави според мен не е правилен.Аз няма да забогатея с тези 20лв. но можеше да ме попита като човек...
Това е оценката която ми е поставила:



porachah i plati predvaritelno sandali nike ot gospjata kato bqha pusnati kato obqva novi .no poluchih noseni i petnosani sandali

в обявата не съм писала че са нови
Активен

Държа на коректността и комуникацията!Каквото и да се случи ,хора сме...
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #67 -: Януари 28, 2011, 11:53:33 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип съм склонна, но не и в този случай.Според мен тя се е заблудила по някакъв начин, че сандалите са нови независимо от това, че не го пише в обявата но мисля че за всичко си има начин.А начина по който тя го прави според мен не е правилен.Аз няма да забогатея с тези 20лв. но можеше да ме попита като човек...
Това е оценката която ми е поставила:



porachah i plati predvaritelno sandali nike ot gospjata kato bqha pusnati kato obqva novi .no poluchih noseni i petnosani sandali

в обявата не съм писала че са нови

Случая ми е ясен. Ще помоля enigma1999 да ми напомни довечера за оценката!
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #68 -: Януари 28, 2011, 13:03:30 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип съм склонна, но не и в този случай.Според мен тя се е заблудила по някакъв начин, че сандалите са нови независимо от това, че не го пише в обявата но мисля че за всичко си има начин.А начина по който тя го прави според мен не е правилен.Аз няма да забогатея с тези 20лв. но можеше да ме попита като човек...
Това е оценката която ми е поставила:



porachah i plati predvaritelno sandali nike ot gospjata kato bqha pusnati kato obqva novi .no poluchih noseni i petnosani sandali

в обявата не съм писала че са нови
За мен оценката е незаслужена -видях ти обявата която си е по правилата и точно за това попитах дали въобще е молила за връщане ако заблудата и е била че са нови.В случая си права  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Януари 28, 2011, 13:40:17 »
Раздели ТемаНагоре

Еми то това е парадокса.Тя се  сърди че са били носени и не са НОВИ.А в обявата НЕПИШЕ че са нови и състоянието което съм поставила е много добро.А също така съм писала и че имат петно.Но както и да е............Хора различни.....

Поздрави
                                             аз  виждам няколко петна  - тоест петното не е само едно ! Нищо лично но се разминават доста със твоите снимки !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 28, 2011, 13:49:49 »
Раздели ТемаНагоре

И да допълня - това не е носено малко и е за състояние добро ! За да се изрони стелката от пред са си поносени доста ! Казвам го защото дъщеря ми носи такива от много малка ! И още - новите са около 10 лв отгоре ! Така че ти си прецени дали си права !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Януари 28, 2011, 15:45:00 »
Раздели ТемаНагоре

И да допълня - това не е носено малко и е за състояние добро ! За да се изрони стелката от пред са си поносени доста ! Казвам го защото дъщеря ми носи такива от много малка ! И още - новите са около 10 лв отгоре ! Така че ти си прецени дали си права !

Това щях да кажа и аз, ама си премълчах Roll Eyes. За мен много добро състояние е нещо носено, но без такива фрапиращи забележки.
И явно купувалката се е заблудила, защото сандалките са снимани върху кутията и с найлончетата вътре.
Аз сега съм  поръчала НОВИ сандалки на Адидас за дъщеря ми и излизат 25 лв  Wink.

Така, че не се сърди, но според мен и ти имаш вина .
Вярно, че с  някои хора  комуникацията е трудна и прибързват да пишат оценки, но пробвай да се разберете на лични.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
enigma1999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Януари 28, 2011, 20:15:39 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип съм склонна, но не и в този случай.Според мен тя се е заблудила по някакъв начин, че сандалите са нови независимо от това, че не го пише в обявата но мисля че за всичко си има начин.А начина по който тя го прави според мен не е правилен.Аз няма да забогатея с тези 20лв. но можеше да ме попита като човек...
Това е оценката която ми е поставила:



porachah i plati predvaritelno sandali nike ot gospjata kato bqha pusnati kato obqva novi .no poluchih noseni i petnosani sandali

в обявата не съм писала че са нови

Случая ми е ясен. Ще помоля enigma1999 да ми напомни довечера за оценката!




Благодаря  skoki81 

Не мисля да се оправдавам тъй като невиждам за какво оставам случаят да бъде решен от Администратор.
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 20:20:35 от enigma1999 » Активен

Държа на коректността и комуникацията!Каквото и да се случи ,хора сме...
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #73 -: Февруари 17, 2011, 15:14:15 »
Раздели ТемаНагоре

Веднъж сбърках като поставих негативна оценка,защото си мислех че описанието на стоките наистина отговаря на истината и след като харесам нещо просто го купувам.Стоката,която бях купила изобщо не отговаряше на описанието и аз вместо да пиша на ЛС на потребителката,направо и поставих негативна оценка,за което съжалявам.После се разбрахме.Сега ми се случва нещо подобно и не съм сигурна какво е правилно да направя.Имаше сделка,от която не останах доволна заради неправилно взети мерки и дефакто излезе,че така ми отлетяха 20лв,които без уговорки изпратих предварително,както винаги правя.Писах на дамата,че стоката не отговаря на описанието,водихме дълга кореспонденция,накрая се разбрахме да си разменим аз дрехата,тя парите,но да изчакам малко.После се оказа,че трябва да дочакам началото на февруари,изчаках и нищо.Реших отново да пиша тъй като и аз нямам излишни пари за даване.Казах и че ще и върна стоката,а тя да ми върне парите и да приключим вече сагата с оценки.Ето отговора:

"Ами сега няма как да ти върна парите...Съжалявам,но си в правото си да ми поставиш оценка,но аз сега не мога да върна парите.Съжалявам.Не съм забравила и ми е много неудобно,но наистина нямам възможност,а и продажби няма.Веднага щом мога ще пратя парите.Съжалявам."

Как е редно да постъпя?
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #74 -: Февруари 17, 2011, 17:15:01 »
Раздели ТемаНагоре

Коя е дамата?
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: