{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНО ПОСТАВЕНИ ОЦЕНКИ  (Прочетена 140229 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dalila12
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Март 16, 2011, 22:00:16 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като и аз преди време имах сделка с Таня Добрева да споделя че пратката й пристигна като обикновено писмо. А относно несигурността на тези пратки и невъзможността да се проследят доста е изписано. И какъв късмет е да пристигнат! Това е моето предположение.
Активен

При интерес към моя обява след запис в нея, моля пишете на лични.
Пощенските са за купувача, освен ако не сме се уточнили друго!
Предпочитам изпращането и получаването на пакетите да става като МПП!
Не приемам пратки с наложен платеж, без предварителна уговорка!
Разчитам на взаимна коректност и добра комуникация.
Пиша оценки, надявам се и вие да не забравяте.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Март 16, 2011, 22:10:46 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като и аз преди време имах сделка с Таня Добрева да споделя че пратката й пристигна като обикновено писмо. А относно несигурността на тези пратки и невъзможността да се проследят доста е изписано. И какъв късмет е да пристигнат! Това е моето предположение.

Курбан трябва да дадеш Smiley Това е чудо, да ти пристигне непрепоръчана пратка
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Dalila12
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Март 16, 2011, 22:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

А като добавим и факта че беше преди Нова година, си е цяло чудо Smiley. Явно вече са си били получили подаръците пощаджийките.  Оттогава си имам едно наум.
Активен

При интерес към моя обява след запис в нея, моля пишете на лични.
Пощенските са за купувача, освен ако не сме се уточнили друго!
Предпочитам изпращането и получаването на пакетите да става като МПП!
Не приемам пратки с наложен платеж, без предварителна уговорка!
Разчитам на взаимна коректност и добра комуникация.
Пиша оценки, надявам се и вие да не забравяте.
tartaleta
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Юли 13, 2011, 18:45:04 »
Раздели ТемаНагоре

Старичка тема, радвам се, че няма скорошни коментари.

Казусът е следният. Започвам сделка с потребител, пращам пакет, получавам отговор, че е получен. Пратени са ми парите, топката е в моите ръце да отговоря, че съм ги получила. В събота са пратени. Понеделник и вторник нямам възможност да ходя да си взема парите- имам бебе, ходя на работа, а с мой близък се случи нещастен случай и е в кома в болницата.
И се появява купувачът с някакви неадекватни ЛС, които мога да цитирам, с обвинения, че съм си получила парите, не пиша, няма комуникация и пр. нападки! Отговорих с нормален тон, че не съм получила парите и естествено ще пиша като го направя. Ето, днес ги взех, писах на дамата.
Тя обаче не остана доволна от поставената от мен положителна! оценка, в която накратко казах, че не отива да се държи такъв тон.
Последваха заплашителни ЛС да променя оценката си. Естествено, промених я- на отрицателна! Жената си го върна, разбира се.
Активен

Поемам пощенските при избор на поне 2 от моите обяви. Отстъпки също съм склонна да правя, всичко е въпрос на комуникация.
Оценявам коректността!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Юли 13, 2011, 21:06:01 »
Раздели ТемаНагоре

След като и двете сте изпълнили своите задължения,това значи ,че не можете да поставяте различна оценка от положителна!Или положителна или никаква!
Моля,да промените оценката си на НОРМАЛНА положителна.Съответно аз ще пиша на дамата да промени и тя своята.Ако някоя от Вас не желае да го направи(нека ми пише),то ще помоля Шефа да премахне оценките и на двете Ви!
Глупаво е две дами да си отмъщават чрез оценка!Ако пък имате някакъв проблем,то споделете с модератор или админ,но не да постъпвате така детски! Wink
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Юли 15, 2011, 15:45:00 »
Раздели ТемаНагоре

Двете дами се оказаха много коректни и разбрани и проблемът се разреши! (flowerr8)
Активен



Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: