{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНО ПОСТАВЕНИ ОЦЕНКИ  (Прочетена 140247 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 31, 2010, 12:33:47 »
Раздели ТемаНагоре

Моля модераорите да премахнат оценката която ми е поставила Таня Желева.Съжалявам че точно днес ви занимавам с такива дребнави неща,но тази потребителка поставя отрицателни оценки налявао и надясно. Ето темата в която съм описала проблема. http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=859.0  ( дамата беше много невъзпитана и не ми даде подробно обяснение на това,което пожелах да купя и за това престанах да се интересувам от нейните стоки)-Това е написала за мен.НИКОГА не съм била невъзпитана разменихме си адресите и аз зачаках запис а от нея ни вест ни кост цял месец.Супер учтива съм била с нея и оценката и ме обижда по най долен начин.Не ми е задавала въпрос за обувките които искаше да купи ,а там подробно е обяснено всичко http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80712&cat=83 .Не съм заслужила оценката която ми е писала с нищо .Много моля да бъде изтрита. Благодаря ви.
Весело посрещане на Новата година .
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 31, 2010, 12:50:04 »
Раздели ТемаНагоре

Моля модераорите да премахнат оценката която ми е поставила Таня Желева.Съжалявам че точно днес ви занимавам с такива дребнави неща,но тази потребителка поставя отрицателни оценки налявао и надясно. Ето темата в която съм описала проблема. http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=859.0  ( дамата беше много невъзпитана и не ми даде подробно обяснение на това,което пожелах да купя и за това престанах да се интересувам от нейните стоки)-Това е написала за мен.НИКОГА не съм била невъзпитана разменихме си адресите и аз зачаках запис а от нея ни вест ни кост цял месец.Супер учтива съм била с нея и оценката и ме обижда по най долен начин.Не ми е задавала въпрос за обувките които искаше да купи ,а там подробно е обяснено всичко http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80712&cat=83 .Не съм заслужила оценката която ми е писала с нищо .Много моля да бъде изтрита. Благодаря ви.
Весело посрещане на Новата година .

Готово.

Весело посрещане на Новата 2011 година.
Активен
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 31, 2010, 12:53:37 »
Раздели ТемаНагоре

Много много благодаря   (danke1) .Оценката ми подейства като шамар просто.  Shocked
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
geosh
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 325


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 01, 2011, 16:09:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и Честита Нова 2011 год,
Ето и моят случай
И аз имам неутрална оценка от потребителка princhepesa, която ми продаде детска грейка в отлично състояние обявена в обявата за 10лв .Записах се във въпросната обява на 12 декември, на следващия ден ми е пуснала пакета, и след като го е пуснала ми е писала ,че без да иска го е изпратила мръсен, но се надява да не е проблем/ повтарям че по обява е в отлично състояние/ Наложи ни се спешно да пътуваме за 1 седмица/каква наглост от моя страна/ ,но преди да тръгнем проверих за пакет в пощата - нямаше. На 22.12 , 23.12 пак проверявах в пощата и ми казват,че нямам пакет/ при това трябва да получа в централна поща до поискване и жените проверяват цялото хале/ Написах аз на продавача,че нямам пакет , на 28.12 пак проверявам в пощата и пак й пиша, че няма пакет , тя благоволи да ми каже ,че е пуснат с наложен платеж Shocked
 Изпращам аз съпруга си да търси пакет и той се връща с кална грейка за която е платил 14,20лв , следователно писах на продавача ЛС, и й поставих неутрална оценка и получих това ЛС
na men mi q podariha za nova i ti se  izvinih 4e ne sam q izprala a poneje sam savestna 6te ti  varna razlikata ot nalojeniq platej ne se pritesnqvaiza tova zabravilasum da tipi6a
Е според вас аз заслужавам ли неутрална оценка,че съм бавна, при положение ,че наложен платеж и до поискване се вземат от съвсем различни места ?
Активен

Изчаквам записалите се 8 часа и давам ред на следващия
моля ако имате интерес пишете на ЛС
Изпращам като МПП
предпочитам плащане по банков път
Коректна съм бъдете и вие
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #19 -: Януари 01, 2011, 17:55:44 »
Раздели ТемаНагоре

Колко дълго трябва да водя кореспонденция преди да поставя оценка?От известно време чакам развитие,но такова няма.Виждам,че потребителката понякога е на линия,но с мен не кореспондира.Не искам да я пришпорвам,но до кога?Huh??
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #20 -: Януари 01, 2011, 17:59:42 »
Раздели ТемаНагоре

Колко дълго трябва да водя кореспонденция преди да поставя оценка?От известно време чакам развитие,но такова няма.Виждам,че потребителката понякога е на линия,но с мен не кореспондира.Не искам да я пришпорвам,но до кога?Huh??
Кореспонденция за какво??
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
geosh
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 325


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 02, 2011, 14:31:49 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря много (flower2)
Активен

Изчаквам записалите се 8 часа и давам ред на следващия
моля ако имате интерес пишете на ЛС
Изпращам като МПП
предпочитам плащане по банков път
Коректна съм бъдете и вие
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #22 -: Януари 02, 2011, 15:15:16 »
Раздели ТемаНагоре

Размерите на покупката не бяха верни и преди да поставим оценки реших,че трябва да уточним как ще процедираме.Изпратих снимки с точните размери.Не мога да си харесам нищо от онова,което предлага продавача поне да сменя.Не мога ей така да купувам само за да не развалям сделка.Предложих да си разменим парите и стоката отново и да приключим,но все още чакам.Надявам се скоро да се разберем,но за сега нещата са в застой.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #23 -: Януари 02, 2011, 16:35:40 »
Раздели ТемаНагоре

Размерите на покупката не бяха верни и преди да поставим оценки реших,че трябва да уточним как ще процедираме.Изпратих снимки с точните размери.Не мога да си харесам нищо от онова,което предлага продавача поне да сменя.Не мога ей така да купувам само за да не развалям сделка.Предложих да си разменим парите и стоката отново и да приключим,но все още чакам.Надявам се скоро да се разберем,но за сега нещата са в застой.
Потребителката активна ли е откакто си и писала? Ако може ника на ЛС да ми пратиш
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 02, 2011, 17:35:56 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера помолих модератор да изтрие некоректно поставена оценка (малко по горе в темата).Потребителката отново ми е поставила такава.Току що видях как отново ми е писала че съм некоректна.ЗА КАКВО съм некоректна.Ума не ми го побира.Колко пъти ще ми я поставя тази оценка и колко пъти да моля да ми я трият.На мене ми е неудобно.Дамата е много  упорита и нагла.Моля да бъдат взети мерки.
« Последна редакция: Януари 02, 2011, 17:54:29 от Fergie » Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 02, 2011, 19:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и за много години на всички и аз също ще помоля модератора да ми премахне отрицателната оценка от Таня Желева.В другата тема за нея съм описала точно ситуацията.Мисля,че е поставила некоректно и моля за съдействие от модераторите.Моля предупредете я или нещо .....незнам,но като гледам и други дами се оплакват от нея.Благодаря предварително. Kiss Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #26 -: Януари 02, 2011, 20:26:13 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера помолих модератор да изтрие некоректно поставена оценка (малко по горе в темата).Потребителката отново ми е поставила такава.Току що видях как отново ми е писала че съм некоректна.ЗА КАКВО съм некоректна.Ума не ми го побира.Колко пъти ще ми я поставя тази оценка и колко пъти да моля да ми я трият.На мене ми е неудобно.Дамата е много  упорита и нагла.Моля да бъдат взети мерки.
Потребителката получи наказание от 3 дни за некоректно поведение а и имаше и други оплаквания от нея за грубо отношение.Ако не си вземе поука ще вземем други мерки.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 02, 2011, 20:43:56 »
Раздели ТемаНагоре

Моля модераорите да премахнат оценката която ми е поставила Таня Желева.Съжалявам че точно днес ви занимавам с такива дребнави неща,но тази потребителка поставя отрицателни оценки налявао и надясно. Ето темата в която съм описала проблема. http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=859.0  ( дамата беше много невъзпитана и не ми даде подробно обяснение на това,което пожелах да купя и за това престанах да се интересувам от нейните стоки)-Това е написала за мен.НИКОГА не съм била невъзпитана разменихме си адресите и аз зачаках запис а от нея ни вест ни кост цял месец.Супер учтива съм била с нея и оценката и ме обижда по най долен начин.Не ми е задавала въпрос за обувките които искаше да купи ,а там подробно е обяснено всичко http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80712&cat=83 .Не съм заслужила оценката която ми е писала с нищо .Много моля да бъде изтрита. Благодаря ви.
Весело посрещане на Новата година .
Моля и на мен да ми се махне отрицателната оценка.
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #28 -: Януари 02, 2011, 22:19:04 »
Раздели ТемаНагоре

elena84 споменала съм и за твоята  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 03, 2011, 11:24:43 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за бързите мерки дано повече няма проблеми с потребителката.  Smiley
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: