{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Момичета от Варна, къде ходите за маникюр и ноктопластика?  (Прочетена 8577 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 08, 2010, 22:52:13 »
Раздели ТемаНагоре

Иска ми се да открия своето място, където да ходя на маникюр, а и да си направя ноктопластика..Държа маникюристката да е кадърна, споделете своето мнение къде ходите, доволни ли сте и колко ви струва...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 10, 2010, 09:10:31 »
Раздели ТемаНагоре

хм, никой ли няма да сподели? Roll Eyes
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 10, 2010, 12:37:20 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе, явно никой няма време да ходи на маникюри  Tongue
Ама ето аз ще ти кажа къде съм ходила преди - студио за красота Lutsifer - ул. Кап. Петко Войвода 13,
тел 052 631055
Там и до сега си ходя на фризьор. А маникюристката се казва Капка-още си е там Smiley
Обаче да ти кажа преди години бях ходила при една по-възръстна дама в гъбата, където е басейна, влиза се от входа за басейна и се слиза надолу. Е за нея съм чувала че е най-добрата във Варна Smiley , но незнам дали е още там.
Бях на педикюр при нея , много съм доволна. Но вече нямам време и не ходя на такива неща - справям се сама вкъщи.
Имам и още едно предложение - между съда на зимно Тракия и онова заведение - Формула - там има в едната сграда много добра маникюристка. Леля ми и братовчедка ми като се връщат в България първо при нея си записват час - много са доволни от години. Но не мога в момента да ти кажа тел. Ако искаш ще питам братовчедка ми - тя ще си идва другата седмица - и ще ти дам и тел.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
sunny_777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 10, 2010, 13:56:45 »
Раздели ТемаНагоре

Студио"Шоколад" зад църквата Св. Никола. Маникюристките са Вили и Таня. При Вили ходя над 10год вече и не я заменям за никоя друга(и другаде съм пробвала). Тя води и курсове за маникюристки. Който съм завела при нея винаги е оставал доволен Wink. От Таня също ще останеш доволна. Особенно от шедьоврите които може да нарисува на ноктите ти Smiley
Активен

Усмихни се това ще те направи още по щастлив Smiley
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2010, 13:06:56 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви,момичета, че се отзовахте Kiss, който има телефони ако може на лични или тук Smiley
Аз също се оправям в къщи, но идва момент в който трябва да ида при професионалист да ми оправи кожичките например. У дома ефекта не е същия...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
sisinka
sIss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юни 29, 2011, 14:42:04 »
Раздели ТемаНагоре

Макар че темата е много отдавна аз маникюра си (когато си правя) ми го правят или във "Финес-а" (в двора на облеклото) или имам една приятелка фризьорка в красен стил която си ги прави при тяхната маникюристка и е доволна.... във "Харем с/у Окръжна болница също съм чувала че е добра маникюристката,но незнам нямам впечатления
Активен

Две малки дечица - момче и момиче плачат.Някой ги попитал: -Защо и двамата плачете ?
-Момичето казало: Куклата ми е счупена. -Ами ти защо плачеш ? -Момчето се обърнало и отговорило: Защото моята кукла плаче. ♥


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: