{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОТКРИЙТЕ РАЗЛИКАТА  (Прочетена 8201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #30 -: Декември 08, 2010, 10:27:40 »
Раздели ТемаНагоре

Чета темата от снощи и се чудя най вече на Дацето Roll Eyes,мацо не го приемай като заяждане от моя страна,ама темата е излишна,достатъчно нерви и грижи имаме всички в ежедневието си,а тук както каза и Мишкова влизаме за разпускане в приятна насока,в случая не виждам някой да е засегнат или окраден,да му е неплатено и прочие....гледаш,не одобряваш,подминаваш.
Аз като страничен човек с поглед върху темата го виждам като заяждане с Баретата,аз лично не бих позволила някой да ми дава наклон за цена в дадена моя обява(в рамките на правилата)
Предлагам темата да се заключи,просто натоварва излишно......
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 08, 2010, 10:49:52 »
Раздели ТемаНагоре

Да темата е за ключ.
И мен много обяви са ме издразвали с едно или друго ,но ако обръщах внимание на всяка днес можеше да випиша от някоя жълта сграда.Съвет от мен - като скиваш някоя такава обява я копирай в темата за неотговарящи на правилата обяви и обясни защо.
Наистина ще е хубаво да намалим негативните теми.Все пак това си е за нас.
Лек ден и бъдете по-позитивни!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 08, 2010, 10:51:35 »
Раздели ТемаНагоре

Направо се излагате,ама не случайно са казали хората :"Сиромах човек-жив дявол!"
Спрете се и помислете преди да тръгнете да се заяждате.
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 08, 2010, 12:04:10 »
Раздели ТемаНагоре

Мдаа.. на Дацето в последните дни й е дошла power и е яхнала метлата  (christmas17) Недей така, Коледа идва, да сме мили, добри и прощаващи  (angels4)
Mishkova добре го е казала, никой не е безгрешен, нека не се прекалява с взирането в чуждата паница, не сме тук нито агенти ДС, нито д.градина, нито на Женски(или Понеделник Wink) пазара.
Стига сте се яли, стиснете си ръцете, мир!  (yes2)  (hail4)

...А sweet_girl71 с този подпис мъ разби (letter5) Cheesy  ...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 08, 2010, 13:02:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мда бе Барбаронче ,ма никой май не чете ,язък за писнето!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 08, 2010, 13:04:09 »
Раздели ТемаНагоре

аааааа, аз прочетох!  Tongue
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #36 -: Декември 08, 2010, 13:35:18 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора,вие работа нямате ли си,та сте седнали да се дразните с половината потребители за щяло и нещяло,какви са тези огледи на всички обяви,какво е това търсене на "теле под вола",влизам днес (след 12 часова нощна смяна),да се разтоваря малко във форума,ми то втора тема чета ,в която едни  и същи потребители  са  тръгнали  да нападат  всички тук<кой какво продавал,кое колко струвало ,кое в кой магазин се продавало,компетентност във всяка една област,тема и прочее...,страхотни  кавги за  някакви лакове-спрете се малко,то стана по-зле от другия сайт тука?Кой кого прави на глупаци ,защо да се стига до модератори,те нямат ли си друга работа хората,та да се занимават с глупости по цял ден!!!Ми сайта се обърна на детска градина!!!Та чак и теми се пускат -някой да си "начеше хубаво езика!!"Ми безобразно е вече!!!Май ще спра да да чета тук-свършиха ли хубавите поводи и теми,та почнахме да слагаме "под лупа "всеки един потребител,вие безгрешни ли сте?!Нищо лично,просто останах много възмутена ,затова изразих и своето мнение!!!Хубав ден !!

Браво! Още снощи като видях темата си помислих същото.
Даце без да се засягаш ама май ти е доста скучничко в последните няколко дни;)
Активен
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 08, 2010, 17:39:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мога само да благодаря за хубавите и умни думи на някой потребителки който са написали!!!Просто си личи на кой липсват първите 7г и на кой не!!!Благодаря ви момичета -ОТ МЕН ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 08, 2010, 19:27:40 »
Раздели ТемаНагоре

Сега,първо искам да се извиня за темата.Явно аз нещо не съм добре и хората вместо по евтино,обичат да си пазаруват с 100% надценка.Поне така разбирам от някои от по горните постове Roll EyesВторо,за тези ,които все още не са разбрали,разликата между двата чифта ботуши е в КАПАЧКАТА. CheesyМного странно и интересно поне за мен.Това е единственото нещо,което може да се сменя и точно пък там се оказа щампата.Аз мисля на моите да сложа кахпачки с емблемата на Диор и да ги пусна на по 100 лв. CheesyКакто и да е,който иска ме разбра!
Активен

bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 08, 2010, 20:21:50 »
Раздели ТемаНагоре

АБЕ ЖЕНА !!!КАКВА КАПАЧКА СЕГА ПЪК СЪМ СМЕНИЛА БЕ?ТИ СИ НЕВЕРОЯТНА....ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ !ДО СЕГА БЕШЕ ЕТИКЕТА СЕГА ПЪК КАПАЧКАТА-ВСЕ НЕЩО НА ТЕБ ТИ Е КРИВО?АЙДЕ СМЕНИ ТВОЯТА КАПАЧКА И МИ Я СНИМАЙ МНОГО ЩЕ СЪМ ТИ БЛАГОДАРНА-НАМЕРИ КАПАЧКА СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ТОКЧЕТО ЗА 5мин.И Я СМЕНИ!ЗАЩТО ВСЕ С НЯКОЙ В САЙТА ИМАШ ПРОБЛЕМ ЗА ЕДНО ИЛИ ДРУГО?НЕ СЕ ЛИ ЧУСТВАШ МАЛКО НЕУДОБНО???УТРЕ ЩЕ ПИШЕШ ЧЕ СЪМ СМЕНИЛА И ПЛАТА НА БОТУША.......ПРЕСТАНИ МОЛЯ ТЕ ДА СЕ ЯДЕШ С ХОРАТА!
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #40 -: Декември 08, 2010, 20:34:13 »
Раздели ТемаНагоре

Писах и в предната тема. По-спокойно момичета! Идват празници!
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 08, 2010, 21:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

Каквото имах да кажа го казах и го показах.Време е за ключ.Благодаря на всички взели отношение по темата!
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: