{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОТКРИЙТЕ РАЗЛИКАТА  (Прочетена 8202 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 07, 2010, 22:00:40 »
Раздели ТемаНагоре

Дацето има ботуши за 13 лв. Дамата продава същите или много подобни  за 30 лв. Търси се истината
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Декември 07, 2010, 22:04:28 »
Раздели ТемаНагоре

Джаф Джаф Джаф-джаф-джаф
Така , сега ,
А Какво пише на ботушите на прословутата капачка
Б От къде от УК са взимани ?
В Снимайте и двете от долу подметката , че на мен едната черна ми мяза другата кафеникава
Г Вътре по тоя чорап няма ли някой умрял етикет за доказване на противното
Ей ше ме съсипете от смех с тия теми
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 07, 2010, 22:11:27 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: The_Black_Angel в Днес в 22:00:17
Джаф Джаф Джаф-джаф-джаф
Така , сега ,
А Какво пише на ботушите на прословутата капачка
Б От къде от УК са взимани ?
В Снимайте и двете от долу подметката , че на мен едната черна ми мяза другата кафеникава
Г Вътре по тоя чорап няма ли някой умрял етикет за доказване на противното
Ей ше ме съсипете от смех с тия теми
И на мен ми е смешно ,но и мразя да ме правят на идиот.Подметката в началото е черна,а после кафяво-червеникава.И на двата ботуша е така CheesyЕтикети на ТСМ-те няма.Ако трябва нещо да снимам....казвайте.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 07, 2010, 22:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

Дацето има ботуши за 13 лв. Дамата продава същите или много подобни  за 30 лв. Търси се истината
Абе аз това го разбрах ,ама снимките нещо не ми са ясни,както и да е... Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 07, 2010, 22:24:55 »
Раздели ТемаНагоре

Дацето има ботуши за 13 лв. Дамата продава същите или много подобни  за 30 лв. Търси се истината
Абе аз това го разбрах ,ама снимките нещо не ми са ясни,както и да е... Cheesy Cheesy Cheesy
напротив,много са си ясни даже Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 07, 2010, 22:32:07 »
Раздели ТемаНагоре

ПИШЕ МАРКАТА НА БОТУША ВЕЧЕ ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ИЗНЕРВЯМ-ПИШЕ VUOROM НО КАКВО ДА НАПРАВЯ ЧЕ НЕ СЕ ВИЖДА Huh???АКО ИСКА НЯКОЙ ОТ МОДЕРАТОРИТЕ МОГА ДА ГИ ПРАТЯ ЛИЧНО ДА СЕ УБЕДИ-.БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 07, 2010, 22:34:12 »
Раздели ТемаНагоре

Дацето има ботуши за 13 лв. Дамата продава същите или много подобни  за 30 лв. Търси се истината
Абе аз това го разбрах ,ама снимките нещо не ми са ясни,както и да е... Cheesy Cheesy Cheesy
напротив,много са си ясни даже Wink
Абе аз не им разбирам Cheesy Cheesy Cheesy пре спокойно някой можи да ме метне Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 07, 2010, 22:35:18 »
Раздели ТемаНагоре

От чисто женско любопитство се разтърсих за такава марка ама....... Roll Eyes
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 07, 2010, 22:47:12 »
Раздели ТемаНагоре

АЙДЕ Г-ЖО УПРАВИТЕЛ КАТО СИ ТОЛКОВА КОМПЕТЕНТНА И СИГУРНА ПРАЩАМЕ И ДВЕТЕ БОТУШИТЕ НА МОДЕРАТОР ИЛИ НА АДМИНИСТРАТОР САМИ ДА СЕ УБЕДЯТ ЧЕ ТИ НЕЩО МНОГО СЕ .........ПО СПОКОЙНО ГО ДАВАЙ!!!ЧАКАМ НА ЛС ОТ МОДЕРАТОРИТЕ АДРЕС ЗА ДА ПРАТЯ МОЙТЕ БОТУШИ И ПОВЕЧЕ НЕЙСКАМ ДА СПОРЯ С ВИШАТА ДАМА!
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Декември 07, 2010, 22:53:28 »
Раздели ТемаНагоре

аз лятото поръчах от сайта на некст едни дънкови потури на детето и дадох за тях 50 лв
Докато ги чаках да дойдат видях едно дете в парка със същите и питам майката - на теб колко ти излезнаха - 12 лв - китайски са
После като дойдоха мойте ги сравнявахме - все едно по калъп бяха шити - плат, размер - всичко! Само дето на мойта на копчето има надпис некст на нейните няма .... е мойте и от вътре с надписи ама външно ... нищо
Така че дори и да са абсолютни еднакви може едните наистина да са няква марка - от снимки трудно човек може да прецени!
Активен
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 07, 2010, 23:05:00 »
Раздели ТемаНагоре

И АЗ ТОВА СЕ ОПИТВАМ ДА ОБЯСНЯ,ЧЕ МОЙТЕ БОТУШИ НЕ СА КОПУВАНИ ОТ ТСМ НА ТАЗИ ЦЕНА!АКО СТАВА ЗА ВЪПРОС ИМА ГИ СЪЩТИТЕ ПО-БУТИЦИТЕ НА ЦЕНА ОТ 85-120лв -АКО СИ КУПИТЕ ОТ ТАМ И РЕШИТЕ ДА ГИ ПРОДАВАТЕ ГЛЕДАЙТЕ ДА НЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ 10-13лв !!!!ЗАЩТОТО ЩЕ ВИ НАПРАВЯТ НА 2 стотинки ,ЧЕ ПРОДАВАТЕ ВАШАТА ЛИЧНА СТОКА НА ЕДИКОЛКО СИ ПАРИ.......АБЕ Е Е Е Е Е НЯМАМ ДУМИ!!!
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Декември 07, 2010, 23:32:36 »
Раздели ТемаНагоре

А защо викаш, ако не е тайна? С викане нищо няма да постигнеш.  Kiss
Активен

bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 08, 2010, 06:33:05 »
Раздели ТемаНагоре

Изобщо не викам!Обяснявам на хора който разбират от дума-А който не рабират нищо не мога да направя И ДА ВИКАМ И ДА КРЕЩЯ ТОВА Е!?!?!
Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 08, 2010, 09:57:33 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора,вие работа нямате ли си,та сте седнали да се дразните с половината потребители за щяло и нещяло,какви са тези огледи на всички обяви,какво е това търсене на "теле под вола",влизам днес (след 12 часова нощна смяна),да се разтоваря малко във форума,ми то втора тема чета ,в която едни  и същи потребители  са  тръгнали  да нападат  всички тук<кой какво продавал,кое колко струвало ,кое в кой магазин се продавало,компетентност във всяка една област,тема и прочее...,страхотни  кавги за  някакви лакове-спрете се малко,то стана по-зле от другия сайт тука?Кой кого прави на глупаци ,защо да се стига до модератори,те нямат ли си друга работа хората,та да се занимават с глупости по цял ден!!!Ми сайта се обърна на детска градина!!!Та чак и теми се пускат -някой да си "начеше хубаво езика!!"Ми безобразно е вече!!!Май ще спра да да чета тук-свършиха ли хубавите поводи и теми,та почнахме да слагаме "под лупа "всеки един потребител,вие безгрешни ли сте?!Нищо лично,просто останах много възмутена ,затова изразих и своето мнение!!!Хубав ден !!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 08, 2010, 10:26:36 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора,вие работа нямате ли си,та сте седнали да се дразните с половината потребители за щяло и нещяло,какви са тези огледи на всички обяви,какво е това търсене на "теле под вола",влизам днес (след 12 часова нощна смяна),да се разтоваря малко във форума,ми то втора тема чета ,в която едни  и същи потребители  са  тръгнали  да нападат  всички тук<кой какво продавал,кое колко струвало ,кое в кой магазин се продавало,компетентност във всяка една област,тема и прочее...,страхотни  кавги за  някакви лакове-спрете се малко,то стана по-зле от другия сайт тука?Кой кого прави на глупаци ,защо да се стига до модератори,те нямат ли си друга работа хората,та да се занимават с глупости по цял ден!!!Ми сайта се обърна на детска градина!!!Та чак и теми се пускат -някой да си "начеше хубаво езика!!"Ми безобразно е вече!!!Май ще спра да да чета тук-свършиха ли хубавите поводи и теми,та почнахме да слагаме "под лупа "всеки един потребител,вие безгрешни ли сте?!Нищо лично,просто останах много възмутена ,затова изразих и своето мнение!!!Хубав ден !!

Много точно казано Wink.
Не вземам страна, но май прекалявате вече!
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: