{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАГЛОСТТА НЯМА ГРАНИЦИ  (Прочетена 13114 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Декември 08, 2010, 20:10:11 »
Раздели ТемаНагоре

Нека модератор или админ се намесят вече и да ви кротнат и трите с малко почивка,тамън ще се успокоите Smiley
+1 ,макар че май не я заслужават и трите.
Като гледам админа разглежда темичта.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #76 -: Декември 08, 2010, 20:13:00 »
Раздели ТемаНагоре

За мое голямо съжаление тази тема е изпълнена със страшен НЕГАТИВИЗЪМ. Ще помоля поне за Коледните празници да бъдем по спокойни и коректни. В краен случай ще заключа темата.
Активен

evoto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Декември 08, 2010, 20:31:57 »
Раздели ТемаНагоре

Дацето, много се извинявам, но всички цитати, които си дала с изключение на първия, в който не виждам нищо обидно, момичето даже започва с извинявам се, са от тази тема, а не от обявата. То стана каквото повикало такова се обадило.
 А  опонентката мяу там кво беше забравих, ако си беше спестила последните няколко детински мнения със записките и броенето на това кой "побеждава" щеше да събереш повече подкрепа.
Превърнахте темата от излишна в детска кавга.
Весели празници на всички!!!
Активен
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Декември 08, 2010, 20:55:05 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеее, каква драма за едни лакове.  (gesture7) На 'ората душите им се пукат, те за едни лакове се карат. Тц,тц,тц... колко мъка има по този свят, Божееее.  (wow5)

Няма драма за лакове .Явно не сте разбрали за какво е пусната темата.
Активен

денито
щастлива
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Декември 08, 2010, 21:02:49 »
Раздели ТемаНагоре

Дацето, много се извинявам, но всички цитати, които си дала с изключение на първия, в който не виждам нищо обидно, момичето даже започва с извинявам се, са от тази тема, а не от обявата. То стана каквото повикало такова се обадило.
 А  опонентката мяу там кво беше забравих, ако си беше спестила последните няколко детински мнения със записките и броенето на това кой "побеждава" щеше да събереш повече подкрепа.
Превърнахте темата от излишна в детска кавга.
Весели празници на всички!!!
Подкрепям.Да потошим страстите.
Иииии как се надявах някой да ме цитира  Cheesy
Активен

Пазя ред и съм коректна!
Нямам специални изисквания!
Всичко е по лична преценка!
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Декември 08, 2010, 21:10:02 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепям.Да потошим страстите.
Иииии как се надявах някой да ме цитира  Cheesy
Цитирам те.  Cheesy
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
ATI
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Декември 08, 2010, 21:10:49 »
Раздели ТемаНагоре

Eй,момичета това Даци ли е Маци ли е ?Нещо тази жена -а?Нещо много смело пише тука ,ама тя какво ви е навзела всички ох лелеле!Ама много смешни работици пише хахаха>направо става за смех/Ама ти си продължавай Даци да се по смеем на глупустите ти
Активен
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Декември 08, 2010, 21:15:17 »
Раздели ТемаНагоре

Eй,момичета това Даци ли е Маци ли е ?Нещо тази жена -а?Нещо много смело пише тука ,ама тя какво ви е навзела всички ох лелеле!Ама много смешни работици пише хахаха>направо става за смех/Ама ти си продължавай Даци да се по смеем на глупустите ти
Хайде се научете да пишете поне правилно, да не се посмееме ние на глупОстите ви.
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Декември 08, 2010, 21:56:30 »
Раздели ТемаНагоре

Eй,момичета това Даци ли е Маци ли е ?Нещо тази жена -а?Нещо много смело пише тука ,ама тя какво ви е навзела всички ох лелеле!Ама много смешни работици пише хахаха>направо става за смех/Ама ти си продължавай Даци да се по смеем на глупустите ти
                         Момичетата ще се разберат в случая твоя коментар е доста неуместен - Даце ли е Маци ли е?   (evil7)  Пишела смело  Cheesy МОМИЧЕ ТОВА Е ФОРУМ И ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПИШЕ И ИЗРАЗЯВА МНЕНИЕ - ОТ ТЕБ ЛИ ДА СЕ СТРАХУВА  (laugh2) (laugh3) (laugh2)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Декември 08, 2010, 22:18:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Eй,момичета това Даци ли е Маци ли е ?Нещо тази жена -а?Нещо много смело пише тука ,ама тя какво ви е навзела всички ох лелеле!Ама много смешни работици пише хахаха>направо става за смех/Ама ти си продължавай Даци да се по смеем на глупустите ти
И Даце съм и Маце съм WinkИмам мнение,отстоявам позиция и съм много по смела отколкото можеш да предположиш WinkКолкото до глупустите ми,значи все пак ти е било интересно,след като вземаш и отношение по темата.Само че,май тука прибърза със заключенията.В случая ,твоят пост.........създава настроение Cheesy
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Декември 08, 2010, 22:40:17 »
Раздели ТемаНагоре

Добре, не приключи ли темата......стига вече, и админ се намеси и пак продължавате. От снощи Ви четем, джафканията както беше писал някой по-напред....Спрете се вече!
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Декември 08, 2010, 22:41:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ей сега ,цък,че и на мен взе да ми писва от неподготвени изказвания Wink
Активен



Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: