{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАГЛОСТТА НЯМА ГРАНИЦИ  (Прочетена 13111 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 08, 2010, 18:56:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
А това пък редно ли е.............

Криси също е предложила размяна.

Аз също понякога слагам отметка че съм съгласна на размяна, но ако имам купувач винаги ще предпочета него  (ако ще да е последен записал се) пред всички преди него, които са ми предложили размяна.
Всеки сам си решава и никой няма  право да го съди.Това, че не си е написала един ферман в подписа за да обясни пази ли ред, кой е с предимство, какво плащане предпочита, коректна ли е и какво очаква и т.н. и т.н. не означава, че няма някакви пронципи и нейни правила.

И да.Заглавието е ужасно, темата е дребнава и злобна, а повода смешен.
Даце не се сърди, обаче нямаш право.
Ами да беше писала де,защо мълчи Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 08, 2010, 19:03:59 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз все си мисля,че Дацето пусна темата ,заради недопустимото държание на продавалката.Никой не я упреква ,че е продала лаковете ,а начина по който е отговорила в обявата.

Ето,че все пак някой ме е разбрал.Ясно ми е,че не всички спазват редове и т.н.Просто за мен щеше да е коректно да беше драснала две думички:"Нищо не харесах"(дори и да не е разглеждала обявите) и толкова.За мен е и недопустимо някой да пише такива теща:

Цитат
извинявам се много, но нямам време да разглеждам безкрайните ви обяви!

Цитат
Боже, боже, ще припадна...чак не мога да повярвам...не наглостта мила , глупостта няма граници...ох да пази Господ

Цитат
моля ви престанете да се държите като изтрещели лелки пред Лидл...не знам защо изобщо се занимавам с нискоинтелигентни същества...

Цитат
че имало и нормални хора тук...

Аз нямам какво друго да кажа.Ще оставя темата още малко отворена,ако още някой иска да изрази мнение и след това ще я заключа.Благодаря на всички,които взеха отношение по темата!

Заключвай я,защото явно неразбраха за какво иде реч,аз даже бях забравила за тия лакове,като нямам отговор е какво да направя сега,няма се обеся за едни лакове Tongue Ама да ни вика тя лелки и т.н. тези обиди пък какво говорят за нея.Нека си я защитават за мен,за теб и за някои други е некоректно,просто можеше да напише едно НЕ,толкова ли е трудно,то е ясно,че ще предпочете продажба......както и да де.Даце заключи темата,моля те защо ми се п.........ща вече Lips Sealed

п.с Колкото и да сме били ядосани и нервни и т.н АЗ ЛИЧНО не съм виждала някоя дама да обижда така Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Декември 08, 2010, 19:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

да не вземам аз да цитирам Дацето че ще стане страшно  Shocked
Криси09 ти някакъв адвокат ли си й, май само вие двете имате претенции към мен...не разбирам....но и на теб прощавам  Tongue
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 08, 2010, 19:14:31 »
Раздели ТемаНагоре

да не вземам аз да цитирам Дацето че ще стане страшно  Shocked
Криси09 ти някакъв адвокат ли си й, май само вие двете имате претенции към мен...не разбирам....но и на теб прощавам  Tongue

Виж какво не те засяга каква съм и аз,не защитавам никого,ами да само ние имаме,защото само ние се бяхме записали от тук присъстващите......та тези обиди по горе не ми харесват Roll Eyes хихихи няма за какво да ми прощаваш.....мали ще кажеш съм направила престъпление,че да ми прощавала.
Както и да е,недейте коментира вече....смешно е от страни Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 08, 2010, 19:16:13 »
Раздели ТемаНагоре

що бе коментирайте, аз даже си водя записки за и против казуса, засега аз водя  Cheesy
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 08, 2010, 19:22:03 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
да не вземам аз да цитирам Дацето че ще стане страшно
Само чакам да ме цитираш,кцде съм държала такъв тон или съм обиждала и заключвам темата!
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 08, 2010, 19:26:10 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
да не вземам аз да цитирам Дацето че ще стане страшно
Само чакам да ме цитираш,кцде съм държала такъв тон или съм обиждала и заключвам темата!
Охх моля те не и се вързвай,стига вече.Тя зе да се подиграва,записки си водила.
Айде стига вече Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Декември 08, 2010, 19:37:56 »
Раздели ТемаНагоре

ааа Даце моля те не я заключвай, много интересно стана, или може би разбра, че губиш.... Kiss
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Декември 08, 2010, 19:40:55 »
Раздели ТемаНагоре

Виждате ли от една тъпа тема какво става..Ставате за смях и всички ви гледат сеира.
Уважавам и Криси и Дацето ,ама е истина.Не разбрах кво толкова каза Маякуб Huh?
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 08, 2010, 19:51:31 »
Раздели ТемаНагоре

sweet_girl71 всичко е наред, на мен ми е страшно забавно Wink
и Даце не съм съгласна, че израза "нискоинтелигентни същества" е обида, можех да кажа и безмозъчни, тогава какво...
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Декември 08, 2010, 19:56:52 »
Раздели ТемаНагоре

Виждате ли от една тъпа тема какво става..Ставате за смях и всички ви гледат сеира.
Уважавам и Криси и Дацето ,ама е истина.Не разбрах кво толкова каза Маякуб Huh?
Ох аз няма да оговарям вече,защото тая женица ми стана долна Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed нямам намерение да си развалям настроениетоо заради ЛЕЛКИИИИИИИИИИИИИ. Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 08, 2010, 19:58:13 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеее, каква драма за едни лакове.  (gesture7) На 'ората душите им се пукат, те за едни лакове се карат. Тц,тц,тц... колко мъка има по този свят, Божееее.  (wow5)
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Декември 08, 2010, 19:59:43 »
Раздели ТемаНагоре

и Даце не съм съгласна, че израза "нискоинтелигентни същества" е обида, можех да кажа и безмозъчни, тогава какво...

Аз за един подобен израз получих бан за 3 дни.  (low6)
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #73 -: Декември 08, 2010, 20:03:12 »
Раздели ТемаНагоре

Нека модератор или админ се намесят вече и да ви кротнат и трите с малко почивка,тамън ще се успокоите Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 08, 2010, 20:09:46 »
Раздели ТемаНагоре

Нека модератор или админ се намесят вече и да ви кротнат и трите с малко почивка,тамън ще се успокоите Smiley
Хеххех много умно,браво........я виж постовете кой кого обижда....... Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: