{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАГЛОСТТА НЯМА ГРАНИЦИ  (Прочетена 13110 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 07, 2010, 19:32:58 »
Раздели ТемаНагоре

 Smileyок нека да не пълним темата пиши ми на лс ще те питам някой насочващи въпроси за употребата и филтрите
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 07, 2010, 21:18:52 »
Раздели ТемаНагоре

Боже, боже, ще припадна...чак не мога да повярвам...не наглостта мила , глупостта няма граници...ох да пази Господ
не мога да вися постоянно в този сайт, имам си и друга работа, момичето на което дадох лаковете ми е съгражданка, не мислиш ли, че тя е с предимство....това, че не съм ти отговорила ли те ядоса толкова....ами ако ми беше писала, че има опция и за купуване, сега лаковете щяха да са при теб, значи грешката не е в моя телевизор все пак.... Cheesy
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Декември 07, 2010, 21:29:40 »
Раздели ТемаНагоре

Даце бре,имам лакове на Перфект,що не свиркаш?не съм ги качила в обява още де,да не се пулиш по обявите Tongue Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 07, 2010, 21:30:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Боже, боже, ще припадна...чак не мога да повярвам...не наглостта мила , глупостта няма граници...ох да пази Господ
не мога да вися постоянно в този сайт, имам си и друга работа, момичето на което дадох лаковете ми е съгражданка, не мислиш ли, че тя е с предимство....това, че не съм ти отговорила ли те ядоса толкова....ами ако ми беше писала, че има опция и за купуване, сега лаковете щяха да са при теб, значи грешката не е в моя телевизор все пак.... Cheesy
Дразни ме Вашето отношение.Ако говорим за глупост,то погледнете как се държите Вие и какво пишете.Както писах и в предният пост,не съм за лаковете ,а за отношението.Незнам във още колко сайта "членувате",но Ние тук КОМУНИКИРАМЕ!Пречише ли Ви нещо да напишете,"Не желая размяна" или "искам да ги продам"?Какво значи Ваша съгражданка?С предимство? Roll EyesИ грешката със сигурност не е при мен!Ако си бяхте  направили труда да ми отговорите на размяната,щяхте да получите и потвърждение за покупка.
И мога да Ви кажа,че с първото си изречение от Вашият пост,сте се определили много правилно!
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 07, 2010, 21:52:16 »
Раздели ТемаНагоре

Боже, боже, ще припадна...чак не мога да повярвам...не наглостта мила , глупостта няма граници...ох да пази Господ
не мога да вися постоянно в този сайт, имам си и друга работа, момичето на което дадох лаковете ми е съгражданка, не мислиш ли, че тя е с предимство....това, че не съм ти отговорила ли те ядоса толкова....ами ако ми беше писала, че има опция и за купуване, сега лаковете щяха да са при теб, значи грешката не е в моя телевизор все пак.... Cheesy
Ами да бяхте казали и аз чаках отговор...... Huh? Кажи не искам,искам да ги продам,нямам време да ви гледам МНОГОТО обяви или просто едно НЕ.........толкова ли е трудно,за другото имате време,а да напишете едно НЕ неможете. Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 07, 2010, 21:53:07 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Боже, боже, ще припадна...чак не мога да повярвам...не наглостта мила , глупостта няма граници...ох да пази Господ
не мога да вися постоянно в този сайт, имам си и друга работа, момичето на което дадох лаковете ми е съгражданка, не мислиш ли, че тя е с предимство....това, че не съм ти отговорила ли те ядоса толкова....ами ако ми беше писала, че има опция и за купуване, сега лаковете щяха да са при теб, значи грешката не е в моя телевизор все пак.... Cheesy
Дразни ме Вашето отношение.Ако говорим за глупост,то погледнете как се държите Вие и какво пишете.Както писах и в предният пост,не съм за лаковете ,а за отношението.Незнам във още колко сайта "членувате",но Ние тук КОМУНИКИРАМЕ!Пречише ли Ви нещо да напишете,"Не желая размяна" или "искам да ги продам"?Какво значи Ваша съгражданка?С предимство? Roll EyesИ грешката със сигурност не е при мен!Ако си бяхте  направили труда да ми отговорите на размяната,щяхте да получите и потвърждение за покупка.
И мога да Ви кажа,че с първото си изречение от Вашият пост,сте се определили много правилно!
Сега ще си помисли жената,че сме за едни лакова Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 08, 2010, 07:41:23 »
Раздели ТемаНагоре

моля ви престанете да се държите като изтрещели лелки пред Лидл...не знам защо изобщо се занимавам с нискоинтелигентни същества....на първата дама отговорих, че не харесах нищо, и мисля, че отношението ми е много добро, още не съм изригнала съвсем, но ако продължавате ще се обърна към модератор, това си е чист тормоз...
и последно опцията гласи: Може и размяна...всеки би предпочел да ги продаде, нали?Huh???
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 08, 2010, 08:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

моля ви престанете да се държите като изтрещели лелки пред Лидл...не знам защо изобщо се занимавам с нискоинтелигентни същества....на първата дама отговорих, че не харесах нищо, и мисля, че отношението ми е много добро, още не съм изригнала съвсем, но ако продължавате ще се обърна към модератор, това си е чист тормоз...
и последно опцията гласи: Може и размяна...всеки би предпочел да ги продаде, нали?Huh???

Много моля без обиди!!!!!!!!
Вашето държание е под всякаква критика! ShockedНедопустимо е !!!
След като в обявата е отбелязано "Може и с размяна" сте длъжна да отговорите на предложенията за размяна!

Даце , не се ядосвай !Няма смисъл!Сама виждаш какви отговори следват от потребителката- нелепи и нахални .

Хубав ден на всички !!! Smiley
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 08:13:17 от Tedi007 » Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 08, 2010, 08:21:24 »
Раздели ТемаНагоре

SmileyОК НО НАЛИ КАТО Е ЗАРЕДЕНА НЕ БИ ТРЯБВАЛО
ЩЕ ПОЧАКАМ ОЩЕ КОМЕНТАРИ И ДАНО ДА ГРЕША
Здарвей и ние с мъжо имаме по една неговата свести яко а мойта пак свести,но не чак толкова силно.Само да кажа,че неговата е от по евтините а мойта малко по-скъпа.Явно найстина си зависи от цигарата.Това е което мога да споделя. Wink
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 08:23:04 от velkova_1914 » Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 08, 2010, 08:27:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Боже, боже, ще припадна...чак не мога да повярвам...не наглостта мила , глупостта няма граници...ох да пази Господ
не мога да вися постоянно в този сайт, имам си и друга работа, момичето на което дадох лаковете ми е съгражданка, не мислиш ли, че тя е с предимство....това, че не съм ти отговорила ли те ядоса толкова....ами ако ми беше писала, че има опция и за купуване, сега лаковете щяха да са при теб, значи грешката не е в моя телевизор все пак.... Cheesy
Дразни ме Вашето отношение.Ако говорим за глупост,то погледнете как се държите Вие и какво пишете.Както писах и в предният пост,не съм за лаковете ,а за отношението.Незнам във още колко сайта "членувате",но Ние тук КОМУНИКИРАМЕ!Пречише ли Ви нещо да напишете,"Не желая размяна" или "искам да ги продам"?Какво значи Ваша съгражданка?С предимство? Roll EyesИ грешката със сигурност не е при мен!Ако си бяхте  направили труда да ми отговорите на размяната,щяхте да получите и потвърждение за покупка.
И мога да Ви кажа,че с първото си изречение от Вашият пост,сте се определили много правилно!
Хей даце-маце  Cheesy не се ядосвай,при мен колко пъти е ставало и интересното е че като се запиша за размяна и хоп обявата става "НЕ ЖЕЛАЯ РАЗМЯНА" и аз на лични питам как така като до преди малко беше ами.............и край комуникацията до тук с ответната страна явно си има и такива хорица дето и те незнаят какво искат.Две дълги и широки на ум или на глас те няма да те чуят и на татък,а колко пъти са ме пререждали малиииииии глава да те заболи ама такъв е живота сурав и ку....... Kiss Kiss Kiss
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 08, 2010, 08:43:59 »
Раздели ТемаНагоре

Даце мила,  имам страхотен син  лак Cool-ако имаш интерес ще ти го пратя-разбира се като подарък Winkпък дано си оправиш настроението!Не се ядосвай-предстоят най хубавите празници,а някой хора просто не им е до коректност,а каквото дойде..... Kiss
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 08:56:27 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 08, 2010, 11:20:54 »
Раздели ТемаНагоре

Това е просто нелепо!  Shocked
Толкова много потребителки вече са написали по подписите си,че не пазят никакъв ред, че дават на първия писал адрес и т.н. Оставете момичето намира! Напълно я подкрепям.
 Даце,прости моля те, не искам да те обиждам, но като неутрална страна мога само да дам наблюдение, а то е следното :
Ти държиш на комуникацията до колкото разбрах и се дразниш, че тя не е писала едно "Не искам". Но на същия принцип щом ти си имала сериозен интерес, поне можеше да си по-подробна в коментара си и да кажеш, че ако не хареса нищо за размяна ги купуваш. Да не говорим пък, че личните с-я са за това.
Няма смисъл да се обижда никой. Мен също ме дразнят разни записи, размени, не знам какво си из обявите - просто това нищо не значи,всеки има право да ги игнорира.
По-лесно е човек да промени себе си, отколкото другите и така ще е по-щастлив. Моят съвет - ако позволиш - започни да пишеш само не ЛС и ще видиш, че ще е по-норамално всичко. При мен е така - почти никога не съм писала в обявата на някого Smiley
Бъдете здрави1 Smiley  Kiss
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 08, 2010, 11:25:52 »
Раздели ТемаНагоре

Относно електронната цигара-аз също имам ,и моята не е от най-скъпите, определено затова не я и ползвам-свисти си при филтъра и това е!!!А мислех,че моята е дефектна!!!!Забелязах обаче,че когато хубаво се зареди,свистенето ("свиркането")намалява,мисля,че имаше мъничка дупчица някъде там ,и от нея май се получаваше!!Според мен ,съдейки по отзивите по-нагоре,явно при по-евтините електронни цигари е нормално!!!Не пречи на функционалността на цигарата това,друга тема е,че с нея ни най-малко не се отказват цигарите-напротив (поне при мен е така!!!).Дано съм била от полза !!!!

По повод другата тема-ще се въздържа от коментар,не ми се коментират теми,които според мен са неуместни (нищо лично,не вземам ничия страна ,но според мен не това е начина за комуникация ,на която "уж "много наблягаме!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
mayakub
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично ус

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 08, 2010, 11:36:23 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРА СЪМ,НО НАСТЪПЯТ ЛИ МЕ,СТАВАМ НЕВЕРОЯТНО ЗЛА!
трябва да си го копна и аз на профила  Cool
emi_9eni    Kiss благодаря, в един момент си помислих, че не съм попаднала на свестен сайт за покупко-продажба, щото онзи "другия" да не споменавам кой не работи добре, а го ползвах доста време...но сега виждам, че имало и нормални хора тук...
Активен

1.Може и размяна за мен означава предпочитам да продам освен ако не харесам нещо много от вашите обяви 2. Хората с намерение да купуват  нека пишат ЛС 3.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго. 4.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка. 5.След пускане на пощенски запис ме уведомявайте на лични 6.Очаквам коректност 7.Игнорирам по собствено усмотрение 8. Поставям оценки 9. Поставяйте и вие на мен.
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 08, 2010, 11:37:46 »
Раздели ТемаНагоре

Това е просто нелепо!  Shocked
Толкова много потребителки вече са написали по подписите си,че не пазят никакъв ред, че дават на първия писал адрес и т.н. Оставете момичето намира! Напълно я подкрепям.
 Даце,прости моля те, не искам да те обиждам, но като неутрална страна мога само да дам наблюдение, а то е следното :
Ти държиш на комуникацията до колкото разбрах и се дразниш, че тя не е писала едно "Не искам". Но на същия принцип щом ти си имала сериозен интерес, поне можеше да си по-подробна в коментара си и да кажеш, че ако не хареса нищо за размяна ги купуваш. Да не говорим пък, че личните с-я са за това.
Няма смисъл да се обижда никой. Мен също ме дразнят разни записи, размени, не знам какво си из обявите - просто това нищо не значи,всеки има право да ги игнорира.
По-лесно е човек да промени себе си, отколкото другите и така ще е по-щастлив. Моят съвет - ако позволиш - започни да пишеш само не ЛС и ще видиш, че ще е по-норамално всичко. При мен е така - почти никога не съм писала в обявата на някого Smiley
Бъдете здрави1 Smiley  Kiss Подкрепям напълно мнението!!!!!Стига с този негативизъм!!!!Вярно е ,че подраздел "Боксова круша"е точно за това,да се изказват различни становища и мнения,да си кажем ,ако сме недоволни от нещо,но е запълнен наполовина само с негативни теми,пуснати от един и същ потребител-щом ви дразнят толкова много потребители-с държание,с некомуникация,с Неотговарящи обяви,ами подминавайте ги-всеки има право сам да реши как да оформи обявите си,каква цена да избере,как да процедира със реда на записване,кой да игнорира и т.н.Когато имам въпроси,аз също ги задавам на лични-според мен нормална комуникация продавач-купувач ,не е нужно да правиме кореспонденцията помежду ни публично достояние,едва ли на останалите потребители ще е толкова интересна !!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: