{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАГЛОСТТА НЯМА ГРАНИЦИ  (Прочетена 13113 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 07, 2010, 17:59:56 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема(за малко,после ще я изтрия) за да видят повече потребители,какви нагли и безочливи хора има.
Обърнете внимание на последната реплика на продавача Shocked Shocked ShockedРядко някой може да ме изнерви,но в случая  (evil4)
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=99581&cat=fav
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 07, 2010, 18:21:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ами според мен тя не се е държала грубо докато не бъде настъпана така да се каже.Лаковете са отишли при момичето преди теб ,значи е спазила реда.Друг е въпроса за комуницията.Никой не защитавам ,това е моето виждане.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 07, 2010, 18:22:07 »
Раздели ТемаНагоре

Има ги и такива. Важното е да не им се връзваш и като правят така просто им теглиш една наум и не си трошиш нервите.  Wink
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 07, 2010, 18:27:36 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами според мен тя не се е държала грубо докато не бъде настъпана така да се каже.Лаковете са отишли при момичето преди теб ,значи е спазила реда.Друг е въпроса за комуницията.Никой не защитавам ,това е моето виждане.
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 07, 2010, 18:30:27 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами според мен тя не се е държала грубо докато не бъде настъпана така да се каже.Лаковете са отишли при момичето преди теб ,значи е спазила реда.Друг е въпроса за комуницията.Никой не защитавам ,това е моето виждане.
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
Права си не видях кой е преди теб.Но пък ако продавачката не спазва ред и като повечето тук дава на първия дал адрес нищо чудно...Това е действителността ,всеки сам си преценява за това тук.Пък и не забравяй ,че си предложила размяна и въпросната дама получила лаковете може да ги е платила.
По-добре покани продавачката на лакове тук ,като види темата може да даде обяснение.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 07, 2010, 18:32:02 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами според мен тя не се е държала грубо докато не бъде настъпана така да се каже.Лаковете са отишли при момичето преди теб ,значи е спазила реда.Друг е въпроса за комуницията.Никой не защитавам ,това е моето виждане.
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!

А, тъкмо мислех да  питам Силвенчето,  дали са отишли  при нея, защото видях, че тя е преди теб, макар, че бях сигурна, че са отишли при другата дама, със скайпа.
Даценце, не се ядосвай, ела при мен-избери си едно лакче и ще ти го подаря, само да знам, че ще спреш да се ядосваш Wink
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 07, 2010, 18:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
А, тъкмо мислех да  питам Силвенчето,  дали са отишли  при нея, защото видях, че тя е преди теб, макар, че бях сигурна, че са отишли при другата дама, със скайпа.
Даценце, не се ядосвай, ела при мен-избери си едно лакче и ще ти го подаря, само да знам, че ще спреш да се ядосваш Wink
   
Не съм примряла за лаковете(имам в изобилие ,даже сега ще пускам и обява),потресе ме отношението на продавача и най вече забележката да си ВЗЕМА ПОУКА Shocked
п.п.incadens  другата тема ,която ще пусна сега е в твоя чест(ти знаеш) Tongue
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 07, 2010, 18:41:10 »
Раздели ТемаНагоре

Даце, кака факт е, но в никакъв случай не си го слагай на сърцето Smiley
И мен една така ме вбеси, че като й видя ника до ден днешен се обривам, ама нищо не печеля.

"Да се ядосваш за грешките на другите, значи да наказваш себе си." и още една мъдрост
"Болестите идват от ядове, а ядовете от гадове."
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 07, 2010, 18:44:49 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
"Болестите идват от ядове, а ядовете от гадове."
Това е уникално .Благодаря ! Kiss
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 07, 2010, 18:50:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
"Болестите идват от ядове, а ядовете от гадове."
Това е уникално .Благодаря ! Kiss
Пак заповядай, но не по такъв повод  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 07, 2010, 19:07:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами според мен тя не се е държала грубо докато не бъде настъпана така да се каже.Лаковете са отишли при момичето преди теб ,значи е спазила реда.Друг е въпроса за комуницията.Никой не защитавам ,това е моето виждане.
Искам да подчертая,че преди мен е Криси09(демек Силвена ),с която сме като "дупе и гащи" в сайта и лаковете не са отишли и при нея!
Няма смисъл да се ядосващ,остави я.Така е всеки си прави каквото си иска.Ама можеше поне да напише,че не желае като няма време да ни ГЛЕДА МНОГОТО ОБЯВИ Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 07, 2010, 19:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДАВЕЙТЕ
Вкючвам се и аз с поредната нелепа лъжа
Преди дни закупих ел цигара като изрично попитах дали е наред има ли забележки -отговора не работи
След като я получих като всеки пушач реших да я пробвам и какво да чуя от работещата цигара свистене
АКО ИМА НЯКОЙ КОЙТО ИМА ТАКАВА И  ИЛИ Е ПОЛЗВАЛ ДА КАЖЕ НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА СВИСТЕНЕ ИЛИ НЕ АКО ГРЕША ЩЕ СЕ ИЗВИНЯ НО АЗ ВЕЧЕ СЕ ДОПИТАХ И МНЕНИЕТО БЕШЕ НЕ ИЗДАТ ЗВУК НИКАКЪВ
И АКО Е ФАКТ ПРОБЛЕМА КАК ТАЗИ ДАМА ДА ПРЕДПРИЕМЕ ОБРАТНИ ДЕЙСТВИЯ- ДА МИ ВЪРНЕ ЗАПИСА АКО МОЖЕ МОДЕРАТОР ИЛИ АДМИНИСТРАТОР ДА СЕ ЗАЕМЕ  С ПРОБЛЕМА
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 07, 2010, 19:19:57 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДАВЕЙТЕ
Вкючвам се и аз с поредната нелепа лъжа
Преди дни закупих ел цигара като изрично попитах дали е наред има ли забележки -отговора не работи
След като я получих като всеки пушач реших да я пробвам и какво да чуя от работещата цигара свистене
АКО ИМА НЯКОЙ КОЙТО ИМА ТАКАВА И  ИЛИ Е ПОЛЗВАЛ ДА КАЖЕ НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА СВИСТЕНЕ ИЛИ НЕ АКО ГРЕША ЩЕ СЕ ИЗВИНЯ НО АЗ ВЕЧЕ СЕ ДОПИТАХ И МНЕНИЕТО БЕШЕ НЕ ИЗДАТ ЗВУК НИКАКЪВ
И АКО Е ФАКТ ПРОБЛЕМА КАК ТАЗИ ДАМА ДА ПРЕДПРИЕМЕ ОБРАТНИ ДЕЙСТВИЯ- ДА МИ ВЪРНЕ ЗАПИСА АКО МОЖЕ МОДЕРАТОР ИЛИ АДМИНИСТРАТОР ДА СЕ ЗАЕМЕ  С ПРОБЛЕМА
Аз имам такива цигари, но зависи какви са. При мен издава леко свистене когато е за зареждане
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 07, 2010, 19:24:58 »
Раздели ТемаНагоре

 SmileyОК НО НАЛИ КАТО Е ЗАРЕДЕНА НЕ БИ ТРЯБВАЛО
ЩЕ ПОЧАКАМ ОЩЕ КОМЕНТАРИ И ДАНО ДА ГРЕША
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 07, 2010, 19:30:53 »
Раздели ТемаНагоре

SmileyОК НО НАЛИ КАТО Е ЗАРЕДЕНА НЕ БИ ТРЯБВАЛО
ЩЕ ПОЧАКАМ ОЩЕ КОМЕНТАРИ И ДАНО ДА ГРЕША
Пак ти казвам зависи каква е. Има хиляда вида Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: