{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректна дама  (Прочетена 4244 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 06, 2010, 20:27:18 »
Раздели ТемаНагоре

Нова съм и много мислих преди да дам оценка " некоректна" на дама,която има много положителни оценки.Това е biskvitkata_88.Тъй като от скоро съм във форума естествено е да няма изградено доверие и затова винаги плащам предварително както са искали до сега от мен. И всички са написали,че са коректни и очакват същото.Но със съжаление искам да споделя,че купих от гореспоменатата дама обувки,които тя ме увери,че са обувани два пъти и били нови,но се оказа,че не е така.Едната има обущарски шев на подметката,а другата е скъсана така,че не може нито да се залепи нито да се зашие.Не ми се вярва две обувания да са причинили тези поръжения.Можеше да ми каже за дефектите,но не го направи.Мислех да си премълча и просто да не давам никаква оценка,но май няма да е честно.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 06, 2010, 20:48:43 »
Раздели ТемаНагоре

Опита ли дасе свържеш с нея и да поговорите Roll Eyes
Активен

данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 06, 2010, 21:09:18 »
Раздели ТемаНагоре

Трябваше ли?Мисля,че на ЛС уточнихме покупката.Тя приключи днес и аз и поставих оценка.Ако съм сбъркала ще се извиня.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Декември 06, 2010, 21:34:37 »
Раздели ТемаНагоре

Трябваше ли?Мисля,че на ЛС уточнихме покупката.Тя приключи днес и аз и поставих оценка.Ако съм сбъркала ще се извиня.

Според мен си в правото си да и върнеш покупката ако не е отговаряла на описанието. Поговори с нея. Покажи и темата.
Активен

данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 06, 2010, 21:41:48 »
Раздели ТемаНагоре

Добре ще го направя.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 06, 2010, 21:50:58 »
Раздели ТемаНагоре

Шефа е прав.Пиши и задължително ,че искаш да ги върнеш и изпрати линк към темата.Обсъдете го двете.Ако се съгласи да приеме обувките обратно няма да има ощетени и може да си промениш и оценката!Дано се разберете! Wink
Активен

biskvitkata_88
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 07, 2010, 01:23:09 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да повярвам,че има тема срещу мен,без дори да се е опитала въпросната потребителка да разговаря с мен....Веднага,след като ми писа,че не и харесвали обувките,казах,че ще й върна парите,въпреки че са в такова състояние,в каквото са на снимките,но както и да е....По принцип гледам да спазвам добрия тон и да няма разочаровани.Чувствам се обидена,че не разговаря с мен лично,а съвсем случайно намирам,че пише за мен....Мисля,че съм разбран човек и бихме могли да разрешим проблема лично,без чужда намеса.Писах й,че още утре ще й върна парите,надявам се да промени прибързаната отрицателна оценка,както ще направя и аз.
Активен

1.Купувачи на 2 или повече от обявите ми са с предимство!
2.При покупки над 15лв.,нови потрбители и такива с отрицателни оценки - предварително заплащане!
3.Пощенските разходи са за сметка на купувача!
4.Коректна съм и очаквам същото!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 07, 2010, 08:43:50 »
Раздели ТемаНагоре

бисквитката наистина е страшно разбран човек,поговорете!и аз имах грях кьм нея,но беше тоооолкова великодушна!хора сме,стават грешки,както казва тя самата Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 07, 2010, 08:51:01 »
Раздели ТемаНагоре

Позволявам си да цитирам дамата,защото не смятам,че аз съм била некоректна в сделката.
"Мисля,че ще ти станат тъй като и майка ми има същият проблем и й ставаха,но тъй като има доста обувки ги е слагала два пъти.Нямат никакви забележки.".
Като разглеждам стоките в сайта често попадам на нещо ,което много ми харесва,но после се оказва,че продавача е направил уточнения за дефекти и недостатъци и се отказвам,което им прави чест.
Преди да реша да ги купя съм направила комуникация с продавача.От гореспоменатият отговор по-достатъчен здраве му кажи.Какво повече да питам?Видях,че дамата има много +++++++ оценки и веднага изпратих пари.Дори не се подразних,както виждам че тук някои се дразнят от малко забавяне,и си дочаках покупката.Тук има толкова много обувки,но избрах точно тези тъй като имам проблем с краката и след уверението,че "НЯМАТ ЗАБЕЛЕЖКИ".....Като получа парите ще върна обувките,ще изтрия отрицателната оценка,колкото до това дали дамата ще го направи ......съвестта ми е чиста,не съм била некоректен купувач.И за напред смятам да си остана такава и да се съобразявам с изискванията по плащанията на продавачите.Мисля,че темата може да приключи
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #9 -: Декември 07, 2010, 08:54:58 »
Раздели ТемаНагоре

дайте да ги видим тези обувки де,аз нямам коментар без да съм видяла Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 07, 2010, 11:08:55 »
Раздели ТемаНагоре

Позволявам си да цитирам дамата,защото не смятам,че аз съм била некоректна в сделката.
"Мисля,че ще ти станат тъй като и майка ми има същият проблем и й ставаха,но тъй като има доста обувки ги е слагала два пъти.Нямат никакви забележки.".
Като разглеждам стоките в сайта често попадам на нещо ,което много ми харесва,но после се оказва,че продавача е направил уточнения за дефекти и недостатъци и се отказвам,което им прави чест.
Преди да реша да ги купя съм направила комуникация с продавача.От гореспоменатият отговор по-достатъчен здраве му кажи.Какво повече да питам?Видях,че дамата има много +++++++ оценки и веднага изпратих пари.Дори не се подразних,както виждам че тук някои се дразнят от малко забавяне,и си дочаках покупката.Тук има толкова много обувки,но избрах точно тези тъй като имам проблем с краката и след уверението,че "НЯМАТ ЗАБЕЛЕЖКИ".....Като получа парите ще върна обувките,ще изтрия отрицателната оценка,колкото до това дали дамата ще го направи ......съвестта ми е чиста,не съм била некоректен купувач.И за напред смятам да си остана такава и да се съобразявам с изискванията по плащанията на продавачите.Мисля,че темата може да приключи
браво мила,великодушието е качество на силните-чест ти прави!:*аз от опит знам вече,че с лошо доникьде не се стига,ако постьпиш като мен импулсивно просто си губиш паричките и пиеш една студена вода:(((
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
biskvitkata_88
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 07, 2010, 11:36:03 »
Раздели ТемаНагоре

Цитирам последното съобщение,което изпратих на данина :
"Не държа да ми се извиняваш,защото всяка е права за себе си,просто нека се върнем в изходна позиция-връщам ти парите,а ти обувките,не се притеснявай за това и нека изгладим отношенията си.Бъди сигурна,че ще махна отрицателната оценка,няма смисъл да разваляме добрия тон.Както казах вчера-още днес ще ти върна парите.
Хубав ден!"
С това мисля,че темата е приключена.
Активен

1.Купувачи на 2 или повече от обявите ми са с предимство!
2.При покупки над 15лв.,нови потрбители и такива с отрицателни оценки - предварително заплащане!
3.Пощенските разходи са за сметка на купувача!
4.Коректна съм и очаквам същото!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 07, 2010, 12:15:04 »
Раздели ТемаНагоре

 (gesture7) (hail4)Браво момичета!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #13 -: Декември 07, 2010, 12:34:10 »
Раздели ТемаНагоре

Заключ!
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: