{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Излишни дрешки за 5г и 1г детенце имате ли?  (Прочетена 17765 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iiv_mortisha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 407


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 05, 2010, 02:34:36 »
Раздели ТемаНагоре

Привет,
незнам дали е редно да пускам такава тема и дали правилно ще я форумирам, тъй като досега не съм правила такова нещо, но много ми се иска да помогна на една мама от София /Анета/, която наистина има нужда от помощта Ни. Има две дечица - едното е момче на 4 годинки и половина, 122см, 27кг, 31 номер крачето, малкото момченце е на година и 2 месеца, 83см, 10кг, 22 номер краче. Помоли ме, ако имам мои познати да й пратя дрешки като за тях сега като подарък, тъй като е финансова затруднена, претърпя операция и има да връща пари. Аз пратих каквото можах, но ще е хубаво, ако има и други които да й помогнат с каквото могат. Незнам дали е редно да давам адреса й тук или на който се интересува на лични. Извинявам се още веднъж пред модераторите, ако нещо не наред с темата!
Активен

Вярвай в късмета си!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 05, 2010, 03:09:01 »
Раздели ТемаНагоре

Като начало премествам темата , скоро ще сложим раздел за помощ и подкрепа , второ ще ти пиша ЛС
Активен

ronnyta
Pони
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Моите деца са моят живот!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 05, 2010, 14:57:29 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,евала ти правя ,че искаш да помогнеш на това майче. (gesture7).Ще се поразровя за малкия,но за баткото няма как защото нашия батко е с по малки размери.Ако намеря нещо ще пиша на лични тези дни да ми дадеш адреса Kiss
Активен

Всички ще се убедите в това ,че съм коректна.Обичам всичко да става бързо.Трябва да имам сериозен проблем ,за да забавя пратка или запис.Все още вярвам във хората-не ме разочаровайте моля!:)Напомняйте ми за оценките ,ако забравя:)
6okoladka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 05, 2010, 15:33:15 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,аз съм Ани майка съм на две момченца на 4,6 и на 1,2 месеца съвсем скоро ме оперираха и се наложи да вземем заем,за операцията ми който сега връщаме,молбата ми е ако има някой който има непотребни и умаляли дрешки от  децата си и има възможност да ни подари,в момента просто сме в затруднено положение.Дрешките може и да са по вехти важно е да има малко колкото да прекараме трудния период.Размерите на голямото ми момченце са дължина на ходилото 19 см,дължина на крачето 67см,дължина от рамо до рамо 38 см,от китка до рамо22см,обиколка на бедрото 25 см,талия 36 см,гръдна 30 см,ханш 39 см,малко по-късно ще напиша и иразмерите на малкия си син.
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 05, 2010, 15:44:12 »
Раздели ТемаНагоре

.........от китка до рамо22см...........
да не е 42 Roll Eyes
за съжаление нямам нищо момчешко, но ще питам познати майчета
АКо се намери нещо ще питам за адресче на лични
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 05, 2010, 17:24:34 »
Раздели ТемаНагоре

първо да питам за кой квартал?Ако може и да се видим.Аз съм в Люлин.Моят син е на 1г5м.,но е 76см и няма как да ви дам негови дрешки.
Ще помисля по въпроса
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
iiv_mortisha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 407


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 05, 2010, 22:54:30 »
Раздели ТемаНагоре

ж.к."Дианабад" е!
Активен

Вярвай в късмета си!
6okoladka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 06, 2010, 13:13:07 »
Раздели ТемаНагоре

Да извинете ме 42 см просто мн трудно не дават да ги премеря.Да в дианабад съм.
Активен
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 06, 2010, 13:39:14 »
Раздели ТемаНагоре

моля дайте ми адрес на лични, както и малко повече информация от какво точно се нуждаете, за да не изпратя ненужни неща.

всъщност аз съм в Дружба 2, и ако имате кола и възможност да дойдете у дома и направо да си премерите, ще бъде най-добре...
« Последна редакция: Декември 06, 2010, 13:43:19 от eternity » Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 06, 2010, 23:43:57 »
Раздели ТемаНагоре

аз мога да се включа с дрешки за малкото момченце
но най-добре ако можем да се видим някъде, по пътя на метрото примерно-така мога да донеса повече дрешки, отколкото по пощатата
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 06, 2010, 23:51:39 »
Раздели ТемаНагоре

Може ли адрес на лс.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 08, 2010, 01:59:12 »
Раздели ТемаНагоре

Мила зимни боти трябмат ли ти? Имам едни 32 номер са не са кой знае какво на Рънърс,но са като нови.Синът ми миналата зима ги носи,но много малко. Ако видиш навреме поста ми мъжът ми ще ходи до дианабад само дано не е утре,че вече спи и не мога да го питам.Аз до скоро живях там да не би да се познаваме  Wink Пиши ми на лични при първа възможност.Ще видя и за дрешки,но по натам,че всичко е при майка ми
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 08, 2010, 17:49:45 »
Раздели ТемаНагоре

Принципно се разбрах с мамата да се видим към събота. С кола съм, Отнесена, яхвай метрото, слизай на СУ и от там - с мен Smiley
Ако на другите мами също им е удобна тази метростанция - с удоволствие ще кача нещата Smiley
Само чакам Ани да ми пише точен адрес и телефон, че да се доразберем за часа
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 08, 2010, 19:53:49 »
Раздели ТемаНагоре

момичета, аз поканих Ани у дома и тя потвърди, че ще дойде, но още не сме уточнили ден и час. може би изчаква да се види първо с вас и после да дойде у дома, не знам. може ли да напишете приблизително какво сте подготвили, за да има информация какво още е необходимо?
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 08, 2010, 21:59:46 »
Раздели ТемаНагоре

На мен някой ще даде ли данни да подготвям ли ботите?
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: