{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно zlatinav  (Прочетена 7965 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 02, 2010, 16:38:04 »
Раздели ТемаНагоре

моят пръстен който купух от нея е сребърен аз го проверих днес  Embarrassed за което и се извинявам че се усъмних в нея  Smiley
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2010, 16:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

в коректни ли трябва да е темата?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2010, 16:47:17 »
Раздели ТемаНагоре

ми аз май съм объркала темата да моя пръстен си беше сребърен отговаряше си на описанието
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2010, 21:35:45 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се,че поне теб Златина не е обрала,както се случи с мен. На всичко отгоре и отрицателна оценка ми поставила.........невиждана наглост и безочие, но възмездие има за всичко, и тя ще си получи заслуженото Cheesy. Много съм разочарована от това, че никой от шефовете не се опита да ми помогне или поне до момента не съм получила отговор на съобщенията, които им писах на лични........явно са безсилни в случая,но можеха поне да й ограничат достъпа временно, а сега окуражена ще продължи да си безчинства.........нямам думи..... Sad
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2010, 21:36:58 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се,че поне теб Златина не е обрала,както се случи с мен. На всичко отгоре и отрицателна оценка ми поставила.........невиждана наглост и безочие, но възмездие има за всичко, и тя ще си получи заслуженото Cheesy. Много съм разочарована от това, че никой от шефовете не се опита да ми помогне или поне до момента не съм получила отговор на съобщенията, които им писах на лични........явно са безсилни в случая,но можеха поне да й ограничат достъпа временно, а сега окуражена ще продължи да си безчинства.........нямам думи..... Sad
Щом си си платила, няма право да ти поставя отрицателна Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2010, 21:52:48 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се,че поне теб Златина не е обрала,както се случи с мен. На всичко отгоре и отрицателна оценка ми поставила.........невиждана наглост и безочие, но възмездие има за всичко, и тя ще си получи заслуженото Cheesy. Много съм разочарована от това, че никой от шефовете не се опита да ми помогне или поне до момента не съм получила отговор на съобщенията, които им писах на лични........явно са безсилни в случая,но можеха поне да й ограничат достъпа временно, а сега окуражена ще продължи да си безчинства.........нямам думи..... Sad
Щом си си платила, няма право да ти поставя отрицателна Smiley
Тя много добре знае защо и е отрицателната оценка ,.......напълно заслужена си и е .............
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2010, 21:56:50 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се,че поне теб Златина не е обрала,както се случи с мен. На всичко отгоре и отрицателна оценка ми поставила.........невиждана наглост и безочие, но възмездие има за всичко, и тя ще си получи заслуженото Cheesy. Много съм разочарована от това, че никой от шефовете не се опита да ми помогне или поне до момента не съм получила отговор на съобщенията, които им писах на лични........явно са безсилни в случая,но можеха поне да й ограничат достъпа временно, а сега окуражена ще продължи да си безчинства.........нямам думи..... Sad
Щом си си платила, няма право да ти поставя отрицателна Smiley
Тя много добре знае защо и е отрицателната оценка ,.......напълно заслужена си и е .............
Просто според правилата не е редно. Неутрална да, но отрицателна......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 02, 2010, 21:58:15 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се,че поне теб Златина не е обрала,както се случи с мен. На всичко отгоре и отрицателна оценка ми поставила.........невиждана наглост и безочие, но възмездие има за всичко, и тя ще си получи заслуженото Cheesy. Много съм разочарована от това, че никой от шефовете не се опита да ми помогне или поне до момента не съм получила отговор на съобщенията, които им писах на лични........явно са безсилни в случая,но можеха поне да й ограничат достъпа временно, а сега окуражена ще продължи да си безчинства.........нямам думи..... Sad
Щом си си платила, няма право да ти поставя отрицателна Smiley
Тя много добре знае защо и е отрицателната оценка ,.......напълно заслужена си и е .............
Просто според правилата не е редно. Неутрална да, но отрицателна......
[/quote
Всеки си има право на мнение ..........
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 02, 2010, 22:02:00 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се,че поне теб Златина не е обрала,както се случи с мен. На всичко отгоре и отрицателна оценка ми поставила.........невиждана наглост и безочие, но възмездие има за всичко, и тя ще си получи заслуженото Cheesy. Много съм разочарована от това, че никой от шефовете не се опита да ми помогне или поне до момента не съм получила отговор на съобщенията, които им писах на лични........явно са безсилни в случая,но можеха поне да й ограничат достъпа временно, а сега окуражена ще продължи да си безчинства.........нямам думи..... Sad
Щом си си платила, няма право да ти поставя отрицателна Smiley
Тя много добре знае защо и е отрицателната оценка ,.......напълно заслужена си и е .............
Просто според правилата не е редно. Неутрална да, но отрицателна......
[/quote
Всеки си има право на мнение ..........
Да, но мисля, че и в неутралната оценка можеш да изложиш доводите си. И мнението си.
Наистина не разбирам. Утре и аз ще платя, пък ще ми лепнат отрицателна, защото не съм доволна от получената стока Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 02, 2010, 22:08:00 »
Раздели ТемаНагоре

права е,че съм я заслужила,затова, че ми пробута тенеке за сребро, да не съм се доверявала
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Декември 03, 2010, 05:10:27 »
Раздели ТемаНагоре

И точно защото секи си има мнение , си има правилник , пиша ти ЛС Злати
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 03, 2010, 08:54:37 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
Глобален Модератор
power user

 Неактивен

Публикации: 1084




    
   
Re:ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА
« Отговор #113 -: Ноември 30, 2010, 13:44:23 »
Нагоре
Аз , тъй като мога да пиша и на заключена ще го кажа тук
Сславена , за жалост мила , въпреки че тук си си в правото , не можеш да искаш рекламация на нещо , при което е пропуснато да се отбележи че е посребрено , а да не приемаш такава когато ти си забравила да напишеш номера на обувките , ако искаш да си правата в случея , то трябва да върнеш парите на Руса!
Злати , това че ти не си златар не те оправдава , не си описала коректно колието , редно е да приемеш рекламацията и да възтановиш парите на славена
Руса , наистина излишно наливаш масло в огъня , макар и да си в правото си за ботушите !
Информирай модератор     Активен
  Мисля че тук е отговорено Roll Eyes
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 03, 2010, 14:30:34 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
Глобален Модератор
power user

 Неактивен

Публикации: 1084




    
   
Re:ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА
« Отговор #113 -: Ноември 30, 2010, 13:44:23 »
Нагоре
Аз , тъй като мога да пиша и на заключена ще го кажа тук
Сславена , за жалост мила , въпреки че тук си си в правото , не можеш да искаш рекламация на нещо , при което е пропуснато да се отбележи че е посребрено , а да не приемаш такава когато ти си забравила да напишеш номера на обувките , ако искаш да си правата в случея , то трябва да върнеш парите на Руса!
Злати , това че ти не си златар не те оправдава , не си описала коректно колието , редно е да приемеш рекламацията и да възтановиш парите на славена
Руса , наистина излишно наливаш масло в огъня , макар и да си в правото си за ботушите !
Информирай модератор     Активен
  Мисля че тук е отговорено Roll EyesМИЛИЧКА,ДА,АНГЕЛА МИ ДАДЕ КАРТ-БЛАНШ,НО АЗ ЗАРЯЗАХ НЕЩАТА...ВЕЧЕ ПОВЕЧЕТО СИ НАПРАВИХА ИЗВОД ЗА СПОМЕНАТАТА"ДАМА"  WinkДОСТА НАРОД РЕШИ ДА СЕ ПАЗИ ОТ НЕЯ,НАЛИ ПИШЕ НА ЗЛАТИ ЧЕ ВСИЧКО СЕ ВРЬЩАЛО-МИ НЕКА СИ СЬРБА СА ПОПАРАТА И ДА.../еди си кво/И ПАК СПОМЕНАВАМ-ВСЕКИ ПО НЯКАКЬВ НАЧИН ПРЕДИЗВИКВА ОПРЕДЕЛЕНО ОТНОШЕНИЕ КЬМ НЕГО,ТУК НЕ СМЕ ДЕЦА ДА СЕ ЛЬЖЕМ И ДА ПРАВИМ-НА ТИ СИ ПАРЦАЛКИТЕ,ДАЙ СИ МИ КУКЛАТА...МОГА САМО ДА И ПРЕПОРЬЧАМ НА СЛАВЯНКА БЕРКОВСКА КЬДЕ ДА ПОДАРИ КОЛИЕТО,ТАМ ЩЕ СИ ВИДИ.../колетчето/ Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: