{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №2  (Прочетена 132353 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #285 -: Януари 07, 2011, 00:10:34 »
Раздели ТемаНагоре

да си го кажа и аз, пък дано ми олекне Wink
напоследък хвърлям едно око на Търся и се ядосвам ужасно
ми всеки търси нещо ново, с етикет или за подарък, но...срещу размяна
и няма нищо лошо, но като му погледнеш обявите-само ползвани неща Roll Eyes
а да не говорим за абсурда че във всяка обява е маркирал-не желая размяна
значи като му отърва разменя, иначе не, но нещо ново, за нещо старо, ползвано
е, много се нервя (sport17)
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #286 -: Януари 07, 2011, 00:15:37 »
Раздели ТемаНагоре

да си го кажа и аз, пък дано ми олекне Wink
напоследък хвърлям едно око на Търся и се ядосвам ужасно
ми всеки търси нещо ново, с етикет или за подарък, но...срещу размяна
и няма нищо лошо, но като му погледнеш обявите-само ползвани неща Roll Eyes
а да не говорим за абсурда че във всяка обява е маркирал-не желая размяна
значи като му отърва разменя, иначе не, но нещо ново, за нещо старо, ползвано
е, много се нервя (sport17)
Хитреци а??? Cheesy Cheesy Cheesy заменят старо за ново хихихихи     
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #287 -: Януари 07, 2011, 00:16:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз няколко пъти вече се сблъсках да чета в подписа на някои потребители, изписани с големи букви думи с правописни грешки. И то на ярък фон.
Ама как да им кажа, нали веднага ще ме вземат на мушка като нов.
 Случва ми се и на мен да допусна грешка,неволно от бързане и недоглеждане, но пък да го виждам в подписи, меко казано е дразнещо.
 
И аз се улавям в грешки. По принцип съм грамотна. Но грешките не ме дразнят, дори напротив-забавляват ме. Има големи попадения! Не ми се цитира, защото не искам някой да се обиди.Поздрави, Dalila12!
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #288 -: Януари 07, 2011, 00:18:30 »
Раздели ТемаНагоре

да си го кажа и аз, пък дано ми олекне Wink
напоследък хвърлям едно око на Търся и се ядосвам ужасно
ми всеки търси нещо ново, с етикет или за подарък, но...срещу размяна
и няма нищо лошо, но като му погледнеш обявите-само ползвани неща Roll Eyes
а да не говорим за абсурда че във всяка обява е маркирал-не желая размяна
значи като му отърва разменя, иначе не, но нещо ново, за нещо старо, ползвано
е, много се нервя (sport17)

 Tongue Tongue Tongue Верно е!Не се бях замислила!!Брей,че тарикати,бреййй!! (laugh2) Нещо , като сливи за смет!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #289 -: Януари 07, 2011, 00:20:14 »
Раздели ТемаНагоре

вярно е сливи за смет
чудя се дали някой се връзва въобще
то ако имаш нещо ново, ще си го продадеш, няма да го трампиш за ползвана стока
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #290 -: Януари 07, 2011, 00:22:22 »
Раздели ТемаНагоре

да си го кажа и аз, пък дано ми олекне Wink
напоследък хвърлям едно око на Търся и се ядосвам ужасно
ми всеки търси нещо ново, с етикет или за подарък, но...срещу размяна
и няма нищо лошо, но като му погледнеш обявите-само ползвани неща Roll Eyes
а да не говорим за абсурда че във всяка обява е маркирал-не желая размяна
значи като му отърва разменя, иначе не, но нещо ново, за нещо старо, ползвано
е, много се нервя (sport17)
Cheesy Ох там пък вече не се нервя само се развеселявам ...като ми стане тъпо нещо и влизам там да се посмея.....както веднъж пуснах обява и аз там ,че искам нов джип за размяна със стария ми опел Tongue Cheesy Cheesy........или:искам кон за кокошка .... Cheesy Cheesy TongueМного весело ми става Cheesy
Аз пък да ви споделя вчера на каква обява попаднах ShockedМацката иска парите предварително на всички с по-малко от 40 положителни оценки Huh? Huh? Huh?Е вервайте ми,щах да падна направо Lips Sealed
Много висока летва Cheesy Абе аз какво ли се смея, като се виждам как вися на две места Sad Айде да чукна на нещо по-твърдо, амаааа
дразня се когато се доверявам, а отсрещната страна си щрака с пръсти Cheesy
Забравих да попитам тя самата колко оценки има?
Ами интересното беше,че има 41 Cheesy Cheesy Cheesy

 Cheesy Cheesy Cheesy CheesyЗначи тя минала границата за доверие Cheesy
да,това беше интересното Cheesy Cheesy Cheesy
Какво се чудите и на мен ми искаха първо парите, после пратката(и то 7лв.).....какво като имам 58 отзиви за коректност .....никога не се знае кога ще се изкуша да измамя някого Tongue (laugh6) (laugh6)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #291 -: Януари 07, 2011, 00:31:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ева, интересно ми е-прати ли парите Cheesy
че и на мен се случва напоследък
виж идеята ти с джипа ми хареса
ще взема да трампя мъжо, за нов, неупотребяван-висок, тъмнокос, атлетичен, да готви,  (cleanup3)да пере, да чисти, (cleanup1) да гледа децата, да носи пари вкъщи достатъчно (work9) аз да миткам из моловете, тъй де
и само не мога да се установя още-синеок ли да бъде или тъмноок (glasses1)
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #292 -: Януари 07, 2011, 01:31:01 »
Раздели ТемаНагоре

ще взема да трампя мъжо, за нов, неупотребяван-висок, тъмнокос, атлетичен, да готви,



А кьде ли ще го намериш,и то неупотребяван Huh? (tongue1)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #293 -: Януари 07, 2011, 02:45:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да ви кажа,моя мисля да го пусна в сектор "ПОДАРЯВАМ"   (laugh5)
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #294 -: Януари 07, 2011, 04:12:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да ви споделя вчера на каква обява попаднах ShockedМацката иска парите предварително на всички с по-малко от 40 положителни оценки Huh? Huh? Huh?Е вервайте ми,щах да падна направо Lips Sealed
Много висока летва Cheesy Абе аз какво ли се смея, като се виждам как вися на две места Sad Айде да чукна на нещо по-твърдо, амаааа
дразня се когато се доверявам, а отсрещната страна си щрака с пръсти Cheesy
Забравих да попитам тя самата колко оценки има?
Ами интересното беше,че има 41 Cheesy Cheesy Cheesy

това нищо не е - бели кахъри  Cheesy Smiley  Cool
Аз току-що попаднах на обява, чиято продавачка е написала в подписа си, че за потребителки с по-малко от 20 оценки иска парите предварително. И то с ГОЛЕМИ БУКВИ. да няма някой неразбрал. Обаче колко оценки мислите, че имаше? Не бяха 20. Даже не бяха и 10.

Шест броя оценки имаше дамата  Cheesy Е поне всичките бяха положителни, но все пак  Huh? WTF? (като в една друга тема)...  Lips Sealed
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #295 -: Януари 07, 2011, 10:27:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ева, интересно ми е-прати ли парите Cheesy
че и на мен се случва напоследък
виж идеята ти с джипа ми хареса
ще взема да трампя мъжо, за нов, неупотребяван-висок, тъмнокос, атлетичен, да готви,  (cleanup3)да пере, да чисти, (cleanup1) да гледа децата, да носи пари вкъщи достатъчно (work9) аз да миткам из моловете, тъй де
и само не мога да се установя още-синеок ли да бъде или тъмноок (glasses1)
Tongue  Tongue  Tongue Аз си имам ама не го разменям само  (work7) все не стигат  Cheesy
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 10:31:18 от s0n1a » Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #296 -: Януари 09, 2011, 11:06:31 »
Раздели ТемаНагоре

Много се дразня, когато хората не четат какво пише в обявите ми и ми пускат оферти за нещо, което не ми трябва.Пуснала съм обява, че търся памучна блуза с дълъг ръкав с копчета отстрани или с цип отпред.Всички момичета ми предлагат или поло или такава без копчета, пък и в обявата съм пуснала няколко снимки на моделите, които търся.Благодаря на всички отзовали се потребителки, но нека да предлагат това,което търся все пак.

Другото, което ме дразни, че за носени дрехи искат цена от 7-8 лева - говоря за 1 блуза ли пък за комплект, с пощенски стават с 1.50-2 лева отгоре.Че аз мога за същите пари, с 2-3 лева отгоре, ще си взема чисто нова направо от магазина, какво като не е на Ърли Дейс, Джордж и пр.марки.Сега гледам в един сайт, нови марковите са от порядъка на 12-14 лева, вярно са в намаление, според мен носеното трябва да е на половин цена
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 12:13:42 от gitadam » Активен
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #297 -: Януари 09, 2011, 14:25:57 »
Раздели ТемаНагоре

Много се дразня, когато хората не четат какво пише в обявите ми и ми пускат оферти за нещо, което не ми трябва.Пуснала съм обява, че търся памучна блуза с дълъг ръкав с копчета отстрани или с цип отпред.Всички момичета ми предлагат или поло или такава без копчета, пък и в обявата съм пуснала няколко снимки на моделите, които търся.Благодаря на всички отзовали се потребителки, но нека да предлагат това,което търся все пак.

Другото, което ме дразни, че за носени дрехи искат цена от 7-8 лева - говоря за 1 блуза ли пък за комплект, с пощенски стават с 1.50-2 лева отгоре.Че аз мога за същите пари, с 2-3 лева отгоре, ще си взема чисто нова направо от магазина, какво като не е на Ърли Дейс, Джордж и пр.марки.Сега гледам в един сайт, нови марковите са от порядъка на 12-14 лева, вярно са в намаление, според мен носеното трябва да е на половин цена

Абсолютно подкрепям...направо ми прочетохте мислите...

А когато  видя дреха Некст или друга марак в окаяно сътояние, "поносена доста" според продавача на цена 15.00 лв. и нагоре напарво си губя речника...
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #298 -: Януари 09, 2011, 15:07:17 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.koloriks.com/catalog/index.php?manufacturers_id=11&osCsid=938e755ba3310fb5a45aaa83e1ce362d

ето тук можете да видите, че е нормално маркова дрешка от така често срещаната марка H&M да се намери чисто нова от порядъка на 13-14-15 лв, същото важи за джордж, ърли дейс, некст и пр.

http://exitashop.com/shop/category.php?id_category=36

просто давам пример, защото някои потребители се опитват да пробутват носени такива на почти същите цени

Тук няма да спорим дали дрешката е купена от фирмения магазин или от секънд хенда /това оставам на съвестта на продавача/, просто искам да кажа, че по време на намаленията за същите пари, които ще дадете за пощенски и запис, ще го имате чисто ново.Като тук говоря за цената на един артикул все пак.А които иска марково на добра цена, да отиде в мола, там има долнища на Фокс бейби по 7-10 лева и то нови.

Отчитам, че пазаруването от сайта включва и такса доставка, но тя винаги може да се раздели между няколко приятелки готови да пуснат обща онлайн поръчка.


И все пак много зависи от състоянието на въпросното носено, дори и сложено 3-4 пъти, трябва да се продава на половин цена, виждала съм дрехи от тези марки, които има вид на носени-носени и накрая пак им се иска 7-8 лева, ама те били еди каква си марка.И то винаги може да се прецени дали дадена дреха е слагана няколко пъти или е била доста поносена, все пак това е сайт за взаимнопомощ, а не за търговия.
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 15:22:35 от gitadam » Активен
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #299 -: Януари 09, 2011, 15:38:21 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]
Аз току-що попаднах на обява, чиято продавачка е написала в подписа си, че за потребителки с по-малко от 20 оценки иска парите предварително. И то с ГОЛЕМИ БУКВИ. да няма някой неразбрал. Обаче колко оценки мислите, че имаше? Не бяха 20. Даже не бяха и 10.

Шест броя оценки имаше дамата  Cheesy Е поне всичките бяха положителни, но все пак  Huh? WTF? (като в една друга тема)...  Lips Sealed
[/quote]

По този повод да пиша, че тук имам продадени не знам колко неща вече- над 10 сигурно, но броят на оценките ми е 4. Имаче момичетата са доволни, продавам само неща в отлично състояние или нови, слагам оценка след сделката, както съм правила и в комшийския сайт,но тука нещо не ми отговарят на жеста. Е как да ги събера тия оценки?!
Ами и аз изисквам да ми изпратят парите предварително, ако са над 20 лв. Да не говорим, че потребителки с относително висок фийдбек не си правят труда да осъществят цивилизована комуникация, няма да цитирам никове, въпреки, че се изкушавам.
Активен



Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: