{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №2  (Прочетена 127989 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #690 -: Април 05, 2011, 07:36:13 »
Раздели ТемаНагоре

 Не знам за кой път вече го повтарям, но наистина се вбесявам, когато ми се задават въпроси, относно конкретна обява, още повече, ако са ме помолили за допълнителни размери или снимки, след което -ни лук яли, ни лук мирисали! Сега някой ще ми каже, че не може да се помни всичко(например къде и какво си питал и т.н.) Да, бе.....аз също не помня в колко обяви какви коментари съм правила, но нали има "Моите коментари"-щрак. и виждам......
Не мога да разбера що за отношение е това Roll Eyes. Ами, след като питаш, напиши с две думи,  елементарното възпитание го изисква, никой не те кара на 100% да купуваш, нито пък си задължен!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #691 -: Април 06, 2011, 18:11:17 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме дразни състояние НОВО и отлично напоследък. Ужким всички се стараем по възможност да си купим нещо наистина ново или "само пробвано". Ама съм се убедила от толкова покупки, че "ново" или "само пробвано" в много случаи след като го получа, се оказва в по-лошо състояние от друга дреха, която съм купила за "носена доста но без никакви забележки" , т.е състояние Много добро. Е как да вярваш? Скоро бях влязла в серия  Cheesy - поръчах две неща за една седмица:
едното беше описано като (цитирам) : "практически ново, обличано един път за кратко" , а пристигна лекьосано (около 6-7 видими големи петна), протъркано, прокъснано, миришещо на препарат от втората употреба и колежката не спря да твърди, че лично го е купила от бутик за 120лв! Потресена съм.  Lips Sealed
Другото беше подобен случай - отрязани стари, мръсни, неизпрани и миризливи дънки на турска марка, отново с леке, рекламирани в обява като къси панталонки от Англия. Е може ли такова нещо?! И отново без никакъв срам - били купени в този вид от Англия.  Huh? Lips Sealed
Какви лъжи могат да измислят - не е за вярване!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #692 -: Април 06, 2011, 23:26:02 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме дразни състояние НОВО и отлично напоследък. Ужким всички се стараем по възможност да си купим нещо наистина ново или "само пробвано". Ама съм се убедила от толкова покупки, че "ново" или "само пробвано" в много случаи след като го получа, се оказва в по-лошо състояние от друга дреха, която съм купила за "носена доста но без никакви забележки" , т.е състояние Много добро. Е как да вярваш? Скоро бях влязла в серия  Cheesy - поръчах две неща за една седмица:
едното беше описано като (цитирам) : "практически ново, обличано един път за кратко" , а пристигна лекьосано (около 6-7 видими големи петна), протъркано, прокъснано, миришещо на препарат от втората употреба и колежката не спря да твърди, че лично го е купила от бутик за 120лв! Потресена съм.  Lips Sealed
Другото беше подобен случай - отрязани стари, мръсни, неизпрани и миризливи дънки на турска марка, отново с леке, рекламирани в обява като къси панталонки от Англия. Е може ли такова нещо?! И отново без никакъв срам - били купени в този вид от Англия.  Huh? Lips Sealed
Какви лъжи могат да измислят - не е за вярване!

Стига бе Shocked Ти какво направи в случая?Huh?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #693 -: Април 07, 2011, 08:44:01 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме дразни състояние НОВО и отлично напоследък. Ужким всички се стараем по възможност да си купим нещо наистина ново или "само пробвано". Ама съм се убедила от толкова покупки, че "ново" или "само пробвано" в много случаи след като го получа, се оказва в по-лошо състояние от друга дреха, която съм купила за "носена доста но без никакви забележки" , т.е състояние Много добро. Е как да вярваш? Скоро бях влязла в серия  Cheesy - поръчах две неща за една седмица:
едното беше описано като (цитирам) : "практически ново, обличано един път за кратко" , а пристигна лекьосано (около 6-7 видими големи петна), протъркано, прокъснано, миришещо на препарат от втората употреба и колежката не спря да твърди, че лично го е купила от бутик за 120лв! Потресена съм.  Lips Sealed
Другото беше подобен случай - отрязани стари, мръсни, неизпрани и миризливи дънки на турска марка, отново с леке, рекламирани в обява като къси панталонки от Англия. Е може ли такова нещо?! И отново без никакъв срам - били купени в този вид от Англия.  Huh? Lips Sealed
Какви лъжи могат да измислят - не е за вярване!

Стига бе Shocked Ти какво направи в случая?Huh?

Аз ще отговоря вместо Еми, защото знам цялата история.
С първите дънки се нямаше проблем. Върна ги на продавача. Набута се само с пощата.
Обаче за вторите (късите от Англия) историята беше по-интересна. Еми е спестила по-голяма част от историята. Първо дънките бяха изрязани в домашни условия. Много на криво и много не скопосано. (видях много интересни снимки) А по-наглото е че имаха петна от бяло течение. Направо не знам ако бяха при мен. Аз и казах на Еми да ги занесе на гинеколог и да й ги върне с рецепта за да се лекува момичето. Не знам как някой хора имат очи да пратят не изпрана дреха. Нямам думи.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #694 -: Април 07, 2011, 09:06:53 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy их, ма анелийке, че си груба ... ма права си де.
пък incadens направих аз каквото трябваше, ма лошото е, че не ми се струва достатъчно. уведомила съм модератор и за двете. за отрязаните дънки съм писала в обявата и съм поставила неутрална оценка. на другите дънки й изтриха обявата вече, защото продавачката така и не пожела да си я коригира, като твърдеше, че дънките си били чисто нови от бутик  Shocked. Ама аз още си пазя снимковия материал. но за тях уж чакам да получа 2 лв пощенски преди да поставя неутралната оценка. Ако беше някоя нова и стеснителна потребителка щеше да си плати и за двете обяви и после да ги хвърли тия парцали. Затова ме е яд. И тях много ги е яд, че не са попаднали на точния шаран  Cheesy Така че от мен ако зависеше щях да им лепна и на двете огромни дълги отрицателни коментари с приложени снимки от перфекните им дънки, които продават. Просто съм изумена как може да лъжат толкова безочливо! Вместо да си замълчи, да сведе глава, дори без да се извинява да си поеме вината - ми то отворило една голяма уста и сипе лъжа след обида, след лъжа - възмутено щото аз съм се осмелила да имам претенции заради лекьосаните им парцали, вместо да си им ги платя и да си трая!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #695 -: Април 07, 2011, 09:58:35 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy их, ма анелийке, че си груба ... ма права си де.
пък incadens направих аз каквото трябваше, ма лошото е, че не ми се струва достатъчно. уведомила съм модератор и за двете. за отрязаните дънки съм писала в обявата и съм поставила неутрална оценка. на другите дънки й изтриха обявата вече, защото продавачката така и не пожела да си я коригира, като твърдеше, че дънките си били чисто нови от бутик  Shocked. Ама аз още си пазя снимковия материал. но за тях уж чакам да получа 2 лв пощенски преди да поставя неутралната оценка. Ако беше някоя нова и стеснителна потребителка щеше да си плати и за двете обяви и после да ги хвърли тия парцали. Затова ме е яд. И тях много ги е яд, че не са попаднали на точния шаран  Cheesy Така че от мен ако зависеше щях да им лепна и на двете огромни дълги отрицателни коментари с приложени снимки от перфекните им дънки, които продават. Просто съм изумена как може да лъжат толкова безочливо! Вместо да си замълчи, да сведе глава, дори без да се извинява да си поеме вината - ми то отворило една голяма уста и сипе лъжа след обида, след лъжа - възмутено щото аз съм се осмелила да имам претенции заради лекьосаните им парцали, вместо да си им ги платя и да си трая!

ух, ужас
а никовете какви са
дали имат рег и тук
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #696 -: Април 07, 2011, 10:03:41 »
Раздели ТемаНагоре

е хубава работа.
то тука се случва цялата драма, да не мислиш че на пазара съм имала разправия с циганка  Cheesy, въпреки че горе долу ефекта е същия  Tongue
четете оценките когато решите да купувате от някого и ги вземайте предвид. Тук има правила, които наистина се спазват и работят и затова е голямо изключение някой да получи негативна или неутрална оценка, ако наистина не си я заслужи стабилно.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #697 -: Април 07, 2011, 12:03:23 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy их, ма анелийке, че си груба ... ма права си де.
пък incadens направих аз каквото трябваше, ма лошото е, че не ми се струва достатъчно. уведомила съм модератор и за двете. за отрязаните дънки съм писала в обявата и съм поставила неутрална оценка. на другите дънки й изтриха обявата вече, защото продавачката така и не пожела да си я коригира, като твърдеше, че дънките си били чисто нови от бутик  Shocked. Ама аз още си пазя снимковия материал. но за тях уж чакам да получа 2 лв пощенски преди да поставя неутралната оценка. Ако беше някоя нова и стеснителна потребителка щеше да си плати и за двете обяви и после да ги хвърли тия парцали. Затова ме е яд. И тях много ги е яд, че не са попаднали на точния шаран  Cheesy Така че от мен ако зависеше щях да им лепна и на двете огромни дълги отрицателни коментари с приложени снимки от перфекните им дънки, които продават. Просто съм изумена как може да лъжат толкова безочливо! Вместо да си замълчи, да сведе глава, дори без да се извинява да си поеме вината - ми то отворило една голяма уста и сипе лъжа след обида, след лъжа - възмутено щото аз съм се осмелила да имам претенции заради лекьосаните им парцали, вместо да си им ги платя и да си трая!

Адашче на тия с големите усти и бутиково лекьосаните дънки направо една отрицателна, ама ха безобразие......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #698 -: Април 08, 2011, 11:08:47 »
Раздели ТемаНагоре

emi_9eni-ква оценка си получила-неутрална или"НАТУРАЛНА"-у дьнките Wink Winkмалиии-гадост...доскоро у лудата тема обсьждахме едно леке на зеленикаво боди-дали е от мензис или кензис/МНОООООГО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА НЕНАХРАНИЛИТЕ СЕ!!/аз досега,ако щете вярвайте,на лекедосано не сьм попадала,нито на разкьсано или дефектно,освен прословутите ботуши от един цигански град от лице с подобен манталитет-дано се сещате кого визирам Winkпорьчах скьп анцуг от една дама оттук,прати ми го яко лекедосан,но като и казах-намали моментално цената,а пьк той за кьсмет се изпра перфектно,сега анцуга е в руки,мисля че няма и следа от носено по него...та така-явно е вьпрос на време да се натькна на"дар",ма дано ме набарат поне в настроение Cheesy Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #699 -: Април 08, 2011, 12:02:50 »
Раздели ТемаНагоре

Значи, там е работата, че явно имам много голямо въображение. В интересн на истината след като получих и двете неща и сравних снимките в обявата, да ви кажа на едните дънки си личаха две от петната дори на нейните снимки, а на другите си личеше как са рязани крачолите на ръка. Обаче аз нали чета какво пишеше: колко били уникални, страхотни, практически и дефактно нови и изключително божественярски тия дънки. Та затова си представях, че си отговарят поне на половината суперлативи и не съм забелязала дори дефектите от снимките. Ма толкова големи лъжи не бях чела! Че и после на лични продължиха убежденията колко практически са чисто нови и бутикови  Huh? пък аз нали ги виждам пред мене, как да стане да ме убедят. За миг премина съмнение, че не съм наред със зрението или мозъкът ми не обработва правилно видяното, а носът ми помирисаното  Cheesy. Но веднага дойдох на себе си и им казах, че само не на мене тия!
Разбирам, че има разминаване в представите за състоянието на дрехи, но тези двете специално, най-съзнателно и безочливо лъжеха! Това не е разминаване в състоянието, това е разминаване с истината - Лъжа! Не може да твърдиш, че дънките от евтината турска марка са купени в този вид от Англия, като най-малкото - те имаха етикет W29 L34 . Всеки знае че L - това е дължината на дънките, няма как да сложат дължина на късите дънки, нали са къси! Нито пък може да твърдиш, че дънките ти били купени лично от теб от бутик за 120лв и са практически нови, пък те да са толкова протрити, скъсани, лекьосани и миришещи на дезифектант!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #700 -: Април 08, 2011, 13:04:18 »
Раздели ТемаНагоре

Значи, там е работата, че явно имам много голямо въображение. В интересн на истината след като получих и двете неща и сравних снимките в обявата, да ви кажа на едните дънки си личаха две от петната дори на нейните снимки, а на другите си личеше как са рязани крачолите на ръка. Обаче аз нали чета какво пишеше: колко били уникални, страхотни, практически и дефактно нови и изключително божественярски тия дънки. Та затова си представях, че си отговарят поне на половината суперлативи и не съм забелязала дори дефектите от снимките. Ма толкова големи лъжи не бях чела! Че и после на лични продължиха убежденията колко практически са чисто нови и бутикови  Huh? пък аз нали ги виждам пред мене, как да стане да ме убедят. За миг премина съмнение, че не съм наред със зрението или мозъкът ми не обработва правилно видяното, а носът ми помирисаното  Cheesy. Но веднага дойдох на себе си и им казах, че само не на мене тия!
Разбирам, че има разминаване в представите за състоянието на дрехи, но тези двете специално, най-съзнателно и безочливо лъжеха! Това не е разминаване в състоянието, това е разминаване с истината - Лъжа! Не може да твърдиш, че дънките от евтината турска марка са купени в този вид от Англия, като най-малкото - те имаха етикет W29 L34 . Всеки знае че L - това е дължината на дънките, няма как да сложат дължина на късите дънки, нали са къси! Нито пък може да твърдиш, че дънките ти били купени лично от теб от бутик за 120лв и са практически нови, пък те да са толкова протрити, скъсани, лекьосани и миришещи на дезифектант!
ааааааааа,утепа ме Cheesy Cheesyтолкова цветно го видях,че...чак не ми се щеше да сьм там при тебе и тия дьнки...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #701 -: Април 10, 2011, 10:17:13 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме дразни състояние НОВО и отлично напоследък. Ужким всички се стараем по възможност да си купим нещо наистина ново или "само пробвано". Ама съм се убедила от толкова покупки, че "ново" или "само пробвано" в много случаи след като го получа, се оказва в по-лошо състояние от друга дреха, която съм купила за "носена доста но без никакви забележки" , т.е състояние Много добро. Е как да вярваш? Скоро бях влязла в серия  Cheesy - поръчах две неща за една седмица:
едното беше описано като (цитирам) : "практически ново, обличано един път за кратко" , а пристигна лекьосано (около 6-7 видими големи петна), протъркано, прокъснано, миришещо на препарат от втората употреба и колежката не спря да твърди, че лично го е купила от бутик за 120лв! Потресена съм.  Lips Sealed
Другото беше подобен случай - отрязани стари, мръсни, неизпрани и миризливи дънки на турска марка, отново с леке, рекламирани в обява като къси панталонки от Англия. Е може ли такова нещо?! И отново без никакъв срам - били купени в този вид от Англия.  Huh? Lips Sealed
Какви лъжи могат да измислят - не е за вярване!

Стига бе Shocked Ти какво направи в случая?Huh?

Аз ще отговоря вместо Еми, защото знам цялата история.
С първите дънки се нямаше проблем. Върна ги на продавача. Набута се само с пощата.
Обаче за вторите (късите от Англия) историята беше по-интересна. Еми е спестила по-голяма част от историята. Първо дънките бяха изрязани в домашни условия. Много на криво и много не скопосано. (видях много интересни снимки) А по-наглото е че имаха петна от бяло течение. Направо не знам ако бяха при мен. Аз и казах на Еми да ги занесе на гинеколог и да й ги върне с рецепта за да се лекува момичето. Не знам как някой хора имат очи да пратят не изпрана дреха. Нямам думи.
леле,това е  първо възмотително,второ отвратително,немога да повярвам че има такива хора
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #702 -: Април 10, 2011, 10:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Много ме дразни състояние НОВО и отлично напоследък. Ужким всички се стараем по възможност да си купим нещо наистина ново или "само пробвано". Ама съм се убедила от толкова покупки, че "ново" или "само пробвано" в много случаи след като го получа, се оказва в по-лошо състояние от друга дреха, която съм купила за "носена доста но без никакви забележки" , т.е състояние Много добро. Е как да вярваш? Скоро бях влязла в серия  Cheesy - поръчах две неща за една седмица:
едното беше описано като (цитирам) : "практически ново, обличано един път за кратко" , а пристигна лекьосано (около 6-7 видими големи петна), протъркано, прокъснано, миришещо на препарат от втората употреба и колежката не спря да твърди, че лично го е купила от бутик за 120лв! Потресена съм.  Lips Sealed
Другото беше подобен случай - отрязани стари, мръсни, неизпрани и миризливи дънки на турска марка, отново с леке, рекламирани в обява като къси панталонки от Англия. Е може ли такова нещо?! И отново без никакъв срам - били купени в този вид от Англия.  Huh? Lips Sealed
Какви лъжи могат да измислят - не е за вярване!

Стига бе Shocked Ти какво направи в случая?Huh?

Аз ще отговоря вместо Еми, защото знам цялата история.
С първите дънки се нямаше проблем. Върна ги на продавача. Набута се само с пощата.
Обаче за вторите (късите от Англия) историята беше по-интересна. Еми е спестила по-голяма част от историята. Първо дънките бяха изрязани в домашни условия. Много на криво и много не скопосано. (видях много интересни снимки) А по-наглото е че имаха петна от бяло течение. Направо не знам ако бяха при мен. Аз и казах на Еми да ги занесе на гинеколог и да й ги върне с рецепта за да се лекува момичето. Не знам как някой хора имат очи да пратят не изпрана дреха. Нямам думи.
леле,това е  първо възмотително,второ отвратително,немога да повярвам че има такива хора
НЯмам думи Undecided а как разбрахте че са от бяло течение  Undecided не го проумявам а по образно да се изкажете относно такива петна и що за течение е което обилно олива и бикините и дънките  Undecided
ПС ух адски гнусно звучи , но не ми се вярва да е така както го описвате
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #703 -: Април 10, 2011, 10:27:23 »
Раздели ТемаНагоре

Ехо Smiley Имаме правила за чистотата на дрехите. Дайте ми обявата или снимки и потребителя и ще спре да публикува тук. Така не може!
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #704 -: Април 10, 2011, 21:36:35 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе, слагам линк към обявата на късите УНИКАЛНИ, ОРИГИНАЛНИ, КЪСИ дънки с етикет за дължина!!!
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Unikalni+kysi+pantaloni+ot+Angliq%21&product=94983&cat=96
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.


Страници: 1 ... 45 46 [47] 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: