{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: английска забавачка в района на кв. Гоце Делчев-София  (Прочетена 5036 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
зайка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 01, 2010, 00:37:59 »
Раздели ТемаНагоре

искам да ви разкажа една абсурдна история-моето момченце е записано в една английска забавачка-частна-в една къща с двор в кв.Манастирски ливади-до Гоце Делчев-до денонощния магазин ДАР-но...забавачката не може да започне, защото освен моето дете госпожата е успяла да намери само още две деца.Цената , която иска за 4 часа н аден от 8.30 до 12. 30 е по 7 лв. на ден за 5 дни в седмицата, като предлага и гледане на детенцето и след обяда...госпожата е истинско съкровище-беше ни госпожа миналата година в читалището-невероятна е-моето момченце не ходи на детски градини и аз лично го определям дете индиго-творчески и своенравен тип без никаква склонност към каквото и да било подчинение-при госпожата ходи с такова желание, че чак ревнувам понякога:)Тя е много атрактивна за децата-пее, танцува, рисува, лепи, учи ги на английски-цяло лято е била в Лондон-истинско откритие е за мен.И най-вече децата са и интересни и ги обича.Смо че явно не е никакъв търговец, а държавата, която й е взела хиляди левове за да си извади всички сертификати за частна детска градина-забавачка-не й е усигорила никаква възможност да набере и деца.Иначе накрая на годината издава диплом за завършено предучилищно образование, учебниците са на ОКСФОРД, въобще-много класна работа.За мен е невероятно.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 01, 2010, 15:21:49 »
Раздели ТемаНагоре

Да. Абсурдистан си е Абсурдистан. А на каква възраст са децата ? И аз искам да занимавам моето с нещо, т.е. да се занимава за час, два или дори 3 , но май е прекалено малък (1г.9м.)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2010, 21:35:27 »
Раздели ТемаНагоре

кое в случая е абсурдното, че аз нещо не разбрах? Защото няма деца ли? или държавата трябва нещо да направи?
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
зайка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2010, 00:57:45 »
Раздели ТемаНагоре

според мен е абсурдно една частна детска забавачка със статут на детска градина, при това с преподаване на английски език по Оксфорд (което означава, че ако детето ви отиде в Англия ще си има тапия за завършено образование според техните изисквания,което е важно за някои хора), госпожата е великолепна като възпитател и изключително обаятелна като човек, базата е много приятна, цената е почти като на детските градини, мястото е подходящо...и едно такова ценно място седи празно, а детските градини не могат да приемат всички желаещи, но и не искат да насочват родителите към алтернативни варианти, жената е разлепила обяви около детските градини, които почти веднага били скъсани, раздала визитки тук-там, благодарни родители й направили сайт...и нищо-3 деца.За мен е абсурд.И да-според мен държавата е редно да поддържа частния сектор, а не само да взима от него.Нормалната държава, не тази, която за съжаление е моя родина.
Не знам колко годинки е мин. граница-ще я питам и ще  пиша после:)
Активен
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2010, 12:35:04 »
Раздели ТемаНагоре

естествено че трябва да подържа частния сектор, да ама не. Моите деца ходят на частна детска и съм говорила с директорката по тази тема, даже по бнт даваха репортаж за частните детски как и те имат право на субсидии, но си правят углушки. Ако държават отпуска и за частните таксата ще намалее, от там ще дойдат желаещи и накрая ще се освободят места в държавните за тези с най ниски доходи и няма да има разочаровани родители. А и децата ще са по добре,  което е по важно за мене, а не по 30 и кусур деца в група. Shocked

п.с. Пиши моля те за ботушите какво правиме, че сега ще завали сняг и трябва да ги дам в градината.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2010, 12:38:16 »
Раздели ТемаНагоре

а относно тази градина за която ти пишеш, според мене ако има повече деца таксата ще скочи, защото ще и трябва персонал, така че ако работи се възползвай, цената е супер.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: