{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 34148 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2010, 17:51:13 »
Раздели ТемаНагоре

Емичка,пиши!
Аз имам 3 такива.Но при мен е малко по-различно!

Оффф, да не излезе после, че съм я обидила, като съм й написала името тук Huh?
Нали ги виждате после как се оправдават и в крайна сметка излиза, че не ние, а те са прави. Пък даже искат и извинение, или ти лепват някоя отрицателна оценка Sad Sad Sad
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2010, 17:52:40 »
Раздели ТемаНагоре

да, премълчават се имена, да не обидим някого без да искаме, ама като имаш някаква сделка с някой, трябва да му отговаряш, а не да мълчиш-това е изнервящо  
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2010, 17:56:23 »
Раздели ТемаНагоре

да, премълчават се имена, да не обидим някого без да искаме, ама като имаш някаква сделка с някой, трябва да му отговаряш, а не да мълчиш-това е изнервящо  

Именно! После ще каже: "Аз нямах възможност да пиша, бях там..., имах проблем... абееее позната история!
Нооооооо, чакам я до утре и не ми пука, ама грам -каквото и да е станало с тоя пакет, ние се разбрахме да държи връзка със сестра си и да ми пише.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2010, 19:40:21 »
Раздели ТемаНагоре

Просто проследи пратката , аз със сигурност щях да го направя преди да почвам с каквито и да било подозрения
Следния случай
Чакам предварително плащане , чакам ден два пет , пиша на мамата дали не се е отказала , тя , "ама аз ти пуснах парите , как така ги няма"
и се почна , я отива до нейната поща , казват и "Да записа е там, не е взет" , прибира се тя , пише ми да ида да си взема паричките " Ми няма запис за Диана Досева " , прибирам се аз пиша и , тя пак отива до нейната поща , пак същото , прибира се пише ми  дава ми номерчето , аз отивам до нашата поща , "Ми да , по компютър трябва да е тук , ама ето виждаш / изважда класьора / няма нищо на Д" , прибирам се пиша и , тя вече звъни , защото за жалост на мен пощата ако ми е на  5 мин с колата , то при нея е на ................., и така , аз отново се занасям до пощата , и викам , "Няма как , записа е тук , попиляли сте го някъде , давайте да търсим" , и така се почна едно ровене , я в това чекмедже , я в другото , аз понеже си ме знаят , отварям най нахално класьора , на Д няма нищо , и викам , да не са го сложили на имената на изпращача по погрешка , търся на М търся на Г , нищо , викам си айде подред , А Б В ... и така до О , е от къде го изкопаха това О , като няма такова нещо нито в мойте нито в нейните имена , така че има и единици когато просто нещата не вървят , дано и този случай е такъв
Инкаденс , моля ъпдейтни ни с информация !
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2010, 20:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

Определено повредата не е в нашия телевизор, а в този наречен бг пощи.
Активен
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 30, 2010, 20:44:47 »
Раздели ТемаНагоре

Не искам да давам фалшиви успокоения, но в нашата поща нещата, които чакам се бавят НЕ ПО- МАЛКО  от 5 дни. Цари такъв безумен хаос, какъвто не можете да си представите. Обикновено предупреждавам обаче мамите, от които пазарувам, за това, защото и наче се получават доста конфузни ситуации. Това мълчание от страна на потребителката е доста подозрително.... И аз съм молила сестра си да ходи до пощата, но след седмица Sad Не знам, изчакайте до утре и побликувайте името, че вече нищо не е сигурно.
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2010, 20:52:34 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Предварително се извинявам, че пускам нова тема( ако модераторите решат, че е излишна, нека я премахнат).
Случая е следният: Миналия вторник изпратих на една дама червило, като тя ми писа, че веднага, след като го получи ще ми изпрати сумата. Заедно с него изпратих още 2 пакета, а на следващия ден -още три( на други момичета). Всички пакети са получени( някои в четвъртък, други в петък). Писах й на ЛС, за да я питам какво става с въпросното червило и тя ми писа, че все още го няма. След което ми писа, че е в чужбина и сестра й щяла да го вземе и веднага да ми изпрати парите.На 27-ми събота й писах отново, за да разбера какво става и й казах, че ако все още пакета не е пристигнал ще помоля в пощата да проследят къде е отишла тази пратка), но от тогава потребителката спря да влиза във форума. На мен ми намирисва на поредния опит за измама. Как да постъпя? Нарочно не споменавам името на потребителката, но съм на ръба да го направя. Защо не ми писа предварително, че е в чужбина и сестра й ще се ангажира с получаването и плащането? Аман от сестри, болни майки и "детенце е болно"!!!
И как така,всеки ден  ми отговаряше на всички ЛС, но от  момента, в който й написах, че ще проследят къде е въпросната пратка, спря да влиза тук!?
Еее и на теб ли бе мила Huh?Утре като имаш време отскочи до пощата за една справка.Иначе по интернет не става(поне аз не мога).Така поне ще добиеш някаква представа как точно стоят нещата.Стискам палци!
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2010, 20:53:34 »
Раздели ТемаНагоре

Просто проследи пратката , аз със сигурност щях да го направя преди да почвам с каквито и да било подозрения
Следния случай
Чакам предварително плащане , чакам ден два пет , пиша на мамата дали не се е отказала , тя , "ама аз ти пуснах парите , как така ги няма"
и се почна , я отива до нейната поща , казват и "Да записа е там, не е взет" , прибира се тя , пише ми да ида да си взема паричките " Ми няма запис за Диана Досева " , прибирам се аз пиша и , тя пак отива до нейната поща , пак същото , прибира се пише ми  дава ми номерчето , аз отивам до нашата поща , "Ми да , по компютър трябва да е тук , ама ето виждаш / изважда класьора / няма нищо на Д" , прибирам се пиша и , тя вече звъни , защото за жалост на мен пощата ако ми е на  5 мин с колата , то при нея е на ................., и така , аз отново се занасям до пощата , и викам , "Няма как , записа е тук , попиляли сте го някъде , давайте да търсим" , и така се почна едно ровене , я в това чекмедже , я в другото , аз понеже си ме знаят , отварям най нахално класьора , на Д няма нищо , и викам , да не са го сложили на имената на изпращача по погрешка , търся на М търся на Г , нищо , викам си айде подред , А Б В ... и така до О , е от къде го изкопаха това О , като няма такова нещо нито в мойте нито в нейните имена , така че има и единици когато просто нещата не вървят , дано и този случай е такъв
Инкаденс , моля ъпдейтни ни с информация !

Утре ще направя необходимото, за да се проследи и да се види  къде е отишла тази пратка.
Но, пак казвам, много ме съмнява, че вината е в пощата,защото каквото и да се е случило, потребителката тя трябваше да ми пише, а не да мълчи вече 4 дни!?.
На мен ми се случи онзи ден с един запис, който изпратих в същия ден, когато изпратих и въпросния пакет. В петък момичето ми пише, че записът го няма. Ами, толкова кофти ми стана...веднага се заех да проверя, като я информирах за всяко мое действие.И по телефона й звънях, изпратих й на имейла сканираната разписка, направих всичко, което трябваше. И накрая тя ми писа,че записът е пристигнал, взе си го в събота сутринта( което ознаава, чепо всяка вероятност още в петък е бил в тяхната поща).
Мисълта ми е, че дамата трябваше да ми  пише до сега, а не да мълчи, не е ли така Huh? Какво да си мисля в този случай, кажете Huh? Roll Eyes
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2010, 20:54:55 »
Раздели ТемаНагоре

Не искам да давам фалшиви успокоения, но в нашата поща нещата, които чакам се бавят НЕ ПО- МАЛКО  от 5 дни. Цари такъв безумен хаос, какъвто не можете да си представите. Обикновено предупреждавам обаче мамите, от които пазарувам, за това, защото и наче се получават доста конфузни ситуации. Това мълчание от страна на потребителката е доста подозрително.... И аз съм молила сестра си да ходи до пощата, но след седмица Sad Не знам, изчакайте до утре и побликувайте името, че вече нищо не е сигурно.

Да, именно мълчанието й ме кара да я подозирам....
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 30, 2010, 20:57:46 »
Раздели ТемаНагоре

Не искам да давам фалшиви успокоения, но в нашата поща нещата, които чакам се бавят НЕ ПО- МАЛКО  от 5 дни. Цари такъв безумен хаос, какъвто не можете да си представите. Обикновено предупреждавам обаче мамите, от които пазарувам, за това, защото и наче се получават доста конфузни ситуации. Това мълчание от страна на потребителката е доста подозрително.... И аз съм молила сестра си да ходи до пощата, но след седмица Sad Не знам, изчакайте до утре и побликувайте името, че вече нищо не е сигурно.

Да, именно мълчанието й ме кара да я подозирам....
Нали щеше да държи "връзка" със сестра си Huh?
Искам да подчертая, че аз й писах, да ме уведоми, каквото и да стане( получила или не, да ми пише, за да видим какво се е случило) и тя обеща.
Защо тогава мълчи вече 4 дни Huh? Roll Eyes
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 30, 2010, 21:54:54 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, подозренията ми се оказаха верни Sad
Въпросната потребителка е постъпила по същия начин и с друго момиче от сайта. Ето, сега получих ЛС от момичето-същото име, същите обещания, абе 1:1.
Какво да правим? Как да постъпим Huh? Huh?.  Не, аз няма да ходя в никаква поща утре, нямам излишно време, още повече, че нещата са ясни като бял ден!
На мен ми стана ясно още в петък, че лъже, но....хайде, нали да чакакаме, да не нападаме и т.н....Какво да чакам, аз да не съм от Левуново, да не пращам за пръв път, иили да не мога да позная кой как увърта... Айде, не на мен тия номера! Чакам и другото момиче да се включи.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 30, 2010, 22:12:41 »
Раздели ТемаНагоре

Уф, мила, и на теб ли... Sad Аман от фръцли, които идват да лъжат. (тук слагам емотикон, на който му се повръща Sad ) Дано някак успеете да си вземете нещата или парите.
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 30, 2010, 22:14:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм другата потребителка,която чакам запис или поне лс от същата жена.При мен случаяя е същия.Изпращам лосион за тяло в понеделник и като и пиша,че съм го изпратила ми обещава,че веднага като го получи,ще ми изпрати записа.От тогава не ми е писала.За последно е влизала в събота.Аз до сега се надявах ама май пак ще се окаже някакъв филм.Дано да не сме прави ама.....
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 30, 2010, 22:21:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм другата потребителка,която чакам запис или поне лс от същата жена.При мен случаяя е същия.Изпращам лосион за тяло в понеделник и като и пиша,че съм го изпратила ми обещава,че веднага като го получи,ще ми изпрати записа.От тогава не ми е писала.За последно е влизала в събота.Аз до сега се надявах ама май пак ще се окаже някакъв филм.Дано да не сме прави ама.....

Ksara, kak да не сме прави-абсолютно еднакъв текст на ЛС , които пише на теб и на мен... Какво по-ясно доказателство от това?! Ами, това е поредната лъжкиня! Ей, честно ви казвам, мълчала съм за доста случаи, защото не съм скандална личност, но от днес нататък, който ме настъпи, просто не ми се мисли какво ще стане.........По-добре да не ми се записват в обявите хора с подобни намерения, защото колкото съм добра, толкова по-лоша ставам, когато някой се опитва да ме манипулира (devil2)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 30, 2010, 22:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Май-май си права.На мен дори не ми се е обяснава за пътуване в чужбина,сестри и тн.Просто зи изчезна.Аз като една смотла сега си мисля,ако наистина е в чужбина пък сестрата се е отнесла.....Ама не не как няма да пише.Прецакани сме май.Дано да сме само ние пък ще видим как ще се оправяме.И аз като теб до сега съм мълчала за всичко ама на човек му писва в един момент
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.


Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: