{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 24920 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 29, 2010, 21:44:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не познавам никоя от вас и не взимам страна,но щом Златина го е купувала от тук откъде да знае дали е само покритието или цялото е сребро бе хора Huh? Щом не го е поръчвала тя по интернет,как да знае какво му е било описанието-в сайта и да е пишело,че е само сребърно покритие,тя няма как да види.То трябва да си го види златар да каже..аз например нямаше да позная,нито да ми направи впечатление.. и после ако тръгна да го продавам тук и някой разбирач го вземе,какво да направя.Щом е имало желаещи продайте го на следващия,какво като е само сребърно покритие,като има хора,които го харесват да си го носят поне.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
njn689
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 695

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 29, 2010, 21:47:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм сигурна,че в обявата пишеше,че сребърна.Аз бях първата се записала,но се отказах,понеже купувам само нови неща с етикет,после за да нямам разправии за съст.Обявата е коригирана.
Активен

Имам 62 положителни оценки и то само положителни,без една неутрална,да не говорим за отрицателна оценка,а сами лепнали етикет некоректен потребител,защооооооооо да съм некоректнаааааааааааааааааааа?
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 29, 2010, 21:49:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не познавам никоя от вас и не взимам страна,но щом Златина го е купувала от тук откъде да знае дали е само покритието или цялото е сребро бе хора Huh? Щом не го е поръчвала тя по интернет,как да знае какво му е било описанието-в сайта и да е пишело,че е само сребърно покритие,тя няма как да види.То трябва да си го види златар да каже..аз например нямаше да позная,нито да ми направи впечатление.. и после ако тръгна да го продавам тук и някой разбирач го вземе,какво да направя.Щом е имало желаещи продайте го на следващия,какво като е само сребърно покритие,като има хора,които го харесват да си го носят поне.
Не е така мила,едно е да е сребърно,друго да е посребрено,посребреното си е чисто тенеке,след 2-3 изкъпвания с него става мазало,аз също не взимам страна,не съм контактувала с нито една от двете,а в описанието на обявата също има подвеждащ текст ''50 грама''...
тенекетата и бужутата с баня не се мерят.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 29, 2010, 21:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Благодаря мила ,но много малко хора мислят трезво като теб ,аз точно и ясно съм описала въпросното колие ,това че на някои хора гънките не са преработили точно информацията от написаното мен не ме касае ,писна ми от идиотщини и много грозно е написано заглавието за ,което искам да съобщя на модератора, че така са ме изписали все едно съм убила човек ,а в същото време някой друг прави грешки ,ПРОСТО НЕ Е ЧЕСТНО , ...........
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 29, 2010, 21:52:10 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Благодаря мила ,но много малко хора мислят трезво като теб ,аз точно и ясно съм описала въпросното колие ,това че на някои хора гънките не са преработили точно информацията от написаното мен не ме касае ,писна ми от идиотщини и много грозно е написано заглавието за ,което искам да съобщя на модератора, че така са ме изписали все едно съм убила човек ,а в същото време някой друг прави грешки ,ПРОСТО НЕ Е ЧЕСТНО , ...........
Просто си коригирай обявата,че е само посребрено,описанието ти е подвеждащо.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 29, 2010, 21:55:28 »
Раздели ТемаНагоре

Леле, то бива наглост, ама това на нищо не прилича. Като продаваш нещо тук и го обявяваш за сребърно СИ ДЛЪЖНА да си сигурна в това, за да не подвеждаш хората. Явно теб са те прецакали и сега се опитваш да постъпиш по същия начин, че даже имаш наглостта да ме съветваш и мен да постъпя така.Да,ама не си познала. Не те ли е срам,че толкова хора твърдят,че си коригирала обявата, а ти си знаеш твоето, и от толкова лъжи вече се омота съвсем.....направо ме отвращават хора като теб
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 29, 2010, 21:58:58 »
Раздели ТемаНагоре

мога да кажа само че тези две потребителки ,които толкова съвество защитават тезата че съм сменила обявата са явно някакви близки на въпросната сславена ,но .......говорете и пишете каквото си искате ,не ми се занимава с простотии и най вече с необмислени писаници ,проблема си е ваш момичета ,и аз си купих екип пума който трябваше да е дамска л-ка но се оказа мъжка ,и какво....имахме малко кавги с потребителката от която го купих ,но ...то и без това не може иначе няма да е интересно ,и после го пуснах за продан и така ,всеки се спасява ,защото и пет теми във форума да отвориш единственото нещо което правиш в момента сславена е да си вредиш ...това разбира се е мое мислене ,всеки е свободен да изразява волята си ,не е нужно да натоварваш хората тук с нашите проблеми ,можеше да се разберем ,нооо ти поиска гласност е .....получи я ,но на цената на какво ,аз съм права за себеси ,но не искам да чета изявления че съм сменяла обавата си ,защото има кой да ни съди ,ти или модераторите не са тези които ще го направят ,просто много задълба нещата....,а между другото забравих да допълня че получих и тези лс :
 sslavena
КОРЕКТНА СЪМ, ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС!
new user
*
Активен Активен

Публикации: 470



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: zlatinav -: Днес в 17:49:00 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХ ПАКЕТА И КАКВО БЕШЕ РАЗОЧАРОВАНИЕТО МИ КОГАТО ВИДЯХ КАКВО ТЕНЕКЕ СИ СЕ ОПИТАЛА ДА МИ ПРОБУТАШ ЗА СРЕБРО, НАПРАВО НЕ МИ СЕ ВЯРВАШЕ ,ЧЕ СИ МИСЛИЛА ЧЕ ЩЕ ТИ  МИНЕ НОМЕРА. ТЪЙ КАТО МЕ УСЪМНИ ОЩЕ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД ГО ЗАНЕСАХ НА ЗЛАТАР,ПРОВЕРИХА ГО И МИ  КАЗАХА ЧЕ Е САМО ПОСРЕБРЕНО С ТАКАВА ПРОБА 925. НАДЯВАМ СЕ ДА ПРОЯВИШ ЗДРАВ РАЗУМ И ДА РЕШИМ ВЕДНАГА ПРОБЛЕМА, КАТО  ОЩЕ УТРЕ ДО 16:30 ДА СИ МИ ВЪРНАЛА ПАРИТЕ /20ЛВ/ С ТЕЛЕГРАФЕН ЗАПИС. ЧАКАМ ОТГОВОР ЗА ДА ЗНАМ КАК ДА ДЕЙСТВАМ
Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
КОРЕКТНА СЪМ, ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС!
new user
*
Активен Активен

Публикации: 470



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: zlatinav -: Днес в 20:17:23 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
нали се сещаш какво ще последва, а относно приятелските отношения, такива с теб изобщо не държа да имам
Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2010, 22:02:19 »
Раздели ТемаНагоре

и аз купих пръстен от нея сега докато чета тук темата го огледах има някакъв печат ама май не е сребро  Lips Sealed утре ще проверя колкото до колието наистина пишеше сребърно а не масивно  Huh?
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2010, 22:03:08 »
Раздели ТемаНагоре

Дала съм гласност на проблема едва след като ти категорично ми отказа да ми върнеш парите. Искам всички да знаят каква си.....
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 29, 2010, 22:06:03 »
Раздели ТемаНагоре

Леле, то бива наглост, ама това на нищо не прилича. Като продаваш нещо тук и го обявяваш за сребърно СИ ДЛЪЖНА да си сигурна в това, за да не подвеждаш хората. Явно теб са те прецакали и сега се опитваш да постъпиш по същия начин, че даже имаш наглостта да ме съветваш и мен да постъпя така.Да,ама не си познала. Не те ли е срам,че толкова хора твърдят,че си коригирала обявата, а ти си знаеш твоето, и от толкова лъжи вече се омота съвсем.....направо ме отвращават хора като теб
ако наричаш хората тези две потребителки ,които толкова съвестно те защитават ,ок няма проблем ,както казах по горе всеки си има право на мнение ,но да ме изкарваш че съм си променила обявата ,просто няма да стане ,само и само ти да си прави ,ако има. х вина ,намаше да си губя времато да се занимавам с безмислените ти коментари ,пърово си виж оценкте и тогава обсъждай мойте ,и не изкарвай хората виновни заради твоите грешки ,това ли измисли ,или това е най лесно ,аз го купих ,но тя ми писа сребърно ........и т. н......ех че е лесно така ,нали и после хайде ще я сложа във форума и тя ще ми прати /както аз и заповядах/ телеграфен запис / ,утре до 4.30 и всичко е точно ,да ама не !Друг път чети и вниквай в това което четеш ,и не изкарвай другите виновни ,това е от мен повече нявам да пиша ,писала съм нещата ,такива каквито са ,нека потребителите решат ,кой е прав и кой крив,-......
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2010, 22:07:12 »
Раздели ТемаНагоре

мога да кажа само че тези две потребителки ,които толкова съвество защитават тезата че съм сменила обявата са явно някакви близки на въпросната сславена ,но .......говорете и пишете каквото си искате ,не ми се занимава с простотии и най вече с необмислени писаници ,проблема си е ваш момичета ,и аз си купих екип пума който трябваше да е дамска л-ка но се оказа мъжка ,и какво....имахме малко кавги с потребителката от която го купих ,но ...то и без това не може иначе няма да е интересно ,и после го пуснах за продан и така ,всеки се спасява ,защото и пет теми във форума да отвориш единственото нещо което правиш в момента сславена е да си вредиш ...това разбира се е мое мислене ,всеки е свободен да изразява волята си ,не е нужно да натоварваш хората тук с нашите проблеми ,можеше да се разберем ,нооо ти поиска гласност е .....получи я ,но на цената на какво ,аз съм права за себеси ,но не искам да чета изявления че съм сменяла обавата си ,защото има кой да ни съди ,ти или модераторите не са тези които ще го направят ,просто много задълба нещата....,а между другото забравих да допълня че получих и тези лс :
 sslavena
КОРЕКТНА СЪМ, ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС!
new user
*
Активен Активен

Публикации: 470



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: zlatinav -: Днес в 17:49:00 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХ ПАКЕТА И КАКВО БЕШЕ РАЗОЧАРОВАНИЕТО МИ КОГАТО ВИДЯХ КАКВО ТЕНЕКЕ СИ СЕ ОПИТАЛА ДА МИ ПРОБУТАШ ЗА СРЕБРО, НАПРАВО НЕ МИ СЕ ВЯРВАШЕ ,ЧЕ СИ МИСЛИЛА ЧЕ ЩЕ ТИ  МИНЕ НОМЕРА. ТЪЙ КАТО МЕ УСЪМНИ ОЩЕ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД ГО ЗАНЕСАХ НА ЗЛАТАР,ПРОВЕРИХА ГО И МИ  КАЗАХА ЧЕ Е САМО ПОСРЕБРЕНО С ТАКАВА ПРОБА 925. НАДЯВАМ СЕ ДА ПРОЯВИШ ЗДРАВ РАЗУМ И ДА РЕШИМ ВЕДНАГА ПРОБЛЕМА, КАТО  ОЩЕ УТРЕ ДО 16:30 ДА СИ МИ ВЪРНАЛА ПАРИТЕ /20ЛВ/ С ТЕЛЕГРАФЕН ЗАПИС. ЧАКАМ ОТГОВОР ЗА ДА ЗНАМ КАК ДА ДЕЙСТВАМ
Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
КОРЕКТНА СЪМ, ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС!
new user
*
Активен Активен

Публикации: 470



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: zlatinav -: Днес в 20:17:23 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
нали се сещаш какво ще последва, а относно приятелските отношения, такива с теб изобщо не държа да имам
Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!

е какво сега,да ме извини мамчето Cheesecake,ама ти е близка ли,айде да не си говорим глупусти,в обявата ти пишеше,че е сребро и съм сигурна в това,всеки ден се цъкля в бижутерията и красиви модели като това колие трудно се забравят Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2010, 22:10:42 »
Раздели ТемаНагоре

мога да кажа само че тези две потребителки ,които толкова съвество защитават тезата че съм сменила обявата са явно някакви близки на въпросната сславена ,но .......говорете и пишете каквото си искате ,не ми се занимава с простотии и най вече с необмислени писаници ,проблема си е ваш момичета ,и аз си купих екип пума който трябваше да е дамска л-ка но се оказа мъжка ,и какво....имахме малко кавги с потребителката от която го купих ,но ...то и без това не може иначе няма да е интересно ,и после го пуснах за продан и така ,всеки се спасява ,защото и пет теми във форума да отвориш единственото нещо което правиш в момента сславена е да си вредиш ...това разбира се е мое мислене ,всеки е свободен да изразява волята си ,не е нужно да натоварваш хората тук с нашите проблеми ,можеше да се разберем ,нооо ти поиска гласност е .....получи я ,но на цената на какво ,аз съм права за себеси ,но не искам да чета изявления че съм сменяла обавата си ,защото има кой да ни съди ,ти или модераторите не са тези които ще го направят ,просто много задълба нещата....,а между другото забравих да допълня че получих и тези лс :
 sslavena
не ми се занивама с безмислени спорове ,това че някои потребители търсят гласност проблема си е техен ...........
КОРЕКТНА СЪМ, ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС!
new user
*
Активен Активен

Публикации: 470



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: zlatinav -: Днес в 17:49:00 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ПОЛУЧИХ ПАКЕТА И КАКВО БЕШЕ РАЗОЧАРОВАНИЕТО МИ КОГАТО ВИДЯХ КАКВО ТЕНЕКЕ СИ СЕ ОПИТАЛА ДА МИ ПРОБУТАШ ЗА СРЕБРО, НАПРАВО НЕ МИ СЕ ВЯРВАШЕ ,ЧЕ СИ МИСЛИЛА ЧЕ ЩЕ ТИ  МИНЕ НОМЕРА. ТЪЙ КАТО МЕ УСЪМНИ ОЩЕ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД ГО ЗАНЕСАХ НА ЗЛАТАР,ПРОВЕРИХА ГО И МИ  КАЗАХА ЧЕ Е САМО ПОСРЕБРЕНО С ТАКАВА ПРОБА 925. НАДЯВАМ СЕ ДА ПРОЯВИШ ЗДРАВ РАЗУМ И ДА РЕШИМ ВЕДНАГА ПРОБЛЕМА, КАТО  ОЩЕ УТРЕ ДО 16:30 ДА СИ МИ ВЪРНАЛА ПАРИТЕ /20ЛВ/ С ТЕЛЕГРАФЕН ЗАПИС. ЧАКАМ ОТГОВОР ЗА ДА ЗНАМ КАК ДА ДЕЙСТВАМ
Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
КОРЕКТНА СЪМ, ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ВАС!
new user
*
Активен Активен

Публикации: 470



Профил Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: zlatinav -: Днес в 20:17:23 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
нали се сещаш какво ще последва, а относно приятелските отношения, такива с теб изобщо не държа да имам
Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!

е какво сега,да ме извини мамчето Cheesecake,ама ти е близка ли,айде да не си говорим глупусти,в обявата ти пишеше,че е сребро и съм сигурна в това,всеки ден се цъкля в бижутерията и красиви модели като това колие трудно се забравят Wink
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2010, 22:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

за мен е без значение дали ще отговаряш във форума или не, явно така ти отърва,като се има предвид колко привърженици имаш, но да знаеш ,че съм злопаметна и ако и модовете и администратора не ми помогнат да ми върнеш парите, няма да те оставя на мира, ще развия тази тема,ще следя обявите ти и ще предупреждавам всички потенциални купувачи, да знаят с кого си имат работа,за да няма други опарени.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 29, 2010, 22:17:24 »
Раздели ТемаНагоре

Вместо да се карате намерете някоя мама пазаруваща  постоянно от И-бей.Тези сребра там са левчета,китайско производство с печат и по модел на Тифани.В сребърна баня,но в никакъв случай сребърни.Това го казвам съвсем отговорно понеже приятелката ми има магазин за производство и продажба на сребро и много страда от тези ментета.Наистина ако някоя мама пазаруваща там се включи,може и тамошна снимка да Ви намери
Активен

zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2010, 22:18:16 »
Раздели ТемаНагоре

за мен е без значение дали ще отговаряш във форума или не, явно така ти отърва,като се има предвид колко привърженици имаш, но да знаеш ,че съм злопаметна и ако и модовете и администратора не ми помогнат да ми върнеш парите, няма да те оставя на мира, ще развия тази тема,ще следя обявите ти и ще предупреждавам всички потенциални купувачи, да знаят с кого си имат работа,за да няма други опарени.
ти първо опази потенциалните потребители от теб и злобата си мен има кой да ме пази
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!


Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: