{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Книги  (Прочетена 17350 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2011, 14:42:39 »
Раздели ТемаНагоре

В нашата библиотека например има доста от заглавията ,които търсиш - аз от там съм ги взимала да ги чета Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2011, 19:31:21 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм фен на библиотеката Wink
Най-голямо удоволствие ми доставя вечер, докато децата заспят, да си чета книжки.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 04, 2011, 17:33:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ето и тук да напиша нещичко за ценители,но и за начинаещи:

1.Диамантената династия - Сидни Шелдън*****
2.Последният валс на Матилда - Тамара Маккинли *****
3.Звездите светят над нас - Сидни Шелдън*****




* - невероятна книга
Активен
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 05, 2011, 09:34:24 »
Раздели ТемаНагоре

На Сидни Шелдън всичко е страхотно!
Имам си колекция вече от негови книги!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 11, 2011, 20:45:55 »
Раздели ТемаНагоре

На Сидни Шелдън всичко е страхотно!
Имам си колекция вече от негови книги!



 Smiley Smiley SmileyМай трябва да ми пращаш по пощата да ги чета Wink Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 12, 2011, 03:33:32 »
Раздели ТемаНагоре

Книги обичам да чета от малка по много  Cheesy
Чета почти всичко, без фентъзи ( и филми фантастики не харесвам)
Препоръчвам "Параграф 22" и "За мишките и хората" - Джон Стайнбек, макар че тези двете класики, едва ли има някой запален книжен фен, който да не ги е прочел.
Харесвам криминални романи (също и филми), чета Гришам с удоволствие. "Тютюн" ми е любимия български роман. "Захир" на Паулу Коелю, както и "11 минути", "Алхимикът", "Край река Пиедра седнах и заплаках" също много ми харесват, нищо че автора се спряга като любимия писател само на манекенките. Има много истини в книгите му и то реални истини, а не фантастики.
"Умират глупаците" от Марио Пузо е жестока книга! А за "Кръстникът" просто думи нямам  Cheesy - невероятен!
Преди като бях малка четях много Александър Дюма- "Граф Монте Кристо" - просто незабравим! "Двете Диани" също на Дюма, четох като ученичка и още помня като завладяваща книга. Но Дюма е неостаряващ и подходящ за всяка възраст.
"Престъпление и наказание" - също прочетена като бях ученичка и я препоръчвам горещо, но Достоевски не е леко четиво........
....
И мнооого , мноооого други Smiley За огромно мое съжаление, вече ми остава все по-малко време да чета, а и с компютрите,интернета и телевизията рядко хващам книга. Освен, ако не са ми спряли нета или тока  Cheesy или пък не съм на плажа или в гората  Tongue
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Март 12, 2011, 08:08:00 »
Раздели ТемаНагоре

Книги обичам да чета от малка по много  Cheesy
Чета почти всичко, без фентъзи ( и филми фантастики не харесвам)
Препоръчвам "Параграф 22" и "За мишките и хората" - Джон Стайнбек, макар че тези двете класики, едва ли има някой запален книжен фен, който да не ги е прочел.
Харесвам криминални романи (също и филми), чета Гришам с удоволствие. "Тютюн" ми е любимия български роман. "Захир" на Паулу Коелю, както и "11 минути", "Алхимикът", "Край река Пиедра седнах и заплаках" също много ми харесват, нищо че автора се спряга като любимия писател само на манекенките. Има много истини в книгите му и то реални истини, а не фантастики.
"Умират глупаците" от Марио Пузо е жестока книга! А за "Кръстникът" просто думи нямам  Cheesy - невероятен!
Преди като бях малка четях много Александър Дюма- "Граф Монте Кристо" - просто незабравим! "Двете Диани" също на Дюма, четох като ученичка и още помня като завладяваща книга. Но Дюма е неостаряващ и подходящ за всяка възраст.
"Престъпление и наказание" - също прочетена като бях ученичка и я препоръчвам горещо, но Достоевски не е леко четиво........
....
И мнооого , мноооого други Smiley За огромно мое съжаление, вече ми остава все по-малко време да чета, а и с компютрите,интернета и телевизията рядко хващам книга. Освен, ако не са ми спряли нета или тока  Cheesy или пък не съм на плажа или в гората  Tongue

Е не е истина ! Не може да сме толкова еднакви. Вече става абсурдно
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 12, 2011, 11:48:43 »
Раздели ТемаНагоре

Вече почти не чета, но последната прочетена книга много ме впечатли: "Хиляда сияйни слънца" на Хюлед Хосейни. Страхотна! Wink
Иначе "Железният светилник" си ми е любима книга - докато не я прочетох, не ядох и не спах. Cheesy
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Март 12, 2011, 11:55:34 »
Раздели ТемаНагоре

Вече почти не чета, но последната прочетена книга много ме впечатли: "Хиляда сияйни слънца" на Хюлед Хосейни. Страхотна! Wink
Иначе "Железният светилник" си ми е любима книга - докато не я прочетох, не ядох и не спах. Cheesy

По повод на "Светилника".......Преди години заминаваме на море с нашите за 2 седмици и аз си взимам първите 2 тома на Талев, като всички ме убеждават, че това е безумие, защо не взема само едната книга и т.н. На 5-ят ден обикаляхме по познати и за вторите 2 тома Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Март 12, 2011, 13:00:04 »
Раздели ТемаНагоре


Е не е истина ! Не може да сме толкова еднакви. Вече става абсурдно

Да не се окаже че си приличаме и визуално, тогава вече трябва да се обадим в "БТВ - Хрътките" да разнищят случая  Cheesy Tongue Kiss
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Март 12, 2011, 13:59:16 »
Раздели ТемаНагоре

На Сидни Шелдън всичко е страхотно!
Имам си колекция вече от негови книги!


Ако не сте чела "Последният валс на Матилда"-прочетете я!
Ужасяващо невероятна е,или поне мен не разтърси....
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Март 12, 2011, 14:01:14 »
Раздели ТемаНагоре


Е не е истина ! Не може да сме толкова еднакви. Вече става абсурдно

Да не се окаже че си приличаме и визуално, тогава вече трябва да се обадим в "БТВ - Хрътките" да разнищят случая  Cheesy Tongue Kiss


Ха ха ха Smiley Като гледам снимката ти на скайп - не  Smiley
« Последна редакция: Март 12, 2011, 14:03:59 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Април 15, 2011, 19:25:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също много обичам да чета.Нищо че напоследък чета само тъпи лекции и всичко което ми попадне в нета.Дори книгата да не ми е интересна ,не я оставям.Така от меналата година мъча "Романът на Яворов",към средата съм и междувременно прочетох три други  Wink.
Железния светилник е може би любимата ми българска книга.От Сидни Шелдън съм чела само "Ако утрото настъпи"-останах с хубави впечатления.Някой ден ще се завърна към него.Сега на първо място в списъка ми е "На изток от рая".Много хубави отзиви четох за тази книга,и като ми свършат изпитите това ще е първото с което ще се захвана Kiss
Активен

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Април 15, 2011, 19:45:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също много обичам да чета.Нищо че напоследък чета само тъпи лекции и всичко което ми попадне в нета.Дори книгата да не ми е интересна ,не я оставям.Така от меналата година мъча "Романът на Яворов",към средата съм и междувременно прочетох три други  Wink.
Железния светилник е може би любимата ми българска книга.От Сидни Шелдън съм чела само "Ако утрото настъпи"-останах с хубави впечатления.Някой ден ще се завърна към него.Сега на първо място в списъка ми е "На изток от рая".Много хубави отзиви четох за тази книга,и като ми свършат изпитите това ще е първото с което ще се захвана Kiss


"Ако утрото настъпи" е невероятна книга....Другата книга също ми е позната,но ако не съм я чела,а си заслужава-ще я "хапна" и нея1;)
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: