{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Книги  (Прочетена 17456 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 29, 2010, 13:43:01 »
Раздели ТемаНагоре

Освен двете ми влюбвания до живот-съпруга ми и дъщеря ми, това ми е другата доживотна страст-книгите.
Чета почти всичко-любовни романи, фентъзи, фантастика, криминалета, трилъри, всичко.
Е, в момента съм на тема съчетание от първите две Smiley
Хайде, момичета,споделете любовта си към книгите,към определен жанр.Дискутирайте издателства, книги.Може дори да обменим някои, ако има желаещи Cheesy
Активен

vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2010, 14:20:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей.В момента съм се вманиачила в поредицата "ЗДРАЧ".Четири книги.Жанра е фентъзи,романтика и малко ужаси.Авторката е Стефани Майер,дано не греша.Разказва се за любов между вампир и момиче.На мен поне много ми допаднаха и четирите книги. Wink
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2010, 17:47:20 »
Раздели ТемаНагоре

Чела съм я.Има я цялата поредица сканирана в нета.Наистина е хубава, но в този стил съм луда по поредицата "Братството на черния кинжал"/Дж.Р.Уърд/-Излезли са първите две книги-Вечна любов, Тъмна любов и на 22 декември очаквам с нетърпение Пробудена любов.Това,което ме грабна е стила на писане, а историите са супер!
Активен

vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2010, 19:26:13 »
Раздели ТемаНагоре

не съм я чела,но ако е в духа на "ЗДРАЧ",с удоволствие ще я прочета Smiley
Има ли я в нета?
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2010, 20:15:05 »
Раздели ТемаНагоре

не съм я чела,но ако е в духа на "ЗДРАЧ",с удоволствие ще я прочета Smiley
Има ли я в нета?

Има първата книга. Ето малко инфо:

Братството на черния кинжал - Дж. Р. Уорд
Книга 1 - Тъмна любов

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.
В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.
Рот е водачът на Братството.Той е последният чистокръвен вампир, в чиито вени не тече нито капка човешка кръв. Малко преди да бъде убит от лесърите, Дариъс, един от най-добрите бойци на Братството, се обръща към Рот с молба да се погрижи за дъщеря му Бет. Тя се е родила от връзката му с човешка жена и не подозира за вампирските си гени. Рот трябва да въведе красивото момиче в свeтa на вампирите...
Бет Рандъл води съвсем обикновен, дори леко скучен живот – рядко излиза с приятели, а работата й като репортер в местния вестник е безперспективна и не особено вълнуваща. Отраснала в сиропиталища и приемни семейства, тя не знае нищо за произхода си. Докато един ден Рот не се появява на прага й..."

Книга 2 - Вечна любов

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.
В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.
Рейдж е най-страховитият боец в Братството, а също и най- сексапилният. Излъчването му на филмова звезда му е спечелило прякора „Холивуд“. Но зад привлекателната му външност се крие чудовище. При силен гняв, болка или неудовлетвореност Рейдж приема формата на смъртоносно създание, което той не е в състояние да контролира и всеки, намиращ се около него в този момент, е изложен на истинска опасност…
Мери Лус се озовава в света на вампирите случайно. Застигната от коварна болест, която изпива живота є, тя не търси любовта. Но Рейдж успява да събуди у нея неудържима страст и тя се превръща в единственото същество, което е способно да укроти звяра в него. За да я задържи до себе си и да я спаси от болестта, той е готов на отчаяни жертви. А в това време враговете им стягат обръча си около тях...

ЗА ПОРЕДИЦАТА
Поредицата проследява историите на воините от Братството, всеки от които има не само необикновена съдба, но изживява и изпепеляваща любов:
Книга първа - Рот
Книга втора - Рейдж
Книга трета - Зейдист
Книга четвърта - Бъч
Книга пета - Вишъс
Книга шеста - Фюри
Книга седма - Ривендж
Книга осма - Джон
Книга девета - Пейн

Трябва да се поровя да видя къде беше първата книга в нета, но ако я искаш, че я потърся Smiley



Активен

vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2010, 20:50:11 »
Раздели ТемаНагоре

много ме заинтригува.Страшно ми прилича на стила на "ЗДРАЧ".Ако намериш повече инфо,ще съм благодарна.

п.с.Май само ние си пишем тук,но на мен не ми пречи Cheesy.Кой знае,може и някой друг да се включи Wink
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2010, 09:15:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ето я първата книжка: http://account-co.net/torrents-details.php?id=5576
Приятно четене!
Активен

vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2010, 13:16:14 »
Раздели ТемаНагоре

МЕРСИ Smiley
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 02, 2011, 18:26:25 »
Раздели ТемаНагоре

Моята любов се казва Джеймс Хадли Чейс-криминални романи  Smiley Ако някой има негови книги,ще се радвам да разменим  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 06, 2011, 10:14:16 »
Раздели ТемаНагоре

Моята любов - Гришам, Ремарк и Талев Smiley Всъщност чета всичко, без фентъзи Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 20, 2011, 16:53:52 »
Раздели ТемаНагоре

И аз чета почти всичко, е, не си падам по прекалено сериозни книги, които искат задълбочено вникване  /за мой срам/.
Активен

freeart
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 16, 2011, 20:48:39 »
Раздели ТемаНагоре

Книги мдаа ,  обичам да чета с часове наред , а по-малките книги ги "поглъщам "  наведнъж  Cheesy . Последните книги , които съм си купувала са на Тери Пратчет , страшно забавни са ми и винаги се смея докато ги чета  Cheesy
Активен
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 17, 2011, 00:28:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също обичам много да чета и вечер се приспивам задължително с книжка в леглото Smiley
Обожавам да чета автобиографии. Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2011, 12:10:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета!
Напоследък чета много книги свързани с арабския и въобще мюсюлманския свят.
Скоро дочетох Чучулигата.Ако някой харесва подобен жанр ще се радвам да ми пише.Всъщност си търся и такива книги ето и обявата ми -
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=145624 - търся тези книги и подобни !
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 26, 2011, 14:41:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета!
Напоследък чета много книги свързани с арабския и въобще мюсюлманския свят.
Скоро дочетох Чучулигата.Ако някой харесва подобен жанр ще се радвам да ми пише.Всъщност си търся и такива книги ето и обявата ми -
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=145624 - търся тези книги и подобни !

И аз много чета от този жанр мила - почти всичко съм изчела Cheesy
Тъй като са доста скъпи книгите сега ходя в общинската библиотека и си вземам да чета от там Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: