{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Продавалник-Аукро  (Прочетена 51357 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #90 -: Ноември 30, 2010, 18:13:36 »
Раздели ТемаНагоре

AVANA няма кой да ти сложи банSmiley До колкото разбрах в новия Продавалник няма модератори, нямало и да има.

Нямам БАН наистина, но то и да няма модерятори все пак има админи и нищо не се знае от къде ще изскочи зайчето  Cheesy Cheesy Cheesy

Отговориха ми хората веднага за наградата
http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/155899384441116
Ама че смешници
Знаех си че отговарят на каквото им изнася
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 18:19:29 от AVANA » Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 30, 2010, 18:23:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
къпи приятели, наградата от гласуването за новия стар Продавалник отива при късметлийката Надя Кацарова от София, както вече обявихме на 15.11 в сайта . Надя пожела да се поглези в елитния салон за Красота Арлет малко преди празниците, затова и все още не сме качили снимки. Очаквайте скоро!
Явно скоро ще видим наистина жената на админа CheesyОф ,зарежете ги вече да се спасяват Sad
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 30, 2010, 19:22:58 »
Раздели ТемаНагоре

Коя е тази Надя?
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Декември 01, 2010, 12:21:19 »
Раздели ТемаНагоре

Е,аз си мислех,че само аз съм банната.Тъкмо вчера при вида на новия сайт не можах да вляза,но се видях отстрани,че съм с ранг НАКАЗАНИ.
Понеже преди 2м. помолих стари регистрации да се изтрият и блокират,та сега имам МУЛТИАКАУНТ!!!! Shocked
Браво на Денчо,от кога ме гони милата. Cheesy


модовете там нямаха достъп още като се затвори сайта, Деси не знам защо пишеш че Дени отдавна те гони, защо те гони заради нещата който ти е давала когато събираше за съседи в нужда ли,за измамата с лаптопа пак Дени ти помогна
и да не се чудиш аз съм rut от про и бг-мамма и аз те заядох че се записваш за всяко подарявано нещо
никога не съм се страхувала да казвам това което мисля-сега си мод тук и може да ми сложиш БАН
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Декември 01, 2010, 12:30:55 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
модовете там нямаха достъп още като се затвори сайта, Деси не знам защо пишеш че Дени отдавна те гони, защо те гони заради нещата който ти е давала когато събираше за съседи в нужда ли,за измамата с лаптопа пак Дени ти помогна
и да не се чудиш аз съм rut от про и бг-мамма и аз те заядох че се записваш за всяко подарявано нещо
никога не съм се страхувала да казвам това което мисля-сега си мод тук и може да ми сложиш БАН
   И
Мила по спокойно.Тук не е като там.Не обръщай темата на лична вендета.След като се разбиха илюзийте ,че онзи сайт ще заприлича на сайт, всички върли фенки гледам днес са пуснали тук обявите си.НО ПАК КАЗВАМ -ОТНОШЕНИЕТО И КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА Е КОРЕННО РАЗЛИЧНО ОТ ТОВА В ПРОДАВАЛНИКА!НЕКА ВСИЧКИ ,КОИТО СЕ "ЗАСЕЛВАТ" ТУК ИМАТ ТОВА ВПРЕДВИД.
П.П:RUMI 73,нищо лично към теб.Постът ми е към всички ,които си пренасят от П-ка! Wink
Активен

RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Декември 01, 2010, 12:35:06 »
Раздели ТемаНагоре

Мила по спокойно.Тук не е като там.Не обръщай темата на лична вендета.След като се разбиха илюзийте ,че онзи сайт ще заприлича на сайт, всички върли фенки гледам днес са пуснали тук обявите си.НО ПАК КАЗВАМ -ОТНОШЕНИЕТО И КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА Е КОРЕННО РАЗЛИЧНО ОТ ТОВА В ПРОДАВАЛНИКА!НЕКА ВСИЧКИ ,КОИТО СЕ "ЗАСЕЛВАТ" ТУК ИМАТ ТОВА ВПРЕДВИД.
П.П:RUMI 73,нищо лично към теб.Постът ми е към всички ,които си пренасят от П-ка! Wink

познавам Дени от няколко години и знам какъв човек и какво прави, и тези обвинения от Деси ме дразнят

пп.всеки модератор става гадняр за някого

регистрирах се тук по друга причина( Диянче Kiss) и то преди продавалник-аукро, разочарована съм защото съсихапаха един прекрасен сайт, най-първите потребители знаят за какво говоря, познавам лично много хора от бг-мамма и продавалник останхме приятели дори без да сме имали бизнес отношения, нещата се променят и то към лошо,сами виждате и тук какво става измами всеки ден,но това няма нищо общо с даден сайт просто хората се променят и то към лошо, така е навсякъде за съжаление
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 12:40:24 от RUMI 73 » Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #96 -: Декември 01, 2010, 12:39:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мила по спокойно.Тук не е като там.Не обръщай темата на лична вендета.След като се разбиха илюзийте ,че онзи сайт ще заприлича на сайт, всички върли фенки гледам днес са пуснали тук обявите си.НО ПАК КАЗВАМ -ОТНОШЕНИЕТО И КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА Е КОРЕННО РАЗЛИЧНО ОТ ТОВА В ПРОДАВАЛНИКА!НЕКА ВСИЧКИ ,КОИТО СЕ "ЗАСЕЛВАТ" ТУК ИМАТ ТОВА ВПРЕДВИД.
П.П:RUMI 73,нищо лично към теб.Постът ми е към всички ,които си пренасят от П-ка! Wink

познав Дени от няколко години и знам какъв човек и какво прави, и тези обвинения от Деси ме дразнят

пп.всеки модератор става гадняр за някого

Винаги има недоволни, но тук решаваме в екип! Почти всяко решение на Деси минава през мен, така че заставам зад действията и в този сайт. Може да не е права за въпросната Дени, може и да е, но както каза dacetoooooooo тук ще я караме по-спокойно! За мен въпроса е приключен.
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #97 -: Декември 01, 2010, 15:36:07 »
Раздели ТемаНагоре

Много ми се иска всички потребители от продавлника да дойдат тук!
Сега ми се струва, че се пренасочват хаотично към различни сайтове и просто народа се разпръсква. Неминуемо ще си остани и много народ в продавалника /аз също ще остана въпреки, че не го харесвам/, но там вече не е същото. Стана една пародия на аукро, а аз никога не съм го харесвала този сайт!
Мисля си, че всичко ще са съгласни да плащат месечен абонамент за ползване на сайтове от този тип. СМС с цена 1.20 ми се вижда напълно реално
Хуанито /много ме кефи да му викам така на админа/ да си помисли по въпроса и тогава новия сървър ще се появи доста бързо и няма да му върне много назад семейния бюджет  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Декември 01, 2010, 16:31:43 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много ми се иска всички потребители от продавлника да дойдат тук!
Сега ми се струва, че се пренасочват хаотично към различни сайтове и просто народа се разпръсква. Неминуемо ще си остани и много народ в продавалника /аз също ще остана въпреки, че не го харесвам/, но там вече не е същото. Стана една пародия на аукро, а аз никога не съм го харесвала този сайт!
Мисля си, че всичко ще са съгласни да плащат месечен абонамент за ползване на сайтове от този тип. СМС с цена 1.20 ми се вижда напълно реално
Хуанито /много ме кефи да му викам така на админа/ да си помисли по въпроса и тогава новия сървър ще се появи доста бързо и няма да му върне много назад семейния бюджет  Cheesy
Не вярвам всички да се навият да плащат такса,особенно такива държащи и на 1 ст.Аз лично бих плащала,ако трябва и 10 лв месечна такса за сайт като Бг Домакинята,ноо за П-ка и 1 ст не давам.Не вярвам някой да плаща за хаос Cheesy
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #99 -: Декември 01, 2010, 16:34:32 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче трябва да знаете, че при тези услуги със СМС-ите операторите прибират по-голямата част от въпросната такса от 1.20 лв., така че и със СМС-системата ще почакаме известно време преди новият сървър да се появи.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #100 -: Декември 01, 2010, 17:57:44 »
Раздели ТемаНагоре

Бъдете спокойни Smiley Всичко е уредено Smiley Ще има нов сървър и ще го сменям най-вероятно някоя вечер докато спинкате Smiley
Активен

tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Декември 01, 2010, 18:03:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз все още съм там и вече ме боли глава и вижте какво прочетох-ЯКИ ДЪНКИ С ГОТИН ГЪЗ- ако и тук ще се пише така по-добре да си стоят там Roll Eyes
Тук ми е хубаво и уютно (cheers4)
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Декември 01, 2010, 18:04:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз все още съм там и вече ме боли глава и вижте какво прочетох-ЯКИ ДЪНКИ С ГОТИН ГЪЗ- ако и тук ще се пише така по-добре да си стоят там
това къде го прочете? Roll Eyes
Активен

tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Декември 01, 2010, 18:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз все още съм там и вече ме боли глава и вижте какво прочетох-ЯКИ ДЪНКИ С ГОТИН ГЪЗ- ако и тук ще се пише така по-добре да си стоят там
това къде го прочете? Roll Eyes

http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/yaki-danki-s-gotin-gaz-i1208176
Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Декември 01, 2010, 18:31:03 »
Раздели ТемаНагоре

х-ЯКИ ДЪНКИ С ГОТИН ГЪЗ- ако и тук ще се пише така по-добре да си стоят там Roll Eyes

не е истина  Cheesy

Бъдете спокойни Smiley Всичко е уредено Smiley Ще има нов сървър и ще го сменям най-вероятно някоя вечер докато спинкате Smiley

 (yes4) (danke2)
кажете все пак ако можем да съдействаме с (work2)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: