{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректен потребител natalia88  (Прочетена 42607 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
mi6el2007
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 684


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 29, 2010, 11:09:45 »
Раздели ТемаНагоре

  Здравеите на всички...виждам че има много измамени в този саит и реших и аз да споделя моя случаи.Преди около близо 2 месеца изпратих една страхотна блузка на Адидас на една мама от Пазарджик.Името и е Николина .Незнам каква е причината,но парички още не съм получила.Предполагам че тя си е взела пакетчето,защото винаги ги пускам препоръчани.Виждам че не е влизала в саита от 04.10.2010.изпратих и съобщение с мисълта че някои път ще влезе и ще провери,но Уви.
   Надявам се поне тя да види публикацията ми и да се свърже с мен...Виждам 4е аз пове4е нищо немога да направя и затова реших да споделя...
Благодаря за отделеното време.Надявам се да няма повече измамени...
               Успех на всички... Kiss
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 10:58:01 от mi6el2007 » Активен

пращам по пощата като МПП.пощенските са за сметка на купувача.за неща над 15лв предпочитам първо заплащане(зависи как се разберем).приемам по банков път в банка ДСК(няма такси)ИБАН:BG41STSA93000009173127,може и с пощенски
запис.моите оценки:http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=88406&ppact
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2010, 11:17:43 »
Раздели ТемаНагоре

  Здравеите на всички...виждам че има много измамени в този саит и реших и аз да споделя моя случаи.Преди около близо 2 месеца изпратих една страхотна блузка на Адидас на една мама от Пазарджик.Името и е Николина Димитрова Денизова с адрес:ул"Яне Сандански"40.Незнам каква е причината,но парички още не съм получила.Предполагам че тя си е взела пакетчето,защото винаги ги пускам препоръчани.Виждам че не е влизала в саита от 04.10.2010.изпратих и съобщение с мисълта че някои път ще влезе и ще провери,но Уви.
   Надявам се поне тя да види публикацията ми и да се свърже с мен...Виждам 4е аз пове4е нищо немога да направя и затова реших да споделя...
Благодаря за отделеното време.Надявам се да няма повече измамени...
               Успех на всички... Kiss

Пиши и едно писмо на майла! И се надявам занапред да поглеждате дали потребителя има оценки и другите правила за добра сделка!
Активен

mi6el2007
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 684


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2010, 12:02:18 »
Раздели ТемаНагоре

 Здравеите на всички...виждам че има много измамени в този саит и реших и аз да споделя моя случаи.Преди около близо 2 месеца изпратих една страхотна блузка на Адидас на една мама от Пазарджик.Името и е Николина .Незнам каква е причината,но парички още не съм получила.Предполагам че тя си е взела пакетчето,защото винаги ги пускам препоръчани.Виждам че не е влизала в саита от 04.10.2010.изпратих и съобщение с мисълта че някои път ще влезе и ще провери,но Уви.
   Надявам се поне тя да види публикацията ми и да се свърже с мен...Виждам 4е аз пове4е нищо немога да направя и затова реших да споделя...
Благодаря за отделеното време.Надявам се да няма повече измамени...
               Успех на всички... Kiss

Пиши и едно писмо на майла! И се надявам занапред да поглеждате дали потребителя има оценки и другите правила за добра сделка!
 Здравеите отново.Когато  се осъществяваше сделката въпросната мама имаше 5 положителни оценки,което за мен е достатъчно.Също и няколко побликувани обяви.Е-маил адрес няма иначе отдавна да и бях писала,а сега като погледнах има още две мами излъгани...Аз отдавна ги прежалих парите...не ми се занимаваше изобщо,но го направих за да няма други след мен...
    Благодаря отново за отделеното време. Kiss
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 10:59:13 от mi6el2007 » Активен

пращам по пощата като МПП.пощенските са за сметка на купувача.за неща над 15лв предпочитам първо заплащане(зависи как се разберем).приемам по банков път в банка ДСК(няма такси)ИБАН:BG41STSA93000009173127,може и с пощенски
запис.моите оценки:http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=88406&ppact
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2010, 14:08:05 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша ти на ЛС мейла и но като гледам от кога не е активна нема и да има намерение да ти плати  Sad
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mi6el2007
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 684


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 17, 2010, 20:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша ти на ЛС мейла и но като гледам от кога не е активна нема и да има намерение да ти плати  Sad
  Здравеите,отново пиша по тази тема,тъи като има положителен резултат.писах на е-маила ня жената и тя ми отговори.парите ще ми бъдат преведени.Даже ме помоли да се свържа с останалите мами на които дължи пари.Просто има някакъв проблем с нея и затова  не е успяла да ни заплати.Ако сте слу4аино от тези мами ми пи6ете за да ви дам е-маил адреса и за да се свържете...
            Радвам се че писах във форума и имаше положителен резултат...
Активен

пращам по пощата като МПП.пощенските са за сметка на купувача.за неща над 15лв предпочитам първо заплащане(зависи как се разберем).приемам по банков път в банка ДСК(няма такси)ИБАН:BG41STSA93000009173127,може и с пощенски
запис.моите оценки:http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=88406&ppact


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: