{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ ДА ДАДЕТИ ТЕЛЕФОННИЯТ СИ НОМЕР И СКАЙП НА АДМИНИСТРАТОРА,ПРИ УСЛОВИЕ,ЧЕ САМО ТОЙ ЩЕ РАЗПОЛАГА С ТЯХ?
ДА - 52 (78.8%)
НЕ - 14 (21.2%)
Общ брой гласове: 66

Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКА СПРЕМ НЕКОРЕКТНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ!  (Прочетена 9480 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2010, 23:54:27 »
Раздели ТемаНагоре

Има начин:
Ако си продавач на хлебопекарна, не пращаш машината на доверие докато си опекат хляб и чак тогава да ти я платят!
Ако продаваш фотоапарат, не чакай снимки на скайп от него, а пари!
Ако си решил да мамиш- не знаеш в твоя град дали някоя мама няма познати и да ти прати ,,главоболие''(буквално) точно когато мислиш, че ти се е разминало.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2010, 23:59:17 »
Раздели ТемаНагоре

Има начин:
Ако си продавач на хлебопекарна, не пращаш машината на доверие докато си опекат хляб и чак тогава да ти я платят!
Ако продаваш фотоапарат, не чакай снимки на скайп от него, а пари!
Ако си решил да мамиш- не знаеш в твоя град дали някоя мама няма познати и да ти прати ,,главоболие''(буквално) точно когато мислиш, че ти се е разминало.
М,това ми хареса Cheesy Cheesy Cheesy!
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 28, 2010, 08:00:49 »
Раздели ТемаНагоре

аз наскоро се регистрирах в един сайт аукцион,там с регистрацията се изискваше телефон,попълних си го и след 20 мин.ми се обади любезна мадама с въпросче:''Имате регистрация еди къде си,вие ли сте?"Казах ''да аз съм''и това беше Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 28, 2010, 10:32:01 »
Раздели ТемаНагоре

аз наскоро се регистрирах в един сайт аукцион,там с регистрацията се изискваше телефон,попълних си го и след 20 мин.ми се обади любезна мадама с въпросче:''Имате регистрация еди къде си,вие ли сте?"Казах ''да аз съм''и това беше Smiley

Предполагам въпросния сайт най-малко събира такси от продавачите! Няма проблеми и тук, но представи си колко ще струва да звънна на 4600 човека. Мисля по въпроса!
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 28, 2010, 10:34:37 »
Раздели ТемаНагоре

аз наскоро се регистрирах в един сайт аукцион,там с регистрацията се изискваше телефон,попълних си го и след 20 мин.ми се обади любезна мадама с въпросче:''Имате регистрация еди къде си,вие ли сте?"Казах ''да аз съм''и това беше Smiley

Предполагам въпросния сайт най-малко събира такси от продавачите! Няма проблеми и тук, но представи си колко ще струва да звънна на 4600 човека. Мисля по въпроса!
няма такси...но и аз се учудих така ли звънят за всеки новорегистрирал се Roll Eyes,то егати спонсорите трябва да имат Huh?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2010, 12:54:09 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: Хуан Куеста в Днес в 10:32:01
Цитат на: Поли-Liamo в Днес в 08:00:49
аз наскоро се регистрирах в един сайт аукцион,там с регистрацията се изискваше телефон,попълних си го и след 20 мин.ми се обади любезна мадама с въпросче:''Имате регистрация еди къде си,вие ли сте?"Казах ''да аз съм''и това беше Smiley

Предполагам въпросния сайт най-малко събира такси от продавачите! Няма проблеми и тук, но представи си колко ще струва да звънна на 4600 човека. Мисля по въпроса!
няма такси...но и аз се учудих така ли звънят за всеки новорегистрирал се Roll Eyes,то егати спонсорите трябва да имат Huh?
   
Шефе,там наистина няма никакви такси.Дори и за продажби както е в един друг.Незнам как се справят с финансите Roll Eyes
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2010, 14:43:06 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм против и подрепям всякакви мерки за намаляне на измамите, но специално за телефона е най-лесно някой да си вземе предплатена карта само с тази цел, да даде номера и после никога да не вдига защото ще знае, само кой има номера и само кой може да звъни. Вярно, че при регистрация и на предплатена се изискват лични данни, но първо без полиция никой няма да ги даде и второ- ние адрес, имена и т.н. си ги знаем и от тук.

Но, пък не ми идва на ум нещо практично за превенция ....
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2010, 17:34:22 »
Раздели ТемаНагоре

"там", където "няма такси", мисля че се сещам къде е
"там" се печели от допълнителните екстри за публикуване на обява, за да е начело в категория, на заглавна страница, удебелено и т.н.
И какво като любезният дамски глас те проверява по телефона, като после при нужда същият този любезен глас ти обяснява, че те по никакъв начин не са ангажирани с проследяването/координирането/контролирането на некоректните потребители, които не си изпълняват ангажиментите, въпреки че им имат и адреси и телефони.

Така че няма никаква файда от номер на телефон, дори и той да е реален и ползваем.  Само много време и пари биха отишли, а сигурността няма да мръдне. На онази "мацка" Caro като и имате телефона и каква е точно ползата.
Но и аз нямам по-конструктивно предложение, тук единствено "съединението прави силата", ударни групи за посещение на място и за момента така...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2010, 17:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

и нищо не пращайте предварително на купувачи без достатъчно оценки и веднага пишете отрицателна ако сте се опарили, не чакайте, после може да я промените ако сте в грешка.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2010, 20:22:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ами на мен не ми пречи да си дам данните,но това е излишно и няма да помогне.Първо,че не е длъжен никой да плаща трицифрени сметки за телефон и второ изключвам си телефона,ако съм решила да мамя и ела ме намери.То ще са едни процедури,едно точене..скайпа е добра идея,макар че стигне ли се до измама чрез него няма как да те издирят май.Просто колкото и да го мислим няма как се спрат безочието и наглостта на някои хора.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 29, 2010, 02:04:10 »
Раздели ТемаНагоре

Що не си напишете номерата във профила си,както скайпа.Шефа ако може да направи и такова поле,апък ако не може и най-отдолу под подписа си пак можем да го напишем.Невиждам нищо трудно в това,неможем да задължим Мод или Шефа да звънкат на всеки и да им имат кординатите....
Който иска той да го направи Tongue


п.п аз отивам да си напиша номера(всичко се случва) Kiss
Даце не си мисли,че не те подкрепям Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2010, 08:29:51 »
Раздели ТемаНагоре

Даце не си мисли,че не те подкрепям Wink

Ние също я подкрепяме в идеята и, просто изказваме гледни точки и се опитваме да бъдем обективни и да дадем и други предложения.

Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2010, 08:57:14 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз пък не разбирам, наличието на един телефонен номер, как решава нещата?! Т.е. това каква сигурност дава??
Измамниците, в общия случай, не са неизвестни.
Ето, в случая с тази Коро се знаят имена, адрес...
И, ако имаше и телефон, това какво променя нещата...?!

Админа, после като види сметката... Shocked
Знаете ли,който иска да ме разбере ще го направи.Не съм казала,че ще реши проблема на 100%,но поне ще е още някаква информация за връзка с дадено лице.Аз например с едни телефонен разговор съм решавала до сега доста проблеми с дадени потребителки.Всички се оплакаваме и негодуваме срещу некоректните,защо тогава не предприемем нещо?Знам,че повечето от Вас си казват,мен какво ме засяга?Да ,но пак казвам,никой не е застрахован!В темата за Коро видях,че са ощетени потребителки,които по други теми даваха съвети ,как да се препазим от некоректните,но самите те не са успели да се опазят.Ако и някой друг има идеи,нека пише! Wink
Аз гласувах с да относно даването на телефона.Сега един  мой случай от миналия месец- попадам на една/един  потребител,без нито една оценка и с прясна регистрация,който от самото начало си даде мобилния за връзка,с молба-забележете-След като пуснеш пакета ми прати смс,да отида да пусна записа Shocked-разбира се отказах да пускам предварително,като и писах че е нов потребител и не рискувам,жената започна да ме навива усилено,после каза че ще прати записа на другия ден,естественно такъв не изпрати!И понеже чета винаги темите за некоректни,ми просветна  ,че някъде съм чела за този адрес и започнах да преглеждам наново-открих разбира се, че е некоректна и не плаща!Понеже не влизаше в сайта,писах и смс че не изпращам нищо,защото няма пратен запис от нея и да видите каква наглост-почва с оправдателни смс,как била на работа,как не можела само със записи да се разправя,после стана и нападателна,как нищо на никой намало съм да продам защото съм била мнителна Roll Eyes......така оклоло 5 смс получих от нея,дори и ми звъня,но не ми се слушаха повече лъжи и не и вдигнах.Обаче в момента ,в който открих тема за некоректни  у съседите и и писах затова,край  Cheesyтелефона се изключи Lips Sealed.така че който си е коректен ще даде телефона си,но не не мисля че това ще спре некоректните,винаги може да се измъкнат!а и админа наистина трябва да се нагърби с много  работа:),и то за своя сметка Roll Eyes
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 09:11:24 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 29, 2010, 09:34:06 »
Раздели ТемаНагоре

Разбирам, че целта на занятието е превенция и в този смисъл подкрепям.
Дали ще се постигне желаният ефект обаче е малко вероятно, т.к. измамниците тръгват с презумпцията да измамят и си опичат нещата още в началото.
Според мен трябва да се организира нещо като група за взаимопомощ от потребители, които да оказват помощ на място при некоректните или от дистанция с компетентни съвети.
И когато на първа страница във форума се закове тема - "Осъдена е измамничката, която завлече ... потребители" на всички ще им е ясно, че тук не се прощава подобно поведение.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2010, 09:46:19 »
Раздели ТемаНагоре

Що не си напишете номерата във профила си,както скайпа.Шефа ако може да направи и такова поле,апък ако не може и най-отдолу под подписа си пак можем да го напишем.Невиждам нищо трудно в това,неможем да задължим Мод или Шефа да звънкат на всеки и да им имат кординатите....
Който иска той да го направи Tongue


п.п аз отивам да си напиша номера(всичко се случва) Kiss
Даце не си мисли,че не те подкрепям Wink
Криси чакай сега лудите да почнат да звънят нонстоп Smiley Ей заради това не съм си написала телефона SmileyВинаги се намира някоя без работа или с различни отклонения
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: