{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ ДА ДАДЕТИ ТЕЛЕФОННИЯТ СИ НОМЕР И СКАЙП НА АДМИНИСТРАТОРА,ПРИ УСЛОВИЕ,ЧЕ САМО ТОЙ ЩЕ РАЗПОЛАГА С ТЯХ?
ДА - 52 (78.8%)
НЕ - 14 (21.2%)
Общ брой гласове: 66

Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКА СПРЕМ НЕКОРЕКТНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ!  (Прочетена 9479 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 27, 2010, 18:44:47 »
Раздели ТемаНагоре

Напоследък ми прави впечатление,че сайта го заля вълна от некоректност и измами.Ако влезете в темата за некоректни ,ще видите,че за 1 месец има около 15  теми за некоректни потребители.Педложението ми е ,при регистрация на нов потребител,както и старите в едно лично съобщение,да изпращаме тел.си номер и скайп на Администратора.Само и едниствено той да разполаа с данните ни,но когато се установи некоректен потребител ,Админа да може да отреагира.Сигурно много от Вас ще са против,но искам добре да се замислите преди да натисните бутона "НЕ".Харесва ли Ви и съгласни ли сте азни хитруши и хлапета на по 15-16 год. да Ви крадат.Последният пример е с една дама Коро,която завлече както нови така и много стари и "опитни" потребителки с близо 500 лв общо.Никой не е застрахован от измама.
Не казвам,че тел.номер и скайп  дадени  на Админа ще спре кражбите,но поне ще ги ограничи!
Предполагам много от Вас ще попитат:"От къде си сигурна,че номерът ще е истински?".Ще Ви отговоря,че Админът е съгласен ако трябва да провери всеки един номер!
Моля Ви,гласувайте!Нека ограничим наглите некоректни потребители!
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 18:51:14 от dacetoooooooo » Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2010, 19:31:23 »
Раздели ТемаНагоре

Разбира се, скайпа ми е написан в профила, а за телефона няма проблем  Cheesy Да му мисли Хуан Куеста, че ще му се отвори още работа  Tongue щото хич си няма.... Cheesy
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2010, 19:37:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ми нямам нищо против, но това според мен ще е непосилно за админа.
Потребителите стават все повече и повече и акъла ми не побира как ще прозвънява и проверява скайп на всяка една регистрация.Само това да прави по цял ден, пак няма да успее.
Необмислена е идеята според мен.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 27, 2010, 19:43:48 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ми нямам нищо против, но това според мен ще е непосилно за админа.
Потребителите стават все повече и повече и акъла ми не побира как ще прозвънява и проверява скайп на всяка една регистрация.Само това да прави по цял ден, пак няма да успее.
Необмислена е идеята според мен.
Достотъчно е само тел.номер да провери.Вие ли сте .....ок,лек ден и толкова.В един сайт например времето е 24часа за проверка.Самото запитване е 1 мин. Smiley
Активен

van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 27, 2010, 20:05:13 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм "за"...наистина има доста напрежение последния месец относно некоректността на някои особи...и то не само нови,за съжаление....но предполагам,че след тази мярка всички ще си имат вече едно наум,че не са недосегаеми и неоткриваеми,макар че измамничките ще търсят пак начини да се отървават-ще сменят и номера и скайпа,ако вземат да ги притесняват....но все пак това е едно разумно предложение (gesture7)
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 27, 2010, 20:11:06 »
Раздели ТемаНагоре

Моят отговор е Не защото скайпа който желае си го вписва в профила а с телефоните виждате какво става-едни са невалидни други се изключват.Няма как да поеме тази тежест администратора.По принцип знаете ,че не ни е работа да оправяме нещата но ние го правим от добра воля и с каквото можем ,но това предложение не ми се вижда решение на този проблем с некоректните.Пък и някой ще каже :"Нямам  телефон" Cheesy Надявам се за напред да няма толко опарени хора ,но моля ви на тия времена мислете преди да се доверите ,че стана така ,че за некой лев хората и майките си ще продадат.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2010, 20:52:28 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не разбирам, наличието на един телефонен номер, как решава нещата?! Т.е. това каква сигурност дава??
Измамниците, в общия случай, не са неизвестни.
Ето, в случая с тази Коро се знаят имена, адрес...
И, ако имаше и телефон, това какво променя нещата...?!

Админа, после като види сметката... Shocked

Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 27, 2010, 21:25:42 »
Раздели ТемаНагоре

и аз първо се замислих за сметката.Все пак шефа не е длъжен да плаща солидни сметки всеки месец.
И аз не виждам тел.номер как ще промени нещата.
Имам поне 10 имейла,но ползвам само 1.Имам 2 скайпа,но ползвам само 1.Имам 2 номера,но ползвам само 1   Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 27, 2010, 21:27:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм "За"...Въпреки че незнам колко ще се променят нещата,но все пак имам малка надежда! Wink
Само кажете кога може да се изпрати съобщението до админа и веднага пиша! Smiley
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 27, 2010, 21:27:35 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз пък не разбирам, наличието на един телефонен номер, как решава нещата?! Т.е. това каква сигурност дава??
Измамниците, в общия случай, не са неизвестни.
Ето, в случая с тази Коро се знаят имена, адрес...
И, ако имаше и телефон, това какво променя нещата...?!

Админа, после като види сметката... Shocked
Знаете ли,който иска да ме разбере ще го направи.Не съм казала,че ще реши проблема на 100%,но поне ще е още някаква информация за връзка с дадено лице.Аз например с едни телефонен разговор съм решавала до сега доста проблеми с дадени потребителки.Всички се оплакаваме и негодуваме срещу некоректните,защо тогава не предприемем нещо?Знам,че повечето от Вас си казват,мен какво ме засяга?Да ,но пак казвам,никой не е застрахован!В темата за Коро видях,че са ощетени потребителки,които по други теми даваха съвети ,как да се препазим от некоректните,но самите те не са успели да се опазят.Ако и някой друг има идеи,нека пише! Wink
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 27, 2010, 21:48:52 »
Раздели ТемаНагоре

Няма как да се застраховаме срещу измамници.Винаги и навсякъде ще ги има.Както нови, така и стари потребители.
Ето пресен пример- тук в момента с тази Кобо- нов потребител на който много хора са се доверили.
И другият пример е в момента в Продавалника - стара потребителка с много положителни оценки, за която такива кирливи ризи се изкараха, че не е истина просто.Цял филм.Знае и се и адреса и телефона, много хора я познават и на живо и какво от това.Човек като е долен и безскрупулен ...

В анкетата гласувам с "Да" в смисъл, че нямам нищо против да си дам данните, но като идея не ми допада.Безсмислен труд и средства за админа.
Активен
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 27, 2010, 22:09:26 »
Раздели ТемаНагоре

Даце, понеже ме цитираш, искам да кажа, че така е - никой не е застрахован наистина...
Просто мнението ми е, че ползите биха били минимални в сравнение с работата и огромните разходи, с които трябва да се натовари админа.
То, който се се регва, за да лъже и мами, ще каже, че няма телефон... И кво? Няма да го допуснат да се регистрира ли?!
По тая логика, ти сама например /или всеки от нас/, би могла да изискваш телефон и да го проверяваш, преди осъществяването на сделката. Ако това е някакво успокоение за теб.
Ти представяш ли си каква би била телефонната сметка на админа??

Иначе, разбирам те чудесно, защо мислиш, че аз не искам всичко това да спре?!
Просто не виждам смисъл и си казах мнението  Kiss
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 27, 2010, 22:41:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също нямам нищо против,но и за мен няма смисъл,защото мода ,достатъчно се занимава с тези "некоректните",та сега да тръгне да звъни на най-малко 2000 човека  Shocked,на мен поне ми се вижда невъзможно.Просто знам какво ще стане,който е с добра нагласа в сайта,ще си дадекоректно данните,а който е влязъл с цел измама,все ще измисли някоя лъжа и ще скалъпи нещо.Просто тези хора трябва да се научат на коректност и комуникации и да не забравят,че всичко се връща...
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 27, 2010, 23:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

Ами има решение и за тарикатите-няма тел. рняма регистрация или вече създадената се ограничава или се поставя някаква маркировка.Аз не познавам човек,който да не разполага с телефон!Вие познавате ли такъв? Няма значение мобилен или стационарен,всеки има!Така че,това оправдание не минава! Wink
Активен

Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 27, 2010, 23:53:30 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина трябва нещо да се мисли за спиране на некоректни потребители.Кавото и да се реши аз съм "ЗА" ......Току виж сме се превърнали в продавалника там измамите се бяха превърнали в нещо нормално и го заливаха с всеки изминал час.Тук за сега е по спокойно,но би трябвало да има начин измамите да се свеждат до минимум.Всички сме хора немога да разбера ,защо трябва да се лъжем и мамим. Нека сме честни едни към други ,за да спим спокойно всяка вечер.   (sleep3)
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: