{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ ЗА ПРОМЯНА НА ИМУНИЗАЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ  (Прочетена 34263 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2010, 17:23:00 »
Раздели ТемаНагоре

 


http://vbox7.com/play:4632d436







Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2010, 18:48:39 »
Раздели ТемаНагоре

5- валентната е вече безплатна  -поема се от държавата  и е задължителна!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 27, 2010, 22:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

Репортажът е против ваксините, тъй че е нормално да се покаже най-лошата има страна. Аутизмът в Щатите е бил вследствие на завишения живак във ваксините, които са използвани в средата на миналия век. В момента не се ползва живак във ваксините. Всъщност по- рискови са били ваксините с живи елементи, на принципа да се зарази организма и да се остави сам да се бори и изгражда имунитет. В момента няма такива ваксини. Всички са с убити бактерии. Петвалентната ваксина е по- изчистена и не виждам нищо лошо в нея, дори напротив. Всъщност болестите срещу които се ваксинираме са заразни и няма как да се преборят иначе, тъй че ако твоето дете като неваксинирано, зарази моето или стане причина за разболяване на повече деца мисля че проблемът не е личен.
Ако имаш някакви медицински обосновани съмнения, че като вегетарианец твоето дете е застрашено от ваксините доколкото зная са сформира комисия и решава че наистина е изложено на риск и не трябва да се ваксинира.
Не зная колко е голямо, но щом вече е вегитарианец, значи е минало през всички задължителни ваксинации. А малко извън темата, но ми стана интересно защо детето ти не яде месо.Това не е ли редно да е информиран избор на всеки човек  Wink
Нека не се приема като заяждане поста ми . Просто напоследък гледам че е много модрено да се отричат всички ваксини и се чудя откъде се черпи информация че вредите са толкова големи Roll Eyes
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 28, 2010, 10:40:06 »
Раздели ТемаНагоре

здравей, детето има ваксини за първата година само! на 2 годинки и 2 месеца е, месото отначало го плюеше а после не му давах и започнах с какви ли не храни от истока и от бразилия , закалявах го бос на снега от 5 месечна възраст и не ми се е разболявал.когато му сложиха последната ваксина 3 дни не беше в състояние да се събуди и не фиксираше погледа си!не съм спала , не съм яла по цели нощи! как да му сложа сега ваксина??? Sad
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 10:47:13 от valency11 » Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 28, 2010, 10:53:04 »
Раздели ТемаНагоре

а ако отвориш добрите книги на световната конспирация ще прочетеш какви ли не неща! Smiley с 2 думи - не знаем  какво ни слагат ,опитни мишлета сме на дадена територия , изменят гените ни и т.н. но това няма как да го проверим ! достатачно е че не всички организми понасят добре, дори за упойки ти правят тест за поносимост!и при тях умират хора дори и рядко,макар да имат изключителен принос за медицината! тук в пазарджик миналата година почина родилка с близнаци от упойката,разбирасе потулиха нещата и случая не се води че причината НЕ е от упойка (жената получава гърч минута след поставянето и, и умира)! така е и с ваксините!
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 11:11:14 от valency11 » Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2010, 12:58:31 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм твърдо ЗА ваксинити! Не оелая детето ми като го пратя на градина и да има там неваксинирани деца и да сеят разни болести от които е могло да се предпазят! В такъв случай моите права и правата на детето ми са нарушени! Не мога да разбера защо се дърпате толкова от тея ваксини, не смятам, че са измислени с лоша цел?!
искам да те питам , ако детето ти е ваксинирано как ще се разболее?? излагам още един въпрос - защо в детските градини като се разболее едно от шарка и се разболяват половината , а уж всички по документи са с ваксина ? -  ваксината  действа от 2 до 10 години според зависи от органезма ! а не може да вървем с ваксината в джоба! природата ни е дала имунна система!гледах статистики - в англия например не слагат дадена ваксина а тук слагат,тук в бг не слагат дадена ваксина а в америка слагат - броя на болните е почти еднакъв на всякъде ! когато има опасност от разболяване нека се отпускат ваксини но масово и то с закон???!!!-не !
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2010, 13:38:56 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм твърдо ЗА ваксинити! Не оелая детето ми като го пратя на градина и да има там неваксинирани деца и да сеят разни болести от които е могло да се предпазят! В такъв случай моите права и правата на детето ми са нарушени! Не мога да разбера защо се дърпате толкова от тея ваксини, не смятам, че са измислени с лоша цел?!
искам да те питам , ако детето ти е ваксинирано как ще се разболее?? излагам още един въпрос - защо в детските градини като се разболее едно от шарка и се разболяват половината , а уж всички по документи са с ваксина ? -  ваксината  действа от 2 до 10 години според зависи от органезма ! а не може да вървем с ваксината в джоба! природата ни е дала имунна система!гледах статистики - в англия например не слагат дадена ваксина а тук слагат,тук в бг не слагат дадена ваксина а в америка слагат - броя на болните е почти еднакъв на всякъде ! когато има опасност от разболяване нека се отпускат ваксини но масово и то с закон???!!!-не !
Една от задължителните ваксини е МПР (морбили, паротит, рубеола) или както я наричат "трите шарки". Те са смъртоносни! Варицелата не е смъртоносна и за това няма имунизация за нея. Отминава сама и без лекарства! Аз лично не бих калявала 5-месечното си бебе босо на снега, не знаеш какво можеш да си навлечеш. Само за  сведение ще ти кажа, че преди 10-тина години получих измръзване на краката от прекомерно излагане на студ. От 2 години едва преживявам зимата от зор. Когато температурите навън паднат под 10градуса, ужасът започва. Щом детето ти има ваксини само за първата година от живота си, не забравяй да уведомиш лекарите за това на по-късен етап! Ако няма една имунизация, същата РЕимунизация може да го убие в последствие, ако бъде поставена!
Но....виждам, че се ровиш много и би следвало да си запозната с това!
Един съвет от мен : Не обричай детето си, само за това, че не си направила правилна оценка на по-малкото зло и не си преценила достатъчно риска, спри да си пълниш главата с бръмбари от нета! Не мисля, че детето ти е здраво, само защото от бебе си го "стъпяла" босо на снега, а просто защото до 3г. възраст контакта на децата с други деца е ограничен. Фазата с боледуването при едни деца се проявява в яслена, при други в градинска, а при трети в училищна възраст. Да сме живи и здрави до следващата зима да споделиш как е детенцето ти в градината и боледува ли.
Искрено желая на всички дечица крепко здраве тази зима!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2010, 16:06:49 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм твърдо ЗА ваксинити! Не оелая детето ми като го пратя на градина и да има там неваксинирани деца и да сеят разни болести от които е могло да се предпазят! В такъв случай моите права и правата на детето ми са нарушени! Не мога да разбера защо се дърпате толкова от тея ваксини, не смятам, че са измислени с лоша цел?!
искам да те питам , ако детето ти е ваксинирано как ще се разболее?? излагам още един въпрос - защо в детските градини като се разболее едно от шарка и се разболяват половината , а уж всички по документи са с ваксина ? -  ваксината  действа от 2 до 10 години според зависи от органезма ! а не може да вървем с ваксината в джоба! природата ни е дала имунна система!гледах статистики - в англия например не слагат дадена ваксина а тук слагат,тук в бг не слагат дадена ваксина а в америка слагат - броя на болните е почти еднакъв на всякъде ! когато има опасност от разболяване нека се отпускат ваксини но масово и то с закон???!!!-не !
Една от задължителните ваксини е МПР (морбили, паротит, рубеола) или както я наричат "трите шарки". Те са смъртоносни! Варицелата не е смъртоносна и за това няма имунизация за нея. Отминава сама и без лекарства! Аз лично не бих калявала 5-месечното си бебе босо на снега, не знаеш какво можеш да си навлечеш. Само за  сведение ще ти кажа, че преди 10-тина години получих измръзване на краката от прекомерно излагане на студ. От 2 години едва преживявам зимата от зор. Когато температурите навън паднат под 10градуса, ужасът започва. Щом детето ти има ваксини само за първата година от живота си, не забравяй да уведомиш лекарите за това на по-късен етап! Ако няма една имунизация, същата РЕимунизация може да го убие в последствие, ако бъде поставена!
Но....виждам, че се ровиш много и би следвало да си запозната с това!
Един съвет от мен : Не обричай детето си, само за това, че не си направила правилна оценка на по-малкото зло и не си преценила достатъчно риска, спри да си пълниш главата с бръмбари от нета! Не мисля, че детето ти е здраво, само защото от бебе си го "стъпяла" босо на снега, а просто защото до 3г. възраст контакта на децата с други деца е ограничен. Фазата с боледуването при едни деца се проявява в яслена, при други в градинска, а при трети в училищна възраст. Да сме живи и здрави до следващата зима да споделиш как е детенцето ти в градината и боледува ли.
Искрено желая на всички дечица крепко здраве тази зима!
Ех,Мимозка ,колко хубаво го каза само. (flowerr7)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2010, 19:38:13 »
Раздели ТемаНагоре

ние се отдалечихме от темата- Въпроса е че не трябва със закон да ме задължават за КАКВОТО И ДА БИЛO - ИСКАМ ДА ИМАМ СВОБОДЕН ИЗБОР !!
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 22:31:25 от valency11 » Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2010, 23:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

valency11 чела съм някъде че при наличие на последици от ваксинирането, с комисия може твоето дете да бъде освободено от определени ваксини. Не мога да ти дам обаче конкретна информация. Ако се направи пожелателно слагане на ваксини, много майки няма да сложат на децата си именно защото е "модерно" в момента да не се слагат и е масова кампания против ваксините и второ почти цялото малцинствено население няма да постави на децата си Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 02, 2010, 18:52:44 »
Раздели ТемаНагоре

аз искам да попитам всички защитнички на ваксините, дали някой ви информира за риска от увреждане преди ваксинирането? и ако ви кажат че съществува някакъв процент детето ви да остане инвалид в следствие на ваксината, дали така спокойно ще дадете ръчичката на детенцето да го боднат и каквото стане?Huh?Huh?Huh?Huh?
темата е много сложна и момичето е право към всяко дете трябва де се подхожда различно и индивидуално, а не като стадо ДАВАЙЙЙ
аз ваксинирам децата си, но избирателно и след огромни консултации, така че те подкрепям.
Прекалено малко информация има и то не е случайно.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #26 -: Декември 03, 2010, 10:22:25 »
Раздели ТемаНагоре

Мили майки,четете ли листовките на антибиотиците,които давате на децата си???Да ги оставяме с червени гърла само защото има един ферман странични ефекти?Huh?Да не ваксинираш детето си с ваксина против хепатит Б като си мислиш,че няма къде да се зарази?Huh?Ваксината има ефект горе-долу 5г.Детето ви никога ли няма да отиде на зъболекар например?Или искате в един прекрасен ден да чуете от 25 годишния си син,че е с цироза,защото незнайно кога преди доста години незнайно къде се е заразил,тъй като майка му е била много компетентна и си е мислила, че детето и не се нуждае от ваксина.Това да не е грип.Познавам такава жена.Но не несъгласието и по отношение на ваксините са причина,просто преди 92г.не е имало ваксинации.Моят син е на 17г. и миналата година отново му сложих комбинирана ваксина за хепатит А и Б.И като се има в предвид,че хапатит Б е почти нелечим,а лечението на година излиза около 40 000лв....
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 03, 2010, 11:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

въпроса е друг, че липса информация, че няма кой да ти каже че съществува риск за детето, че чак сега след като пропищяха много родители на увредени деца в следствие на ваксина се сетиха да ги сменят с по малко опасните убити ваксини. Ваксина за хепатит Б я слагат още в родилното и няма как да не е ваксинирано детето, после се правят реимунизации и може спокойно да си ходи на зъболекар, стига този зъболекар да е съвестен и да поддържа хигиена, че заразни болести много не е само хепатит.


а за антибиотици просто няма смисъл да обсъждаме, колко хора спряха да лекуват децата си стях, но пак казвам че липсата на информация е най големия проблем.
« Последна редакция: Декември 03, 2010, 11:18:59 от kondalini » Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Декември 03, 2010, 12:12:35 »
Раздели ТемаНагоре

Мила няма реимунизация на ваксината за хепатит Б.В рамките на 6м се поставят трите необходими дози за да се изградят достатъчно антитела и те се изчерпват в рамките на 5г.и след това няма повече имунитет .И тук ще се съглася с теб,че липсва достатъчно информация.Добрата стерилност при зъболекаря зависи от това дали има автоклав .Сигурни ли сте,че когато отведете детето си на зъболекар и се наложи да се абсорбира слюнката,докато зъболекаря работи,онази тръбичка дето изсмуква не е била преди това в устата на някой на когото са чистили зъбен камък и е кървял.След като не ни казват ние пък да питаме.Макар,че доста лекари са в много отношения невежи.Скоро чух от един,че не е възможно съпругата му да има хепатит Ц тъй като неговият тест бил отрицателен.За съжаление не знае,че не хепатит Ц се предава по полов път.Отплеснах се.Ваксините трябва да ги има,защото докато се обхванат всички майки информативно за да избират сами,ще се върнат доста сериозни заболявания.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 03, 2010, 12:44:09 »
Раздели ТемаНагоре

е да де, а освен хепатит знаеш ли още колко заразни болести можеш да прихванеш от зъбар.колко деца с ваксина за коклюш се разболяха от коклюш, колко деца развиха алергии след ваксинация, колко деца искараха тешки бронхити и пневмонии след ваксина, мислиш ли че това не вреди. По принцип не ги отричам напълно, но винаги имам едно на ум. ТОВА Е СТРАХОТЕН БИЗНЕС ЗА МИЛИАРДИ
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: