{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потребител  (Прочетена 11660 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Ноември 29, 2010, 09:21:45 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРЕ ДЕ ,КОГАТО ПАЗАРУВАТЕ ТЕХНИКА ОТ САЙТА НЕ ПОЛУ4АВАТЕ ЛИ С ЕКОНТ С ПРАВО НА ПРЕГЛЕД ПРЕДИ ПЛАЩАНЕ  Huh?Huh?Huh?Huh?
Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 29, 2010, 14:31:28 »
Раздели ТемаНагоре

Това което днес ми казаха за нея е че адреса в Нови Искър бил дето живее баба и .Тя не живее на този адрес а само си ходела от време на време.Не знам и това колко е вярно понеже нямам много вяра и на снаха си  Cheesy но ще се разбере когато и другите които са се отзовали за тази жена от Нови Искър разберат нещо
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2010, 10:04:05 »
Раздели ТемаНагоре

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕе  какво стана всички започнаха да маят, лъжат и крадът?Huh?Huh?Huh?   Да не е заразно?Huh??
Незнам вче какво сега само с наложен платеж и предварителен преглед ли само ще си пращаме/получаваме?Huh??//  Ами какво да кажат и правят новите потребители (като мен) от тук нататък?  Дано да се намерите с въпросната "дама" (дали може да се нарече дама)  и да се разберете.
Активен
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2010, 10:41:42 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРЕ ДЕ ,КОГАТО ПАЗАРУВАТЕ ТЕХНИКА ОТ САЙТА НЕ ПОЛУ4АВАТЕ ЛИ С ЕКОНТ С ПРАВО НА ПРЕГЛЕД ПРЕДИ ПЛАЩАНЕ  Huh?Huh?Huh?Huh?
Аз съм си виновна в случая.Незнам защо реших да е с наложен платеж.По разговора,който водехме по скайп не пролича,че ще ме завлече,така хубаво ме излъга...Но старите хора са казали като се преобърне колата-пътища много.Това едва ли ще ми е обица на ухото,но дано вече се очовечи тоя гладен народ.
Активен
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2010, 10:46:33 »
Раздели ТемаНагоре

Това което днес ми казаха за нея е че адреса в Нови Искър бил дето живее баба и .Тя не живее на този адрес а само си ходела от време на време.Не знам и това колко е вярно понеже нямам много вяра и на снаха си  Cheesy но ще се разбере когато и другите които са се отзовали за тази жена от Нови Искър разберат нещо
И аз така си мислех,то човек като реши да мами естественое да се прикрие по някакъв начин.И аз се усъмних защото е Яница,а ми писа от скайп Калоян ShockedСамо се надявам поне да чете тук какво се пише и да ми се обади,но едва ли...
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 30, 2010, 15:06:26 »
Раздели ТемаНагоре

Не е влизала от 13.11  и мисля ,че няма и да влезе .Ако искаш и пиши на имейла а ако не се вижда ми пиши за да ти го дам  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2010, 18:13:55 »
Раздели ТемаНагоре

Не е влизала от 13.11  и мисля ,че няма и да влезе .Ако искаш и пиши на имейла а ако не се вижда ми пиши за да ти го дам  Smiley
Аз не виждам мейл.Дай ми го.Благодаря.
Активен
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2010, 19:00:05 »
Раздели ТемаНагоре

Не е влизала от 13.11  и мисля ,че няма и да влезе .Ако искаш и пиши на имейла а ако не се вижда ми пиши за да ти го дам  Smiley
Аз не виждам мейл.Дай ми го.Благодаря.
Тя като е решила да не влиза в сайта и не отговаря и в скайп,едвали и на мейла ще ти отговори!Но пробвай все пак!И аз имах подобен случай,но с друга крадла,писах и на мейл и на Лс,но нямах отговор!Повече не е влизала и в сайта!Незнам как си лягат спокойно вечер такива хора!
Успех!
Дано да се оправят нещата!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Gab4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2010, 19:05:26 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз - дано я откриете и се разберете човешки! Аз по принцип  от скоро съм тук, но си пазарувам и си продавам нещица от няколко години и за щастие не съм попадала но такива неща! Та и аз се зачудвам, какво се случва с тия хора , страшно стана! Дано всичко се оправи!
Активен

Коректна съм, бъдете и вие!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 30, 2010, 19:05:48 »
Раздели ТемаНагоре

Не е влизала от 13.11  и мисля ,че няма и да влезе .Ако искаш и пиши на имейла а ако не се вижда ми пиши за да ти го дам  Smiley
Аз не виждам мейл.Дай ми го.Благодаря.
Тя като е решила да не влиза в сайта и не отговаря и в скайп,едвали и на мейла ще ти отговори!Но пробвай все пак!И аз имах подобен случай,но с друга крадла,писах и на мейл и на Лс,но нямах отговор!Повече не е влизала и в сайта!Незнам как си лягат спокойно вечер такива хора!
Успех!
Дано да се оправят нещата!

Това не са хора, мила!
И аз не знам какво са -те и животните имат чувства, а тези Huh?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 30, 2010, 19:13:10 »
Раздели ТемаНагоре

Пазиш ли товарителницата от Еконт,там пише телефон на подателя?Ако не я пазиш защо не отидеш до офиса,в базата им данни се пазят адреси,телефони и т.н.
Поне тук като си кажа имената и ми излиза всичко.Дано си вземеш паричките (angels4)
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 01, 2010, 07:28:14 »
Раздели ТемаНагоре

този следобяд ще се включа и аз,както обещах,с хора на място...днес приключваме месеца и моите хора там са заети поне колкото мен,но до довечера ще пиша,лейди!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 01, 2010, 11:31:54 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз - дано я откриете и се разберете човешки! Аз по принцип  от скоро съм тук, но си пазарувам и си продавам нещица от няколко години и за щастие не съм попадала но такива неща! Та и аз се зачудвам, какво се случва с тия хора , страшно стана! Дано всичко се оправи!
В такъв случай ти си истинска щастливка,чукай на дърво дано не ти се случва.Страшното е,че това са майки с деца!Представяте ли си какво поколение ще създадат...Ужас!
Активен
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 02, 2010, 13:38:03 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами,кога мога да започна тема за некоректен потребител,няма да споменавам никнеим сега,само питам.............
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 02, 2010, 13:41:19 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами,кога мога да започна тема за некоректен потребител,няма да споменавам никнеим сега,само питам.............
По всяко време,ако е нещо сериозно,въобщееее не му мисли Lips Sealed апък и да не е,ако не сте могли да се разберете на лс,давай ние ще помагаме Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: