{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потребител  (Прочетена 11461 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 26, 2010, 10:50:22 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам проблем и бих искала да ме посъветвате как да постъпя в случая.На 2.11.2010г.си харесах фотоапарат Vivitar,който струваше 55лв. в обявата.Свързах се с bertone87(това е ника на" продавачката"),тя ме помоли да се свържем на скайп,за да се разберем.Попитах я за забележки,а тя обясни,че фотоапарата няма забележки,че трябвало само да му се настроят цветовете,защото той бил с английско меню,а тя не разбирала английски.Съгласих се и предложих да ми го пусне с наложен платеж.При получаването платих 61,о6лв.Теглото на фотоапарата е 182гр.Като се прибрах се опитах да снимам,но нищо.Зарядното изобщо не зарежда.Още на същия ден се опитах да се свържа с нея,но тя изтри всичките си обяви в този сайт и във скайпа не влиза от тогава.Изпращам съобщения,но никой не отговаря.Жената е от Нови Искър,ако има и други потребители,които я познават,моля нека ми пишат,просто незнам какво да направя.Много жалко,че съществуват такива хора,грозно е-особено за жена.Чакам съветите ви.
Активен
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2010, 11:24:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ужас! Какво стана?! Сайта се напълни с мошеници.... Всеки ден нова тема за некоректен потребител...май всички горяхме с някого. Дано я намериш и си върнеш парите
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2010, 11:31:46 »
Раздели ТемаНагоре

EEEEEE гадост, вече започвам да си мисля, че някой се е наговорил да съсипе хубавия сайт - тези кражби и прецаквания взеха да стават всекидневие тук. Какво е това нещо, като магнит за крадли сме вече...и как заспиват тези хора спокойно просто недоумявам честно Sad
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2010, 11:32:47 »
Раздели ТемаНагоре

Ама виждаш я, че няма нито една оценка! Как ще се довериш така!
Активен

lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 26, 2010, 11:47:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ама виждаш я, че няма нито една оценка! Как ще се довериш така!
Ами честно казано аз вече не си спомням дали изобщо съм гледала нейните оценки.Май не,но е трябвало.Аз все обвинявам себе си,защото съм много доверчива.До сега съм пращала много неща,просто ей така,но не са се случвали такива грозни лъжи или измами.Сигурно ще се наложи и аз да пийна една студена вода и...до там,а като гледам какви скандали стават за 4-5лева...аз какво да кажа незнам...
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2010, 12:06:03 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де хора, как може на юнашко доверие да се купува техника. Има си куриери с опция да се види преди плащане.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2010, 12:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ама виждаш я, че няма нито една оценка! Как ще се довериш така!
Ами честно казано аз вече не си спомням дали изобщо съм гледала нейните оценки.Май не,но е трябвало.Аз все обвинявам себе си,защото съм много доверчива.До сега съм пращала много неща,просто ей така,но не са се случвали такива грозни лъжи или измами.Сигурно ще се наложи и аз да пийна една студена вода и...до там,а като гледам какви скандали стават за 4-5лева...аз какво да кажа незнам...

Прати мина лични всичко което имаш за тази жена вкл и скайп ако имаш. Ще се помъча да направя нещо и аз.
Активен

Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2010, 12:11:45 »
Раздели ТемаНагоре

lady_di подай жалба в полицията. Не е случайно, че се крие. Нека някой ти съдейства за жалбата, защото мисля трябва да се подаде в Нови Искър. Щом е пощенска пратката, то има всички нейни лични данни (от личната карта) в пощата от която е взела парите.
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 26, 2010, 12:18:11 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля че мога да помогна но ми дай име и адрес на лични .Родом съм от там а в момента брат ми живее в Нови Искър и вервай ми ще и извие врата на тази .Писна ми от такива мошеници
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2010, 12:26:25 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля че мога да помогна но ми дай име и адрес на лични .Родом съм от там а в момента брат ми живее в Нови Искър и вервай ми ще и извие врата на тази .Писна ми от такива мошеници
(gesture7) (gesture8) Съгласна съм  Wink
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 26, 2010, 13:03:42 »
Раздели ТемаНагоре

lady_di подай жалба в полицията. Не е случайно, че се крие. Нека някой ти съдейства за жалбата, защото мисля трябва да се подаде в Нови Искър. Щом е пощенска пратката, то има всички нейни лични данни (от личната карта) в пощата от която е взела парите.
Здравейте,благодаря за оказаната подкрепа и за съвета,който ми давате,НО...наистина ли мислите,че полицията би направила нещо по въпроса?Та те с колко по-големи престъпници немогат да се справят,та тук ли...?Пак казвам,че не съм конфликтна личност,просто искам потребителката да не се укрива,а да се свърже с мен по някакъв начин,за да се разберем като цивилизовани хора...Това е.Много ви благодаря.
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 26, 2010, 13:05:02 »
Раздели ТемаНагоре

мисля че и аз мога да помогна,ако ми дадете адрес.аз сьм кабелен оператор на голяма софийска тв и нет компания,а колежките ми от нови искьр са страхотни/еми и маряна/и могат мноооого да помогнат...ако има нужда,насреща сьм!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2010, 15:09:09 »
Раздели ТемаНагоре

lady_di подай жалба в полицията. Не е случайно, че се крие. Нека някой ти съдейства за жалбата, защото мисля трябва да се подаде в Нови Искър. Щом е пощенска пратката, то има всички нейни лични данни (от личната карта) в пощата от която е взела парите.
Здравейте,благодаря за оказаната подкрепа и за съвета,който ми давате,НО...наистина ли мислите,че полицията би направила нещо по въпроса?Та те с колко по-големи престъпници немогат да се справят,та тук ли...?Пак казвам,че не съм конфликтна личност,просто искам потребителката да не се укрива,а да се свърже с мен по някакъв начин,за да се разберем като цивилизовани хора...Това е.Много ви благодаря.

Полицията е длъжна да разгледа всяка жалба. Достатъчно е да я привикат за обяснение. Но вие си знаете, успех!
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2010, 16:09:23 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , това което мога да сторя аз е да забраня достъпа , но тя така или иначе не влиза , не знам как да ти помогна , потърси някоя мама от нови искър
Активен

lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 27, 2010, 10:44:48 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , това което мога да сторя аз е да забраня достъпа , но тя така или иначе не влиза , не знам как да ти помогна , потърси някоя мама от нови искър
Благодаря на всички за съдействието.Сега сме в процес на издирване.Много мами се включиха и на лични,за което страшно им благодаря.Надявам се да успея да се свържа с нея,за да се разберем като хората.Ще пиша отново.
Активен


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: